Bitcoin Forum
April 16, 2024, 01:18:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: AGI (127 CMC) nawiązał współpracę z PINGAN (180 mld $ marketcap)  (Read 507 times)
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 14, 2019, 03:04:31 PM
Last edit: March 14, 2019, 04:35:16 PM by Tytanowy Janusz
Merited by wwzsocki (1), tom1ek (1)
 #1

SingularityNET - coin z top 127 CMC właśnie podpisał umowę z PINGAN - firmą o kapitalizacji 180 mld $. To news, który może powieść tego coina na x3 (x5 wywidowałoby go do top 40 CMC, co po takim newsie nie jest niemożliwe).

Sory za spam i tworzenie specjalnego tematu tylko pod to, ale okazja zarobkowa spora i szkoda by było przegapić, więc dzielę się z wami w sposób najbardziej widoczny.

Announcing our AI collaboration with Ping An, the world’s 10th largest public company

Technicznie patrząc, to 3 dni temu na fejku wybilismy wsparcie tworząc nowy dolek tylko po to by na wielokrotnie większym wolumenie wrócić, przebić konsolidacje na h1 i po 3 dniach wybić nowe ATH poprzez wybicie poprzedniego potrójnego szczytu. Jak nic do brania. Pytanie tylko, że teraz, czy po malym odreagowaniu.
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713273498
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713273498

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713273498
Reply with quote  #2

1713273498
Report to moderator
1713273498
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713273498

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713273498
Reply with quote  #2

1713273498
Report to moderator
tom1ek
Member
**
Offline Offline

Activity: 91
Merit: 25


View Profile
March 14, 2019, 06:40:39 PM
 #2

bardzo wartościowy news, szkoda że wczoraj parę tysięcy wrzuciłem w coś innego i nie mam wolnej kasy na inwestycje :/
brałbym od razu
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 14, 2019, 07:03:40 PM
 #3

Ja też zapakowany już byłem w alty całym swoim bitcoinem z portfela tradingowego ale jak to zobaczyłem to z każdej pozycji spuściłem 20% i wrzuciłem w to. Wygląda na to, że AGI jest obecnie najlepszym coinem związanym z sztuczną inteligencją i hype AI skupi się na nim?
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 17, 2019, 10:15:09 AM
 #4

Ja kuż nie muszę kupować bo mam a wszystkim kto nie zna tego projektu to radze odrobić lekcje bo to jest tylko jedna z gałęzi tego niesamowitego startapu.

Takie właśnie projekty jak SingularityNET mają szansnę na wybicie nawet podczas takiego rynku bo pomysł jest innowacyjny jak sam internet swojego czasu.

Myślę że jest to jedyne trafne porównanie. SigularityNet to jak internet blockchaina. Jeżeli ktoś za mną nadąża.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 02, 2019, 11:02:06 AM
 #5


Dzisiaj (a może wczoraj) AGI zanurkował do poziomu sprzeda newsa i odbiła się od niego - @Tytanowy Janusz - jak widzisz teraz technicznie jej kolejny ruch idziemy w kierunku północnym czy zatrzymamy się w tym korytarzu i będziemy czekać aż poprawi się coś fundamentalnie - czyli zamiast neewsów i ogłoszeń coś zacznie się naprawdę dziać w ich temacie?


Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
April 03, 2019, 07:09:56 AM
 #6

Według mnie newsy już nie grają tylko cykle dominacji bitcoina. Od 4 miesięcy bitcoin był nudny więc kapitał migrował na altcoiny by tam zarabiać. Rosły perspektywiczne coiny, które wyróżniały się czymś od innych (np zbliżającymi się newsami).
Obecnie bitcoin zapewnia odpowiednią zmienność, a altcoiny miotane przez bitcoina na lewo i prawo stają się zbyt ryzykowne przez co spadają (odstraszają inwestorów). Jeśli siądzie na nich odpowiedni sternik, wieloryb z wielkim portfelem, który wskaże kierunek północny to dalej alty będą rosły. Jeśli nie, to kapitał zacznie się przesiadać na bitcoina a jeśli tak będzie to będziemy mieli bessę na kursie alt/btc. Na gorszych coinach silniejszą, na słabszych mocniejszą.

Agi wydaje się tanie, ja podczas dumpu wywołanego bitcoinem dobrałem ale wszystko pilnuję stoplossami. Zrobiłem tak bo widzę kilka możliwych scenariuszy:

1- bitcoin się zatrzyma i zrobi półkę na poziomie 5000 trwającą co najmniej tydzień. Po 2 dniach wróci optymizm na altach i zrobią nowe krótkoterminowe szczyty z których zostaną zrzucone kolejną falą na bitcoinie. Albo na na 5500 albo 4200.
2- bitcoin kontynuuje wzrosty a na altach siądzie sternik i zobaczy piękną silną hossę jak w grudnu 2017.
3- bitcoin kontynuuje wzrosty a na altach zabraknie sternika powodując spadki
4- bitcoin runie wybijając się z konsolidacji górą na faku co pogrąży cały rynek w rozpaczy

Negatywne scenariusze ucinam stoplossem na akceptowalnej stracie pozytywne dają piękny zarobek co uzasadnia moją decyzję.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 04, 2019, 09:03:54 PM
 #7


Na jakim poziomie ustawiłeś stop loss na AGI - 0,00000995 zgodnie z ostatnim wsparciem czy uwzględniłeś dodatkowy bufor?

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
April 05, 2019, 07:07:13 AM
 #8

Otóż  to.. odpowiedni stop loss - tylko  to chyba jakaś trochę czarna magia?  Ile razy się zdarzało że kurs spadł do poziomu SL po czym odbił potężnie dokładnie z tego poziomu gdzie człowiek te SL mial ustawione ;-)
Co do znaczenia newsow pozwole sobie wypowiedzieć w drugim temacie (o ile w ogóle) ;-)

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
April 06, 2019, 03:17:50 PM
 #9


Na jakim poziomie ustawiłeś stop loss na AGI - 0,00000995 zgodnie z ostatnim wsparciem czy uwzględniłeś dodatkowy bufor?



w tej okolicy trzymałem. Teraz zacieśniam i na bierząco pilnuję. Wygląda na to, że realizuje się pierwszyopisany przeze mnie sceriusz :
Quote
1- bitcoin się zatrzyma i zrobi półkę na poziomie 5000 trwającą co najmniej tydzień. Po 2 dniach wróci optymizm na altach i zrobią nowe krótkoterminowe szczyty z których zostaną zrzucone kolejną falą na bitcoinie. Albo na na 5500 albo 4200.

Wiele altcoinów porobiło już nowe, krótkoterminowe szczyty (alt/btc), a AGI siedzi w dole, wolumen spada a czas leci. Jeszcze maks kilka dni i poleci kolejna fala na BTC gasząc alty po raz kolejny tworząc okazje pod dużo tańsze zakupy. Dlatego stoploss coraz bliżej. Jak za parę dni nie odpali, to będę redukował pozycję wraz ze zwiększającym się ryzykiem kolejnej fali.

Otóż  to.. odpowiedni stop loss - tylko  to chyba jakaś trochę czarna magia?  Ile razy się zdarzało że kurs spadł do poziomu SL po czym odbił potężnie dokładnie z tego poziomu gdzie człowiek te SL mial ustawione ;-)
Co do znaczenia newsow pozwole sobie wypowiedzieć w drugim temacie (o ile w ogóle) ;-)

Otóż to. W 80% przypadków będziesz żałował, że ustawiłeś stoplossa bo prawie zawsze wystąpi okazja sprzedaży po lepszej cenie. Ale przytrafi Ci się raz czarny łabędź zerujący portfel, a już nigdy nie zapomnisz o stop lossie. Lepiej tracić raz za razem po troszku i odrabiać kolejnymi tradami, niż zarabiać raz za razem, a pewnego dnia wyzerować portfel.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 25, 2019, 10:40:06 PM
 #10




Coś ostatnio nie najlepiej się powodzi AIG nurkuje jakby chciał dotrzeć do dna rowu mariańskiego Shocked czyżby się nie zorientował że pomylił kierunki?

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
April 26, 2019, 07:12:06 AM
 #11

Widzisz. Dlatego zamknąłem temat spekulacji na newsach. Są one nie ważne jak bitcoin potrafi trzepnąć świeczką 4h 10% w dół a kolejna 10% w górę. To nie są warunki do zarabiania dla spekulantów grających alt/btc, bo kurs bitcoina jest niezwykle ważny (a w zasadzie jego stabilność).

Spekulanci ALT/BTC mają teraz wakacje a ich kapitał siedzi na BTC lub spekuluje na kursie BTC/USD, bo zapewnia on w końcu odpowiednią zmienność. Co za tym idzie o ten kapitał topnieją altcoiny. Nie tylko AGI. 90% altcoinów dołuje. ZIL, na którym zarobiliśmy blisko 30% wybija nowe historyczne dołki, IOST stracił 50% w 20 dni, 35% oddał aelf, ale on nie dotrzymał terminu mainnetu. Trzyma się praktycznie tylko BNB, BAT (chociaż ostatni tydzień i tak spadają).

Agi topnieje najmocniej. 61% od szczytu. Ale to przez to, że przez swój news na szczycie powiązany z wybiciem nowego lokalnego szczytu ubrał ogromną liczbę spekulantów alt/BTC. Wolumen tego dnia wynosił około 20 krotność średniego dziennego wolumenu. Ktoś wiedział i pięknie poubierał. Pewnie ten sam, co 3 dni przed newsem zaczął pompować kurs. Spowodowało to, że większość ceny stanowili nahypowani spekulanci, którzy teraz się wykruszają jeden po drugim. Wielokrotnie powtarzam, że na rynku nic nie jest pewne. Dlatego ważne jest, by nie dać się znokautować 1 złym tradem. 2 razy zbierałem AGI i 2 razy wywaliłem się z ok 5% stratą. Teraz patrzę i zacieram ręce, bo jest już naprawdę tanio a Bitcoin ma daleko do stabilizacji.


Ogólna idea jest taka. Bitcoin zaczyna nudzić? Kapitał migruje na altcoiny bo przez niską zmienność ciężko zarabiać na BTC. Idzie pompa na altcoinach. Bitcoin zaczyna się ruszać, kapitał spekulacyjny wychodzi z altcoinów, bo bitcoin zapewnia odpowiednią zmienność, a altcoiny stają się mało przewidywalne, co uwala kurs alt/btc. Im więcej ceny stanowili spekulanci krótkoterminowy tym większa zwała.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 02, 2019, 09:43:59 PM
 #12

Do tych coinów które wymieniłeś dodałbym jeszcze QKC AMB i WAN
Niestety pogrom  - tylko, że gdzie teraz szukać wejścia (lub uśredniania jeśli ktoś ma alergie na stop lossa :/) skoro kursy są na poziomie All time low i kolejne wsparcie poziomie jest na wysokości 0sat ?  Huh

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 03, 2019, 07:34:00 AM
Merited by DarkStar_ (4), adamvp (1)
 #13

Do tych coinów które wymieniłeś dodałbym jeszcze QKC AMB i WAN
Niestety pogrom  - tylko, że gdzie teraz szukać wejścia (lub uśredniania jeśli ktoś ma alergie na stop lossa :/) skoro kursy są na poziomie All time low i kolejne wsparcie poziomie jest na wysokości 0sat ?  Huh

Według mnie pytanie nie jest "gdzie" tylko "kiedy". Obecnie pierwsze skrzypce gra bitcoin. Jak pisałem wielokrotnie:

Jako, że obecnie uważam, że "prepare yourself high volatility on bitcoin is comming", a przy dużej zmienność bitcoina większość altcoinów spada (alt/btc) to obecnie wszystko mam pospuszczane do bitcoina i czekam na kolejną falę (5500+ lub 4500-) i tam pewnie nastąpi uspokojenie, gdzie alty troszkę odbiją i może tam się popakuję.


Obecnie uważam, że prawdziwa druga fala jeszcze się nie zaczęła i może strzelić na 6500 lub 4500.

Bitcoin ma najbardziej ekscytujący moment od miesięcy. Walczy z oporem który był wsparciem przez 9 miesięcy. W dodatku wciągnął nosem news "850 mln" Zupełnie jakby był nad wsparciem a nie pod oporem. Całkiem możliwe, że alty odbiją dopiero przy dominacji bitcoina na poziomie 65-75% (obecnie 55%).

Odważny spekulant zacznie łapać alty kilkanaście procent po wybiciu nowych dołków w nadziei na wybicie ich na faku i powrót nad wsparcie (w końcu jest już strasznie tanio a RSI szoruje już pod dnem na każdym możliwym interwale). Jednak to zagranie ryzykowne i można stracić sporo bez stoplossów (zyskać natomiast można kilkadziesiąt % w tydzień). Rozważny spekulant poczeka aż bitcoin wykona kolejną falę i tam zastanowi się co dalej.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 07, 2019, 04:40:16 PM
 #14

no tak, a te SL to nie wiadomo gdzie postawić skoro kolejny poziom jest na wysokości 0 Cheesy
Poza tym ryzykowne - cała spekulacja jest ryzykowna ;-)
Raczej wydaje mi się,  że jeśli wchodzenie ma mieć cokolwiek więcej wspólnego ze sztuką tradingu niż hazard to należy na czymś się oprzeć z poziomem wejścia..
A do tego nie zapominajmy, że jeśli nawet chcemy brać analogie do starty bańki 2015-2017 to wcześniej mieliśmy 2014 i całkiem spory "bull trap" który się zakończył double bottomem na poćzatku 2015r.

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 09, 2019, 09:05:41 AM
Last edit: May 09, 2019, 09:56:45 AM by Tytanowy Janusz
Merited by DarkStar_ (4), adamvp (1), cryptovigi (1)
 #15

no tak, a te SL to nie wiadomo gdzie postawić skoro kolejny poziom jest na wysokości 0 Cheesy
Poza tym ryzykowne - cała spekulacja jest ryzykowna ;-)
Raczej wydaje mi się,  że jeśli wchodzenie ma mieć cokolwiek więcej wspólnego ze sztuką tradingu niż hazard to należy na czymś się oprzeć z poziomem wejścia..
A do tego nie zapominajmy, że jeśli nawet chcemy brać analogie do starty bańki 2015-2017 to wcześniej mieliśmy 2014 i całkiem spory "bull trap" który się zakończył double bottomem na poćzatku 2015r.

Nie lubię się wymądrzać jeśli chodzi o rynki, bo są one mało przewidywalne a zawsze jak się wymądrzam, to akurat wtedy się mylę ale niech będzie:

W Internecie masę jest specjalistów podających przebieg ceny bitcoina na podstawie wyjścia z bessy w 2014. Większej głupoty nie widziałem. Oczekujecie, że bitcoin zachowa się teraz tak samo jak w 2014... na jakiej podstawie? Może przeanalizujcie 100 baniek na różnych walorach i wyjście z bessy po nich. Znajdźcie pattern który występuje w +60% przypadków i wtedy się wypowiadajcie... Skąd pewność, że wyjście z bańki 2014 to książkowy przykład i tak postępuje większość walorów, może był anomalią… jedyną bańką, która tak się zachowała?

Logicznie rzecz ujmując bitcoin obecnie ma praktycznie zerowe szanse zachować się jak bitcoin w 2014, bo łączy go jedynie nazwa. Zupełnie inny jest profil przeciętnego inwestora (z nerda do wielkich funduszy, banków, krajów - o czym może się niedługo dowiemy, że np. rosjanie lub chińczyci teraz skupowali bitcoina). Zupełnie inne jest tło (hack na mtgoxie vs zwyczajne odreagowanie ceny). Zupełnie gdzie indziej na osi rozwoju i masowej adopcji jest bitcoin teraz a gdzie indziej był w 2014. Zupełnie inny dostęp do handlu i opcji transakcji mają inwestorzy.

Po prostu uwielbiam jak ktoś odpala wykres logarytmiczny (bo tylko na takim coś widać) i rysuje jakieś kreski na bańce 2014 i przenosi na 2019... Przecież to jest alogiczne. To szukanie magicznych wzorów... szukanie boga tam, gdzie go nie ma. To jak szukanie strategii do ruletki, co w dłuższej perspektywie prowadzi do ogromnych strat. Bo za bardzo uwierzyłeś w coś, czego nie ma.

Nie patrzcie na poprzednie bańki na bitcoinie a jak ktoś prezentuje świetny poradnik i podaje predykcje na podstawie 10 letniego wykresu bitcoina to znaczy, że poza bitcoinem nie ma żadnego doświadczenia z tradowaniem, bo przenosi dołek z jakiegoś odległego roku, na którym wolumen był 10 mln i mówi, że dziś dołek będzie w tym miejscu (na wolumenie 10 mld), bo tak wskazuje magiczna kreska na wykresie logarytmicznym (bo tylko na takim coś widać, więc od dziś ten działa, a liniowy nie mimo, że na każdym innym walorze patrzyłbym na liniowy, ale jak na liniowym narysuję linię trendu, to mi wyjdzie wsparcie na 15$ więc może lepiej na to nie patrzyć)

Nie uderzam personalnie do ciebie Adamvp. Masę jest pseudo specjalistów w Internecie. Nawiązuję tylko do zaczętego przez ciebie wątku porównywania baniek i szukania magicznych paternów.

Dla mnie najważniejsza jest obserwacja tła i reakcji ceny na tło. Jak z moim postem o za małych spadkach po newsie "850 mln", chwile potem bitcoin poszedł w górę o 20%. Po hacku binance też były za małe spadki... Cena jest baaardzo silna i zaskakuje wzrostami w momencie, gdzie już powinno jej brakować pary.



O takie analizy mi chodzi. Od razu widać, że 66 osób to lubi a 3 nie lubi... idealnie się to wpisuje w schemat, że na rynku 95% ludzi traci... 60 osób łapie bełkot jak pelikany, 3 widzi absurd.

Raczej wydaje mi się,  że jeśli wchodzenie ma mieć cokolwiek więcej wspólnego ze sztuką tradingu niż hazard to należy na czymś się oprzeć z poziomem wejścia..
Pytanie na czym... bo jak na randomowym wskaźniku, magicznym patternie lub wierze, że poprzedni pattern z 2014 zagra identycznie w 2019 to już lepiej wejść na podstawie rzutu monetą. Mniej pewny będziesz swojej pozycji i szybciej skapitulujesz zachowując większą część kapitału.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 14, 2019, 09:58:35 PM
 #16

Jest taki termin jak bodajże "confluence" - w sensie, że szukasz różnych przesłanek i decyzję o wejściu podejmujesz dopiero wtedy, kiedy przesłanki "za" się pokrywają co najmniej na kilku polach.

Jeśli chodzi o prognozowanie na podstawie fraktali, masz rację, że odnoszenie się do przeszłości nie ma sensu, ALE są pewne schematy dość powszechne jeśli chodzi o bańki - return to normal, return to mean, bull trapy itp i one dość dobrze się sprawdziły również w przypadku bańki która pękła w grudniu '17 (dodatkowo póki co mniej więcej się potwierdził procentowy spadek od ATH przed odbiciem) , więc ja bym nie ignorował płynących stąd przesłanek.. Przy czym decyzje wywodzone na ich podstawie to nie mogą być żadne pewniki, tylko po prostu tzw "przewagi statystyczne (rynkowe?)" czy jak to się tam mówi

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 15, 2019, 06:34:11 AM
Last edit: May 15, 2019, 07:03:58 AM by Tytanowy Janusz
 #17

No cały rynek przeleciał po inwestorach strasznie na tym rajdzie bitcoina. Zil odnotował 7 czerwonych tygodniowych świec pod rząd (co nie zdarzyło się do tej pory nigdy na tym tokenie). U mnie w okolicy 262 wypalił stoploss i mniej więcej na całej przygodzie byłem na 0. Teraz w okolicach 230 próbowałem łapać ale mnie wywalało. Ostatecznie za 225 chwyciłem znów.

Moim zdaniem altcoiny spadały za mocno (często -50% w miesiąc) co przypisuję silnym wzrostom bitcoina ale i dodatkowej przyczynie - wstrzymanie wpłat i wypłat z binance. Niedługo otwiera się handel/wpłaty i wypłaty i rynek wygląda jakby się na to przygotowywał... Tuż przed zamknięciem handlu wyraźne wzrosty na altach (w większości przypadków obserwowane są wtedy spadki, bo ludzie niepewni przebiegu prac dumpują coiny), bitcoin od 2 dni odpoczywa (przynajmniej tak dla mnie wygląda wykres uwzględniając otoczenie - zaakceptowanie BAKKT).

Według mnie powinniśmy zobaczyć teraz 2 zielone świeczki tygodniowe które wywiozą co najmniej na 290 sat (chyba, że nadmiernie się spompuje newsem o zakończonym mainnecie). Przy nierealizowaniu strategii wolałbym nie być na pozycji, bo przypisuję 5-10% szans na to, że bitcoin zatrzyma się dopiero przy 15k a alty do tego czasu zlecą o kolejne 50%. Nigdy nie można lekceważyć fali euforii (40% w tydzień ...).

Jest to zagranie pod prąd o dużym ryzyku. Jestem jednak na krypto od pęknięcia bańki więc non stop w bessie i czesto tylko takie zagrania były możliwe.

Edit: Właśnie sprawdziłem cenę na huobi i powiem wam, że większość altów puchnie pod nieobecność binance. Zil 240 sat (zamknięcie binance na 230 sat)
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 19, 2019, 10:03:52 PM
 #18

@Tytanowy Janusz - może temat spekulacyjny o altach, taki jak @wwzsocki zrobił o kursie BTC?Wink

Choć ja to lepiej żebym w ogóle się nie przyznawał że mam cokolwiek wspólnego, tak poległem na całej linii, nie dość że większośc kapitału wszedłem za wcześnie to jeszcze mimo że dobrze wyczułem dno nic mi to nie dało, bo z 'przyczyn technicznych" nie byłem w stanie zająć się giełdą :| A teraz bitcoin straszy, tak jak mowiłeś faktycznie solidnymi wzrostami - a alty już na tym cierpią...
Swoją drogą AGI dalej leci na "południe"...

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 20, 2019, 08:03:54 AM
 #19

@Tytanowy Janusz - może temat spekulacyjny o altach, taki jak @wwzsocki zrobił o kursie BTC?Wink

Choć ja to lepiej żebym w ogóle się nie przyznawał że mam cokolwiek wspólnego, tak poległem na całej linii, nie dość że większośc kapitału wszedłem za wcześnie to jeszcze mimo że dobrze wyczułem dno nic mi to nie dało, bo z 'przyczyn technicznych" nie byłem w stanie zająć się giełdą :| A teraz bitcoin straszy, tak jak mowiłeś faktycznie solidnymi wzrostami - a alty już na tym cierpią...
Swoją drogą AGI dalej leci na "południe"...

Nie rezygnuj. Powiem ci, że rynek altów (alt/btc) dostał tak po tyłku, że mało kto by to wyczuł. Do -70% w 2 miesiące tak o... z niczego ... w związku z pojawieniem się optymizmu na rynku kryptowalut w związku z wzrostami bitcoina... w dodatku bez chwili oddechu w postaci jakiegoś odbicia, korekty spadków, czegokolwiek co by pozwoliło wyjść. Jest to zachowanie o prawdopodobieństwie 10%, które przywaliło ci w portfel (i nie tylko tobie :p ). Trzeba usiąść, przeanalizować co się stało i dlaczego i jak unikać takich strat w przyszłości.

Nad tym wątkiem się zastanowię...

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 20, 2019, 10:37:10 AM
 #20

...Trzeba usiąść, przeanalizować co się stało i dlaczego i jak unikać takich strat w przyszłości...Nad tym wątkiem się zastanowię...

To nie jakiś żart i jak już byś miał jakąś teorię na ten temat, to ja bardzo chętnie bym posłuchał i podyskutował, bo zauważyłeś chyba, że to tylko jakaś część altów dostała najgorsze baty a inne stoją całkiem dobrze, biorąc pod uwagę sytację.

Dlatego nie kupowałem bardzo tanich altów, bo nie jestem w stanie zweryfikować tych projektów i to co mam, już w portfolio trzymam i będę patrzył co się dzieje.

Jeżeli dokupować alty, to tylko jak się potwierdzi bull run dla nich, a nie wcześniej bo może być różnie.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!