Bitcoin Forum
May 13, 2024, 06:18:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: CAT.EX İMZA KAMPANYASI.  (Read 3625 times)
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
January 26, 2019, 12:10:35 PM

Bu fatih hocam başarıı oldukça ben başarılı olmuş gibi seviniyorum. Hani bazı insanlar vardır ya elini attığı işi başarır. Fatih hocam da böyle biri imzam biter bitmez giyeceğim imzayı.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715581086
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715581086
Reply with quote  #2

1715581086
Report to moderator
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
January 26, 2019, 06:18:28 PM

@vipganyan çok teşekkürler açıklama içinde ayrıca hocam, global moderatörün de giymesi daha da ilgi çekici olmuş proje için. Türk arkadaşlardan da baya bir kişi giydi imzayı.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 26, 2019, 06:27:36 PM

Değerli Arkadaşlar;

Öncelikle verdiğiniz destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İmzanın özellikle Türkiye grubunda bu kadar çok arkadaş tarafından giyilmesi de benim için çok önemli, çok mutlu oldum, güvendiğiniz için çok teşekkür ederim her birinize. İnşallah başarılı bir kampanya süreci geçireceğiz, bazı yatırımcılar da getirdik borsaya ve şuanda borsayı takip ediyorlar.

Özelden bir soru sorulmuş Global Moderatörün imzasıyla ilgili, ona da buradan cevap vereyim. İmza kampanyası için Global Moderatör mprepin imzayı giymesinin bounty ödülleriyle bir alakası yok, imzasını kiraladık arkadaşın, olay bundan ibaret. Diamond membera herhangi bir token yollanmayacak.

Gelen yatırımcılardan ziyade farklı yatırımcı gruplarıyla da görüşüyorum ve Catex'i coinmarketcapte listeleme çalışmaları da yapılıyor. Borsa scripti de bounty bitmeden değişecek ve yeni bir yüzle hizmet vermeye devam edecek ekipteki arkadaşlar. Yani bu bir bounty managerlik olayından çok komple bir reklam kampanyası. Telegram'dan soru soran arkadaşlara da elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum. İnşallah başarılı bir kampanya süreci olur, Catexin yolu uzun, bu tip kampanyalar 1 günde yada 1 haftada netice alamaz bunu en az siz de benim kadar iyi biliyorsunuz.

Lokal katılımla beraber tercüme başlıkları arttıkça kampanyaya katılım globalde de artacak diye düşünüyorum, farklı ülke telegram grupları da kurduruyorum ekibe, Rusya grubu ilk kez kuruldu mesela. Artık ben elimden geleni yapacağım, gerisi biraz da kısmet.

Hepinize iyi hafta sonları dilerim.
modun ımzasını kiralamanız cok guzel bir hareket olmus. tebrik ederim. turklerin ruzgarını arkana almıs gorunuyorsun gerisi dediğin gibi biraz sans insallah tutar herkes guzel kazanır.
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
January 30, 2019, 09:20:03 PM

Önyargım vardı bu kampanyaya karşı fakat burada yazılanları okuduktan sonra kendi araştırmalarımı da yaparak bunun yersiz olduğunu gördüm. Umarım destek olan herkes kazançlı çıkar ...
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
January 31, 2019, 04:30:33 PM

tabiri caizse ipini koparanın içine daldığı bir kampanya olmuş durumda. herhalde imzam olmasa sürü psikolojisiyle ben de girerdim.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
January 31, 2019, 05:29:40 PM

Değerli Arkadaşlar;

Öncelikle verdiğiniz destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İmzanın özellikle Türkiye grubunda bu kadar çok arkadaş tarafından giyilmesi de benim için çok önemli, çok mutlu oldum, güvendiğiniz için çok teşekkür ederim her birinize. İnşallah başarılı bir kampanya süreci geçireceğiz, bazı yatırımcılar da getirdik borsaya ve şuanda borsayı takip ediyorlar.

Özelden bir soru sorulmuş Global Moderatörün imzasıyla ilgili, ona da buradan cevap vereyim. İmza kampanyası için Global Moderatör mprepin imzayı giymesinin bounty ödülleriyle bir alakası yok, imzasını kiraladık arkadaşın, olay bundan ibaret. Diamond membera herhangi bir token yollanmayacak.

Gelen yatırımcılardan ziyade farklı yatırımcı gruplarıyla da görüşüyorum ve Catex'i coinmarketcapte listeleme çalışmaları da yapılıyor. Borsa scripti de bounty bitmeden değişecek ve yeni bir yüzle hizmet vermeye devam edecek ekipteki arkadaşlar. Yani bu bir bounty managerlik olayından çok komple bir reklam kampanyası. Telegram'dan soru soran arkadaşlara da elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum. İnşallah başarılı bir kampanya süreci olur, Catexin yolu uzun, bu tip kampanyalar 1 günde yada 1 haftada netice alamaz bunu en az siz de benim kadar iyi biliyorsunuz.

Lokal katılımla beraber tercüme başlıkları arttıkça kampanyaya katılım globalde de artacak diye düşünüyorum, farklı ülke telegram grupları da kurduruyorum ekibe, Rusya grubu ilk kez kuruldu mesela. Artık ben elimden geleni yapacağım, gerisi biraz da kısmet.

Hepinize iyi hafta sonları dilerim.

Arkadaş önceden tanımıyorum, çok aşırı bilinçli olarak da imzaya girmemiştim ama şu kısmı okuyunca biraz daha umutlandım diyebilirim. En azından tüm açıklamalar mantıklı gözüküyor. Hiçbir şey olmasa bile uğraşan, emek harcayan birileri var. Umarım herkes açısından kazançlı bir bounty ve proje olur.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 31, 2019, 05:44:36 PM

En etkili olay modun imzasını kiralamak diyebilirim. Yoksa bountynin pek bir etki edeceğini sanmıyorum bende . Çünkü borsada fiyatı bilerek baskılayan bir grup var. Niye yapıyorlar onu da anlamıyorum.

Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
January 31, 2019, 06:57:22 PM

Her sorduğunuz soruyu cevaplayan ve adminliğini yaptığı gurupta güzel bir seviye oturtmuş bir yöneticinin kampanyasına ne gelecekmiş diye bile bakmadım direk girdim.
Çünkü az yada çok sonuçta muhakkak gelecek..
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 01, 2019, 10:28:58 AM

Ben catex i kullanıyorum şimdiye kadar hiç çekim yapmadım. Gelen az miktar eth etc dash bunları satıp hydro alıyordum. Cüzdana çekeyim dedim 1113 adet için 200 fee istiyor çok değil mi?
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
February 01, 2019, 10:31:39 AM

Ben catex i kullanıyorum şimdiye kadar hiç çekim yapmadım. Gelen az miktar eth etc dash bunları satıp hydro alıyordum. Cüzdana çekeyim dedim 1113 adet için 200 fee istiyor çok değil mi?

Hocam bende ufak ufak catt depoluyorum sanki buradan bir yükseliş gelecek gibi.1113 şuan için az bir miktar.200 de neredeyse yok fiyatında.ama catt fiyatı yükselirse feelerde düşer.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
February 01, 2019, 11:26:40 AM

yeni bir binance olmayabilir fakat projeye özellikle bizim türk camiasından yoğun ilgi var diye bende katıldım sonucu ne olacak bakalım yine emekler boşa gitmesin de  Smiley
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
February 01, 2019, 02:09:44 PM

Daha öncesinde girdiğim ve çıkmaya kıyamadığım bir imzam olduğundan buna şimdilik katılamadım ama sanırım son bir ayına yetişiyorum, o zaman mutlaka catex imzasını da taşıyacağım. Bu kampanyadan çok büyük bir maddi beklentim yok, Fatih Bey'in samimiyeti ve bu zamana kadar ki sorunlarımızda yardımlarını esirgemediği için destek amaçlı gireceğim. Catex ekibine ve Fatih Bey'e girdikleri bu yolda başarılar diliyorum.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
February 01, 2019, 03:11:50 PM

gerçekten de övgüsü ve katılımcısı çok fazla olan bir kampanya olmuş durumda umarım katılımcılarının yüzünü güldürecek işler yaparlar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
February 01, 2019, 03:34:37 PM

yeni bir binance olmayabilir fakat projeye özellikle bizim türk camiasından yoğun ilgi var diye bende katıldım sonucu ne olacak bakalım yine emekler boşa gitmesin de  Smiley

Yeni bir binance olmayabilir katılıyorum ama adını duyurma anlamında çok güzel bir bounty düzenlemişler global moderatör de giymiş imzayı forum sayesinde ismini duyuracak sanırım  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
February 02, 2019, 01:23:37 PM

Bende imzaya girmeyi düşünüyorum bir haftam kaldı. Bu aralar forumda sürekli CAT.EX imzalarını görüyorum. Katılan çok mu bilmiyorum ama inşallah güzel birşeyler bırakır.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 02, 2019, 01:54:41 PM

Cat.ex bountysine bende katılacağım. İmza makale düşünüyorum ama makale için en iyi 100 seçeceklerimiş. Umarım 100 ün içine girebiliriz. Aslında kısıtlama olmasa daha iyi olurdu ama yöneticiler böyle uygun görmüş. Yapacak birşey yok.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
February 02, 2019, 02:23:24 PM

Cat.ex bountysine bende katılacağım. İmza makale düşünüyorum ama makale için en iyi 100 seçeceklerimiş. Umarım 100 ün içine girebiliriz. Aslında kısıtlama olmasa daha iyi olurdu ama yöneticiler böyle uygun görmüş. Yapacak birşey yok.

en iyi 100 biraz saçma olmuş. popileriteyi ve duyulması açıcısından limitleme olması sorun bence.
şimdi gircez benim yazdığımı almıcaklar bari uğraşmayayım diyecek çok kişi ama 1 kişi başka bir kişinin dikkatini çekmesi için bu bounty sistemi var . eskiden blog yazan çok olmadığından blog ödülleri çok cazip oluyordu.
şimdi imzadan fazla oluyor bu sebepten bana kalırsa 100 çok az ya artmalı yada limit olmasa daha iyi

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
February 02, 2019, 02:53:55 PM

Bende katılmak istiyordum ama maalesef bizim imza mart 19 a kadar uzadı. Mecburen çıkamıyorum. O kadar uğraştım..bari 19 marttan öteye atmasalar yeter...
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 02, 2019, 03:15:43 PM

İlk başlarda bountynin  etkisi ile  19 a kadar çıkış yaptı ama ne hikmetse geri tepti sonra.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
February 02, 2019, 05:23:33 PM

İlk başlarda bountynin  etkisi ile  19 a kadar çıkış yaptı ama ne hikmetse geri tepti sonra.

Borsadaki bu ortamda normal diyebiliriz. Sonuçta herşeye rağmen sürekli çıkması imkansız. Bence cat.ex'in asıl amacı buradan birçok kullanıcı çekip, boğa dönemi geldiğinde de hacim yakalamak olması. Binance gibi olmak hemen kolay değil ama tek bir borsada hacmin toplanmasından da bölünmesi iyidir.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: