Bitcoin Forum
August 21, 2019, 06:11:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.18.0 [Torrent] (New!)

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Hrvatska dobila svoju prvu fizičku mjenjačnicu kriptovaluta  (Read 17197 times)
Bitcoin Store
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 2

View Profile WWW
April 23, 2019, 12:36:18 PM
Last edit: April 23, 2019, 12:52:44 PM by Bitcoin Store

Bitcoin Store danas slavi svoju prvu godinu poslovanja!
Tim povodom dijelimo discount kodove Smiley.

Lajkajte nas na Fejsu https://www.facebook.com/bitcoin-storehr-198375927347226/
i osvojite jednokratni kod s 50% popusta za on line kupovinu ili prodaju. Kodove šaljemo u inbox.
1566367889
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1566367889
Reply with quote  #2

1566367889
Report to moderator
1566367889
Hero Member
*

Ignore
1566367889
Reply with quote  #2

1566367889
Report to moderator
1566367889
Hero Member
*

Ignore
1566367889
Reply with quote  #2

1566367889
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1566367889
Hero Member
*

Ignore
1566367889
Reply with quote  #2

1566367889
Report to moderator
1566367889
Hero Member
*

Ignore
1566367889
Reply with quote  #2

1566367889
Report to moderator
sbogovac
Legendary
*

Activity: 1680
Merit: 1059

I don't believe in denial.

View Profile
April 23, 2019, 03:18:54 PM

Jel to ovj store?

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
Trofo
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 394

Translating to Croatian

View Profile WWW
April 23, 2019, 04:29:39 PM

Jel to ovj store?

Je to je taj. Koristio sam ih više puta uživo i preko neta i imam samo rječi pohvale. A stvarno i podržavaju malo more kripto valuta.

Jedino bi vam savjetovao da ako kupujete preko neta koristite garantirani tečaj s registracijom jer u supratnom se nekako dogodi da vam uvijek zaračunaju "najgori kurs", možda samo nisam imao sreće ali nekako mi je vjerojatnije da te neregistrirane narudžbe zatvaraju u trenutku kada je njima najpovoljnije.

▄▄████▄▄
      ▄▄███▀    ▀███▄▄
   ▄████████▄▄▄▄████████▄
  ▀██████████████████████▀
▐█▄▄ ▀▀████▀    ▀████▀▀ ▄▄██
▐█████▄▄ ▀██▄▄▄▄██▀ ▄▄██▀  █
▐██ ▀████▄▄ ▀██▀ ▄▄████  ▄██
▐██  ███████▄  ▄████████████
▐██  █▌▐█ ▀██  ██████▀  ████
▐██  █▌▐█  ██  █████  ▄█████
 ███▄ ▌▐█  ██  ████████████▀
  ▀▀████▄ ▄██  ██▀  ████▀▀
      ▀▀█████  █  ▄██▀▀
         ▀▀██  ██▀▀
.
WINDICE
.

▄████████▀
     ▄████████
    ▄███████▀
   ▄███████▀
  ▄█████████████
 ▄████████████▀
▄███████████▀
     █████▀
    ████▀
   ████
  ███▀
 ██▀
█▀
.

▄▄█████▄   ▄▄▄▄
    ██████████▄███████▄
  ▄████████████████████▌
 ████████████████████████
▐████████████████████████▌
 ▀██████████████████████▀
     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
     ▄█     ▄█     ▄█
   ▄██▌   ▄██▌   ▄██▌
   ▀▀▀    ▀▀▀    ▀▀▀
       ▄█     ▄█
     ▄██▌   ▄██▌
     ▀▀▀    ▀▀▀
.

▄█▄
                 ▄█████▄
                █████████▄
       ▄       ██ ████████▌
     ▄███▄    ▐█▌▐█████████
   ▄███████▄   ██ ▀███████▀
 ▄███████████▄  ▀██▄▄████▀
▐█ ▄███████████    ▀▀▀▀
█ █████████████▌      ▄
█▄▀████████████▌    ▄███▄
▐█▄▀███████████    ▐█▐███▌
 ▀██▄▄▀▀█████▀      ▀█▄█▀
   ▀▀▀███▀▀▀
.

.

.
OPlay NowO
.

.

.
.
Follow Us
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Bitcoin Store
Newbie
*

View Profile WWW
April 30, 2019, 11:10:23 AM

Jel to ovj store?

Je to je taj. Koristio sam ih više puta uživo i preko neta i imam samo rječi pohvale. A stvarno i podržavaju malo more kripto valuta.

Jedino bi vam savjetovao da ako kupujete preko neta koristite garantirani tečaj s registracijom jer u supratnom se nekako dogodi da vam uvijek zaračunaju "najgori kurs", možda samo nisam imao sreće ali nekako mi je vjerojatnije da te neregistrirane narudžbe zatvaraju u trenutku kada je njima najpovoljnije.

da, jednostavno nisi imao srece .
ima dosta transakcija gdje neregistrirani dobiju bolji tecaj , jer je umedjuvremenu palo .

registriranje i garantirani tecaj je benefit jer ti odlucjujes kad kupujes i po kojoj cijeni...i to bi svakako svima preporucio
neki korisnici sa garantiranim tecajem ponekad ne zele taj tecaj jer je kripto pao ...tako da je tesko svima ugoditi .

al svakom slucaju za ozbiljne trgovce i nekoga tko zan sto radi ..garantiran tecaj je boja opcija
tiem100
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 4

View Profile
May 22, 2019, 09:52:57 AM

Poznanik išao ovih dana razmjeniti XLM za keš u Bitcoin store.

Međutim nisu mu htjeli razmjeniti XLM u kune nego su mu rekli da mora sva sredstva prebaciti u BTC i tek tada razmjeniti BTC za kune. Na pitanje zašto to (jer na stranicama piše da primaju XLM i on je već prije mjienjao XLM za kune) nije dobio nikakav logičan odgovor nego samo nekakvo izvlačenje trgovca. Pošto je hitno trebao novac nije puno razvlačio cijelu stvar nego je sve prebacio u BTC i iz BTC u kune.

Kako poznanik kaže, nije bio problem što to mora napraviti nego što nije dobio objašnjenje zašto, a povrh svega i nekakav čudan tečaj mu je bio obračunat, što pod tim mislim? Uzmimo za primjer da je treba dobiti 1240 kn, po tečaju koji mu je ponuđen, nije dobio tu cifru nego 1200 kn i na računu također piše 1200 kn. (CIfre navedene nisu točne nego su samo uzete za primjer)

Pretpostavljam da je moje pitanje za Bitcoin store da li je taj cijeli slučaj bio kako povezan s Binance, pa niste mogli XLM prebaciti tamo i zaštiti se ili ste samo htjeli skupljati sredstva u BTC jer je tih dana bio u konstantnom porastu? Ili imate probleme s zaposlenicima koji možda nešto muljaju? Ili gdje je u ovom slučaju bio problem?

Ne osuđujem nikoga niti napadam samo me zanima što se u ovom slučaju dogodilo. Siguran sam da možete razumijeti da nije nikome drago kada se radi nešto suprotno od onoga što piše na web stranicama i po čudnim tečajevima.
Bitcoin Store
Newbie
*

View Profile WWW
May 23, 2019, 01:47:49 PM

Međutim nisu mu htjeli razmjeniti XLM u kune nego su mu rekli da mora sva sredstva prebaciti u BTC i tek tada razmjeniti BTC za kune. Na pitanje zašto to (jer na stranicama piše da primaju XLM i on je već prije mjienjao XLM za kune) nije dobio nikakav logičan odgovor nego samo nekakvo izvlačenje trgovca. Pošto je hitno trebao novac nije puno razvlačio cijelu stvar nego je sve prebacio u BTC i iz BTC u kune.

Kako poznanik kaže, nije bio problem što to mora napraviti nego što nije dobio objašnjenje zašto, a povrh svega i nekakav čudan tečaj mu je bio obračunat, što pod tim mislim? Uzmimo za primjer da je treba dobiti 1240 kn, po tečaju koji mu je ponuđen, nije dobio tu cifru nego 1200 kn i na računu također piše 1200 kn. (CIfre navedene nisu točne nego su samo uzete za primjer)

Pretpostavljam da je moje pitanje za Bitcoin store da li je taj cijeli slučaj bio kako povezan s Binance, pa niste mogli XLM prebaciti tamo i zaštiti se ili ste samo htjeli skupljati sredstva u BTC jer je tih dana bio u konstantnom porastu? Ili imate probleme s zaposlenicima koji možda nešto muljaju? Ili gdje je u ovom slučaju bio problem?

Ne osuđujem nikoga niti napadam samo me zanima što se u ovom slučaju dogodilo. Siguran sam da možete razumijeti da nije nikome drago kada se radi nešto suprotno od onoga što piše na web stranicama i po čudnim tečajevima.

da, imali smo problema sa jednim providerom ( Binance ) ..koji je imao svojih problema sa nedavnim hackom .
zato smo skinuli iz ponude xlm i jos neke druge valute .

al sad se vec sve normaliziralo

tiem100
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 4

View Profile
May 23, 2019, 02:14:20 PM

da, imali smo problema sa jednim providerom ( Binance ) ..koji je imao svojih problema sa nedavnim hackom .
zato smo skinuli iz ponude xlm i jos neke druge valute .

al sad se vec sve normaliziralo

Hvala na promptnom odgovoru. Pretpostavljao sam da je to razlog.

Samo mala kritika mislim da bi bilo fer da objasnite korisnicima vaše usluge zašto odjednom nemože nešto što piše da može i što je već prije radio. Naravno ako vas zakon ne veže da morate to objasniti onda niste ni dužni.

I ostaje ne razjašnjeno ovo pitanje u vezi tečaja.

Usluga vam je inače super ovo je prvi problem za koji sam čuo!!!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.