Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:44:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: WebSpacex Veri Analizi Projesi  (Read 706 times)
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 02, 2019, 01:08:46 PM

Platform yapay zekaya dayalı veri işleme ve analizler için yüksek teknolojiden faydalanmaktadır. Platform sayesinde verilerinizi tüm tarayıcılarda analiz eder. Reklam verenlerin güvenliğini çok ciddiye alır ve sahtekarlık önleme teknolojisini çeşitli düzeylerde kullanmaktadır. Hedefleri güzel ama bu piyasada ayı döneminde iş yapar mı bilinmez.
1714859051
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859051
Reply with quote  #2

1714859051
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714859051
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859051
Reply with quote  #2

1714859051
Report to moderator
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
February 02, 2019, 01:15:38 PM

Şimdi tekrar baktım bountynin bitmesine az kaldı. Softcapi geçememiş daha ayı piyasası tüm projeleri etkiledi. Yapay zeka projeleri genelde tutuyor umarım istediği başarıyı yakalar.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 02, 2019, 02:58:32 PM

Güzel bir proje idi ama çıkış tarihi yani piyasa ortamindan dolayı yanlış. Eskiden olsa softcap hardcap hepsini yapardı. Bounty cilere birşey kazandırsa bari. Ekip işi bırakmayıp sattıkları kadarını değerlendirir ve kaliteli borsaya girmeye cabalarsa ileride is yapar bence.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 02, 2019, 06:53:03 PM

16 şubatta bounty bitecekmiş. telegramda ki yönetici söyledi. umarım ico ileride de olsa başarılı olur.

dağıtımlar ne zaman başlayacak acaba

dostum onu sormadım. ingilizce çok iyi değil. translate de çok hoşuma gitmiyor. adam da öyle deyince sormadım en aznıdan 16 şubatta bitecek olması iyi. umarım hiç beklemediğimiz bir anda ciddi bir token gelir de mutlu eder bizi.
hasyurt
Full Member

View Profile
February 17, 2019, 06:00:17 PM

Bounty sona erdi ama imzayi çıkarıp çıkarmayacagimiz hakkında açıklama gelmedi daha.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
February 21, 2019, 01:27:41 AM

Webspacex projesi ekibi sağlam çalışadursun piyasanın ihtiyacı olan en kaliteli en mantıklı projelerden biri olacak tarayıcılardan gelen muazzam bilgi karmaşasını derleyip sonuçlar getiren projeler adından söz ettirir dünyada böyle projelere yatırım yapacak çok kodaman var.

.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 21, 2019, 05:32:38 AM

Dün telegramda denk geldim. Webspace admini kendinden gayet emin konuşuyordu.bu ekip gerçekten iyi birşey çıkartabilir. Birisi ile yazistilar. Ben projeye güveniyorum. İleride belki bir sürü kişi keşke airdrobuna bari katılsaydim diyebilir.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
February 21, 2019, 02:13:20 PM

Veri analizi blockcahinin en çok işe yaraması gereken alan olabilir. Eğer ekip işini iyi yaparsa güzel fiyatlara gelip güzel uygulamalara imza atabilirler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 21, 2019, 04:31:12 PM

telegramda ki yöneticiyi gördüm tam anlayamadım nereli olduğunu bana hintli gibi geldi. eğer japon olsaydı tutma olasılığı çok fazla idi.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 21, 2019, 09:56:46 PM

telegramda ki yöneticiyi gördüm tam anlayamadım nereli olduğunu bana hintli gibi geldi. eğer japon olsaydı tutma olasılığı çok fazla idi.

telegram yöneticisinin etniği ile projenin tutması konusunda ne gibi bir alaka var onu anlayamadım. bu projeye ben de çok güveniyorum ilk haftadan beri imza kampanyasındaydım umarım güzel yerlere gelir.
koin_34 (OP)
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 21, 2019, 10:16:18 PM

Arkadaşlar proje konusunda takip ettiğim kadarıyla özet olarak birkaç bilgi vermek istiyorum.

Ico sürecinde eth forku ve daha sonra forkun ertelenmesi sebebi ile bu süreçte btc'ninde düşeceği endişesiyle hareket eden yatırımcılardan pek fazla fon toplayamamışlar.

Bu bir bakıma bounty ve airdropa katılanlar için güzel bir gelişme.Piyasadaki dolaşımda olan tokenin %90 ı ekibin elinde olacağı için wspx tokenin fiyat olarak düşeceğini sanmıyorum.

İkinci olarak ekip fon toplayamamasını bahane edip, ikinci ico yapmayı ve bounty süresini uzatmayı düşünmeden ico ve bounty zamanında bitti.Projeyi geliştirerek yol haritasına uygun şekilde devam edeceklerini duyurdular.

Bahsettikleri projeyi kullanabilecek yüz milyonlarca kişi milyarlarca site var.Bu projenin farklı konsepte mobilapp ler üzerine benzeri olan mobileaction bknz https://www.youtube.com/watch?v=fWr9h8cO5PI

platformunun şuanki değeri yaklaşık 500milyon usd.Webspacex projesininde potansiyeli çok yüksek.

Siteyi ekibi özelliklede wp ve videoyu
https://www.youtube.com/watch?v=P-b9-eY440Y

inceledikten sonra bir çok kişinin neden icodan satın almadım diye pişman olacağına inanıyorum.

Hayırlısı bakalım inş güzel bir proje olurda hepimiz faydalanırız.

ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
February 22, 2019, 05:35:27 AM

telegram yöneticisinin etniği ile projenin tutması konusunda ne gibi bir alaka var onu anlayamadım. bu projeye ben de çok güveniyorum ilk haftadan beri imza kampanyasındaydım umarım güzel yerlere gelir.

Mesela hocam bende Afrikalı ve Filipinli takıntısı var. Onlar en iyi projede sunsa ben katılmam. Çünkü Tokatçı oluyorlar. Geçen ay arorex diye bir airdroba katıldım admine sordum nerelisin diye Nijerya dedi. Bende bozuntuya vermemek için fenerli uche ve okjocha yi sordum. Sonra gruptan vin
hasyurt
Full Member

View Profile
March 05, 2019, 11:44:05 AM

Umarım hiç beklemediğimiz bir an da bir kamyon token yollarlar ve borsalarda inşallah çok değerli olur. Şuan için kendimi teselli ediyorum. Ümitli olduğum bir proje başarılı olurlar inşallah
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
March 05, 2019, 05:42:28 PM

Ara ara bende bakıyorum ama şimdilik pek ses yok. Umarım güzel bir kazanç elde edebiliriz. Toplam miktarı çok fazla olacak bir tokendi , projesi çok iyiydi ama başarılı olamadılar para toplama konusunda.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
March 05, 2019, 06:35:56 PM

İçinde spacex geçiyor Elon Musk bir el atsaya projeye iyi olur Smiley
hasyurt
Full Member

View Profile
March 05, 2019, 09:40:10 PM

İçinde spacex geçiyor Elon Musk bir el atsaya projeye iyi olur Smiley

Belki el atar  Cheesy ama şu da bir gerçek ki piyasada yapay zeka ile ilgili epey bir proje vardı. Wepsapce i seçerse iyi olur.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 05, 2019, 09:53:11 PM

ilk haftadan beridir imzasındayım elenenler de çıkarıldıktan sonra imzaya katılan toplam kişi sayısı yaklaşık 30 civarında ve verilen ödül 1 milyar webx beklentim hem projeden çok yüksek hem de gelecek bounty ödülünden. haydi hayırlısı bakalım
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 05, 2019, 10:01:47 PM

bounty ödülünün yarısı sadece imza kampanyasına ayrılmış diyerek girmiştim sağ olsun hasyurt hocam vesile oldu telegram sohbetlerini okuyunca insan oldukça umutlanıyor açıkçası
koin_34 (OP)
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 07, 2019, 01:03:42 AM

Ptojeyi takip ediyorum ico sürecinde hedefledikleri yatırımı toplayamamalarına rağmen web sürümü üzerinde çalışıyorlarmış.Bir ay içinde yazılımı duyurup borsalarla görüşecekler.Ücretsiz olarak idex.market gibi borsalara girerler galiba.Diğerleri çok fazla ücret istiyor zaten.

Görüştükleri borsalar yazılımın ne kadar potansiyelli olduğunu farkedip destek verirse Raven gibi ücretsiz olarak popüler borsalarda bile listelenebilir.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
March 07, 2019, 05:35:33 AM

Sadece airdrobuna katilabildim eğer gelirse 15 bin adet gelecek. İmzasına katılan arkadaşlar daha çok alacak. Umarım ekip para toplayamadik diye projeyi bırakmaz.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: