Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:12:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Moj 16-godišnji sin ima 1000 BTC i želi napustiti školu  (Read 860 times)
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 25, 2019, 03:15:02 PM
 #61

Nego, kako svi ti ljudi znaju raditi posao bez da su završili školu?  Grin
Za većinu poslova škola nije toliko ni važna, koliko radno iskustvo ili snalažljivost prilikom početka rada na tom poslu.
Učenje kroz radno iskustvo je po meni važnije za konkretni posao, nego učenje o tuđim iskustvima ili učenje napamet neke teorije.
Na fakultetima i srednjim školama treba više konkretne prakse, a manje okolišanja. Bitno je da znaš naći informaciju koja ti u tom trenutku treba.
Minimalno 90% onoga što se nauči na fakultetu se zaboravi u roku od jedne godine, pogotovo ako se to znanje ne koristi. U mom slučaju i prije.  Grin

BTC
1715418778
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715418778

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715418778
Reply with quote  #2

1715418778
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
oempie
Member
**
Offline Offline

Activity: 102
Merit: 19


View Profile
March 25, 2019, 05:41:37 PM
 #62

Nego, kako svi ti ljudi znaju raditi posao bez da su završili školu?  Grin
Za većinu poslova škola nije toliko ni važna, koliko radno iskustvo ili snalažljivost prilikom početka rada na tom poslu.
Učenje kroz radno iskustvo je po meni važnije za konkretni posao, nego učenje o tuđim iskustvima ili učenje napamet neke teorije.
Na fakultetima i srednjim školama treba više konkretne prakse, a manje okolišanja. Bitno je da znaš naći informaciju koja ti u tom trenutku treba.
Minimalno 90% onoga što se nauči na fakultetu se zaboravi u roku od jedne godine, pogotovo ako se to znanje ne koristi. U mom slučaju i prije.  Grin

Nadam se da nisi doktor!  Cheesy
Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
March 25, 2019, 07:03:12 PM
 #63

Nego, kako svi ti ljudi znaju raditi posao bez da su završili školu?  Grin
Za većinu poslova škola nije toliko ni važna, koliko radno iskustvo ili snalažljivost prilikom početka rada na tom poslu.
Učenje kroz radno iskustvo je po meni važnije za konkretni posao, nego učenje o tuđim iskustvima ili učenje napamet neke teorije.
Na fakultetima i srednjim školama treba više konkretne prakse, a manje okolišanja. Bitno je da znaš naći informaciju koja ti u tom trenutku treba.
Minimalno 90% onoga što se nauči na fakultetu se zaboravi u roku od jedne godine, pogotovo ako se to znanje ne koristi. U mom slučaju i prije.  Grin

Važne su i neke druge stvari poput odgojnih metoda, metodologije rada i sl.
Sve smo to već ''prožvakali'' ranije u ovoj temi pa se ne bih ponavljao.


.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
March 25, 2019, 07:44:33 PM
 #64

~
Eh, retoričko pitanje.
Nadam se da nisi doktor!  Cheesy
A ne ne, da ne bude zabune, ja sam svoju školu završio. Već sam rekao da ne radim u struci i svaki dan se pitam zašto sam se školovao, ili bolje rečeno, za što. Dajem samo neke realne primjere koliko je zapravo škola bitna u cijeloj priči. Ljudi bez škole rade na poslovima zato što netko misli da imaju školu, jednom kad ih ulovi sa kupljenim diplomama, neovisno koliko su dobri u svom poslu, oni ostaju bez tog posla zato jer nemaju školu  Cheesy
Važne su i neke druge stvari poput odgojnih metoda
Teško da ovi sa lažnim diplomama budu nekoga učili odgoju  Tongue
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!