Bitcoin Forum
April 19, 2024, 04:52:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: AGI (127 CMC) nawiązał współpracę z PINGAN (180 mld $ marketcap)  (Read 507 times)
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 20, 2019, 11:06:16 PM
 #21


Właśnie przeczytałem kolejnego newsa dotyczącego AGI - skoro poprzednie partnerstwo z PINGAN nie przyniosło oczekiwanego wzrostu kursu może partnerstwo z pizzerią załatwi tą sprawę  Grin

I nie ma śmiechu bo to całkiem spora sieć pizzerii Domino’s posiadająca aktualnie ponad 260 lokali i zatrudniająca ponad 4.000 pracowników w Singapurze i Malezji...

więcej info na temat tego partnerstwa można znaleźć na blogu singularitynet tutaj:
https://blog.singularitynet.io/singularitynet-and-dominos-pizza-announce-a-strategic-partnership-cbbe21f80fc7

1713545552
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713545552

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713545552
Reply with quote  #2

1713545552
Report to moderator
1713545552
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713545552

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713545552
Reply with quote  #2

1713545552
Report to moderator
1713545552
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713545552

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713545552
Reply with quote  #2

1713545552
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713545552
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713545552

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713545552
Reply with quote  #2

1713545552
Report to moderator
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 21, 2019, 12:18:06 AM
 #22

@Tytanowy Janusz, a może dlatego nie rośnie:
Taką adnotację zauważyłem w nagłówku ich forum (nad działem FAQ):
Quote
Note: While we are aware that the AGI token is currently being traded on some exchanges, we do not encourage or facilitate this exchange trading in any manner. Speculative secondary trading is against the spirit of the AGI token and SingularityNET project. We strongly discourage speculative secondary trading and officially ask AGI token holders to act accordingly.

Grin

PS. Czy Ty jesteś w stanie wyjaśnić jak się ma sprawa z AGI vs SingularityNET Token? Czy to po prostu był rebranding tokena, swap czy są jednak jakieś 2 osobne tokeny?

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 21, 2019, 12:27:39 AM
 #23

...
PS. Czy Ty jesteś w stanie wyjaśnić jak się ma sprawa z AGI vs SingularityNET Token? Czy to po prostu był rebranding tokena, swap czy są jednak jakieś 2 osobne tokeny?

Wprawdzie pytanie nie do mnie ale zabiorę głos - jak dla mnie nie było żadnego rebrandingu swapa czy innego cholerstwa - sprawa jest prosta SingularityNet to firma/sieć a AGI to jej token i tyle.

Tak przynajmniej można wyczytać z ich Whitepapera:

"Services on SingularityNET can be accessed using the AGI token. Token holders can use their tokens to purchase services in the marketplace. In the future, tokens may also bestow voting rights in the network’s democratic governance system"

źródło: https://public.singularitynet.io/whitepaper.pdf

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 21, 2019, 07:40:57 AM
 #24

@Tytanowy Janusz, a może dlatego nie rośnie:
Taką adnotację zauważyłem w nagłówku ich forum (nad działem FAQ):
Quote
Note: While we are aware that the AGI token is currently being traded on some exchanges, we do not encourage or facilitate this exchange trading in any manner. Speculative secondary trading is against the spirit of the AGI token and SingularityNET project. We strongly discourage speculative secondary trading and officially ask AGI token holders to act accordingly.

Grin

PS. Czy Ty jesteś w stanie wyjaśnić jak się ma sprawa z AGI vs SingularityNET Token? Czy to po prostu był rebranding tokena, swap czy są jednak jakieś 2 osobne tokeny?

Chyba każdy poważny token odcina się od rozmów o spekulacji. Niektóre nawet banują za rozmowy o cenie na swoim czacie na telegramie. To chyba norma, że utility token ma służyć do używania produktu a nie do pump and dump. Co do singularitynet vs AGI to nie do końca rozumiem skąd to śledztwo Smiley Nazwa firmy a nazwa tokena to 2 osobne rzeczy np. Cardano i ADA albo Cosmos i ATOM.


Właśnie przeczytałem kolejnego newsa dotyczącego AGI - skoro poprzednie partnerstwo z PINGAN nie przyniosło oczekiwanego wzrostu kursu może partnerstwo z pizzerią załatwi tą sprawę  Grin

I nie ma śmiechu bo to całkiem spora sieć pizzerii Domino’s posiadająca aktualnie ponad 260 lokali i zatrudniająca ponad 4.000 pracowników w Singapurze i Malezji...

więcej info na temat tego partnerstwa można znaleźć na blogu singularitynet tutaj:
https://blog.singularitynet.io/singularitynet-and-dominos-pizza-announce-a-strategic-partnership-cbbe21f80fc7



Firma się rozwija a cena stoi. Zbierałem troszkę po 650-700 sat ostatnio i chyba to tak zostawię ... a tyle razy sobie obiecywałem by nie przekształcać tradów w przymusowe hodl Smiley
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 21, 2019, 10:52:48 AM
 #25

SingularityNET - coin z top 127 CMC właśnie podpisał umowę z PINGAN - firmą o kapitalizacji 180 mld $...

Dziwne, że te wszystkie bardzo ważne i pozytywne wiadomości praktycznie nie maja wpływu na ceny kryptowalut. Jeszcze w zeszłym roku rynek jakoś reagował na wiadomości, szczególnie te złe, a teraz wygląda jak by nie miały one większego wpływu na ceny.

Przy okazji kto wie kiedy zmienił się ticker SingularityNet na AGI?

...nie jest czasem tak, że po prostu zmienił się ticker tego tokena?...
No i dokładnie tak jest zmienił się ticker. To widzę aktualnie w portfelu, którego użyłem do airdropu SingularityNet:



adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 22, 2019, 09:44:28 PM
 #26

No cóż, za to na ceny krypto mają wpływ jakieś cyrki knute przez uzurpatora...
Ale nie no, myślę, że w jakimś na prawdę długim okresie w końcu takie solidne fundamenty zostaną przez rynek docenione.. tylko jeszcze przydałaby  się rzetelna analiza docierających do nas newsów (żeby potem się nie okazywało, że niektóre partnerstwa to tak na prawdę tylko marketingowy bleuf jak to mieliśmy do czynienia w przypadku kilku projektów...)

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 27, 2019, 06:43:07 PM
 #27

...
Przy okazji kto wie kiedy zmienił się ticker SingularityNet na AGI?

...nie jest czasem tak, że po prostu zmienił się ticker tego tokena?...
No i dokładnie tak jest zmienił się ticker. To widzę aktualnie w portfelu, którego użyłem do airdropu SingularityNet:



Wygląda na to że nie zmienili tickera w ogóle i obie nazwy funkcjonują zamiennie:


Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 12, 2019, 02:35:00 PM
Last edit: June 12, 2019, 04:54:54 PM by Tytanowy Janusz
Merited by wwzsocki (1), adamvp (1)
 #28



Ale wieloryb zrobił pokazówkę na AGI. Ustawił walle o wielkości 650 BTC. Uwielbiam obserwować rynek w takich sytuacjach i  zmiany w karnecie.

Co to 650 btc dla agi? Cały coin ma kapitalizację równą 3500 BTC (czyli 18%). Wiecie co jest zabawne?


Zbliżona ilość jest dostępna na binance. Czyli to są walle na zasadzie... "kupuję wszystko, co macie" albo "od dziś taniej nie będzie" Smiley

Jak obstawiacie? Te walle zostaną i będą przesuwane w górę, czy znikną za chwilę i nastąpi dump?

Co by nie było ja idę robić popcorn i obserwuję Smiley Jako pasjonat rynków jest to dla mnie rzadka okazja do obserwacji rynku w tak skrajnych warunkach. Lubię potem bawić się w detektywa i kombinować jaki był motyw takiego zachowania i gdzie były zyski.


edit: Półki przenoszone były sukcesywnie w górę. Najwyższa pojawiła się na poziomie 720 sat. Nastepnie wszystkie zniknęły i cena poszybowała 10% w dół w 1 min.

edit2: Cena zatrzymała się 14% pod szczytem. Moim zdaniem celem tego rajdu była akumulacja na dumpie. Wolumen z ostatnich 4h jest 4x większy niż średni wolumen z ostatnich 10 dni. A największy wolumen pojawił się, jak zniknęły walle i wszyscy zaczęli panicznie wywalać.
Mam na myśli, że można było kupować i kupować przez kolejny miesiąc by zebrać odpowiednią ilość nie ruszając ceny. Można było kupować powoli popychając cenę do przodu, ale wtedy wszyscy zaczną dochodzić. A można było tez zrobić oczywistą manipulację i zebrać swoje na dumpie pozostawiając na rynku niesmak bycia wydymanym, co sprzyja dalszej akumulacji.


A co wy sądzicie?
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 23, 2019, 07:08:10 PM
Last edit: June 26, 2019, 11:54:25 PM by wwzsocki
 #29

...Jak obstawiacie? Te walle zostaną i będą przesuwane w górę, czy znikną za chwilę i nastąpi dump?
Co by nie było ja idę robić popcorn i obserwuję Smiley Jako pasjonat rynków jest to dla mnie rzadka okazja do obserwacji rynku w tak skrajnych warunkach. Lubię potem bawić się w detektywa i kombinować jaki był motyw takiego zachowania i gdzie były zyski...

Żałuję, że przeczytałem tego posta dopiero dzisiaj i nie obserwowałem AGI na giełdach w ostatnich tygodniach.

Rozumiem, że @Tytanowyjanusz masz wszystkie informacje o tym co się działo dokładnie na rynku API przez te 2 tygodnie.

Bardzo bym prosił o aktualizację, bo bardzo jestem ciekaw jak to się potoczyło dalej.

Zaraz sam posprawdzam co mogę ale bardzo interesuje mnie zachowanie się tego wieloryba i jak przesówał swoją ścianę?

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 23, 2019, 08:44:19 PM
 #30

Wydaje mi się, że nie masz czego żałować... Ja wczoraj zacząłem w końcu skupywać AGI i niestety wygląda na to, że zrobiłem to jeszcze za wcześnie

Chyba faktycznie trzeba  teraz czekać ze skupem altów, nawet tych dobrych projektów do czasu jakiejś solidniejszej korekty na BTC... bo teraz to jak zabawa odbezpieczonym granatem   Shocked

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 27, 2019, 12:03:44 AM
 #31

Wydaje mi się, że nie masz czego żałować...

Ja nie chciałem kupować tylko dowiedzieć się co było później z tymi dużymi ścianami orderów?

Takie ściany to bardzo często próba manipulacji ceny. Widziałęm na własne oczy w 2017 i dałem się pary razy nabrać.

Nie raz była potężna ściana, która sugerowała np spadek ceny, więc sprzedawałem, tylko po to, żeby się okazało , że ściana została kilka razy przesunięta, a w końcu zupełnie wycofana. Cena oczywiście zamiast spadać, poszybowała do góry.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 27, 2019, 01:24:26 PM
Last edit: June 28, 2019, 04:50:45 PM by adamvp
 #32

No ja niestety kupiłem i póki co jedyne co mi pozostaje to usiąść i płakać - ja rozumiem, że trudno trafić w dołek i spodziewałem się tego, że nawet przez dłuższy czas mogę być pod kreską, ale ponad 30% ? Po takim spadku? Jak ktoś już kiedyś określił  innego coina, który na kilka dni przed startem mainnetu po wieloprocentowym spadku zamiast cokolwiek odbić znacząco go pogłębił - musi być coś nie tak z projektem  że tak spada :/

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 07:56:53 AM
 #33

...ja niestety kupiłem i póki co jedyne co mi pozostaje to usiąść i płakąc...ponad 30%...

Czemu nie sprzedałeś jak juz było 10% czy 15%. Czemu nie tniesz strat?
Można było sprzedać i kupić znowu, niżej i ze spokojnym sercem, oglądać spadki.

Też tak robiłem w 2017 kupowałem i kisiłem nawet jak spadało, bo przecież zaraz wróci i odzyskam kasę ale to jest przegrana strategia i aktualnie wychodzę o wiele lepiej, jak po prostu "tne straty" jak leci za nisko. Przełykam i skupiam się na innych okazjach, cały czas obserwując i czekając na to, aż kurs już odbije i będą duze szanse, na dobry wzrostowy trend.
Nie staram się wyczuć idealnie najniższego punktu, bo jak wiemy cena lubi tańczyć na wsparciach i nie wiadomo, czy nie pójdzie niżej.

Trochę próbuję tak robić z BTC ale to bardziej można nazwać skalpowaniem, bo nie czekam, tylko jak widzę, że zaczyna znowu spadać, to sprzedaje, nawet tylko z minimalnym zyskiem.
Nie obraź się czasem, że próbuję doradzać, bo zapewne masz wystarczjącą wiedzę ale to są właśnie dokładnie moje błędy i myślę, że warto o tym wspomnieć.
Ja bym chciał, żeby ktoś mi o tym powiedział w 2017  Cheesy.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 04:50:23 PM
 #34

no właśnie niby tak, tylko za każdym razem kiedy próbuje ciąć straty to akurat idzie ładna pompa - zaczynająca się mniej więcej na poziomach kiedy tego cięcia strat dokonam  - poza tym, to jest chyba już taki odruch, że człowiek widząc teoretycznie dobry projekt przeceniony o 20-30% nie może się powstrzymać przed zakupem - a szczególnie jeśli w grę wchodzi target 300% - 500% lub nawet więcej procent to akceptacja chwilowej straty nawet tych 30% przychodzi wtedy dużo łatwiej

I am looking for signature campaign Wink pm me
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!