Bitcoin Forum
February 16, 2019, 04:26:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sposób na uzyskanie darmowego VPN od Nordvpn  (Read 51 times)
tumis
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 1

EQWITY.IO

View Profile
December 08, 2018, 09:17:34 AM

Sposób na uzyskanie darmowego VPN od nordvpn (wyszukane w sieci, działa)

Na stronie https://namso-gen.com wklej w Bin 549627 i kliknij "Generate Cards".
Wejdź na stronę https://free.nordvpn.com/trial/ i kliknij na "Get Free Trial".
Wybierz karte zamiast paypal i podaj swoje losowe imię i nazwisko, dane karty pierwszego kroku i losowy kod pocztowy. Kliknij "Continue".
Potwierdź e-mail, ustaw hasło, pobierz klienta vpn zaloguj się i masz dostęp do ponad 5000 serwerów.

Po 7 dniach powtórz cały proces
*Nie obiecuję, że patent będzie działać cały czas.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
1550291205
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1550291205
Reply with quote  #2

1550291205
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
cornl
Copper Member
Member
**

Activity: 364
Merit: 25

MADANA.io - Market for Data Analysis

View Profile WWW
December 12, 2018, 10:34:45 PM

Ze swojej strony polecam Windscribe VPN, również jako usługa bezpłatna (wtedy ograniczona ilość krajów do wyboru). Działa stabilnie i sprawnie.

Link: https://windscribe.com/?friend=b18kvq4c - po rejestracji z refem dostajemy (zarówno Ty jak i ja) po +1GB do dostępnego miesięcznego transferu.

trademaniac
Full Member

Activity: 490
Merit: 106

View Profile
February 11, 2019, 06:44:06 PM

Wiem do czego służy VPN ale jakoś nie rozumiem w kontekście crypto, do czego to potrzebne. Prosiłbym o jakieś wyjaśnienie do czego może przydać mi się VPN??

BitCryptex
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 449

Write @BitCryptex or quote my post to notify me

View Profile WWW
February 11, 2019, 10:08:08 PM

Wiem do czego służy VPN ale jakoś nie rozumiem w kontekście crypto, do czego to potrzebne. Prosiłbym o jakieś wyjaśnienie do czego może przydać mi się VPN??

O dziwo, może Ci się przydać jeżeli paranoicznie boisz się o swoją prywatność. Przykładowo, jeżeli używasz Bitcoin Core lub Electrum to węzeł, który odbiera od Ciebie podpisaną transakcję, zna też twój adres IP. Szansa na to, że trafisz na węzeł, który zbiera dane o użytkownikach jest znikoma, ale dla niektórych jest to wystarczający powód aby chować się za VPNem lub TORem.

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Bitcointalk.org is not available or authorized for sale. Do not believe any fake listings.
Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.