Bitcoin Forum
April 16, 2024, 11:56:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Spekulacja na newsach alt/btc  (Read 1955 times)
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 08, 2019, 10:20:25 PM
 #101

W zasadzie tak się tutaj skupiliśmy typowo na spekulacji, że nikt nie napisał nic więcej - bo może któryś z tych projektów na który tak bardzo spekulacyjnie spoglądamy okaże się świetną inwestycją w perspektywie długoterminowej?

Natomiast co do spekulacji - czy wiecie coś może o jakichś IEO na którejś z wiodących giełd? (huobi/binance ew. kucoin?) najlepiej takich gdzie nie trzeba mrozić $$ na zbyt dlugo...

I am looking for signature campaign Wink pm me
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713268597
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713268597

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713268597
Reply with quote  #2

1713268597
Report to moderator
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 10, 2019, 04:09:28 PM
Last edit: June 10, 2019, 04:26:04 PM by Tytanowy Janusz
 #102

W zasadzie tak się tutaj skupiliśmy typowo na spekulacji, że nikt nie napisał nic więcej - bo może któryś z tych projektów na który tak bardzo spekulacyjnie spoglądamy okaże się świetną inwestycją w perspektywie długoterminowej?

Natomiast co do spekulacji - czy wiecie coś może o jakichś IEO na którejś z wiodących giełd? (huobi/binance ew. kucoin?) najlepiej takich gdzie nie trzeba mrozić $$ na zbyt dlugo...

Prawdopodobnie dlatego, że jest to temat poświęcony newsom pompującym i graniem pod newsy Smiley W OP pisałem nawet przy pierwszej porcji proponowanych coinów:

snip

W związku z tym chcialbym wspólnie z wami stworzyć listę coinów do spekulacji pod newsy.
snip

Nie oceniam czy są to porządne coiny, czy shitcoiny. Nie zachęcam również do zakupów. Sądzę tylko, że jest duże prawdopodobnieństwo szybkiego zarobku na nich w najbliższych 2 miesiącach.

Dyskusja na temat fundamentów coinów i zasadności inwestycji długoterminowej (bo tylko w takiej perspektywie fundamenty mają znaczenie) może być prowadzona w osobnym wątku, którego chyba jeszcze nie ma (zachęcam do stworzenia).
Moje podejście do altcoinów jest natomiast sceptyczne (jeżeli chodzi o buy i hodl pod fundamenty - w szczególności pod zyski alt/btc) stąd też zdecydowałem się na spekulację na newsach, emocjach pod zyski w bitcoinie.

Fundamenty są jak dla mnie zbyt ulotne na tym rynku. Co mi po tym, że wybiorę fundamentalnie świetny coin z top 100 CMC jak trafię źle technicznie, oddam 40% a jak zacznie się odbicie to okaże się, że w między czasie powstał identyczny coin ale z lepszym hypem i wchłonie wszystkich chcących zainwestować w ten sektor.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 10, 2019, 09:43:19 PM
 #103

No właśnie, tak dla doprecyzowania , przez "tu" miałem na myśli cały nasz dział altcoinów - a nie tylko ten konkretny wątek, aczkolwiek generalnie się zgadzam z Twoim podejściem - jeśli akumulować to najwyżej średnioterminowo - a przynajmniej nie widzę aktualnie żadnego projektu który byłby warty udziału jako składnik funduszu emerytalnego... Co z tego, że pewne coiny wypłacają dywidendy jak ich wartość spada często szybciej niż przyrost % z dywidendy...

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 23, 2019, 06:49:44 PM
 #104

A może ten wątek dostosować, żeby pasował do dyskusji na temat altów. Już praktycznie do tego służy a jak wiemy na newsach ciężko jest coś zrobić, bo nie maja wpływu na cenę altów a nawet samego BTC. Może lekka zmiana tematu tego wątku by była wystarczjąca.

Na przykład: Spekulacja na alt/btc, newsy, predykcje i opinie.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 23, 2019, 08:56:47 PM
 #105

Czy newsy calkowicie nie maja wplywu na kurs - nie wiem (sa np. przypadki kiedy wydaje sie, ze mialy efekt odwrotny :S)

JA bym proponował "spekulacja fundamentalna" czy tam "Analiza fundamentalna altcoinów" oraz blizniaczy watek "Analiza techniczna altcoinow" (gdzie zbytnie dywagacje niezwiazane z wykresem bylyby ograniczone do minimum)

A tak poza tym, jak już napisałem w wątku o AGI - chyba teraz należy poczekać z wejsciem w alty na jakąś porządniejsza korektę na btc... bo dłuższej konsolidacji się niestety nie spodziewam..

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 24, 2019, 06:06:41 AM
Last edit: June 24, 2019, 06:29:13 AM by Tytanowy Janusz
Merited by adamvp (1)
 #106

Czy newsy calkowicie nie maja wplywu na kurs - nie wiem (sa np. przypadki kiedy wydaje sie, ze mialy efekt odwrotny :S)

JA bym proponował "spekulacja fundamentalna" czy tam "Analiza fundamentalna altcoinów" oraz blizniaczy watek "Analiza techniczna altcoinow" (gdzie zbytnie dywagacje niezwiazane z wykresem bylyby ograniczone do minimum)

A tak poza tym, jak już napisałem w wątku o AGI - chyba teraz należy poczekać z wejsciem w alty na jakąś porządniejsza korektę na btc... bo dłuższej konsolidacji się niestety nie spodziewam..

Mają, ale tylko w momencie, w którym na rynku nie gra główny dyrygent orkiestry - bitcoin, co opisałem prawie 3 miesiące temu. Wątek ten dał zarobić piękne pieniądze. Pozycje dawały zarobić średnio 50% (alt/btc). Jednak przyszedł bitcoin i teraz on rozgrywa.

Przyszedł stary bitcoin i pozamiatał Smiley Jak mówilem zalednie 4 dni temu.

Uważam jednak, że każdy trade obecnie wiąże się ze sporym ryzykiem. Bitcoin siedzi w konsolidacji od 4 miesięcy. Lada moment strzeli góra albo dołem. Oba kierunki będą zgubne dla altcoinów (jeśli chodzi o ALT/BTC). Alty lubią spokój na bitcoinie. Spadki na bitcoinie odstraszają od podejmowania ryzyka a szybkie wzrosty wysysają kasę z altów. Najlepsza dla altów jest nudna konsolidacja na bitcoinie.

Kończy się okres spokoju na bitcoinie (ponad 4 miesiące w konsolidacji 3200-4000). Tym samym kończy się moim zdaniem spekulacja na newsach a zaczyna na emocjach. Wszystkie moje pozycje wypadły na SL. Spekulacja na newsach moim zdaniem się kończy, bo o wiele silniejszym impulsem dla altcoinów jest zachowanie bitcoina niż jakiekolwiek wewnętrzne upgrady (przynajmniej na obecnym rynku). Gdy brakowało impulsów od bitcoina, to alty były zdane na siebie. Teraz wrócił przywódca i pokazuje kierunek.

Jak więc teraz gram? Biorę to, co pokazuje siłę, gdy większość jednogłośnie pokazuje słabość. Biorę po 5-10% zysku i skaczę dalej. Wszystko na stoplossach. Bitcoin równie dobrze może wystartować z drugą falą w kierunku 6000$ dumpując ponownie alty, lub zostać zduszony do 4200 dumpując jeszcze bardziej wprowadzając na rynek ogromny strach, więc wchodzenie pod interwał nawet kilkugodzinowy bez stoplossa to spore ryzyko. Oczywiście mówię o kursie ALT/BTC a nie ALT/$.

Newsy liczą się wtedy, kiedy handel na altach daje przewidywalne rezultaty związane z newsem, a nie w momencie, w którym bitcoin jednego dnia idzie 15% do góry wrzucając znikąd ogromy wolumen od arbitrażystów na twoją parę walutową zmieniający układ sił.
I teraz jeśli newsy (zmiana fundamentów) według ciebie nie gra roli - lub nawet gra odwrotną rolę - to jak same fundamenty mogą grać rolę?

Fundamenty działają w perspektywie wieloletniej. Krótkoterminowo - kilka do kilkunastu tygodni nie mają znaczenia. A rynek jest tak niedojrzały, że zanim fundament zadziała, to może się on zmienić (powstanie inny startup, z lepszym produktem w tym samym sektorze z kupionym hypem). Czyli granie pod fundamenty może się według mnie skończyć tak, że kupisz coś, przez 2 miesiące oddasz 50% (bo akurat się źle wstrzelisz), a następnie zobaczysz, że na odbiciu pompuje się inny coin, z tego samego sektora, który powstał tydzień temu, a twój odrobił 10% i zaczął dalej się cofać.

Niewiele jest coinów, co do których fundamentów jestem pewien, że długo się nie zmienią (dłużej niż swing spekulacyjny).
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 24, 2019, 01:29:57 PM
 #107

Czy newsy calkowicie nie maja wplywu na kurs - nie wiem (sa np. przypadki kiedy wydaje sie, ze miały efekt odwrotny :S)

JA bym proponował "spekulacja fundamentalna" czy tam "Analiza fundamentalna altcoinów" oraz blizniaczy watek "Analiza techniczna altcoinow" (gdzie zbytnie dywagacje niezwiazane z wykresem bylyby ograniczone do minimum)

A tak poza tym, jak już napisałem w wątku o AGI - chyba teraz należy poczekać z wejsciem w alty na jakąś porządniejsza korektę na btc... bo dłuższej konsolidacji się niestety nie spodziewam..

Mają, ale tylko w momencie, w którym na rynku nie gra główny dyrygent orkiestry - bitcoin, co opisałem prawie 3 miesiące temu. Wątek ten dał zarobić piękne pieniądze. Pozycje dawały zarobić średnio 50% (alt/btc). Jednak przyszedł bitcoin i teraz on rozgrywa.


Ja niestety, ale baaardzo naciąłem się na grę pod newsy związane z tzw. mainnetem kilku coinów - fakt, że bitcoin też wtedy zrobił swoje, ale jednak byłem wręcz załamany głębokością spadków -  nie było w zasadzie nawet symbolicznej pompy, po czym na kilka godzin/dni następował duży zjazd.. trwający w zasadzie aż do teraz Sad

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 24, 2019, 02:39:03 PM
 #108

Na których coinach? Te opisywane tutaj dawały zarobić ładnie aż do momentu pompy na bitcoinie, kiedy to napisałem, że wszystkie pozycje wylecialy mi na SL i od dziś nie ma co grac pod newsy. Okazał się to ostatni moment ucieczki przed nawet 80% spadkami.

Pod news o znanej dacie zagrywa się własnie w ten sposób. Kupuje sie miesiąc wcześniej (przy sprzyjającej sytuacji na rynku) a sprzedaje na kilka dni przed newsem. Chyba, że news nie jest podany nigdzie wprost (konkretna data), to wtedy realizuje się zyski w dzień podania konkretów. Tak też opisywalem w tym wątku.

Zgadza się. Dzień wydarzenia to dzień realizacji zysków, chyba, że podczas wydarzenia nastapiły jakieś czynniki, które przerosły oczekiwania inwestorów. W przeciwnym wypadku (przy spełnieniu oczekiwań, lub nie spełnieniu) kurs dołuje, bo brakuje w nim elementu "trzymania" ... kupiłem pod news, news jest, kolejnego nie bedzie, to przesiadam się na coś, gdzie są lepsze perspektywy wzrostowe i to powoduje lawinę o której mówisz. Dlatego też zaznaczam w opisanej strategii, że realizacja zysków nastąpi w dniu publikacji przez binance wsparcia swapa na krótkiej pompie (pump and dump).

Spuściłem dziś połowę IOST reszta na ciasnym stoplossie. Mainnet za 5 dni - Zill zaczął lecieć na 4 dni przed mainnetem. Wydaje mi się, że w tak niedużej odległości od newsa pierwsi zaczynają już realizować zyski.




adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 26, 2019, 11:36:49 PM
 #109

No w sumie tak tylko w przypadku kiedy kurs mimo określonego jakiegoś potencjalnie pozytywnego wydarzenia nie rośnie to są dwie możliwości - będzie to w rzeczywistości nie tak pozytywne jak oceniamy; ktoś  mocno trzyma kurs i akumuluje starając się nie podbijać zbytnio ceny a w terminie T-0 zaczyna się pompka trwająca czasem kilka dni i dająca zarobić po kilkaset procent :/

Niestety były takie sytuacje - ale żadna z nich na "moim" coinie - ja co gorsza zacząłem już wtedy uśredniać bagholdy po pompie '17/18 czy skup kilku coinów które mnie zainteresowały i liczyłem że  mogą przynieść zyski na hossie (niestety nie doceniłem kompletnie zasięgu ruchu na btc i związanego z nim  pogromu altów)

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 26, 2019, 11:49:48 PM
Last edit: June 28, 2019, 07:34:34 AM by wwzsocki
 #110

...Niestety były takie sytuacje - ale żadna z nich na "moim" coinie - ja co gorsza zacząłem już wtedy uśredniać bagholdy po pompie '17/18 czy skup kilku coinów które mnie zainteresowały i liczyłem że  mogą przynieść zyski na hossie (niestety nie doceniłem kompletnie zasięgu ruchu na btc i związanego z nim  pogromu altów)

Coraz ciężej rozkminić te zależności cen pomiędzy altami a BTC.

Kiedyś BTC dominowało 70% rynku i po pompie na BTC była masa kasy, która siłą rzeczy została przeinwestowana na krypto.

Aktualnie chyba nikt nie wie co sie będzie działo i jaka będzie ta zależność altów od BTC. Wygląda na to, że większość altów cały czas dostaje baty.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
June 27, 2019, 08:09:49 AM
 #111

Może zaczną się odbijać jak BTC będzie dalej spadać albo bokiem chodzić, jak bywało dawniej. Jest też możliwość, że podaż altcoinowych spekulantów mocno zmalała po tym jak BTC stracił 85% od ATH, altcoiny często po >95%.

Signature space available for rent.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 27, 2019, 01:36:31 PM
 #112

No i mamy taką sytuację, że co prawda część altów odbija, ale inne (większość??) tyllko jeszcze pogłebiają spadki
Najbardziej martwi mnie EOS - mimo że nie jestem jakimś psychofanem to zachowanie kursu i to że jesteśmy na poziomie jaki mieliśmy już na początku kwietnia (czyli przy btc w strefie 5000-6000usd).. Bardzo niewesołe..

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 07:45:54 AM
 #113

...Najbardziej martwi mnie EOS...

Ja zastanawiałem się nad EOSem, żeby kupić ale dałem spokój.
Oczywiście gdyby była pompa to czemu nie. EOS przegrał, bo nie ma zastosowania. Pomimo wszystko nie słychać o jakiś słynnych aplikacjach zbudowany na EOS.



Ethereum miało chociaż Crypto Kitties (żarcik) i ma: Maker(DAO), Bat (Brave), IDEX, Ox i tysiące urzytkownikó (chociaż toi tak nie dużo) w ostatnich 24 godzinach.
Eos ma parę aplikacji o których nie słyszałem zupełnie nic i nie mają realnego użytku. Licznik stoi na zero we wszystkich najlepszych Dappkach Eosa.

Bez tego moż być ciężko o wzrost ceny, jedynie spekulacja, żadnego prawdziwego zapotrzebowania na EOS.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 04:45:18 PM
 #114

@wwzsocki - skąd pochodzą te statystyki?
Jeśli chodzi o np. EOS Knights (o którym swoją drogą pisałem w temacie o grach blockchainowych, to co prawda  doszło tam do pewnej stagnacji, ale wciąż jest kilkudziesięciu(set?) aktywnych graczy); do tego jest EOS Dynasty w którym myślę, że może być drugie tyle - nie mówiąc już o eosowych kasynach:
np. tutaj trochę danych: https://www.eosdividends.com/
Ale oprócz EOS drugi nieco podobny projekt z którym wiązałem duże nadzieje (póki co zawiedzione) to Cardano (ADA) też wygląda kiepsko i teraz się zastanawiam czy to nie jest może jakiś szerszy problem np. z jakimiś nadchodzącymi niekorzystnymi  regulacjami??

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 05:42:43 PM
 #115

@wwzsocki - skąd pochodzą te statystyki?...

Już od dawna używam serwisu https://www.stateofthedapps.com/, który jest najlepszym miejscem do sprawdzenia informacji o wszystkich Dappkach z każdego protokołu: ETH, EOS, TRON, IOST, itd.



Bardzo fajnie wszystko zebrane w jednym miejscu. Można znaleźć tu dokładne statystyki, wykresy i informacje.



Najbardziej lubię ich rankingi, które są aktualizowane na bieżąco. Serwis cały czas dodaje nowe treści i aktualnie na pierszej stronie, można znaleźć oprócz wszystkich informacji wymienionych powyżej, różne artykuły branżowe dotyczące: aktualności, nowości oraz newsy ze świata Dappek.



Jest jescze jeden serwis, którym się czasem posiłkuję https://dappradar.com/rankings.



adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 08:41:36 PM
 #116

@wwzsocki ale jeśli chodzi akurat o EOS to jest tam chwilowy (miejmy nadzieje) błąd  Zresztą jak widzisz na dappradar.com/rankings.
 EOS ma userów Cheesy Swoją drogą, jestem ciekawy jak działają klony EOS knights na ETH ( bo przynajmniej sądząc po nazwach niektóre gry muszą być podobne do Eos Knights) - na EOSie wystarczy posiadać określoną ilość waluty by wykonywać operacje - natomiast każda transakcja na Ethereum kosztuje gas - przy dapsach wymagających kilu/nastu/dziesięciu operacji na godzinę koszty muszą iść już w na prawdę duże kwoty - na EOS wystarczy w zupełności stake'ować 2EOS - a poza tym istnieją jeszcze serwisy delegujące EOS za darmo: https://cpuemergency.com/ )

Więc problem przyczyny ceny EOS myślę, że leży jednak gdzie indziej..

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 06, 2019, 02:54:12 PM
Last edit: July 06, 2019, 03:09:12 PM by Tytanowy Janusz
 #117

Wiem, że z uwagi na wahania bitcoina to nie czas na spekulację na newsach na altach, ale co powiecie na trx?

1- rosnący powoli hype związany z obiadem Jastina Suna i Warrena Buffeta (25 lipca) - wiem, że to nic poważnego ale Jastin Sun znany jest z bycia mistrzem hypu i marketingu, więc pewnie nieźle rozpali wszystkich wylicytowanym za blisko 5 mln $ lunchem.
https://cryptovest.com/news/trons-trx-justin-sun-wins-lunch-with-warren-buffett-for-46-million/
2- zbliżający się mainnet który ma przyspieszyć tron x100 (10 sierpnia)
https://medium.com/tron-foundation/one-picture-explains-sun-network-1ad1bcf22ebe
testnet podobno śmiga elegancko
3- na wsparciu na W1 - zasięg 50-200% zysku



adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 06, 2019, 09:45:49 PM
 #118

problem polega na tym, ze nie jest to jedyny alt, ktory wyglada obiecujaco i ktory teoretycznie ma dobry wspolczynnik zysku do ryzyka.. gorzej to potem wyglada w praktyce.. mysle ze wejsc mozna - warunek dobrze ustawiony SL i zadnych sentymentow jesli zostanie odpalony..

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 07, 2019, 06:40:18 AM
Merited by wwzsocki (1)
 #119

problem polega na tym, ze nie jest to jedyny alt, ktory wyglada obiecujaco i ktory teoretycznie ma dobry wspolczynnik zysku do ryzyka.. gorzej to potem wyglada w praktyce.. mysle ze wejsc mozna - warunek dobrze ustawiony SL i zadnych sentymentow jesli zostanie odpalony..

Zgadza się. Dotyczy to jednak każdego otwartego trejda i oddziela zarabiającego od tracącego.

Jak rozpocząłem naukę, to nieraz dostawałem rady dotyczące nastawienia, psychogii (np. nie handluj w złości/smutku, po wielkiej stracie weź kilka dni wolnego, TO SAMO PO WIELKIM ZYSKU), sentymentach (patrzeniu na wszystko tak obiektywnie jak to tylko możliwe a nie z perspektywy swojej pozycji - CENY WEJŚCIA) i wiele innych podobnych. Myślałem wtedy ... skończ pieprzyć i pokaż mi gdzie kupić a gdzie sprzedać. MACD i RSI? Przecięcie średnich? Może BOLL albo formacje, trendy?

Teraz wiem, że TA jest do nauki w tydzień. Najtrudniejsza i najważniejsza jest cała reszta, czyli właśnie ta psychologia. Radzenie sobie ze stratą. Obiektywizm. Brak sentymentów. Oddzielanie z czasem negatywnych schematów od pozytywnych (raz przetrzymałem spadki i było odbicie, więc może teraz też się uda). Właśnie to podejście, które reprezentujesz, czyli totalny sceptycyzm, brak sentymentów jest cechą trejdera, który nieraz dostał po dupie i jest na najlepszej drodze by w końcu zacząć zarabiać w powtarzalny sposób.

Trzymam kciuki za kolejne trejdy. Może być już tylko lepiej. Jak przerastają cię straty, a dalej ciekawi i bawi cię trejding to zmniejsz pozycję do minimum (~10$ minimalne wejście na binance). By dodać sobie element presji (który towarzyszy większym pieniądzom) możesz wymyślić sobie jakąś pozamaterialną nagrodę lub karę za osiągnięcie celu (np. zrobienie 20% na portfelu). W ten sposób będziesz mógł się rozwijać bez tracenia cieżko zarobionych pieniędzy.
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 12, 2019, 07:00:55 AM
Merited by wwzsocki (1)
 #120

Widzieliście ogłoszenie binance?


https://www.binance.com/en/blog/356254016530468864/8th-Binance-Coin-Burn-From-the-Team-BNB-Allocation

Cały team binance rezygnuje ze swoich tokenów, które przyznane zostały podczas tworzenia BNB. Oznacza to, że znika 40% supply.

"1. According to the Binance whitepaper, 40% of the total BNB supply (80,000,000 BNB, currently worth about US$2,400,000,000) was allocated to the Binance team,"

"The team will burn their own tokens first. All US$2,400,000,000 of it!"

"To recap, this is equivalent to the Binance team allocating 0 BNB to ourselves from the original supply. All BNB we have are either earned through our services or bought with our own money."

Co za wariaty. To ogromna zmiana i niezwykłe oddanie i pasja twórców. Zrezygnowali właśnie z 2.4 mld $. Niesamowite.


Jakby tego było mało 3 dni temu zrezygnowali z tegorocznej podwyżki prowizji (a raczej obniżki zniżki za posiadanie BNB):
https://www.binance.com/en/support/articles/360030778631
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!