Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:01:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance Yeni Sitesini Duyurdu! EUR ve GBP İşlemleri Başladı! [Video]  (Read 180 times)
techman (OP)
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
January 16, 2019, 11:30:56 AM

https://www.youtube.com/watch?v=c1Kl1iGcvfE

"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Cryptotic
Full Member

Activity: 398
Merit: 101

View Profile
January 17, 2019, 03:22:20 AM

Böyle güzel bi haber bile piyasayı bir gıdım yerinden oynatmadı. Piyasanın geliceği Bakktla SECin keyfine kaldı galiba.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 17, 2019, 08:18:06 AM

Böyle güzel bi haber bile piyasayı bir gıdım yerinden oynatmadı. Piyasanın geliceği Bakktla SECin keyfine kaldı galiba.

Aslında çok daha iyi bir haber değil sanki. Kötü bir haber değil ama iyi de değil. Zaten insanlar USD üzerinden ticaret yapmayı alışkanlık edindi. Ben bir kişinin USD ile yapmayıp EURO pariteli işlem yapmak için beklediğini sanmıyorum. Aksine şu durum oluşacak, Binance ana sitesindeki hacim bu yolla bölünmüş olacak.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 17, 2019, 12:03:41 PM

Aslında çok daha iyi bir haber değil sanki. Kötü bir haber değil ama iyi de değil. Zaten insanlar USD üzerinden ticaret yapmayı alışkanlık edindi. Ben bir kişinin USD ile yapmayıp EURO pariteli işlem yapmak için beklediğini sanmıyorum. Aksine şu durum oluşacak, Binance ana sitesindeki hacim bu yolla bölünmüş olacak.
Yani muhakkak binancenin hacmi bölünecek ama değişik para birimleriyle kripto para ticaretinin yapılabiliyor olması güzel bir gelişme. Bizim gibi küçükler usd ile işlem yapmayıp, euro beklemezler ama bu işin balinaları çılgın rakamlar harcıyorlar, eurodan usdye çevirmesi için gereken komisyon çok büyük paralarda yüksek olabilir.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
January 17, 2019, 04:29:12 PM

Binance yakın zaman içerisinde Türk Lirası ile de işlem yaparsa hiç şaşırma doğrusu. Ancak Türk Lirası olmasa bile EUR ile işlem bile bizim için güzel oldu.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 18, 2019, 06:27:24 PM

Binancenin stratejileri çok hoşuma gidiyor. Nerede ne zaman ne yapacağını bilen bir ekibi var. Bu gidişle Binance bu sektördeki liderliğini sanırım kimseye kaptırmayacak.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
January 18, 2019, 09:43:45 PM

Binance akıllıca adımlar atmaya devam ediyor, öncelikle diğer stabil coinleri de dahil ederek tether'in tekel olması ve ileride oluşturacak sıkıntılar için önlem aldı , şimdi de fiat ödeme ağını genişletiyor akıllıca bir gelime ve genişleme süreci yaşıyorlar.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
January 19, 2019, 04:39:38 PM

Eski yatırımcı millet doluşunca geliyor habere değil. Piyasanın yeni para girişine ihtiyacı var bunu da kurumsal şirketler veya büyük sermaye sahibi kişiler yapabilir. Onlar için de sec ve bakkt gibi gelişmeler önemli. Bu haberler bu yüzden işe yaramıyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 20, 2019, 09:34:45 AM

binance akıllı ve sağlam bir şekilde yoluna devam ediyor. ilerleyen zamanlarda piyasada çok fazla rakibi kalacağını zannetmiyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
January 21, 2019, 05:36:37 PM

Şuanda bizim pekde işimize yaramasada ilerisi için üyeliğimi onaylattım . Stabil coin yerine direk fiat' a geçmek daha mantıklı .

miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
January 21, 2019, 06:28:15 PM

Aynen duyurdu simdi bizde tl bekliyoruz bakalim ne zaman onuda yapacaklar biliyorsunuz normal binamcede turkce dil destegi bile gelmisti tabi uzun bir aradan sonra
MecZPasha
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 24, 2019, 01:40:05 PM

Bence Çok sevindirici bir gelişme bu . Fiat paralarla kripto paraların münasebeti yatırımcı sayısını ve kaliteisini etkiler.
iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 24, 2019, 08:21:15 PM

Piyasaya para lazım para. Yeni yatırımcı lazım. Herkes beklemede demek ki yeterince düşmediği için henüz almıyorlar. Bu yüzden haberler etki etmiyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
January 24, 2019, 08:32:47 PM

Piyasa habere doymuş durumda ama çıkası yok işte. Bugün trump çıkıp bitcoin övse yine yaprak kıpırdamaz. Bitcoin için çalışan bir binance var sanırım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: