Bitcoin Forum
April 19, 2024, 03:17:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Imza isleri falan filan @ALPSEA  (Read 627 times)
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
February 28, 2019, 08:21:45 PM

Dostlar imza isleri ne durumda. En son 1 sene imza icin ugrastiklarimizdan bile 100 iskender parasi alabildik. Var mi yakin zamanda guzel kazananlar?

1713539849
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713539849
Reply with quote  #2

1713539849
Report to moderator
1713539849
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713539849
Reply with quote  #2

1713539849
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
March 01, 2019, 06:33:59 AM

Bountyhive imzaları şu an için iyi gibi duruyor ki onda bile genel olarak icolar piyasadan kaynaklı yeterli fon toplayamadıkları için iptal olabiliyorlar. Denk getirilebilirse bitcoin ödemeli imzalar güzel gibi.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 01, 2019, 06:44:46 AM

İmza işleri 1 yıldır bitik. 1 aydır imza bile almıyorum boşuna uğraşmaya gerek yok diye. Böyle imzasız daha rahat hissediyor insan kendisini Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 01, 2019, 06:15:16 PM

Forumda çoğu kişi imzasını kaldırdı. Ben yine bir umut diyerek giriyorum  Roll Eyes Ancak böyle giderse, kimse imzayla uğraşmaz.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 02, 2019, 08:01:37 PM

İmza işleri 1 yıldır bitik. 1 aydır imza bile almıyorum boşuna uğraşmaya gerek yok diye. Böyle imzasız daha rahat hissediyor insan kendisini Cheesy

Hey gidi hey, eskiden insan hangisine girsem ve daha fazla kazansam diye seçim yapardı. Şimdi ödeme yapabilecek bounty bile bulamıyor.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 02, 2019, 11:10:40 PM

geçen ay tele imzasından çok güzel para kaldırdım sadece 3 hafta kalmıştım bir de imzada şimdi webspace x imzasından çıktım ondan da oldukça umutluyum hayırlısı bakalım
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 03, 2019, 10:19:01 AM

Millet hep catexde, her biri en az 3 lira 26 kuruş alır diye düşünüyorum  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 03, 2019, 11:27:19 AM

Hey gidi hey, eskiden insan hangisine girsem ve daha fazla kazansam diye seçim yapardı. Şimdi ödeme yapabilecek bounty bile bulamıyor.
Var da bulabilmek mesele. Aralardan kenarlardan ödeme yapan güzel ico'lar çıkıyor ama yakalayabilmek zor gerçekten. Çok güvendiklerimiz bile yan çizince uğraşası da gelmiyor insanın Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 03, 2019, 02:34:15 PM
Last edit: March 03, 2019, 03:04:44 PM by Zz

Millet hep catexde, her biri en az 3 lira 26 kuruş alır diye düşünüyorum  Grin

26 değil de 1 olmasın o Wink
bende uzun zamandır arzin rezilliğinden sonra ilgimi alakamı kesmiştim imza işlerinden. özelden özel olarak çağırılınca Jarvis imzasına katıldım.
Amacım kazançtan çok projeye dolaylı destek.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 03, 2019, 07:30:36 PM

Harbiden son zamanlarda scam icoları geçtim bountyler bile scam. Ödeme alabilecek bounty bile bulunmaz olmuş. Forum zaten eski kalitesinde değil çöplükten farksız. Piyasalar düzelmezsa ahali forumu terketmeye başlar gibi.

ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 03, 2019, 07:39:49 PM

Harbiden son zamanlarda scam icoları geçtim bountyler bile scam. Ödeme alabilecek bounty bile bulunmaz olmuş. Forum zaten eski kalitesinde değil çöplükten farksız. Piyasalar düzelmezsa ahali forumu terketmeye başlar gibi.

haftalık ödemeyi btc ile yapan imza kampanyaları mevcut forumda onlara katılmanızı tavsiye ederim en azından garanti kazanç oluyor
musdafakfl
Member
**

Activity: 223
Merit: 11

View Profile
March 04, 2019, 09:12:48 AM

Haftalık bitcoin ile ödeme yapan birkaç kampanya var fakat o kampanyalarda da ödenen paraların son derece az olduğunu görüyorum. Yine de boş zamanı olan arkadaşların ekstra gelir elde etmek için katılım sağlamasında fayda var. Tabii ki kampanyalar o kadar hızlı doluyor ki bunu başarmak ve kampanyalara katılmak da önemli bir başarı. Cheesy
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
March 04, 2019, 10:11:26 AM

Yine arada iyileri oluyor ama bulabilmek mesele bazıları da mesela çok fazla scam oluyor en son bir proje vardı yellow diye adam durmadan erteleme erteleme en sonunda o ertelemeden dolayı çoğu kişi mesaj falanda atmıyordu bir bakmışız bir anda bütün stakeleri hesaplamış enteresan. Smiley
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 08, 2019, 12:35:24 AM

Ben de bir yıldır pek uğramıyorum o kadar öldü mü piyasa yahu? Cheesy en azından doğru seçimle gerçekten kazandıranlar vardır. Bence kazanç tamamen tercihe bağlı son bir kaç ayda eskisi gibi sürpriz feci kazananlar duymuştum.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 08, 2019, 09:19:03 AM

Haftalık bitcoin ile ödeme yapan birkaç kampanya var fakat o kampanyalarda da ödenen paraların son derece az olduğunu görüyorum. Yine de boş zamanı olan arkadaşların ekstra gelir elde etmek için katılım sağlamasında fayda var. Tabii ki kampanyalar o kadar hızlı doluyor ki bunu başarmak ve kampanyalara katılmak da önemli bir başarı. Cheesy

arkadaşım bilip bilmeden boş boş konuşma ben şu anki imzamdayım üç haftadır ve her hafta bitimi anında paramı alıyorum gayette güzel kazanıyorum hem garantili gelir hem de güzel kazanç sağlıyorum legendary hesabım olsa işi gücü bırakabilirdim ...
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 09, 2019, 08:03:43 PM

arkadaşım bilip bilmeden boş boş konuşma ben şu anki imzamdayım üç haftadır ve her hafta bitimi anında paramı alıyorum gayette güzel kazanıyorum hem garantili gelir hem de güzel kazanç sağlıyorum legendary hesabım olsa işi gücü bırakabilirdim ...
Member hesaba ne kadar veriyorlar merak ettim?

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 09, 2019, 08:33:04 PM

Ben de bir yıldır pek uğramıyorum o kadar öldü mü piyasa yahu? Cheesy en azından doğru seçimle gerçekten kazandıranlar vardır. Bence kazanç tamamen tercihe bağlı son bir kaç ayda eskisi gibi sürpriz feci kazananlar duymuştum.

Kazandıklarına göre kampanyalar sonlanmıştır. Merak ettim, hangileri öğrenebilir miyiz?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 09, 2019, 10:35:46 PM

Şaka yapiyor olmalisin. Haftalik 0.001 btc ye guzel kazaniyorum mu diyorsun?
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 09, 2019, 11:17:07 PM

Şaka yapiyor olmalisin. Haftalik 0.001 btc ye guzel kazaniyorum mu diyorsun?

geçen hafta bonuslarla birlikte 700 bin satoşi kazandım member hesapla üstelik aya vurduğunda 2.8 milyon satoşi ediyor haftalık 0.001 kanısına nasıl vardığını gerçekten merak ettim beni de aydınlat ki bileyim.
ripplecanavari
Member
**

View Profile
March 09, 2019, 11:19:21 PM

Member hesaba ne kadar veriyorlar merak ettim?

alpsea hocam geçen hafta member hesabımla 700 bin satoşi kazanmıştım bonuslarla birlikte elimde bir hero hesap olsa 3.5 milyon satoşi kazanmıştım ama member bir hesap için bile aylık 2.8 milyon satoşi güzel para en azından garanti kazanç.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: