Bitcoin Forum
May 01, 2024, 11:16:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Revolut problem  (Read 131 times)
Z.X. (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
February 04, 2019, 04:46:21 PM
 #1

Radio sam mjesec dana, prošle godine u Engleskoj, a pošto sam Revolut koristio već nekoliko mjeseci, a žena u Hrvatskoj također imala povezanu Revolut karticu, išao sam tamo uplačivat u Lloyds banci kao Cash depozit 100 funti na svoj Revolut račun.
Pošto sam bio u žurbi, nisam niti provjeravao dali može, a isto tako pošto su frendovi na sl. kartice kao npr. Transferwise i Monese, uredno uplačivali takve depozite, bez ikakvih problema. nisam ni razmišljao da bi mogao biti tu neki problem.
Kad lova nije sjela, kontaktirao sam ih, i rekli su da ne primaju Cash depozit.
Kad sam tražio povrat novca, komunikacija s njihovom službom za korisnike se odužila, puno tjedana, i puno živaca me koštalo, pošto je znalo proteći i po 5 dana dok ne odgovore na poruku,...
Ja sam u međuvremenu otišao iz Engleske, ali ostao i dalje u komunikaciji s službom za korisnike.
Rekli su da može i frend pokupit lovu, samo sam morao dat sve njegove podatke, kopiju osobne, putovnice,.... Frend ode jedanput u banku koju su naveli u pismu da može tamo pokupit lovu, u banci čudno gledaju i njega i pismo. Pa ja javim opet u Revolut, pa ga oni pošalju u drugu banku, pa ga i tamo čudno gledaju,...... a u međuvremenu su me stavili pod istragu za pranje love, zbog tih nekoliko funti.
Sada ni frend više nije tamo, pa sad na kraju nakon nekoliko mjeseci natezanja nemam nikog da fizički pokupi tu lovu, (ionako ni u prvih nekoliko navrata taj način nije funkcionirao),...
Oni kažu da nemaju nikakvog drugog načina da meni vrate lovu osim tog fizičkog dolaženja u banku u Engleskoj, iako imaju potvrdu o uplati s mojim reference brojem,...

Jel možda neko zna jel ima kakva institucija il sl. preko koje bi mogao tražiti povrat love...?
Ili ima ko kakvu ideju,...?

Hvala unaprijed!
1714605407
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714605407

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605407
Reply with quote  #2

1714605407
Report to moderator
1714605407
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714605407

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605407
Reply with quote  #2

1714605407
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714605407
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714605407

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605407
Reply with quote  #2

1714605407
Report to moderator
1714605407
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714605407

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605407
Reply with quote  #2

1714605407
Report to moderator
1714605407
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714605407

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714605407
Reply with quote  #2

1714605407
Report to moderator
Ragnar_01
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
February 04, 2019, 05:22:43 PM
 #2

Hm...cekaj, ti si uzeo cash i otisao uplatit u banku na taj IBAN od tvog Revolut acc u Lloyds banci ? Jesi nosio bas novac u Lloyds banku ili neku drugu da uplate na taj IBAN? Ako ne primaju cash depozit, zakaj su ti uopce primili uplatu u cashu (na taj racun) u toj banci di si bio ? Ako se radi o parama na "crno", najbolje da se nikom ne zalis. Inace, mozda bi mogao predat zalbu nekoj financijskoj instituciji u EU, jer su nedavno dobili "bankarsku licencu". Takoder mislim da ti je mozda ovo krivi forum za postavljanje pitanja. Probaj ovdje: https://community.revolut.com

P.s. Koristim svakodnevno Revolut i nikad problema nekih nisam imao, support je rijesio sve za cas. SRETNO !
Z.X. (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 2


View Profile
February 04, 2019, 07:13:53 PM
 #3

Hm...cekaj, ti si uzeo cash i otisao uplatit u banku na taj IBAN od tvog Revolut acc u Lloyds banci ? Jesi nosio bas novac u Lloyds banku ili neku drugu da uplate na taj IBAN? Ako ne primaju cash depozit, zakaj su ti uopce primili uplatu u cashu (na taj racun) u toj banci di si bio ? Ako se radi o parama na "crno", najbolje da se nikom ne zalis. Inace, mozda bi mogao predat zalbu nekoj financijskoj instituciji u EU, jer su nedavno dobili "bankarsku licencu". Takoder mislim da ti je mozda ovo krivi forum za postavljanje pitanja. Probaj ovdje: https://community.revolut.com

P.s. Koristim svakodnevno Revolut i nikad problema nekih nisam imao, support je rijesio sve za cas. SRETNO !


Da, uplatio baš u Lloyds banci na moj Revolut račun. Nikakva lova na crno, normalno od plače samo 100 funti na račun.
budem pogledo i na community,... tnx!

btw. i ja sam do tad bio super zadovoljan s Revolutom,... al nakon te situacije, katastrofa,...

Ragnar_01
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
February 05, 2019, 07:32:22 PM
 #4

Hm...cekaj, ti si uzeo cash i otisao uplatit u banku na taj IBAN od tvog Revolut acc u Lloyds banci ? Jesi nosio bas novac u Lloyds banku ili neku drugu da uplate na taj IBAN? Ako ne primaju cash depozit, zakaj su ti uopce primili uplatu u cashu (na taj racun) u toj banci di si bio ? Ako se radi o parama na "crno", najbolje da se nikom ne zalis. Inace, mozda bi mogao predat zalbu nekoj financijskoj instituciji u EU, jer su nedavno dobili "bankarsku licencu". Takoder mislim da ti je mozda ovo krivi forum za postavljanje pitanja. Probaj ovdje: https://community.revolut.com

P.s. Koristim svakodnevno Revolut i nikad problema nekih nisam imao, support je rijesio sve za cas. SRETNO !


Da, uplatio baš u Lloyds banci na moj Revolut račun. Nikakva lova na crno, normalno od plače samo 100 funti na račun.
budem pogledo i na community,... tnx!

btw. i ja sam do tad bio super zadovoljan s Revolutom,... al nakon te situacije, katastrofa,...



Da...kazem cudno, najbolje se obrati tamo na community.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!