Bitcoin Forum
August 09, 2024, 09:36:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Son Dakika: KYC Belgeleriniz Çalınmış Olabilir!  (Read 218 times)
ozgulek
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
January 22, 2019, 01:10:29 PM

Büyük ihtimalle yalandır. Binance'nin bittrex'in o kadar belge kaptırabileceğini zannetmiyorum, kaptırsalardı resmi açıklama yapmaları ve etkilenen kullanıcıları emaille bilgilendirmeleri gerekirdi.

Bir de işin teyit kısmına takıldım. Kontrol için siber güvenlik uzmanı ücretsiz numune istemişmiş de, adam da 3 tane geçerli belge vermişmiş de falan filan... Benden de 3 numune isteyin, ben de 2 dakikada vereyim size.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
January 22, 2019, 02:11:56 PM

yaa işte en büyük borsaymış oymuş buymuş dedik güvendik sonunda olanlar oldu zaten bir yerde sızıntı olacağı kesindi kyc isteyen borsalar madem siber güvenlik için yeterli önlemi almıyorlar neden bunca paraları kazanıyorlar ne hakla insanlara emirler verip bir şeyleri zorunlu kılıyorlar bence bu sistemde asıl sıkıntı bu. umarım kimsenin başına bir şeyler gelmez güvenlik işi çok sıkıntı herkes dikkat etmeli

redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 22, 2019, 03:04:30 PM

hiçbir borsaya üye olmadan, kyc vs hiç bunları karıştırmadan kriptoların alınıp, satıldığı platformların iyice geliştirilmesi gerek. merkezi olmayan borsalar ama kesinlikle kimseye ambargo uygulamayacak.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: