Bitcoin Forum
February 07, 2023, 06:48:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 24.0.1 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][TÜM EXCC ECOSİSTEMİ] Exchange Coin,Xchange.me,Xult.com/Contraband Comm Mgr  (Read 111 times)
brkttlv (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 896
Merit: 9


View Profile WWW
March 01, 2019, 02:02:31 PM
 #1


Neden xchange.me?


-Emniyetli ve Güvenli
-KYC Gerektirmez
-Kimlik Gerektirmez
-Açıklayıcı Video
Neden Xult.com


Xult, EXCC Ekibi ve Topluluğu tarafından desteklenen ve EXCC-DEX'in gelişimi biterken güvenilebilecek bir borsa olarak köprü vazifesi görecektir.


Yatırımcılar, çoklu sipariş seçenekleriyle sezgisel bir kullanıcı arayüzü deneyimine değer veren, profesyonel ve yarı profesyonel yatırımcılar için özel olarak tasarlanmış özelliklere sahip yenilikçi bir kullanıcı odaklı platformdan yararlanır..


Ancak hata yapmayın, Xult meslekten olmayan tüccarların da kullanması için uygundur. Xult, topluluk üyelerinin ileride gelecek olan projelerle yani geleceğin en değerli kriptoları ile  güvenli bir ticaret yapmalarına olanak sağlamaya odaklanmıştır.
Xult Şunları Sunmakta:

-Şeffaf Ekip
-Tecrübeli ve Güvenilir Geliştiriciler
-Topluluk Borsası

Basit. Xult’ta coinleriniz “HACK”lenmeyecek. Olmayacak.
“Çıkış Şemaları” yok. Bu adamların attığı her adım işlemleri DAHA FAZLA güvenli yapmaktır.Gelen kutumdaki projeler arasından neden EXCC'yi seçtim?


Benim için NXT, NEM, BITCOINDARK, IOTA gibi bazı projelere yaptığım yatırımlar,  $$$ yerine liyakate dayalı projelere dahil olmamı sağladı.

Bunlar benim büyük yatırımlarımdı, 1 günde girdim ve bugün sahip olduğum özgürlüğü bana verdiler.
Kripto Rüyası sanırım. Arada çok şey vardı, ama bu kısa versiyon.

Electroneum için burada Bitcointalk'taki Topluluk Yöneticileri olarak çalışmak, inandığım bir şey için çalışmamın bir örneğiydi ve gelecekte kesinlikle bir ton değer kazanacağı için, açıkça herhangi bir "Hızlı Nakit" için yapmadım. . Gerçekten, ETN'yi halka getirmenin bir parçası olmak yıllardır yaşadıklarımın en eğlencelisiydi.

Evet, resmen inek oluyorum; öyle olsun.

Ann'ler zaten EXCC Coin, Xchange.me ve Xult için ayrı ayrı ortaya çıktı. Bu, EXCC Ekosisteminin tüm projelerini tek bir yerde buluşturan ortak bir Ann

EXCC Devs örnek teknik nesir ve daha da önemlisi asil bir vizyona sahip
Çekirdek gelişimin son aşamasında olduğumuzdan, baklayı ağızdan çıkarmanın zamanı geldi. Zemin kata inmek içinse kesinlikle hala zaman var.

Merkezden arındırılmış her büyük projenin arkasında güçlü bir topluluğa ihtiyacı vardır ve bizde bu yolda sizin desteğinizi bekliyoruz!
Durum tespitini DOĞRU yapın, ve böylece yılda sadece birkaç kez bir yere varabilecek bir projeye denk geleceksiniz.

Bu en iyilerden biri ve destekleyecek daha iyi bir ekip yok!!!

Bu projenin uzun süredir radarın altında uçması sizi şaşırtacak. % 99 saçmalık yığını altında kaç başka şaşırtıcı projenin gömüldüğünü merak etmemi sağlıyor!!


Öyleyse sizi EXCC, Xchange.me ve Xult.com eko sistemi ile tanıştırayım.


Aşağıdaki bir çok şey teknik analizden alındı.


Exchange Coin (EXCC)


PROJE DETAYLARI
ALGO:  Proof of Work + Proof of Stake 70%-30%
TECH:  Go, C++, React, Electron, AWS
WEB:  excc.co

PRAGMATİK KODLAYICI İŞBİRLİĞİ:
Pragmatik Kodlayıcılar Açıklayıcı Video


Stage 1 - Exchange Coin (EXCC) = TAMAMLANDI Bitcointalk [ANN]
Stage 2 – Değişim Platformu - xchange.me = TAMAMLANDI   Explainer Video
Stage 3 – Merkezi Borsa - Xult.com = TAMAMLANDI  Bitcointalk [ANN]
Stage 4 – Blok Zincir Üzerinde Merkezi Olmayan Borsa = **2019**


BORSALAR
CoinExchange.io - EXCC/BTC
TopBTC.com - EXCC/BTC
Xult.com - EXCC/BTC
EXCC Blok Zincir
ExchangeCoin’ Genel Bakış


ExchangeCoin blok zinciri is Proof-of-Work + Proof-of-Stake hibrit protokolü üzerine kurulmuştur. ASIC'i dirençli yapmak için
Equihash (N=144, K=5) Proof-of-Work algoritmasını kullanmaya karar verdik. Bu şekilde, her EXCC destekçisinin madencilik yoluyla işlemlerin güvence altına alınması konusunda aktif olarak katılmalarını sağlayabiliriz.
Hesaplama gücünün (iş) merkezileşmesi sorunlarından, diğer blokajlarda olduğu gibi, tek bir oyuncu tarafından kaçınılır.

EXCC'de yaklaşık olarak her 150 saniyede bir yeni bir blok oluşturulur. İlk blok yaratma ödülü, her blok için 38 EXCC'dir. Bu ödül madenciler ve stakeciler arasında % 70 / % 30 oranında bölünecektir.
PoW konsensüsünün tek başına kullanılması% 51 saldırılara karşı savunmasız olduğu için, PoW + PoS hibrid konsensüs algoritması ile çalışmaya karar verdik. Bir madenci ağın% 51'ine sahip olma gücüne ulaşırsa, sert bir çatallama (hard fork) veya geri alma işlemi yapabilirler. Birçok coin, bu tür saldırılara karşı savunmasızdır, özellikle de başlangıçta projeler diğer popüler bloklardan daha fazla destekçiye sahip değillerse.

İkinci bir uzlaşma katmanı ekleyen PoS, ağları böyle bir tehditten korur, çünkü her blok rastgele seçilen oylarla doğrulanır. Ek olarak, EXCC blok zinciri ASIC'e dayanıklı Equihash algoritmasını kullanarak, EXCC'yi hem CPU platformlarında hem de GPU kartlarında madencilik için uygun hale getirir. GPU'larda madenciliğe izin vermek, POW algoritmasını merkezi olmaktan çıkarır, çünkü mini CPU işlemcilerine sahip madenciler pahalı ASIC cihaz alanlardan sayı olarak daha fazladır.EXCC Parametreleri
The EXCC Blok Zinciri:

-Hem PoW ve hem de PoS madencilerine 70/30% oranında adil ödüller

- Geliştirici ücreti yok

- % 51 hash saldırılarına karşı korur

- ASIC'e dayanıklı Equihash algoritması, merkezi olmayan daha fazla madencilik sağlar.
Proof-of-Work Madenciliği


ExchangeCoin, Equihash algoritmasını kullanır; bu nedenle, hem CPU hem de GPU’larda izlenebilir.

EXCC geliştirme ekibi, Exchange Coin ASIC'i dayanıklı kılmak için çaba sarf etti ve madenciliği herkes için merkezi olmayan ve hesaplı hale getirdi.


POW madenciliği, bilgisayarın yeni bloklar oluşturma, yeni PoS biletleri madenciliği yapma ve ağ işlemlerini onaylama yetkisi gerektirir. Madenciler, toplam blok ödülünün % 70'ine eşit bir PoW ödülü ile ödüllendirilir, geri kalan% 30 ise PoS seçmenlerine gider. Madencilik ister solo olarak ister maden havuzlarında yapılabilir.
Solo madencilik bir EXilibrium cüzdanından veya EXCC Konsolundan ikili dosyaları kullanılarak elde edilebilir.
 Proof-of-Stake


EXCC’nin Proof-of-Stake Protokolü şunları içerir:

1. EXCC blok zinciri ve EXCC-DEX için gelişimsel kararlar hakkında paydaşlara oy kullanma imtiyazı verir. Paydaş oylaması ile bir karara varıldıktan sonra, blok zinciri otomatik olarak yeni işlevi uyarlar ve etkinleştirir.
2. Paydaşların madenci performansını izleyebileceği bir ortam sunar.
Paydaşlar, ağın fikir birliği kurallarına uygun olsa bile bir bloğun geçerli olup olmadığına karar verme imtiyazına sahiptir. Bu fonksiyon, madencilik boş blokları veya aşırı kullanıcı sansürü gibi potansiyel olarak uygunsuz madencilik eylemleri üzerinde bir kontrol ve denge mekanizması sunar.

3. EXCC sahiplerinin paralarını uzun vadeli yatırım için yatırmalarına izin verir, böylece Blok Ödüllerden daha fazla para kazanmalarını bekler.
Proof-Of-Stake Sistemi Anlama


Paydaşların, söz konusu madencilik sürecine katılmaya uygunlukları için bir bilet almaları istenecektir.
Bir miktar EXCC kilitlenerek biletler güvence altına alınabilir. Bu biletlerle, paydaşlar bilet başına bir oy kullanabilir.
Oy verdikten sonra, Bilet Fiyatının orijinal değerine ek olarak bir ödül verilir.
Oylama işlemi için biletler rastgele seçilir ve bu oylama alıştırmasının süresi 1 ila 71 gün arasında (her gün ortalama 14 gün) devam edebilir, ancak oyların seçilmesinden önce biletlerin geçersiz hale gelme olasılığı% 0,5'tir.

Kullanım süresinin bitiminde, orijinal Bilet Fiyatı bir ödül olmadan iade edilir. Her bir mayınlı blok için beş oy olmalıdır; Oylar beşin altına düşerse, madencinin ödülünden bir ceza olarak bir kesinti yapılacaktır. Mayınlı blokların 20 kadar yeni bilet alımına izin verilir. Yeni bir biletin Bilet Havuzuna eklenebilmesi ve oylama sürecinde seçilmeye hak kazanabilmesi için önce 256 blok alması gerekiyor.
 


Birinin staking sırasında bilmesi gereken bazı önemli değişkenler şunlardır:


• Her 144 blokta (yaklaşık 6 saat) stake zorluğuna yönelik algoritma, Bilet Havuzu büyüklüğünü korumak için yeni bir Bilet Fiyatını oluşturmak için bir hesaplama yapar, böylece 40.960 biletin hedef büyüklüğü aşılmaz. Bu örnekte, 144-blok penceresine Bahsedilen Fark Penceresi Boyutu denir.

• 144 blokluk her bir pencere için, EXCC coinlerini ödemek isteyen kullanıcıların Bilet Fiyatı/Stake Zorluğu bedelini ödemeleri zorunludur.

• Bilet Havuzu, EXCC ağında bulunan toplam bilet sayısını ifade eder.

• Bilet Ücreti, İş Kanıtı'nı madencileri yeni bir bloğa eklemeyi teşvik etmek için teşvik olarak, bilet alımlarına zorunlu olarak eklenen oranı ifade eder. Bilet Ücreti, genellikle bilet alımı başına EXCC / kB ücret oranı olarak gösterilir. Bu, daha yüksek değerli işlemler için kullanıcının daha yüksek bir ücret ödeyeceği anlamına gelir. Örneğin, solo staking biletleri için yapılan satın alımlar yaklaşık 300 Byte değerinde; bu, bir Bilet Ücretinin, yalnızca bilet bir bloğa eklendiğinde harcanması için 0.1 EXCC gerektireceğini gösterir.

• Tek bir Bilet Penceresi için daha düşük Bilet Fiyatlarında kullanıcılar, birden fazla paydaşın, pencere kapanmadan bilet satın almaya çalışacağı bir pazarın oluşumuna tanık olabilirler. Bununla birlikte, eğer Bilet Fiyatı çok düşük değilse ve anlaşma karlı görünüyorsa, varsayılan oran - 0,001 EXCC / kB Bilet Ücreti bir bloğa eklenmesi yeterli olacaktır. Oylama için bir bilet seçilirse, oy kullanma hakkı 16 olan cüzdanın oy kullanabilmesi için çevrimiçi olması gerekir, aksi halde bilet kaçırılır ve kullanıcı bu bilet için ödüllendirilmez. Stake havuzları, 7 gün 24 saat çevrimiçi olamayan kullanıcılara bir çözüm sunuyor.

• Stake havuzları, paydaşlar tarafından, bir kullanıcının biletleri için stake havuz oylama hakkı sağlayan bilet alım işlemlerini gerçekleştirmek üzere kullanılır. Kullanıcı adına, katılım için ödenen küçük bir ücret karşılığında (genellikle% 7'den az) oylama yapılabilir. Bu ücret stake havuzu çalıştırmak için barındırılan üç sunucunun bakımını sağlamak için ücretlendirilir. Havuz Ücreti olarak bilinen, minimum PoS ödülünü alır.
Bir Biletin Yaşam Döngüsü


PoS için bilet almak oldukça kolaydır. Satın alındıktan sonra, ana ağ üzerindeki bilet (test ağı için birden fazla para metre var) kullanım ömrü boyunca farklı aşamalardan geçecek.

1. Exilibrium veya exccwallet aracılığıyla bir bilet satın alındıktan sonra, her bir alım için ayrı işlem ücretinin Bilet Fiyatı + Bilet Ücreti olması beklenir.

2. Satın alınan bilet, PoW madencileri tarafından madenciliği yapılana kadar saklanacağı Mempool'a eklenir. Farklı bloklara en fazla 20 yeni bilet çıkarıldı.

3. Blocks with a higher Ticket Fee for transactions are used for the high priority tickets. It should be noted that the Ticket Fee is valued at EXCC per KB for each transaction. Some transaction sizes such as the solo ticket purchase are 298 bytes, while others such as pool ticket purchases are 539 bytes.

4. A - Bu, bir blokta çıkartılan biletler içindir; 256 blok (yaklaşık 10 saat) için olgunlaşmamış bir biletin durumunu kabul eder. Olgunlaşmamış biletler oy kullanma için uygun değildir ve bu aşamada bilet ücreti iade edilemez.   
 B - Kullanıcı biletinin mayınlı olmadığı durumlarda, Bilet Fiyatı ve Bilet Ücreti Satın almak için kullanılan hesaba iade edilir.

5. Vade sonunda (256 blok), bilet oylama için kullanılabilecek Bilet Havuzuna eklenir.

6. Oylama için seçilen bir biletin olasılığı, ortalama olarak 14 gün içinde yapılan Poisson dağıtımına bağlıdır ve bundan sonra bilet% 50 oy kullanma şansına sahiptir.
 
7. Hedef havuzun büyüklüğü ile ilgili olarak (40960 bilet), rastgele, 71 gün (yaklaşık 2,3 ay) içinde% 99,5 oy kullanma şansı bulunmaktadır. Bu zaman dilimi içinde oy kullanılmaması durumunda, biletin geçersiz hale gelmesi bekleniyor. Daha sonra, Bilet Fiyatının iadesi yapılacaktır.

8. Biletin yanıt vermediği bir durumda veya birbirine yakın iki geçerli blok bulunduğunda, oy kullanma çağrısını kaçırabilir. Bu durumda, kullanıcı orijinal Bilet Fiyatında değer verilen bir geri ödeme alır.

9. Eğer bir bilet oylanırsa veya kaçırıldıysa / geçersiz kılındıysa, fonlar (bir biletin fiyatı ve sübvansiyon, (ücret hariç) serbest bırakılmadan önceki bir sonraki 256 blok için vade statüsüne ulaşır. işlem iptal edilir ve kilitli bilet varlığı serbest bırakılır.


 Lütfen Dikkat: Sadece cevapsız biletler iptal için gönderilebilir, kullanıcıların girmesine izin verilmez. kaçırılana kadar kaydedilmiş olana kadar bir biletin iptali ile devam edin
Merkezi Olmayan Borsa: EXCC-DEXHedefimiz ve ExchangeCoin'i icat etmenin ilham kaynağı, keyfi ya da kötü niyetli bir şekilde kapanmaya tamamen dirençli, tamamen yönetilen bir alışverişi sunmaktı, kullanıcı tarafından yönetilen, şeffaf, güvenilir ve güvenli. Ve bunların hepsi kullanılabilirlik ve hızdan ödün vermeden teslim edilir. Borsa Şubat 2018’den bu yana gelişme aşamasındaydı ve ilk beta sürümü 2019’da da bekleniyor.

Ürünlerimiz tasarım açısından kullanıcı merkezli olduğundan, EXCC-DEX arayüzü mümkün olduğunca Xult'a benzer olacak ve hem merkezi hem de merkezi olmayan borsalarımız arasında geçiş yapmanın sorunsuz kalmasını sağlayacak..

DEX'in uygulanması tipik olarak blok zincir teknolojileri tarafından kullanılanlardan önemli ölçüde farklı yaklaşımlar gerektirir. Örneğin, makul işlem hızlarına ulaşmak için DEX'imiz yenilikçi bir konsensüs türü kullanacaktır. Blok zincirde kullanılan geleneksel fikir birliği tipleri, İş İstatistikleri ve İşe Alım Belgeleridir, ancak bu fikir birliği türleri güvenilir olmakla birlikte çok yavaştır. Örneğin, Bitcoin saniyede sadece 7 işlemle en yüksek verim oranına ulaşabilir. Buna karşılık ve kullanılabilirlik açısından, DEX'imiz en az üç büyüklükte bir üretim oranına ulaşmayı hedefliyor. Müthiş değil mi? Evet öyle. Saniyede 1000'den fazla işlem anlamına gelir!

İstenen performans karakteristiklerini elde etmek ve mümkün olan en yüksek güvenlik faktörünü sağlamak amacıyla, DEX, bağışıklık kazanırken çeşitli farklı sistemlerden ilgili verilerin eşzamanlı olarak işlenmesini sağlayan bir Bizans Hata Toleranslı (BFT) dağıtılmış fikir birliği protokolünün üzerine inşa edilecektir. bazıları tarafından gerçekleştirilen kötü amaçlı eylemler.

İstenen performans karakteristiklerini elde etmek ve mümkün olan en yüksek güvenlik faktörünü sağlamak amacıyla, DEX, bağışıklık kazanırken çeşitli farklı sistemlerden ilgili verilerin eşzamanlı olarak işlenmesini sağlayan bir Bizantyne Hata Toleranslı (BFT) dağıtılmış fikir birliği protokolünün üzerine inşa edilecektir.

DEX'in tamamı çekirdek, masternode ve müşterilerden oluşur. Müşteriler, kullanıcılar veya DEX ile RPC protokolü ile iletişim kuran uygulamalardır.
Dağıtılmış bir kümenin ana bölümleri, BFT konsensüsünü oluşturur ve kullanıcı işlemlerini gerçekleştirir. Bir DEX merkezi olmayan bir kamu ağı olduğundan, herkes minimum gereksinimleri karşıladığı sürece kendi sistemine katılabilir. Bununla birlikte, Masternode sayısı sınırlıdır ve hassas bilgilerle çalıştıkları için aşağıdaki yaklaşım tanıtılmaktadır:

- Masternodes kümesinde yer alan katılımcılar kümede sınırlı bir süre çalışırlar. Bu zaman aralığına Zaman Kiralaması denir.
- Masternodes kümesine katılmak için, birinin EXCC kullanarak Zaman Kiralaması için fon ödemesi gerekir. Bahsedilen mekanizma önceden var olan EXCC PoS Biletlerine benzer.
- Masternodes kümesindeki katılımcıların listesi değiştiğinde, mevcut katılımcıların listesi EXCC'de özel bir işlem olarak saklanır.


Katılımcı listesini EXCC’de saklamak, DEX’i güvenceye almak için kilit bir unsurdur. Katılımcıların diğer DEX üyeleri (Masternodes'e katılmayı bekleyen müşteriler ve sistemler) arasında çapraz doğrulamasını mümkün kılar.
 
Ancak daha da önemlisi, DECC ödemelerinin EXCC işlemleriyle güvenli bir şekilde onaylanmasını sağlar.

İlk sürüm aşamasından sonra, EXCC-DEX merkezi bir yönetim otoritesi olmadan tamamen merkeziyetsiz ve ekonomik olarak yönlendirilmiş bir borsa olacaktır.

Ayrıca, EXCC-DEX herkesin katkıda bulunabileceği açık kaynaklı bir projedir:

- GitHub platformu üzerinden: önerilerde bulunma ve kod geliştirmeleri gönderme

- Exilibrium cüzdanı ile: yeni özelliklerin oylanması

- Topluluk kanallarımız aracılığıyla (Twitter, Discord): iş, pazarlama taktikleri, ve ödüllerde yer almak, vb.

Yukarıdakilerin tümü göz önüne alındığında, EXCC'nin DEX'in temel taşı ve işgücü olduğu açık olmalıdır.

EXCC-DEX, merkezi bir yönetim otoritesi olmadan, tamamen merkeziyetsiz ve ekonomik bir değişim olacaktır.
EXCC bir yardımcı coindir ve kullanıcılar oy mekanizmasını çok çeşitli şekillerde kullanabilirler. , e.g.:

Sipariş defterlerini işleten ve kullanıcılar için işlem yapan Masternode'ları seçme şansı

Düşük işlem ücretleri

Borsaya coin eklemek için oy kullanma

Borsaya coin eklemek için ücret ödemek, pazarlık etmek

EXCC yatırımcılarına özel teklifler ve indirimler

DEX'in işleme düğümlerinin görünümünün periyodik olarak depolanması

Nihai fon transferlerinin blok zinciri bazlı onayı (ödemeler)

EXCC-DEX Masternode finansal kiralama elde etmek için yerleşik EXCC esnetme mekanizmasının kullanılması.
1675795684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1675795684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1675795684
Reply with quote  #2

1675795684
Report to moderator
1675795684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1675795684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1675795684
Reply with quote  #2

1675795684
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1675795684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1675795684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1675795684
Reply with quote  #2

1675795684
Report to moderator
1675795684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1675795684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1675795684
Reply with quote  #2

1675795684
Report to moderator
snowyNNN
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 422
Merit: 251


Pasl [Xci-r.i.p.] Eth Zcl Kmd Zen Rep Xmr Sc Neo


View Profile
March 02, 2019, 12:04:28 AM
 #2


Well done! 

█▀▀▄░▄▀▀▄░▄▀▀▀░█░░░  Xmr Sc Pasc Rlc Zen           ✦       (\__/)       ✦
█▀▀░░█▀▀█░░▀▀▄░█░░░  Zcl Kmd Ltc Rep Dash                  (='.'=) 
█░░░░█░░█░███▀░███░ Pasl [Xci-r.i.p.] Eth Btc             ✦   (")_(")  ✦           ▲▼ Anonymous ▲▼ Community Driven     XULT.com
brkttlv (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 896
Merit: 9


View Profile WWW
March 04, 2019, 05:03:07 PM
 #3

Projenin Türkçe teknik analizine (whitepaper) şu linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.dropbox.com/s/4qwtwznpmmics3u/EXCC-WhitePaper-TR.pdf?dl=0
Islapdonkey
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 277

If i had a dollar for every "had i known"


View Profile WWW
March 08, 2019, 02:19:25 PM
 #4

 So, for those that are unaware, this platform had an ICO where they collected close to 650+ BTC to build this exchange. After several months of delay, they released a subpar version of what they promised, then made an announcement that they already blew the entire bag. So not only did they release an exchange that look like it was built for 1/16 what they collected, this guys are claiming that they already blew the entire donation.

 They made claims like 120 BTC for tax payment Grin, 50 BTC for shill allocation etc lol you can read more about their ridiculous claims here https://excc.co/project-update/  So, if the goal is to encourage adoption of decentralized alts/encourage better business practice in this space, then we should make it a point to confront/eradicate this dubious characters from the space.

 Am sure someone will be quick to defend their terrible practice with a far worse practice like it makes the first one better. Or they will blame it on the fact the space is new and ppl are still trying figuring it out. By the way, its not hard to track a biz finance/spending on a platform utilizing blockchain.

 So, i have nothing against the EXCC community but as a long term investor that care about the long term health of this project, i suggest that we insist on the admin releasing the financials for the project before moving forward. Since most of the money is blown, and a lot is dependent on the investors (like marketing etc) moving forward, then it only right that we make sure the current admins deserve to reap the benefit of those hard work/should be trusted with millions of fund in their care.

 Quite frankly, the whole idea of decentralized/blockchain space was built on improving better business practice (i.e transparency) and encouraging adoption of DE alts to current central options. So, there is no reason to deny this or try to claim that since so and so company is also practicing bad practice and restricting info with the mass, that it should be accepted from this team. Accountability is key, cos they are trying to run an exchange which entails investors trusting them with the safety of their funds

 Also, an account kept yelling about companies needing to make profit on discord, so i might as well address it immediately. Well, companies need to make financial profit, after they have performed the duties of a company and earned the profit over time. They shouldn't take a significant chunk of investor's money that was given to create something and put it their pocket under the guise of needing to make profit. If that is not the case, then show us the financials, cos we funded the entire project.

 So, for those stating that its in the past and we should move on, should realize that those who are responsible for that past is still in charge
and will reap the benefit of all that work. Also, they will be in control of millions of fund. So, if they refuse to release the financials or  it shows that they grossly mismanaged funds and pocketed huge chunks of money for personal use, then we should seriously worry above having such characters in care of people's fund.
 
 So, either we get some transparency from the admin and win some trust back, or i will keep this info in the forefront for the foreseeable future.
 
 Again i have nothing against the EXCC community, i just need to make sure the individuals in charge, deserve to be there. Its best to push out dubious character from the beginning, that how you stop a quadrigaCX/coinsmarket from occurring.

            ▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses 100% original codebase
  Superfast with 30 seconds instant finality
  Tested 5000 tx per block on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
snowyNNN
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 422
Merit: 251


Pasl [Xci-r.i.p.] Eth Zcl Kmd Zen Rep Xmr Sc Neo


View Profile
March 08, 2019, 03:38:58 PM
 #5

So, for those that are unaware, this platform had an ICO where they collected close to 650+ BTC to build this exchange. After several months of delay, they released a subpar version of what they promised, then made an announcement that they already blew the entire bag. So not only did they release an exchange that look like it was built for 1/16 what they collected, this guys are claiming that they already blew the entire donation.

 They made claims like 120 BTC for tax payment Grin, 50 BTC for shill allocation etc lol you can read more about their ridiculous claims here https://excc.co/project-update/  So, if the goal is to encourage adoption of decentralized alts/encourage better business practice in this space, then we should make it a point to confront/eradicate this dubious characters from the space.

 Am sure someone will be quick to defend their terrible practice with a far worse practice like it makes the first one better. Or they will blame it on the fact the space is new and ppl are still trying figuring it out. By the way, its not hard to track a biz finance/spending on a platform utilizing blockchain.

 So, i have nothing against the EXCC community but as a long term investor that care about the long term health of this project, i suggest that we insist on the admin releasing the financials for the project before moving forward. Since most of the money is blown, and a lot is dependent on the investors (like marketing etc) moving forward, then it only right that we make sure the current admins deserve to reap the benefit of those hard work/should be trusted with millions of fund in their care.

 Quite frankly, the whole idea of decentralized/blockchain space was built on improving better business practice (i.e transparency) and encouraging adoption of DE alts to current central options. So, there is no reason to deny this or try to claim that since so and so company is also practicing bad practice and restricting info with the mass, that it should be accepted from this team. Accountability is key, cos they are trying to run an exchange which entails investors trusting them with the safety of their funds

 Also, an account kept yelling about companies needing to make profit on discord, so i might as well address it immediately. Well, companies need to make financial profit, after they have performed the duties of a company and earned the profit over time. They shouldn't take a significant chunk of investor's money that was given to create something and put it their pocket under the guise of needing to make profit. If that is not the case, then show us the financials, cos we funded the entire project.

 So, for those stating that its in the past and we should move on, should realize that those who are responsible for that past is still in charge
and will reap the benefit of all that work. Also, they will be in control of millions of fund. So, if they refuse to release the financials or  it shows that they grossly mismanaged funds and pocketed huge chunks of money for personal use, then we should seriously worry above having such characters in care of people's fund.
 
 So, either we get some transparency from the admin and win some trust back, or i will keep this info in the forefront for the foreseeable future.
 
 Again i have nothing against the EXCC community, i just need to make sure the individuals in charge, deserve to be there. Its best to push out dubious character from the beginning, that how you stop a quadrigaCX/coinsmarket from occurring.

Well, before you take any of the text seriously, you should go through these threads:


https://bitcointalk.org/index.php?topic=2779634.0      (Islapdonkey scammer, blackmailer and extortionist)
and

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2571714.0      (Islapdonkey Blackmail)

Here's some feedback that this user has received:
Islapdonkey   2017-10-31   0.00000000      Take everything this guy says with a grain of salt. Continuous serial spammer in the forum, a tumor to bitcoin itself

Such drama..   Wink

█▀▀▄░▄▀▀▄░▄▀▀▀░█░░░  Xmr Sc Pasc Rlc Zen           ✦       (\__/)       ✦
█▀▀░░█▀▀█░░▀▀▄░█░░░  Zcl Kmd Ltc Rep Dash                  (='.'=) 
█░░░░█░░█░███▀░███░ Pasl [Xci-r.i.p.] Eth Btc             ✦   (")_(")  ✦           ▲▼ Anonymous ▲▼ Community Driven     XULT.com
Islapdonkey
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 277

If i had a dollar for every "had i known"


View Profile WWW
March 08, 2019, 09:16:20 PM
 #6

So, for those that are unaware, this platform had an ICO where they collected close to 650+ BTC to build this exchange. After several months of delay, they released a subpar version of what they promised, then made an announcement that they already blew the entire bag. So not only did they release an exchange that look like it was built for 1/16 what they collected, this guys are claiming that they already blew the entire donation.

 They made claims like 120 BTC for tax payment Grin, 50 BTC for shill allocation etc lol you can read more about their ridiculous claims here https://excc.co/project-update/  So, if the goal is to encourage adoption of decentralized alts/encourage better business practice in this space, then we should make it a point to confront/eradicate this dubious characters from the space.

 Am sure someone will be quick to defend their terrible practice with a far worse practice like it makes the first one better. Or they will blame it on the fact the space is new and ppl are still trying figuring it out. By the way, its not hard to track a biz finance/spending on a platform utilizing blockchain.

 So, i have nothing against the EXCC community but as a long term investor that care about the long term health of this project, i suggest that we insist on the admin releasing the financials for the project before moving forward. Since most of the money is blown, and a lot is dependent on the investors (like marketing etc) moving forward, then it only right that we make sure the current admins deserve to reap the benefit of those hard work/should be trusted with millions of fund in their care.

 Quite frankly, the whole idea of decentralized/blockchain space was built on improving better business practice (i.e transparency) and encouraging adoption of DE alts to current central options. So, there is no reason to deny this or try to claim that since so and so company is also practicing bad practice and restricting info with the mass, that it should be accepted from this team. Accountability is key, cos they are trying to run an exchange which entails investors trusting them with the safety of their funds

 Also, an account kept yelling about companies needing to make profit on discord, so i might as well address it immediately. Well, companies need to make financial profit, after they have performed the duties of a company and earned the profit over time. They shouldn't take a significant chunk of investor's money that was given to create something and put it their pocket under the guise of needing to make profit. If that is not the case, then show us the financials, cos we funded the entire project.

 So, for those stating that its in the past and we should move on, should realize that those who are responsible for that past is still in charge
and will reap the benefit of all that work. Also, they will be in control of millions of fund. So, if they refuse to release the financials or  it shows that they grossly mismanaged funds and pocketed huge chunks of money for personal use, then we should seriously worry above having such characters in care of people's fund.
 
 So, either we get some transparency from the admin and win some trust back, or i will keep this info in the forefront for the foreseeable future.
 
 Again i have nothing against the EXCC community, i just need to make sure the individuals in charge, deserve to be there. Its best to push out dubious character from the beginning, that how you stop a quadrigaCX/coinsmarket from occurring.

Well, before you take any of the text seriously, you should go through these threads:


https://bitcointalk.org/index.php?topic=2779634.0      (Islapdonkey scammer, blackmailer and extortionist)
and

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2571714.0      (Islapdonkey Blackmail)

Here's some feedback that this user has received:
Islapdonkey   2017-10-31   0.00000000      Take everything this guy says with a grain of salt. Continuous serial spammer in the forum, a tumor to bitcoin itself

Such drama..   Wink


Same reply from the other thread  Wink


 Quite sad, that you resulted to this, cos all it takes is just a little research. Just a little research will show that i have been exposing scammers on this forum for awhile and in attempt to discredit my account on this forum, this scam group starting creating threads with malicious info with my acct name attached to it. The admin of the site was made aware and post their research, all related accounts were flagged.

 The ist link is from convery who dumped on his droxne investors and tried to repeat the same act with the same coin. My dealing with the guy is well documented on this thread with extensive proof to support my statement (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2424624.msg24810549#msg24810549) even if you took the time to read the thread you posted, you will see the proof.

The second link is from a scam group that i have busted at least 20 of their scam attempt, even the account that posted the comment has multiple negative score related to there dealing with me in the past. All one need to do is do a minor research to easily discredit this post but it seem like every time i make a negative comment about a project, some genius tends to default on this, without realizing that it makes them look stupid to anyone who takes the time to read thru the thread. To see a detailed list of their scam attempts that i have busted, with extensive proof, you can visit this thread https://bitcointalk.org/index.php?topic=2386727.msg24385320#msg24385320

 Also, am not even sure why you posted those thread, my guess is to discredit the guy talking negatively about your investment, without taking into account that am also heavily invested in the same project and my attempt is in the long term best interest of the project. You have a team that was given 650 btc (that's 2.5 million with this depreciated value) and they release an exchange that is subpar compared to what they promised and  looks like it could easily be made with 50-100k. To make matters worse they gave some ridiculous claims for blowing the remaining funds. The same team, wants investors to trust them with the security of their fund.

 All am asking for is accountability with the ICO fund, to make sure this team deserve to be entrusted with investors fund, and you try to use bullshit to make me out as the bad guy. Oh well, apart from the fact that all those post have been proven false by admins on this forum, the team already stated that they blew the entire fund, so you can't use the scammers favorite excuse that am doing all this to blackmail the team.

So, i will repeat this again for the vultures that only care about themselves, but this is bigger than me and you. This guys are trying to run an exchange which entails convincing people to entrust them with the care of huge amount of money, and till they can prove that they didn't grossly mismanage the funds that were already given to them, they don't deserve more funds entrusted to them.

 And don't try to explain away their bad behavior with far worse behavior like it makes it better or claim that this is a new space, so its hard to take account of fund in a blockchain platform. Everyone is trying to make a profit, but some things are bigger than your selfish yearn. By identifying and eliminating dubious practices in the space, we prevent another coinmarket, quadrigacx etc.

            ▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses 100% original codebase
  Superfast with 30 seconds instant finality
  Tested 5000 tx per block on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
brkttlv (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 896
Merit: 9


View Profile WWW
March 10, 2019, 02:28:01 PM
 #7

15 şubatta başlayan ve 15 Nisana dek sürecek olan ve en aktif traderların ödüllendirileceği yarışmaya katılmayı unutmayın. Yarışma için 200,000 EXCC ayrılmış, borsa da yetericen aktif olarak EXCC kazanma şansını kaçırmayın.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!