Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:54:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Feedback Request - Ce monede credeţi că ar mai trebui adăugate pe vTrader?  (Read 199 times)
Vlad.Sas (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 93
Merit: 18


View Profile WWW
January 08, 2019, 08:38:34 PM
 #1

Salutare tuturor!
Aş aprecia mult un feedback de la comunitate în legătură cu ce monedă credeţi că ar trebui adăugată pe exchange-ul nostru. Momentan disponibile pentru tranzacţionare sunt BTC, ETH, XRP, DASH, USDT, LTC, XMR.

What's next?  Grin Opţiuni:
  • BCH
  • EOS
  • NEO
  • IOTA
  • TRX
  • XLM
  • ADA
  • ZCASH

Pentru cine nu ne cunoaşte, link-ul către exchange-ul nostru este: https://vtrader.io

Cheers!

There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Laskoo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 144


View Profile
January 09, 2019, 06:58:38 AM
 #2

Din cele enumerate de tine XLM ar cam fi singura criptomoneda, poate si ADA.

NEO nu cred ca o sa fie la mare cautare, nu mai este prea multa lume interesata de NEO.

Dar TRX... Tron n-are ce cauta frate pe lista aceea, si daca stau sa ma gandesc bine nici BCH, nici IOTA.

Oricum asta este doar parerea mea, pana la urma puteti adauga ce credeti voi ca este mai bine pentru platforma.

Bafta, LSK!
Vlad.Sas (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 93
Merit: 18


View Profile WWW
January 09, 2019, 07:08:16 AM
 #3

Din cele enumerate de tine XLM ar cam fi singura criptomoneda, poate si ADA.

NEO nu cred ca o sa fie la mare cautare, nu mai este prea multa lume interesata de NEO.

Dar TRX... Tron n-are ce cauta frate pe lista aceea, si daca stau sa ma gandesc bine nici BCH, nici IOTA.

Oricum asta este doar parerea mea, pana la urma puteti adauga ce credeti voi ca este mai bine pentru platforma.

Bafta, LSK!

Multumim de feedback! Smiley

MakeMoneyBtc
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1092
Merit: 117


View Profile
February 21, 2019, 12:33:55 AM
 #4

După părerea mea BCH și XLM ar merita adăugate din lista aceea. Dar e nevoie de mai multe păreri pana sa fii sigur de ce adaugi fiindcă trebuie sa vezi ce monede folosește majoritatea oamenilor cel mai des din lista aceea.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!