Bitcoin Forum
April 10, 2024, 06:18:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Sistemkoin Kendi Kripto Para Birimi STK Coin ‘i Duyurdu  (Read 272 times)
Phoenix61 (OP)
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
January 26, 2019, 09:39:30 PM

Türk borsası Sistemkoin, komisyon oranlarını düşürmek ve kitlesel benimsemeyi arttırmak amacıyla STK Coin’i satışa sundu.

STK Coin, kullanıcıların tüm finansal işlemlerini kolaylaştırmayı ve kripto para piyasasında güçlü ve vazgeçilmez bir marka haline gelmeyi hedefliyor. Scrypt algoritması ile çalışan ve merkezi olmayan bir dijital para birimi olan STK, şimdilik MacOS, Windows ve Linux platformlarında desteklenmektedir. Çok yakında daha fazla cüzdan ve platformda desteklenmeye başlayacak.

STK Coin, basitçe, günlük kullanım ve kitlesel benimsenme amacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu yönüyle borsa kullanıcılarına düşük komisyon ücretleri avantajı getirecek.

Yeni STK Coin özellikleri:

Coin Adı: STK Coin
Coin kısa ismi: STK
Algoritma: Scrypt
Blok Tipi: Proof of Work
Maksimum tedarik: 200 000 000
İlk fiyat: 5000 satoshi (0.00005 BTC)
STK Coin’i ICO sürecinde satın almanız durumunda bonus kazanma şansınız var. Örneğin 1 BTC değerinde 20.000 STK Coin satın alarak %8 – 1600 adet bonus kazanabilirsiniz.
Sistemkoin STK coin satışı için 3 aşamalı ICO süreci başlattı. Süreç 3 aşamadan oluşacak ve her aşamada 10 milyon coin satılacak. STK coin ilk tur 5000, ikinci tur 6000 ve 3. Tur 7000 satoshiden satışa sunulacak. Toplamda 200.000.000 adet üretilen STK’nın 195 miyon adeti dolaşıma bırakılacak ve 5 milyon coin madenciler için kazılabilir olacak.

https://btcmagazin.com/sistemkoin-kendi-kripto-para-birimi-stk-coin-i-duyurdu/

1712729916
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1712729916
Reply with quote  #2

1712729916
Report to moderator
1712729916
Hero Member
*

Ignore
1712729916
Reply with quote  #2

1712729916
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1712729916
Hero Member
*

Ignore
1712729916
Reply with quote  #2

1712729916
Report to moderator
1712729916
Hero Member
*

Ignore
1712729916
Reply with quote  #2

1712729916
Report to moderator
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 27, 2019, 10:15:15 AM

Arkadaşlar bu borsaya dikkat edelim. Müşterisi olmadığı halde bittrexden fazla hacime sahip. Ne yapmak istediklerini anlamak zor.

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
January 27, 2019, 10:44:21 AM

Ama o kadar yazıldı çizildi en kötü örnek  sistemkoinin ayrı yere koyduk o listede yanınada yazdık o kadarda sitede yorumlar yazıldı fake hacim diye botla oluşturuluyor diye coinmarket cap verisine bakılırsa

https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/

41 sırada 41 kere maşallah diyorum. Tongue

kraken 46 - bitstamp 52 - bittrex 57 - poloniex  72- yobit 59 - kucoin 78 sırada

işte bu borsaları fark atmışlar. Grin

Tüm borsalara fark atmışlar.
xzone
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1480

View Profile
January 27, 2019, 11:06:24 AM

Bir borsa bu kadar mı güven vermez ya Cheesy
Başka bir scam iş olsa yatırım yapın, bir miktar hypelandıktan sonra satar kar ettiğinizin tadını çıkarırsınız derdim ama bu siteye düşmanımın mail adresini dahi vermem. Tabi yıllar içinde oldukça radikal bir değişiklik olmadığı sürece Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Phoenix61 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 27, 2019, 06:00:41 PM

Sistemkoin borsasında parası kalmış tek bir kullanıcı duydunuz mu? Fake hacim yaratmayan tek bir borsa var mı ? Sistemkoin'in gerçekten yüklü müşterileri olabileceği ihtimali olamaz mı ? Varsayalımki yok ! Abi adamlar kimsenin parasına çökmüyor. Sistemkoin'de daha önce ticaret yapmadım.Ama hacim dısındada kimseden bir şikayet duymadım. Fazla hacim var diye bir Türk borsasını bu kadar eleştirmenin haksızca ve art niyetli oldugunu düşünüyorum. Kimse kusura bakmasın.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 27, 2019, 10:20:26 PM

Sistemkoin borsasında parası kalmış tek bir kullanıcı duydunuz mu? Fake hacim yaratmayan tek bir borsa var mı ? Sistemkoin'in gerçekten yüklü müşterileri olabileceği ihtimali olamaz mı ? Varsayalımki yok ! Abi adamlar kimsenin parasına çökmüyor. Sistemkoin'de daha önce ticaret yapmadım.Ama hacim dısındada kimseden bir şikayet duymadım. Fazla hacim var diye bir Türk borsasını bu kadar eleştirmenin haksızca ve art niyetli oldugunu düşünüyorum. Kimse kusura bakmasın.

kraken-bittrex ve diğerlerini sen solladığına inanıyormusun Grin
o kadar inancın varsa sistemkoini kullan ama boğa gelince merak etme o coinleride zittin sene satamazsın konuları orda gir servislere neler yazılmış iyi oku.sonra yaz o kadar kişi şikayetçi bi memnun sensin anlaşılan.
adam demiş lan üye oldum coinleri yolladım tık yok yık. Grin
anlayana saz anlamaya halay takımı az. Grin
hadi kolay gelsin. Tongue

yabancı bir sitede adları geçen geçti merak etme zaten bugün yarın iyice haber olurlar.

Bitcoin
Phoenix61 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 27, 2019, 10:35:20 PM

kraken-bittrex ve diğerlerini sen solladığına inanıyormusun Grin
o kadar inancın varsa sistemkoini kullan ama boğa gelince merak etme o coinleride zittin sene satamazsın konuları orda gir servislere neler yazılmış iyi oku.sonra yaz o kadar kişi şikayetçi bi memnun sensin anlaşılan.
adam demiş lan üye oldum coinleri yolladım tık yok yık. Grin
anlayana saz anlamaya halay takımı az. Grin
hadi kolay gelsin. Tongue

yabancı bir sitede adları geçen geçti merak etme zaten bugün yarın iyice haber olurlar.

Ben henüz borsayı kullanmadım. Yazılanları okudum diyorum sen de bittrex hacim saz blaaa blaa blaa Cheesy Tongue . Boğa gelince satamazmışım. Ok dostum verdiğin bilgiler için tşk...
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 27, 2019, 10:52:01 PM

Hadi hayırlı olsun Smiley İsmini sıkca duyduğum ama hiç işlem yapmadığım bir borsa. Güvenipte giremiyorum ki. Adamların ne yapacağı belli olmuyor. Güven vermiyor bana.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
January 28, 2019, 09:35:32 AM

konularındaki olumsuz yorumları okuyunca gelde gir coini yolla sonrada uğraş dur.

XxX
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 28, 2019, 12:42:29 PM

Sistemkoini hiç kullanmadım ama nerde haberini görsem herkes kötülemiş. Sanırım bu yüzden aklımda hep kötü olarak kaldı, hiçte bulaşmaya niyetim yok Cheesy
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
January 28, 2019, 12:45:33 PM

Sanmıyorum ama belki de adamlar hakkıyla iş yapıyorlar, ben bir türlü inanamıyorum. Ya siz bu işi yapacaksanız baştan isminizi değiştirmeniz lazım sistemkoin ne arkadaş. Ben dolandırıcıyım diye bağırıyor. Bak borsanızı hiç kullanmadım, dolayısıyla yamuğunuzu da görmedim ama ne yaparsanız yapın bu platformda işlem yapmayı düşünmüyorum, çünkü  en başta adına uyuzum.
Phoenix61 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 28, 2019, 01:02:11 PM

Ben olayı şöyle yorumluyorum. Türkiye'de en büyük borsa hacimine sahipsiniz. Bir şekilde hacim yüksek. Haliyle buna kızan birçok rakip var. Ve her platformda hakkında olumsuz yorumlar yapacak onlarca kişi, hesap çıkıyor. Üye olmamış sistemi kullanmamış biri bile Sistemkoin öyle böyle yorumları yapıyor. Arada ağır suçlamalar da geliyor ki herkesin elinin altında klavye var. Cidden varsa maddi anlamda magduriyet yaşayan ıspatlasın hepimiz bilelim.
alainn
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
January 28, 2019, 01:12:46 PM

Sistem koin hacimleri çok abartı açıkcası bana hiç güven vermiyor. Binance Türkiye'de ofis açar ve paramızla borsa işlemlerine açarsa yerli tüm borsalar çok azar edebilir. Bakalım binance TL hacmi açacakmı.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
January 28, 2019, 02:04:16 PM

Komik değil şakaysa! Sistemkoin kadar güvenilmez bir platform ICO yapıyor üstelik POW tabanlı Smiley Alanların derhal akıl sağlıklarıyla ilgili hastaneye görünmeleri gerekir diye düşünüyorum.
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
January 28, 2019, 05:44:15 PM

Bir projede türk varsa uzak dur düşüncemizi değiştiriyor sistemcoin, başarılarının devamını diliyorum.

bitbouillion
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 250

View Profile
January 28, 2019, 05:48:21 PM

STK ismini kullanan proje var diye biliyorum . https://stktoken.com https://coinmarketcap.com/currencies/stk/

leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
January 28, 2019, 07:08:25 PM

Açıkçası ben bir yamuklarını görmedim. Zamanında Wire token adlı bountyden gelen coini bozdurmuştum. Çekim işlemi esnasında arayıp işlemi sizmi yaptınız şeklinde onay almışlardı ve çok şaşırmıştım
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
January 28, 2019, 08:39:57 PM

Açıkçası ben bir yamuklarını görmedim. Zamanında Wire token adlı bountyden gelen coini bozdurmuştum. Çekim işlemi esnasında arayıp işlemi sizmi yaptınız şeklinde onay almışlardı ve çok şaşırmıştım

Bende hiç kullanmadım ama hep şüpheli yaklaştım. Ama sizin bu açıklamanıza gerçekten çok şaşırdım. Bu açıklamanızdan sonra en kısa zamanda deneyeceğim. Tabi büyük bir rakam olmayacak.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
January 28, 2019, 09:11:50 PM

Benimde kullandigim bir borsa, sadece cok buyuk miktarlari riske atmiyorum herkesin bahsettigi fake hacim durumu yuzunden. Evet fake hacim gosteriyorlar. Diger Turk borsalarida fake hacim gosteriyor evet onlar extra 50- 100 BTC eklerken hacimlerine Sistemkoin suyunu cikarip 20.000 BTC ekliyor gunluk hacmine Cheesy Mesela son 24 saatteki hacmi 69 milyon dolar Cheesy (20122 BTC). Evet dun 20.000 BTC lik hacim yapmislar Smiley Neyse zaten bu hacmin fake oldugunu bilmeyen duymayan yok orasi ayri konu. Ama acikcasi parasi kalan kimsede duymadim orasida baska konu. Haaa bu ilerde paralari alip kazmaz demek degil tabiki ama demek istedigim fake hacim gostermek ayri konu, dolandirip kacmak ayri konu. Tabi yinede deneyecek olanlar varsa az miktarlarla denemekte fayda var. Ben sanirim 4-5 aydir sorunsuz kullaniyorum. Ozellikle 7/24 canli destek ve 7/24 TL cekip TL yatirma en guzel ozellikleri (Akbank)

a7pha
Jr. Member
*

Activity: 94
Merit: 1

View Profile
January 28, 2019, 11:20:56 PM

Yurtiçinde büyük eleştiriler almasına rağmen yurtdışında itibar gören yerli borsa. Arkadaşların söylediği gibi ben de parası kalan parasının üstüne yatılan birini görmedim duymadım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: