Bitcoin Forum
April 30, 2024, 08:50:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yüksek potansiyelli coinler  (Read 283 times)
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 14, 2019, 07:58:03 PM

BNB güzel bir yükseliş yaptı şuan rakibi yok o yüzden yaptığı İEO'larla birlikte biraz daha yükselme durumu olabilir. CET'te güzel bir borsa ufakta olsa bir hareket yapabilir ama bence CATT tam bir leş borsa şimdi bountyside war tokenler dağıtılınca magmaya kadar gider

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
April 14, 2019, 11:58:04 PM

tartışmaya açık olsa da genel itibari ile mantıklı tercihler, "herkes gider, biz kalırız" mantığı ile borsa tokenleri daha fazla güven verebilir.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
April 15, 2019, 12:30:26 AM

ondan cacık olmaz, bu patlak, ötekinin allah belasını vermiş e ee biz kime yatırım yapalım o zaman? olumlu bilgi olmadığı kadar olumsuz bilgi de yok.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 15, 2019, 12:56:03 AM

tartışmaya açık olsa da genel itibari ile mantıklı tercihler, "herkes gider, biz kalırız" mantığı ile borsa tokenleri daha fazla güven verebilir.

yanlış düşünce borsa hacklenirse doğal olarak tokeni de ölecek borsa batarsa tokeni de onunla batacak hatta normal coinlere yatırım yapmaktan ziyade borsa coinine yatırım yapmak çok daha büyük riskler barındırıyor dolayısıyla ben borsa coiniyim herkes gider biz kalırız diye bir dünya söz konusu bile olamaz borsa tokenleri her zaman daha riskli ve daha az güven verir lider borsa olan binance tokeni bnb bile çok büyük riskler barındıran bir tokendir bunları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
April 15, 2019, 05:38:22 AM

Bunların hiç birisinin potansiyeli yok. hele ki Cat in hiç yok. Sadece bnb var onunda düzenlediği ieo lari bnb ile aldiriyor olması ve elde en az 50 adet bnb yi en az 20 gün satamadan tutma şartı var.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
April 15, 2019, 06:39:50 AM

Hangi koinlerin potansiyelli olduğunu ya da hangi borsaların iş yapacağını boğa gelince görürüz. Benim de CatEx'den umudum var mesela ama bilemeyiz tabii.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 15, 2019, 08:00:46 AM

Dediklerinizden yatırım yapabileceğim tek coin Bnb olurdu. Cat imzasına girmeme rağmen para verip almazdım Cheesy Belki iş yapar ama daha garanti coinler varken riske atılmaz para.
DecompUS
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

CAT.EX Exchange

View Profile
April 15, 2019, 08:58:36 AM

NEO Ve NEO Tabanlı coinler bence en iyi potansiyele sahip coinlerdir.Bu coinlerin oluşturulması için belirli bir maliyet ve sağlam bir ekip gerekiyor diye biliyorum.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 15, 2019, 10:53:05 AM

ben potansiyel olarak kucoin in kcs coinini görüyorum. kucoinin listelediği tokenler da güzel projeler. ufak borsalar da ieo yapmaya başladı, amaç  hype yakalayıp kendi tokenlerini satmak,  kucoin, binance gibi borsalar güzel ama özellikle latoken, hotbit ve benzeri sitelerden uzak durmaya çalışıyorum çünkü projeleri seçmeden listeliyorlar.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 16, 2019, 12:11:35 PM

Eğer HODL yapılacaksa BNB dışında hepsine çöp derim ve sadece exchange tokenleri yazmışsınız. Birçok proje var yakın zamanda gelecek. Mesela en basitinden matic network ieo , ya da elixxir ico hatta elixxirde şuanda masternode çalıştırmak için formlar açılmış durumda

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: