Bitcoin Forum
July 18, 2024, 12:07:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin Rallisi ne zaman başlar?  (Read 1311 times)
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
January 08, 2019, 04:20:44 AM

altlar ancak bitcoin yeni tepe noktasına ulaştıktan sonra yapabilir ralliyi. ondan öncesinde istisnalar dışında pek bir şey olmaz.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 08, 2019, 07:38:35 AM

altcoin rallisi bugün itibari ile başladığını farzı mahal edelim. bunun tepsi 2000-3000 dolar üzeri örneğin ama tekrar bu başladığı yerlerin yakınına gelme durumu var. o nedenle sizlerin kolay kolay kazanmasına izin verilmeyecek. geçmişteki bitcoin fiyatında dip nereden başlamış ne yapmış, bence oraları inceleyin.

janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
January 08, 2019, 05:29:02 PM

altcoin rallisi başlamadan önce, balinalar sürekli dump yapacak panik dalgasıyla zaten küçük yatırımcıların elindeki coinleri toplayacaklar. yani altcoin rallisi gelse bile kazanan balinalar olacak . öyle coinler var ki birkaç balina coin supply in yarısına sahip. küçük yatırımcı ne yazık ki  dayanamayacak durumda zaten şu an.
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 08, 2019, 09:03:00 PM

Önce her zamanki gibi bitcoinin rallii yapması gerekiyor herşey ona bağlı sonuçta ancak o da buna pek niyetli değil gibi duruyor

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 08, 2019, 11:57:52 PM

Bitcoin kendini yukarı atamadıkça daha kötü düştü. Şimdi de 4100 üstüne atamıyor kendini. Varıyla yoğuyla ya da kredi çekip geçen sene girenlere Allah sabır versin. Ben bile illallah ettim artık bu piyasadan. Alt ralli Bitcoin cebini doldurmadan başlamaz ama bu gidişle alt falan da kalmayacak ortada. Geçen bir proje borsada ico fiyatının 300'de 1 civarındaydı aldım buradan daha düşmez diye. Tamı tamına 10 kattan fazla da oradan düştü. Yani dünyada böyle harbi para babalarından oluşan bir grup enayi varsa bu sektöre girerse para akışı sağlayıp altlara kaydırılabilir. Böyle enayiler yoksa daha çoooook bekleyeceğiz gibi geliyor.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448

View Profile WWW
January 09, 2019, 02:43:12 AM

altcoinler kusursuz mükemmellikte olsalar da diğer demirbaş coinlere göbekten bağlılar evet ve bu sebep onların elini kolunu bağlıyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
January 10, 2019, 02:02:30 AM

ltcoinlerin kendi başına ralli yapma olasılığı pek yok bunu herkes biliyor. defalarca söylendiği üzre boğa şart kere şart altlar için.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
January 10, 2019, 06:59:28 AM

Şu ortamda çok zor gözüküyor.Btc 4k oldu 2 gün önce bazı altlar yüzde 20 yaptı.Btc 100 dolar düştü o artan altcoinler yüzde 15 değer kaybetti.Btc rahat vermeden bir şey olacağını zannetmiyorum.Beklemedeyiz.

████████████         AVXChange         ████████████
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 10, 2019, 07:01:14 AM

Altcoin Rallisi piyasa yönüne göre kendi hareketine karar verecektir.Eğer Bitcoin ve Ethereum sağlam yükseliş yaparsa çok kısa sürede Altcoin Rallisi görebiliriz  Smiley
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
January 10, 2019, 10:42:39 AM

artık herkes altcoin rallisi vsden ziyade, güvenli bir liman arıyor ya da yükseliş trendindeki coine girip, tepeden çıkmayı deniyor. son ethereum fork u yüzünden bazı borsalar ethereum withdraw ını kapattılar bu yüzden. yani altcoin rallisi için epey var gibi bence.  bazen kazanmaktan ziyade içerdeki bakiyeyi korumak daha önemli.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
January 10, 2019, 11:39:11 AM

Bir sonra ki boğada ethereum, monero, dash vb. gibi majör altcoinler harici piyasa tekrar cömert davranmayacak çoğu altcoine diye düşünüyorum. 2017 sonunda ki boğada scam coinler bile sıçrama yapmıştı piyasa tekrar o şekilde cömert olmayacak ekmek aslanın midesinde olacak altcoinler için.

yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
January 10, 2019, 07:00:27 PM

Altcoin rallisi eninde sonunda başlayacak ama kazananlar yine balinalar ve al sat işini iyi yapanlar olacak. Orta vadeli Hodl seçeneği boğada acemiler için daha sağlam bence.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 10, 2019, 07:47:36 PM

Pek başlayacağa benzemiyor yine BTC'nin kafasına vurdular.Biraz kafasını kaldırınca BTC indiriyorlar hemen.Btc 100-200 dolar düşüyor altcoinler yüzde 10 değer kaybediyor.Bu işin sonu nerede bitecek pek belli değil.Her ay geçen ayı aratıyor.Gidişat sıkıcı.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
January 10, 2019, 07:50:35 PM

Günün birinde bu yazılanları okuyup güleceğiz. Altlarda bitcoinde ilerleyen günlerde mutlaka yukarı doğru hareketlenecektir. Sabırla bekliyorum, bekleyeceğim.

janocuk
Jr. Member
*

View Profile
January 11, 2019, 01:46:07 PM

altcoin rallisinin ne zaman başlayacağını kahinler bile bilemez bence.  filmlerde hani çok zorlu bir yolculuktan sonra bazı  figüranlar ben bittim yola bensiz devam edin diyor ya, kriptocuların bazıları da pes etti, ben bittim siz devam edin diyorlar. boğa gelmeden önce piyasayı bırakıp, para kazanmadığı için çok ah eden de olcak orası kesin.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 13, 2019, 09:00:44 PM

Btc 6.000 dolar üzerine çıkmadan altcoinlerden atak beklemek zor sadece lokal yükselişler olabilir.
(Orta vadede Btc 6000 dolara çıkabilir mi bilmiyorum.)
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
January 14, 2019, 06:53:01 AM

Altcoinler için harwket Btc'ye bağlı.5k civarına geldiğinde hareketlenmeleri görmeye başlarız.Önce sağlam altcoinlerde bir hareket bekligorum.Sonra diğerleri yollarına devam eder.

████████████         AVXChange         ████████████
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 14, 2019, 08:44:27 AM

Altcoin Rallisi uzun bir süre başlamayacak gibi görünüyor.Çünkü Bitcoin sürekli 3.500 USD-4.000 USD aralığında duruyor.Belirli bir ilerleyiş gösterecek hareketi yok.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 15, 2019, 06:48:41 AM

Hayır olmaz. Sebebini de şöyle açıklayım kendimce.

Altcon rallisi için piyasaya güven gelmesi ve sıcak para akması gerek. Şuan kıt bir para durumunda altcoinlere para akamaz ve ralli başlayamaz. Ha iyi haberler gelirse akar mı diye soracak olusanız o da olmaz. Çünkü Btc'nin güven vermesi gerekiyor önce. Sokaktaki yatırımcıyı Btc yeniden yükseliyor diye çekebilirsin ama bilmemne token yükseliyor diye çekemezisn
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 15, 2019, 08:02:08 AM

Bitcoinin toparlanma sürecine girmesi lazım yükselmesi için.Şu anda sadece 3k civarında tutunuyor.4k'yı yıkmaya bazen çalışıyor bazan yıkamadan geri dönüyor.İlk hedef 4k'yı yıkmak orada tutunmak.Yavaş yavaş kademeli bir çıkış görebiliriz.Önce 4k sonra 5k gelebilir.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: