Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:18:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zawieszony Twitter  (Read 216 times)
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 05, 2019, 09:06:56 AM
 #1

Cześć,
Jak w temacie zawiesili mi konto, niby mogę się zalogować i coś polubić, ale nie mogę twitować, czyli wycięło mnie to z wszystkich bounty na TW. Pisałem do nich ale stwierdzili że było naruszenie. Co mnie wpienia bo przez 2 lata twitowałem tak samo. Jest na to jakiś sposób żeby się jednak odblokować? Czy zostało mi założenie nowego konta i zbieranie pokemonów?Proszę o poradę.

1714033112
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033112

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033112
Reply with quote  #2

1714033112
Report to moderator
1714033112
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033112

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033112
Reply with quote  #2

1714033112
Report to moderator
1714033112
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033112

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033112
Reply with quote  #2

1714033112
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
janluniewski
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
January 05, 2019, 03:00:56 PM
 #2

Bardzo dziwna sprawa. Chyba musiałeś mocno naruszyć regulamin czy coś. Jeżeli nie czujesz się winny to musisz do skutku się do nich odzywać.
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 06, 2019, 02:38:18 PM
 #3

Spróbuje jeszcze raz, ale jakoś nie jestem pewien czy się poddadzą. Dziwne jest że zablokowali mnie kiedy zrobiłem sobie przerwę od bounty na tw na jakieś 3 miesiące. Nie wchodziłem na TW, później wszedłem patrze a tam ban.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 07, 2019, 08:06:37 AM
 #4

Uwzieli się ostatnio na bounty hunterów. Mi też zawiesili konto, to samo żonie i koledze. Wszystkim mniej więcej w podobnym okresie (+- 2 tygodnie). Chyba trzeba zbierac pokemony od nowa. Ja narazie odpuściłem. I tak twitter bounty nie daje już zarobić. Bo 10$ z co 10 kampani (bo pozostałe 9 oszuka) za 2 miesiące roboty to nie jest zarobek. Lepiej napisac na steemicie artykuł na 1 stronę i wziąć udział w Content Creation campaing. Płatne lepiej i roboty mniej.
cornl
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 51


View Profile WWW
January 07, 2019, 10:54:28 AM
 #5

Aaa, polują na bounty hunterów? Ja na razie bana nie dostałem, ale już pare razy wyskoczył mi alert ze muszę potwierdzić tożsamość numerem telefonu, ale po tym przechodzi dalej.

Trochę offtopicowo: współprowadzę bounty dla Bolton Coin (BFCL), zapowiadają się fajne nagrody. Zarząd włoski, ogólnie firma trochę dziwna, doinwestowana w kwestii promocji, z relacji znajomego Włocha wyglada to na coś o charakterze zbliżonym do „polskiego” fjuczernetu, czyli kasy bym w to nie pakował ale jeśli mogą się podzielić to pieniądz może z tego być. Do osobistego rozważenia Smiley


trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 07, 2019, 12:43:59 PM
 #6

Lepiej napisac na steemicie artykuł na 1 stronę i wziąć udział w Content Creation campaing. Płatne lepiej i roboty mniej.

Za pewne masz rację. Pytanie tylko co tam pisać? Chodzi o recenzowanie jakichś projektów? TAK? Należałoby zapoznać sie w white paper'em projektu i coś mądrego pisać?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 07, 2019, 04:57:29 PM
 #7

już pare razy wyskoczył mi alert ze muszę potwierdzić tożsamość numerem telefonu, ale po tym przechodzi dalej.

Od tego się u mnie zaczęło. Polecam ograniczyć airdropy i skupić się na tych najlepszych bounty, które realizujesz juz od dawna by chociaż je dokończyć. Bo jak ci zbanuja konto, to już nic nie dokończysz i nikt ci nie zapłaci.

Za pewne masz rację. Pytanie tylko co tam pisać? Chodzi o recenzowanie jakichś projektów? TAK? Należałoby zapoznać sie w white paper'em projektu i coś mądrego pisać?

Najlepiej jak się pobawisz w takiego niby recenzenta. Wypiszesz że w teamie jest 5 osob i fota przeklejona z ann, 2 zdania czym się zajmują i fota z roadmap itp itp. Na koniec ocena 9/10 i gotowe, bo np. za malo osób w teamie, albo za słabe social media (za mało fallowersów). Jak raz coś takiego dobrze zrobisz to potem szybciutko jesteś to w stanie przerobić pod kolejne bounty (bo stelaż zostaje tylko wypelniasz treścią)
cornl
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 51


View Profile WWW
January 07, 2019, 06:35:13 PM
 #8

Oooooo, schemat do artykułów, sprytne Cheesy teraz tylko muszę konto na jakimś steemicie założyć i pewnie upolować trochę znajomych/followersów?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 07, 2019, 06:58:29 PM
 #9

To się bardzo szybko nabija. Ja zrobilem 2-3 artykuły o krypto i nagle mi 300 wskoczyło. A to możesz w 1 wieczór ogarnąć. Przynajmniej tak było pare miesięcy temu.
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 08, 2019, 09:04:23 AM
 #10

Ilu followersów trzeba mieć minimalnie na takim steemicie żeby móc przystępować do bounty tego typu?
te kampanie są pewnie lepiej płatne i mają mniej ludzi do podziału.
BTW steemit się czasem nie kończy? coś mi się o uszy obiło że właścicielowi się już znudziło i olał projekt.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 08, 2019, 03:33:56 PM
 #11

Ilu followersów trzeba mieć minimalnie na takim steemicie żeby móc przystępować do bounty tego typu?
te kampanie są pewnie lepiej płatne i mają mniej ludzi do podziału.
BTW steemit się czasem nie kończy? coś mi się o uszy obiło że właścicielowi się już znudziło i olał projekt.

Chyba nie ma wymogów. A jak już są to indywidualnie pod każdą kampanię. Najlepiej zacząc kilka na raz i od razu zrobic kilka artykułów. Wtedy po 1 - widać, że twoje konto to serwis oceniający ICO a nie randomowe konto z 1 oceną 2- nabijają ci się od razu fallowersi.

Słyszałem, że zwalniali sporą część pracowników, ale czy się kończy? Według mnie w patrząc na galopujące regulacje (m.in. akta2) dotyczących platworm jakich jak YT, szerzącej się cenzury i rasizmofobi (gdzie ludzie dostawali podobno bana z automatu za twierdzenie, że "wymienili pedały w rowerze") takie serwisy mogą tylko zyskiwac w użytkowników.
0 cenzury, 0 regulacji, pełna swoboda twórcza i niezłe zarobki dla twórców.
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 09, 2019, 08:28:27 PM
 #12

Trochę offtopicowo: współprowadzę bounty dla Bolton Coin (BFCL), zapowiadają się fajne nagrody. Zarząd włoski, ogólnie firma trochę dziwna, doinwestowana w kwestii promocji, z relacji znajomego Włocha wyglada to na coś o charakterze zbliżonym do „polskiego” fjuczernetu, czyli kasy bym w to nie pakował ale jeśli mogą się podzielić to pieniądz może z tego być. Do osobistego rozważenia Smiley



Fjuczernety to mnie się jakoś specjalnie nie podoba. ale jeśli jet to jakies bounty to może warto się temu przyjrzeć. Możesz coś szerzej napisać o tym projekcie?

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!