Bitcoin Forum
June 26, 2024, 03:19:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yoksa ilk Kurban mı ? Ethereum Classic (ETC) sona mı yaklaşıyor?  (Read 307 times)
MadeinKayseri
Jr. Member
*

Activity: 93
Merit: 2

View Profile
December 09, 2018, 06:47:37 PM

Geçen sene 50 dolara yaklaştığını hatırlıyorum. İlerisi için potansiyeli olduğu düşünülürdü. Fiyatı şu aralar 5 dolar altında. Gerçekten yazık oldu. Toparlanması imkansız değil fakat oldukça zor olacak. 1 dolara doğru gider gibi görünüyor.

LTC kurucusu hepsini sattıktan sonra sattım diye ilan etti. ETC destekleyici ekiplerden biri desteği çekiyoruz diyor ki muhtemelen eldekini çıkardıktan sonra bu açıklamayı yaptılar.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 09, 2018, 07:13:34 PM

Geçtiğimiz 2-3 yılda Ethereum Classic'in başına neler geldi son olmadı. Geliştirici ekiplerden birinin çekilmesinin son olacağını düşünmüyorum.

WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
December 09, 2018, 07:58:23 PM

Piyasadaki büyük çöküntü çoğu projenin böyle yavaş yavaş erimesine sebep olacak.Umarım piyasadaki toparlanma kısa sürer.Yoksa piyasa tamamen çökmeye doğru ilerler.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 09, 2018, 08:01:10 PM

Burada Ethereum Classic'in nasıl bir sonla karşılaşacağı belli gibi açıkcası fakat asıl önemli olan yazıda da değinildiği gibi diğer bir çok etkili ve gelecekte bir şeyler başarabilecek coinnin de Ethereum Classic ile aynı sonu paylaşabilir olması. Şu piyasa içersin de projelerin gelişiminden çok bu piyasaya dayanmaları bence çok daha büyük bir önem taşıyor.

sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 10, 2018, 03:19:19 PM

Bu piyasaya ilk girdiğim zamanda düşüşleri kale almadım şimdide almayı düşünmüyorum bakın arkadaşlar bu piyasada bir gecede milyoner olan insanlarda oldu bir gecede batanda bu da gösteriyorki düşüşler ve artışlar her zaman yükseklerde olacaktır o yüzden düşüş algıladığınız zaman gözlerinizi kapatıp battık dememenizi tavsiye ediyorum.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: