Bitcoin Forum
July 07, 2024, 11:52:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Blockchain.com'dan XLM Airdrop'unu Alamayanlar Buraya  (Read 1171 times)
kriptokar (OP)
Full Member

Activity: 651
Merit: 117

EscrowDapp.com

View Profile
February 15, 2019, 05:44:57 PM

Bu airdrop bitmiş olabilir arkadaşlar, son günlerde stellar alan hiç duymadım. Hatta önceden KYC ler de hemen onaylanıyordu, artık onları da bekletiyorlar. Normalde yukarda verilen linklerle KYC onaylıysa hemen geliyordu.Artık gelmiyor bitmiş olma ihtimali yüksek.

Airdrop bitmedi. Bitince haber vericekler.

🤝 Use EscrowDapp To Avoid Scammers 🤝
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 15, 2019, 06:38:35 PM

bende bir türlü olmuyor paylaşım aslında çok iyi meriti bile hak ediyor denilebilir, fakat ben alamadım bir çok arkadaşım almış onlara da iyi harcalamalar diliyorum SmileySmiley
coincibey
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 3

View Profile
February 16, 2019, 03:00:20 PM

Ya şu kyc de neyi inceliyorlar arkadaş ? 3 hafta kyc onayı beklemesi olur mu ? Manuel inceleme var diyorlar. Yalan atıyorlar ya. Sırf vermemek için.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 17, 2019, 02:43:49 PM

2 haftadır benimde kyc onay bekliyor. Umarım onaylanır ve 3-5 birşey gelirde bu ayı piyasasında biraz moralimiz yerine gelir. Sanırım yakın zamanda bounty katılanlara geç verecekler veya hiç vermeyebilirler.

+1 bende 2 haftadır bekliyorum bugün mail attım artık bakalım geri dönecekler mi. Tamam airdrop falan ama her gün kontrol etmekten de gına geldi.
kriptokar (OP)
Full Member

EscrowDapp.com

View Profile
March 08, 2019, 01:39:02 PM

2 haftadır benimde kyc onay bekliyor. Umarım onaylanır ve 3-5 birşey gelirde bu ayı piyasasında biraz moralimiz yerine gelir. Sanırım yakın zamanda bounty katılanlara geç verecekler veya hiç vermeyebilirler.

+1 bende 2 haftadır bekliyorum bugün mail attım artık bakalım geri dönecekler mi. Tamam airdrop falan ama her gün kontrol etmekten de gına geldi.

Hocam onaylandığınızda ve airdrop geldiğinde de e-posta alırsınız zaten. Kontrol edip darlamayın kendinizi Smiley

ripplecanavari
Member
**

Merit: 37

View Profile
March 08, 2019, 02:43:53 PM

linke tıklayınca şu uyarı çıkıyor ama ne gelen vaaar ne giden aq

Kimlik bilgilerinizi doğruladığınız için teşekkür ederiz
Sıkı durun, XLM'niz yolda.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
March 08, 2019, 03:08:41 PM

Kısmen de olsa XLM de bir yükseliş yaşandı eğer ki airdropların çoğunluğu hala dağıtılmadıysa yine dump yiyecek demektir. Ben böyle bir durum olduğunu sanmıyorum alamayan küçük bir kesim kalmıştır onlarada yakında gelecektir
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 08, 2019, 04:08:15 PM

verilen linki ara ara denemenizi tavsiye ederim. benimde gelmemişti ama bu verilen linki kullandım 357 adet geldi. öylece duruyor. umarım katılan her arkadaşa az çok bir şeyler gelir.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 08, 2019, 04:09:30 PM

dostum umarım bir an önce size de gelir. bu başlığı görünce aklıma siz geliyorsunuz. kyc nin bekletilmesi kötü olmuş . inşallah çözülür bir an önce.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 08, 2019, 04:12:14 PM

dostum umarım bir an önce size de gelir. bu başlığı görünce aklıma siz geliyorsunuz. kyc nin bekletilmesi kötü olmuş . inşallah çözülür bir an önce.

hocam kyc yaptığım halde gelmiyor o sinir ediyor insanı kyc yi boşa yapmış oldum
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
March 08, 2019, 04:14:13 PM

Bunu zamanında alamadık hala bekliyoruz eve gidince pc'den denicem bakalım olacakmı. İnşallah olur da biraz XLM alırız paylaşım için teşekürler Smiley

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
gospodin
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
March 08, 2019, 04:16:01 PM

hocam kyc yaptığım halde gelmiyor o sinir ediyor insanı kyc yi boşa yapmış oldum
toplam dağıtacakları miktar belliydi bu airdropta. kişi başına 1 dolar olmak üzere 100 dolarlık airdrop dağıtacağız dediler diyelim. peki bu 100 dolarlık limit dolduktan sonra acaba airdrop işlemlerine devam ettiler mi? belki sizin başvurularınız bu limit dolduktan sonra olmuştur.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 08, 2019, 04:21:33 PM

toplam dağıtacakları miktar belliydi bu airdropta. kişi başına 1 dolar olmak üzere 100 dolarlık airdrop dağıtacağız dediler diyelim. peki bu 100 dolarlık limit dolduktan sonra acaba airdrop işlemlerine devam ettiler mi? belki sizin başvurularınız bu limit dolduktan sonra olmuştur.

hayır hocam bu airdrop muhabbetinin ilk günü başvurup listeye girmiştim ben onunla alakalı olduğunu zannetmiyorum benden çok sonra başvuran arkadaşlarıma bile tokenleri ulaştı
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
March 08, 2019, 04:27:20 PM

hayır hocam bu airdrop muhabbetinin ilk günü başvurup listeye girmiştim ben onunla alakalı olduğunu zannetmiyorum benden çok sonra başvuran arkadaşlarıma bile tokenleri ulaştı

Aynı sekilde ben de 2018 Kasım ayında KYC tamamladım ve basvurdum ve hatta listedesiniz diye mail bile geldi ama XLM bir türlü gelmedi. Ben de bosu bosuna KYC yapmıs gibi hissediyorum.. Bana da sürekli aynı yazı çıkıyor.. Hayır sıkı da duruyoruz ama XLM falan geldiği yok yani..
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 08, 2019, 04:31:38 PM

Aynı sekilde ben de 2018 Kasım ayında KYC tamamladım ve basvurdum ve hatta listedesiniz diye mail bile geldi ama XLM bir türlü gelmedi. Ben de bosu bosuna KYC yapmıs gibi hissediyorum.. Bana da sürekli aynı yazı çıkıyor.. Hayır sıkı da duruyoruz ama XLM falan geldiği yok yani..

her gün girip kontrol etmekten bıktık arkadaşama heyecanlı da oluyor her gün girip incelemek heheh
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
March 08, 2019, 05:05:15 PM

önceden gelmedi forumda konuyu gördüm tekrar denedim denildiği gibi yaptım yolda bir ay oldu hala gelecek. Fizandan geliyor galiba.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1131

View Profile
March 08, 2019, 05:07:16 PM

benim için işlerin yolunda gittiği, osasuna'nın ender gelişen ataklarından akın akın hücuma döndüğü anlardan biriydi. KYC'nin hemen ertesinde çekip satmıştım Cheesy bekleyenler muradına erer inş. 

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir!
kriptokar (OP)
Full Member

EscrowDapp.com

View Profile
March 08, 2019, 07:00:00 PM
Last edit: March 08, 2019, 09:53:41 PM by kriptokar

Arkadaşlar açıkcası bu blockchain.com’un bu airdrop dağıtımında başarısız olduğunu düşünüyorum.

1) Başta bu airdropun sırayla dağıtıldığını iddia etmeleri ancak verdiğim linkle alınabiliyor olması ilginç.

2) KYC onaylanalı aylar olsa da veya linke rağmen bazılarının alamaması

3) Miktar sıkıntısı. Bunu yaşayanı hiç duymadım ancak ben yaşadım. Blockchain.com bana 25$ değil, 20$ değerinde 250 XLM yolladı. Ancak 367.14 XLM almam gerekiyordu. Aynı gün birçok kişinin de 367.14 XLM aldığını biliyorum. Durumu blockchain.com a bildirdim. Aylar süren mailleşmenin sonucunda; 250 XLM’nin bana, geri kalanın başka bir cüzdana gittiğini söylediler. Kayıp miktarı göndermelerini bekliyordum ancak  son mailime 15 gün aradan sonra başka bir çalışan cevap verdi ve bana 250 xlm’iniz gelmiş işte dedi. Ben de kendisine: ticketu baştan sona okumadınız galiba, ekip arkadaşlarınız hata olduğunu kabul etti dedim. Şimdi de 5 gündür cevap bekliyorum.

Diyeceğim o ki; kyc tamamlayıp, linklere rağmen alamayanlar blockchain support’u darlasın. Benim kayıp XLM’nin üstüne yatmaya çalışıyorlar. Zaten gönderimin manuel olduğunu kabul ediyorlar. Ben de çalışan birinin benim kayıp miktara çöktüğünü düşünüyorum. Ama durum ne bilmiyorum, göreceğiz. Bu mesajı düzenlerim gelişme oldukça.

ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 08, 2019, 07:33:30 PM

aynen öyle ben de katılıyorum saçma sapan bir airdrop sistemleri olduğuna defalarca mail attım verilen cevap klasik dağıtım manuel oluyor sıranızın gelmesini bekleyin diyorlar
ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
March 09, 2019, 10:24:55 AM

Bu kadar süredir XLM Airdropunun gelmemesi bence çok mantıksız.Normalde ilk ay katılan herkese otomatik olarak dağıtım yapılması gerekiyordu.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: