Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:00:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zawieszony Twitter  (Read 216 times)
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 05, 2019, 09:06:56 AM
 #1

Cześć,
Jak w temacie zawiesili mi konto, niby mogę się zalogować i coś polubić, ale nie mogę twitować, czyli wycięło mnie to z wszystkich bounty na TW. Pisałem do nich ale stwierdzili że było naruszenie. Co mnie wpienia bo przez 2 lata twitowałem tak samo. Jest na to jakiś sposób żeby się jednak odblokować? Czy zostało mi założenie nowego konta i zbieranie pokemonów?Proszę o poradę.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714039234
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714039234

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714039234
Reply with quote  #2

1714039234
Report to moderator
janluniewski
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
January 05, 2019, 03:00:56 PM
 #2

Bardzo dziwna sprawa. Chyba musiałeś mocno naruszyć regulamin czy coś. Jeżeli nie czujesz się winny to musisz do skutku się do nich odzywać.
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 06, 2019, 02:38:18 PM
 #3

Spróbuje jeszcze raz, ale jakoś nie jestem pewien czy się poddadzą. Dziwne jest że zablokowali mnie kiedy zrobiłem sobie przerwę od bounty na tw na jakieś 3 miesiące. Nie wchodziłem na TW, później wszedłem patrze a tam ban.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 07, 2019, 08:06:37 AM
 #4

Uwzieli się ostatnio na bounty hunterów. Mi też zawiesili konto, to samo żonie i koledze. Wszystkim mniej więcej w podobnym okresie (+- 2 tygodnie). Chyba trzeba zbierac pokemony od nowa. Ja narazie odpuściłem. I tak twitter bounty nie daje już zarobić. Bo 10$ z co 10 kampani (bo pozostałe 9 oszuka) za 2 miesiące roboty to nie jest zarobek. Lepiej napisac na steemicie artykuł na 1 stronę i wziąć udział w Content Creation campaing. Płatne lepiej i roboty mniej.
cornl
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 51


View Profile WWW
January 07, 2019, 10:54:28 AM
 #5

Aaa, polują na bounty hunterów? Ja na razie bana nie dostałem, ale już pare razy wyskoczył mi alert ze muszę potwierdzić tożsamość numerem telefonu, ale po tym przechodzi dalej.

Trochę offtopicowo: współprowadzę bounty dla Bolton Coin (BFCL), zapowiadają się fajne nagrody. Zarząd włoski, ogólnie firma trochę dziwna, doinwestowana w kwestii promocji, z relacji znajomego Włocha wyglada to na coś o charakterze zbliżonym do „polskiego” fjuczernetu, czyli kasy bym w to nie pakował ale jeśli mogą się podzielić to pieniądz może z tego być. Do osobistego rozważenia Smiley


trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 07, 2019, 12:43:59 PM
 #6

Lepiej napisac na steemicie artykuł na 1 stronę i wziąć udział w Content Creation campaing. Płatne lepiej i roboty mniej.

Za pewne masz rację. Pytanie tylko co tam pisać? Chodzi o recenzowanie jakichś projektów? TAK? Należałoby zapoznać sie w white paper'em projektu i coś mądrego pisać?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 07, 2019, 04:57:29 PM
 #7

już pare razy wyskoczył mi alert ze muszę potwierdzić tożsamość numerem telefonu, ale po tym przechodzi dalej.

Od tego się u mnie zaczęło. Polecam ograniczyć airdropy i skupić się na tych najlepszych bounty, które realizujesz juz od dawna by chociaż je dokończyć. Bo jak ci zbanuja konto, to już nic nie dokończysz i nikt ci nie zapłaci.

Za pewne masz rację. Pytanie tylko co tam pisać? Chodzi o recenzowanie jakichś projektów? TAK? Należałoby zapoznać sie w white paper'em projektu i coś mądrego pisać?

Najlepiej jak się pobawisz w takiego niby recenzenta. Wypiszesz że w teamie jest 5 osob i fota przeklejona z ann, 2 zdania czym się zajmują i fota z roadmap itp itp. Na koniec ocena 9/10 i gotowe, bo np. za malo osób w teamie, albo za słabe social media (za mało fallowersów). Jak raz coś takiego dobrze zrobisz to potem szybciutko jesteś to w stanie przerobić pod kolejne bounty (bo stelaż zostaje tylko wypelniasz treścią)
cornl
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 51


View Profile WWW
January 07, 2019, 06:35:13 PM
 #8

Oooooo, schemat do artykułów, sprytne Cheesy teraz tylko muszę konto na jakimś steemicie założyć i pewnie upolować trochę znajomych/followersów?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 07, 2019, 06:58:29 PM
 #9

To się bardzo szybko nabija. Ja zrobilem 2-3 artykuły o krypto i nagle mi 300 wskoczyło. A to możesz w 1 wieczór ogarnąć. Przynajmniej tak było pare miesięcy temu.
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 08, 2019, 09:04:23 AM
 #10

Ilu followersów trzeba mieć minimalnie na takim steemicie żeby móc przystępować do bounty tego typu?
te kampanie są pewnie lepiej płatne i mają mniej ludzi do podziału.
BTW steemit się czasem nie kończy? coś mi się o uszy obiło że właścicielowi się już znudziło i olał projekt.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
January 08, 2019, 03:33:56 PM
 #11

Ilu followersów trzeba mieć minimalnie na takim steemicie żeby móc przystępować do bounty tego typu?
te kampanie są pewnie lepiej płatne i mają mniej ludzi do podziału.
BTW steemit się czasem nie kończy? coś mi się o uszy obiło że właścicielowi się już znudziło i olał projekt.

Chyba nie ma wymogów. A jak już są to indywidualnie pod każdą kampanię. Najlepiej zacząc kilka na raz i od razu zrobic kilka artykułów. Wtedy po 1 - widać, że twoje konto to serwis oceniający ICO a nie randomowe konto z 1 oceną 2- nabijają ci się od razu fallowersi.

Słyszałem, że zwalniali sporą część pracowników, ale czy się kończy? Według mnie w patrząc na galopujące regulacje (m.in. akta2) dotyczących platworm jakich jak YT, szerzącej się cenzury i rasizmofobi (gdzie ludzie dostawali podobno bana z automatu za twierdzenie, że "wymienili pedały w rowerze") takie serwisy mogą tylko zyskiwac w użytkowników.
0 cenzury, 0 regulacji, pełna swoboda twórcza i niezłe zarobki dla twórców.
trademaniac (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
January 09, 2019, 08:28:27 PM
 #12

Trochę offtopicowo: współprowadzę bounty dla Bolton Coin (BFCL), zapowiadają się fajne nagrody. Zarząd włoski, ogólnie firma trochę dziwna, doinwestowana w kwestii promocji, z relacji znajomego Włocha wyglada to na coś o charakterze zbliżonym do „polskiego” fjuczernetu, czyli kasy bym w to nie pakował ale jeśli mogą się podzielić to pieniądz może z tego być. Do osobistego rozważenia Smiley



Fjuczernety to mnie się jakoś specjalnie nie podoba. ale jeśli jet to jakies bounty to może warto się temu przyjrzeć. Możesz coś szerzej napisać o tym projekcie?

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!