Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:32:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Cem Yılmazın para basması  (Read 345 times)
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 10, 2019, 08:29:34 PM

adam kazandığı paranın hakkını veriyor arkadaş ne siktir boktan şovlar gördüm ben kalitesiz beş para etmez cem yılmaz kaliteli adam zaten kimse de zorla gitmiyor kazandığı parayı hak ettiğini düşünüyorum
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 12, 2019, 06:44:51 PM
Last edit: April 12, 2019, 07:09:07 PM by lossnet

"Ben daha iyisini yaparım" diyen varsa, sahneler onu bekliyor Wink Böyle uzaktan izlerken, bazılarına kolay gibi görünür ama ciddi birikim ve anlatım kabiliyeti gerektirir. Bu alandaki profesyonellik, zor bir konuyu en basit şekilde anlatabilme kabiliyetidir zaten. Ayrıca güldürebilmeniz de gerekir. Yoksa "fıkrasına gülünmeyen adam" videosundaki gibi ortada kalınır.

Standup'lar dünyanın her yerinde bıçaksırtı diye tabir edilir. Çünkü tek bir hareketiniz ya da sözünüzle seyircinin gözünde anında düşebilir ve kariyerinizi sonlandırabilirsiniz. Çok çok ince bir çizgi vardır güldürmekle sinirlendirmek arasında. Olumsuz tepkileri anında görüp müdahale etmeniz gerekir. Yani öyle arkadaş ortamlarında fıkra anlatmaya benzemez. Bu yüzden bu meslekte başarılı olabilenlerin para basması çok normaldir. Zor mesleklerin kazancı çoğunlukla yüksektir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: