Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:40:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Binance coin (BNB) kullanarak neler yapabilirsiniz?  (Read 417 times)
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
December 16, 2018, 12:20:25 PM

Binance Coin için geliştirmeler sürekli devam ediyor.Arkasında kripto para borsalarının lideri Binance olduğu için her zaman değeri olan ve kazandıracak bir kripto paradır.
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
December 16, 2018, 12:30:12 PM

BNB benim için hep güvenli liman oldu, düşüşlerde diğer altcoinlere göre hep daha sağlam duruyor. Ayrıca kendi mainnetini kuracak galiba bu BNB'ye değer katacaktır. Elimizde bulundurmakta fayda var.
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
December 16, 2018, 01:43:25 PM

Aslında yakın zamanda kendi blokzincirlerini oluşturacak olmaları oldukça güzel . Token geri alım ve periyodik yakma işlemlerini ilk başlatan ilk projeydi bnb. Önceden farketmiş olsaydım yüklü olarak alabilirdim . Bu saatten sonra zor diye düşünüyorum

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 16, 2018, 02:55:09 PM

BNB uzun vadede kazandırma potansiyeli oldukça yüksek bir kripto para.

Fakat kısa vadede düşüşe denk gelip, terste kalındığında üzebiliyor. Bir şekilde toparlanacağını bilmek ise yatırım psikolojisi açısından rahatlatıcı. Sonuçta platformun kripto parası olduğu için bir şekilde müdahaleler ile ilgiyi yüksek tutmak isteyeceklerdir. Avustralya'da ödeme işi olumlu olmuş bu arada. Diğer ülkelere de yayılırsa talep artırabilecek bir girişim olur.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
December 16, 2018, 11:52:08 PM

Bnb nin karının yüzde 20 si ile alım yapıp coin yakması bence çok iyi bir olay ayrıca ileride ki merkeziyetsiz borsa çalışmalarında muhtemelen bnb olarak maaş ödeyebilirler
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
December 17, 2018, 12:39:58 AM

Önemli bir paylaşım olmuş, BNB'nin uzun vadeli planlar yaptığını ispat eden fonksiyonlar bunlar, şu anki fiyatı ve marketcap'i bu kadar yüksek

marka değerine sahip, arkasında karlı ve sağlam bir borsa olan ve Kripto / blokzincir teknolojileri geliştirmede de iddialı bir coin için bence

çok uygun, yüksek potansiyelli bir yatırım aracı olarak göze çarpıyor.

stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
December 17, 2018, 06:24:14 AM

BNB'nin kullanım alanı genişliyor. NXPS'le yakınlaşmaları da bence bu yüzden. Hedefleri yaygın bir kullanım alanı ise bu da doğru bir hamle gibi gözüküyor.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 17, 2018, 07:08:06 AM

Açıkçası benim bu binance coinden pek bir beklentim yoktu ama beni şaşırttı. Her geçen gün daha fazla prestij kazanıyor. Sadece maddi değeri değil manevi değeri de artıyor. Binance bu bnb düşüncesiyle iyi iş başarmışa benziyor.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 17, 2018, 03:35:36 PM

travala.com dan BNB coinlerle tatil yapılabilir
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 17, 2018, 03:44:42 PM

Açıkça söylemeliyim ki Binance coin ilk baş verdiği sıralarda çok fazla bel bağlamadığım bir coindi fakat ilk başlarda ki hızlı çıkışı ve üstüne düşüşlerde uzun süreli direnişiyle hepimize gösterdi ki piyasada daha fazla iş yapabilir, hatta boğa sezonun gelmesiyle patlama yaşayan coinlerden biri olabilir. Tabi ki bunun en büyük sebebi Binance borsası ve borsada ki işlemlerde indirim sağlaması.

natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
December 18, 2018, 09:16:46 AM

Şuan sadece fee ücretleri için kullanabiliyoruz malesef, mco kartları dağıtıma başlasa ve de bizler Türkiye'de kullanabilir hale gelse çok kullanışlı olur.

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
December 19, 2018, 12:40:35 AM

Elimde geçen sene fee ücretinden kar etmek ve ilerde gem olabilmesine karşılık 2 adet civarında BNB var. Neleri bozdum, onu hala bozmadım (2 BNB ile zengin olunmaz elbet, 50-100 dolar bandında olur da çorba parası çıkar umudu idi). He bir de GAS var.

Bu tür opsiyonları olduğunu bilmiyorum.

Fee ücretinden mütevellit, BNB'ye yapılan kullanıcı yatırımı da az miktarlarda değil. İlerde daha farklı uygulamaları sergileyeceğinize inanıyorum.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
December 19, 2018, 12:18:35 PM

Açıkcası bende fee ücretleri için kullanabiliyorum. Ama şu bir gerçek ki ayı piyasasında çoğu coin nereden nereye geldi ama binance kendi coinine sahip çıktı pek bir düşüş yaşanmadı
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
December 23, 2018, 08:13:19 AM

Kullanim alani illaki artacaktir ama ozellikle merkezsiz borsa  aktif oldugunda yuksek fiyatlara ulasacagi kesin gozuyle bakiliyor.  Fiyatlanmadan alin derim sonrasinda yuksekten almak durumunda kalabilirsiniz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: