Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:14:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hamas’tan dikkat çeken “Bitcoin” çağrısı! Önümüzdeki günlerde…  (Read 74 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
January 30, 2019, 09:25:30 AM

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, Filistin direnişine sanal para Bitcoin ile destek talebinde bulundu.

Telegram üzerinden paylaşımda bulunan Hamas’ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları’nın Sözcüsü Ebu Ubeyde, Filistin direnişine sanal para Bitcoin ile destek verilmesi için çağrı yaptı.

“Tüm direniş sevenleri ve haklı davamıza destek olanları Bitcoin üzerinden mali destek vermeye çağırıyorum.” diyen Ebu Ubeyde, bu desteğin nasıl bir mekanizmayla gerçekleştirileceğine dair bilgiyi yakında açıklayacaklarını duyurdu.

ZAMANLAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Söz konusu çağrının Katar tarafından Gazze’ye destek amaçlı yollanan mali bağışın İsrail hükümeti tarafından engellenmesi sonrasında yapılması dikkati çekti.

Klasik paralar gibi hükümetlerin kontrolünde olmayan Bitcoin ve benzeri sanal para işlemleri, yalnızca internet üzerinden yapılıyor.

Haber linki : https://www.google.com/amp/s/www.sozcu.com.tr/2019/dunya/hamastan-dikkat-ceken-bitcoin-cagrisi-onumuzdeki-gunlerde-3322386/amp/

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715030069
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715030069
Reply with quote  #2

1715030069
Report to moderator
1715030069
Hero Member
*

Ignore
1715030069
Reply with quote  #2

1715030069
Report to moderator
1715030069
Hero Member
*

Ignore
1715030069
Reply with quote  #2

1715030069
Report to moderator
mobilewalk
Member
**

Activity: 297
Merit: 10

View Profile
January 30, 2019, 04:09:58 PM

hamas bitcoinleri gazedemi satacak
bitcoin icada siyonistlerin isi bitcoin ile yardim alirsa hamas mosad hemen bilir gotune kodugumun siyonistleri herseyii kontrol altina almis ben bunlarin olsuunu sikeyim cokda zeki degiler bunlar nasil oluyorda bukadar herseyi kontrol altina aliyor para neredeyse hep bunlar orada
cimri pislik vede merhametleri olmayinca bu yahudilerin  yukseliside ondan
LoveEther
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 30, 2019, 04:54:52 PM

bitcoin icada siyonistlerin isi bitcoin ile yardim alirsa hamas mosad hemen bilir gotune kodugumun siyonistleri herseyii kontrol altina almis ben bunlarin olsuunu sikeyim cokda zeki degiler bunlar nasil oluyorda bukadar herseyi kontrol altina aliyor para neredeyse hep bunlar orada
Buyuk ihtimal bu yazilari yazabildigin klavyede o yahudilere ait.yazdigini bu siteye göndermeni saglayan internetin parasinida yine yahudilere oduyorsun.Bugun Kazandigimiz ve Harcadigimiz para Bir döngü icinde onlarin süzgecinden geciyor.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 30, 2019, 06:07:19 PM

Hamas'ın lideri telegramda nerde böyle bir çağrı yapmış arkadaş, çağrıyı yapmışta haberi yapana mı yapmış. Enteresan işler ya hiç inandırıcı değil. Hocam bir de bu dünyada para işin içine girdim mi hiç kimse masum değil, herkes paranın kölesi olmuş buna bizde dahiliz, başkalarıda. Para üzerine bir sistem kurulmuş, herkes bu çarkın içinde döner durur.
mobilewalk
Member
**

Activity: 297

View Profile
January 30, 2019, 06:33:35 PM

Buyuk ihtimal bu yazilari yazabildigin klavyede o yahudilere ait.yazdigini bu siteye göndermeni saglayan internetin parasinida yine yahudilere oduyorsun.Bugun Kazandigimiz ve Harcadigimiz para Bir döngü icinde onlarin süzgecinden geciyor.
haklisin copluk vede merhametsiz cimri olduklari icin sermaye biriktikce heriflerde herseyi kontrol ediyorlar kavat ruhlu oezevenk bunlar uyusturucudan tuta kadin satisina kadar  yahudilerin kontrolunde klaveyeyide enlemesine olulerine sokayim sevemedim gitti bu yahudileri ve cinlileri
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
January 31, 2019, 10:26:34 AM

Etkili olabilir özellikle filistin dostu israil sevmeyen ülkelerden insanlar atabilir ve buda hamasın elini güçlendirebilir kripto paranı işte bu yanı güzel senin birileri zengin olmanı veya gelirini durdurmayı sağlayamıyor.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
January 31, 2019, 11:29:02 AM

Hamas örgütünün böyle bir talebi var ancak uygulanabilir değil. Hadi Bitcoin gönderildi ama Gazze'de internet altyapısı var mı veya Bitcoin fiat paraya hangi kurumlar aracılığıyla çevrilecek bunlar çözümü çok zor problemler, Bitcoin ile aşılacak problemler değil Gazze'de yaşanan problemler ne yazık ki..

Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
January 31, 2019, 01:33:06 PM

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, Filistin direnişine sanal para Bitcoin ile destek talebinde bulundu.

Telegram üzerinden paylaşımda bulunan Hamas’ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları’nın Sözcüsü Ebu Ubeyde, Filistin direnişine sanal para Bitcoin ile destek verilmesi için çağrı yaptı.

“Tüm direniş sevenleri ve haklı davamıza destek olanları Bitcoin üzerinden mali destek vermeye çağırıyorum.” diyen Ebu Ubeyde, bu desteğin nasıl bir mekanizmayla gerçekleştirileceğine dair bilgiyi yakında açıklayacaklarını duyurdu.

ZAMANLAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Söz konusu çağrının Katar tarafından Gazze’ye destek amaçlı yollanan mali bağışın İsrail hükümeti tarafından engellenmesi sonrasında yapılması dikkati çekti.

Klasik paralar gibi hükümetlerin kontrolünde olmayan Bitcoin ve benzeri sanal para işlemleri, yalnızca internet üzerinden yapılıyor.

Haber linki : https://www.google.com/amp/s/www.sozcu.com.tr/2019/dunya/hamastan-dikkat-ceken-bitcoin-cagrisi-onumuzdeki-gunlerde-3322386/amp/

sonuç olarak banka olmadan biz bu paraları çekemiyoruz, banka ayağında yine engel olabilir şerefsizler.

aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
January 31, 2019, 01:38:30 PM

İyide bu bitcoinleri hamas nerde bozduracak ,bitcoinleri biriktirecek halleri yok ,bir şekilde paraya çevirip ihtiyaçlarını karşılamak zorundalar ,neyse daha açıklama yapacaklarmış .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
January 31, 2019, 01:52:45 PM

bitcoin ile savaş kazanılmaz. durumu idare etmeye çalışırsın. o kadar ambargo var ülkenizde her gün ölüm korkusu yaşayanlar falan. bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum.

SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
February 02, 2019, 01:35:42 PM

Blockchain dünya üzerindeki kendini hakim sanan dikdatörleri alt edecek yegane bir teknolojidir insanları açlığa mahkum edenlere atılmış bir tokattır görüldüğü gibi

Pages: [1]
  Print  

Jump to: