Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:15:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Avrupa ulkeleri içinde Türkler kripto para sahipliginde % olarak birinçi sirada.  (Read 453 times)
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
March 30, 2019, 02:35:18 PM

Bence doğru bizim insanımız bi yerde para kazanma kelimesini duysun yeter ki Smiley

forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
March 30, 2019, 05:28:14 PM

Buna inanan varmi?

https://twitter.com/Melt_Dem/status/1100813888986202119

Devlet yakinda kriptocularida FETÖcü sinifina katabilir.
Sonus'ta manav'a , ciftci'ye terörist diyenler oldu ve simdi kripto ile DOLAR/TL paritesinde siz dump'ettiniz derlerse hic sasirmam.
Ayaginizi denk alin simdiden.
 Cool

Doğru olabilir ben bunu yeni nesilin teknolojiye olan meraki ve yoldn vurgun yapma umudu olarak düşünüyorum
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
March 31, 2019, 08:33:29 AM

bizde kripto paraya yoğun ilgi var, ama bunun sebebi teknoloji değil, hızlı para kazanma isteği. keşke kripto para konusunda öncü ülkelerden biri olsak, kripto para işini resmileştirsek,  kripto para girişimlerine teşvik versek, o zaman ciddi bir para girişi olur ülkeye. bunu malta yapıyor mesela, ne yazık ki bu konuda da geriden geleceğiz gibi.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
March 31, 2019, 09:48:40 AM

paylaşım için teşekkürler oldukça faydalı bir paylaşım olmuş, çoğu kişinin haberdar olmadığı konuları ele almak iyi oluyor, hem bilgileniyoruz hemde bir fırsat yakalamış gibi hissediyorum. en azından kendi adıma böyle düşünüyorum.
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
March 31, 2019, 04:09:29 PM

Evet bu konu için açılan bilgi doğru olabilir çünkü Avrupa ülkelerinin çoğunluğu zengin kısım olduğundan kripto para sektörüne yönelmiyor olabilirler ama Türkiye gibi düşük bütçeli ülkeler para kazanmak amacıyla bu sektöre yöneliyordur.Türkiyeninde bu durumdada kripto para sahipliğinde  birinci olmasi normaldir.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
greatbambino
Member
**

Merit: 14

View Profile WWW
April 01, 2019, 05:09:13 PM

Millet olarak muhtemelen riski çok sevdiğimiz için nüfusa oranla btc yatırımcımız fazla . Ama eksik olan şey proje üretimi. Türkiyede onlarca borsa varken iş proje üretmeye gelince sınıfta kalıyoruz. Onun yerine elin ukraynalısının dahi reklamını yapıyoruz

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
April 01, 2019, 05:50:17 PM

sebep ne olursa olsun teknolojik bir devrim olarak adlandırılan bu oluşumun içinde yer alıp üst sırada olmamız çok güzel bir gelişme.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
basicnecromancycr
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
April 02, 2019, 05:13:32 AM

Dünyanın dibi denilecek ülkeler hariç bizim kadar kolay yoldan herşeyi elde etmeye çalışan başka da millet yok. Anormal değil yani. Smiley
Drldrl2767
Jr. Member
*

Activity: 257

View Profile WWW
April 02, 2019, 07:05:03 AM

Evet en çok btc sahibi olan vatandaş ta japonya ile türkiye de diye biliyorım. Ülkemizde kripto paraya ilgi büyük umarım ileride hükünet bazı yasaklar getirmez.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
April 02, 2019, 11:54:12 AM

O kadar varmıyız ya iyiymiş dünyada ilk sıralarda çin ardından rusyadır gakiba çünkü bu ülkelere ait ödül avcısıda bir hayli fazla. Türkiyedende ödül avcısı baya bir fazla.

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 03, 2019, 03:28:38 PM

Valla verilere sistem koini falan katarak baktilarsa alayı yalan o hacimlerin. Büyük ihtimal yerel borsa hacimlerini karsilastirdilar
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
April 04, 2019, 02:09:44 PM

bunun meyvelerini de yakında alacağımızdan kuşku duymuyorum. büyük borsalar bile ilgilenmeye başladı bu konuya.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 04, 2019, 03:54:03 PM

Ben inanıyorum çünkü biz fakir bir milletiz haliyle kısa yoldan kazanç konularında her zaman ilk sırada olacağız. Ülkemizde kripto ile ilgilenenlerin çoğu para kazanmayı hedefliyor. Avrupa da milli gelir yüksek olduğu için ilgilenmemeleri normal.

Biz forumlarda bounty/trade kovalarken adamlar hangi ülkede tatil yapacaklarını araştırıyorlar muhtemelen.

Adamlar istediklerine ulaşabiliyorlar çoğunda zengin olma hevesi yok bu yüzden. 3 maaşla sıfır araba alırken biz 5 yıllık maaşla alabiliyoruz.

Bu yüzden Venezuella, Türkiye, Rusya ve Çin gibi ülkelerde daha bilinir durumda piyasa.

Ben de inanıyorum bu sıralamaya. Bu kötü bir şey mi bence değil. Çünkü bu teknoloji ileri düzey bir teknoloji ileri de dünya da bizim daha çok söz hakkımızın olduğu günleri göreceğiz bu teknoloji sayesinde bence.
mahmuterdem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
April 04, 2019, 04:48:18 PM

Ben arada buralari okuyup diyorum kendime 2013lerde girmek varmis.

https://bitcointalk.org/index.php?board=189.960

BTC 1500TL olurmu diye soruyorlar hahahaha
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
April 11, 2019, 03:53:59 PM

bitcoin 20bin dolar olduğunda bizim bir komşu teyze, sana para vereyim bana bitcoin al demişti. o an anlamıştım ki artık bitcoin daha yukarıları görmez. tvler bile sürekli bitcoin haberleri yaptığı için nerdeyse herkes duymuştu. kripto paranın ülkemizde bilinirliği fazla ama kripto para deyince sadece bitcoini biliyorlar.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
April 11, 2019, 06:28:08 PM

Şimdilik bu doğru ama avrupa ülkeleride bu teknoloji dışında kalacaklarını anladılar ve bazı çalışmalar yapıyorlar. Yani kısa süre sonra avrupalı vatandaşlarda kripto para alımına başlayacaklar gibi görüniyor.
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
April 11, 2019, 06:33:56 PM

kısa yoldan para kazanma hırsı ve amacı birinci öncelik olsa da teknolojiye olan merak ve isteğimizde bu istatistiği oluşturmuş olabilir düşüncesindeyim.
Nuxxorcoin
Member
**

Activity: 332
Merit: 22

Turkish Translator

View Profile
April 15, 2019, 01:18:03 PM

ya bence türkiye blok zinciri teknolojisine inanan daha doğrusu inanmak isteyen bir topluluk. bundan önce sanayi devrimini araba devrimini internet devrimini kaçırdık fakat bu treni kaçırma lüksümüz yok. daha çok yatırım daha çok girişim gerekiyor bu alanda.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
April 15, 2019, 02:14:56 PM

bizimkilerin sahip olmasındaki sebep oo süper teknoloji demek değil de kısa yoldan hızlıca zengin olmaktan geliyor.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
April 16, 2019, 04:05:10 PM

Bunun nedeni bence çok basit. Bitcoindeki artıştan sonra herkes kolay yoldan zengin olabileceğini sandı. Milletimiz bayılıyor kısa yoldan fakat o işin öyle olmadığını çoğu kişi gördü

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: