Bitcoin Forum
June 13, 2024, 09:25:47 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Türklerin en çok sevdiği - aşık olduğu coin- sizce hangisi?  (Read 1053 times)
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
April 22, 2019, 11:30:20 PM

Holo başı çekiyor gibi duruyor.Ardından hydro geliyor.Catt token de son zamanlarda konuşulmaya başlandı.İş yapma ve proje acısından bakılmalı.Geçen sene bnb konuşuluyordu ve gerçekten yatırımcısına kazandırdı.Bakalım bu senenin yıldızı hangi coin olacak.

████████████         AVXChange         ████████████
hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274
Merit: 1

View Profile WWW
April 23, 2019, 05:57:41 PM

Insanlar araştırıyor birbirlerinden çokça etkileniyor ve herkes bazı altcoinler yatırım yapıyor. Benim inceleyip en çok begendigin altcoinlerden bir tanesi de HYDRO. Umarım gerekli yere gelecektir.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Nuxxorcoin
Member
**

Activity: 332
Merit: 22

Turkish Translator

View Profile
April 23, 2019, 06:01:53 PM

herhangi bir coine aşık olmak bence saçma. yani eğer projenin takımını ve icraatlerini yakından takip ediyorsanız ve üstlendiği misyon hoşunuza gidiyorsa o zaman ayrı tabi.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
April 23, 2019, 07:04:52 PM

Bence başlığı "Türklerin sevdiği" coinden ziyade taptıkları, öyle bir savunurlarki bi Allah'ın kulu artık vazgeçiremez.. filan diye değiştirmeli. Çünkü adama anlatıyorum bu coinden adam olmaz, kendini kaptırma fomoya kapılma, yapma etme diye, ama nafile. Bende artık ne yapayım..
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
April 23, 2019, 07:23:42 PM

Şu an övülenletin hali ortada.Piyasa gösterdiki bitcoin dışındakiler hikaye.Bitxoinde epey sarsıldı.Ayağa kalkarken altlarıda silkeliyor.Sağlam olanlar ayak uydururda diğerlerinin işi zor

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
barslanhan
Member
**

Activity: 658

Graphic Designer

View Profile WWW
April 24, 2019, 06:46:42 AM

herhangi bir coine aşık olmak bence saçma. yani eğer projenin takımını ve icraatlerini yakından takip ediyorsanız ve üstlendiği misyon hoşunuza gidiyorsa o zaman ayrı tabi.

Biz coine aşık olmak çok saçma bir konu tamam da, Ama bir pundix bir holo öyle mi a dostlar. Gel de aşık olma yani. O kaş o göz o endam.. Bütün malım mülküm senin olsun Holo kızı. Aşık olmak ne kelime hastasıyız dedeeeee...
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 24, 2019, 07:04:29 AM

Pundix ile Holo başka tabi.Bunların bir yerde durması ve piyasa düzeldiğinde artmasının sebebi topluluklarının güçlü ve aşırı bağlı olmaları.Tabi duygusallık bir yerde kaybettiriyor.Yükseldiğinde satıp alttan tekrar alanlar miktarlarını arttırarak yola devam ediyorlar.Bir yerde duygusallığı kesmek gerekir.
Gastronomist
Member
**

Merit: 10

View Profile WWW
April 24, 2019, 07:41:21 AM

Tartışmasız XRP denir bu soruya. Partisi olsa destekleyenlerinden alacağı oyla barajı geçer kesinlikle. Beyaz yakalıdan tutun mavisine herkesin dilinde, gözünde devamlı. Bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedeni de tabii ki piyasada dengeli duruşu.

Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 971
Merit: 292

View Profile
April 24, 2019, 07:53:35 AM

Bir zamanlar Türklerin elindeki altcoin monetha idi. Sonunu herkes gördü. Finished Çöplük. Projesi iyi olmayan bazı altocinlerinde sonu bu ıolacak. O yüzden takım tutar gibi coin, token tutmakta saçmalık. Bu saçmalığı coin çöp olunca anlıyorlar Smiley

.
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 24, 2019, 08:46:08 AM

Evet Monetha çılgınlığı acaipti.Çok talep oldu anında satış bitmişti.Sonu hüsran oldu.En son iki borsadan delist edildi.Bir binance kaldı.Şu an o yolda giden coinler çoğalacak gibi.

████████████         AVXChange         ████████████
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
April 24, 2019, 10:03:19 AM

Türklerin şuanda en çok beğendiği coinler arasında HOLO ve XRP var gibi görünüyor.Bu 2 coin için herkesin beklentisi Boğada yüksek olacağa benziyor.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 24, 2019, 02:57:34 PM

Eskiden forumun yarısı wavesciydi artık bnb coine yükleniyorlar. Bu fiyatlardan girilmez ama almaya devam ediyorlar. Keşke 5-6 dolarken alabilseydik.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 24, 2019, 03:46:32 PM

Türklerin en sevdiği coin yada token denildiğinde sanırım zirveye waves oynar. Hemen ardından monetha zorlar. Ben kendi adıma söyleyebilirim ki pundixe bayılıyorum. Bountysinden çok güzel kazandım. ama sadece o kadar. daha da ne aldım ne tuttum ama severim kendilerini Smiley
freim
Member
**

Activity: 462

View Profile
April 24, 2019, 04:12:06 PM

bir yorumda hydro işte boğa için beklenen coin vs denilmiş ama ben bunun hiçde öyle olduğunu düşünmüyorum kesinlikle ve kesinlikle bu düşüncemde netim bana göre boğa için örgördüklerim burda yok.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 27, 2019, 08:10:42 AM

patron yani pat da epey türk yatırımcıya sahipti.  sürekli  supply i arttırdılar. ekip sattıkça sattı ve token  sanırım 20-30 kat değer kaybetti.çoğu türkün parası pul oldu.  yani tek bir coine büyük yatırım yapmak,  kripto gibi riskli bir ortamda bence çılgınlık. btc, eth neyse ama altcoinlere yüksek meblağ bağlamak iddia oynamak gibi. garantisi olmaz getirinin.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 27, 2019, 11:36:11 AM

Bitcoin elbette bizler veya dünyanın herhangi bir ülkesindeki biri için 1 numara bitcoindir o yüzden en cok sevdiği ikinci coin nedir diye sormalıydın.

nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
April 27, 2019, 01:40:39 PM

yenilerden hydro ve eskilerden ethereum en aşık olunan coindir bence. artık ezberledik bu ikisini de forumda.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
April 28, 2019, 02:56:20 PM

Şahsen benim çevremdeki kripto para piyasasına çok da aşina olmayan tanıdıklarımın hepsi xrp hayranı.Kripto para piyasasından az çok anladığı bilen herkes xrp hakkında bilgi almaya çalışıyor. Hatta sende xrp almalısın diye ısrar edenler bile var.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
April 28, 2019, 04:22:17 PM

zikke coin Cheesy

Bitcoin
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 28, 2019, 04:26:53 PM

son boğa rallisinde popüler hale gelen ripple. alırsın, fiyatı fırlar ama bir yerden fena satarlar.

bence son bitcoin hareketinde düzenli bir ivme yakalanacak ise favoriler bnb, eos, ada ... vs. satoshi olarak değer kazanmaya daha müsait olan altcoinler. tabi ki altcoinlerin hep birlikte yükselişe geçtiği anlar aranmalı. o zaman gelene kadar bitcoinde kalmak daha mantıklı sanki.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: