Bitcoin Forum
August 21, 2019, 04:24:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.18.0 [Torrent] (New!)
 
   Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BitBay.net- analiza techniczna BTC/PLN!  (Read 319 times)
BitBay*
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 105


BitBay.net BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
July 24, 2019, 10:43:49 AM
 #21Kurs BTC/PLN coraz bliżej ważnego wsparcia technicznego!

Rynek Bitcoina przyzwyczaił inwestorów do dużych ruchów wzrostowych w tym roku, jednak każdy rynek, który znajduje się w zdrowym trendzie musi obligatoryjnie wykonać co jakiś czas korektę. Taką obecnie sytuację mamy również na rynku BTCPLN, który po osiągnięciu dołka na poziomie 34 685 PLN próbuje powrócić do trendu wzrostowego.

Zapędy wzrostowe byków zostały jednak przerwane na poziomie 41 995 PLN, gdzie na rynek raźnie weszły niedźwiedzie i zepchnęły z powrotem cenę w kierunku kolejnych zniesień Fibonacciego. Obecnie trwa jeszcze walka o poziom 61% zniesienia Fibonacciego, ale wszystko wskazuje na to, że strona podażowa jest jednak górą.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak może zostać rozegrana przez uczestników obecna sytuacja rynkowa oraz na które poziomy techniczne warto zwrócić uwagę, to zapraszamy do obejrzenia analizy video dostępnej w linku poniżej.

https://youtu.be/85vzf6ICrdc
Satoshi is no god. He did not come down from the mountain with 10 golden rules engraved in stone for no one to question.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1566361462
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1566361462

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1566361462
Reply with quote  #2

1566361462
Report to moderator
BitBay*
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 105


BitBay.net BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
July 26, 2019, 11:32:06 AM
 #22Bitcoin kontynuuje korektę spadkową.

Ze względu na porę wakacyjno-urlopową, ruchy na parze BTC/PLN straciły na intensywności, a wszyscy kryptoentuzjaści przyzwyczajeni do towarzyszącej ruchom Bitcoina dużej zmienności rynkowej mogą czuć się rozczarowani. Niewielka zmienność cenowa przekłada się na zaangażowanie poszczególnych stron rynkowych i jak na razie dominuje strona podażowa, spychając cenę BTCPLN ku niższym poziomom wsparcia.

Próba wybicia w gorę po osiągnięciu przez rynek poziomu 34 630 PLN nie specjalnie się udała, gdyż kurs BTC/PLN dotarł tylko do poziomu 42 079 PLN, po czym zawrócił z powrotem w kierunku poziomów wsparcia. BTC/PLN nadal znajduje się poniżej krótkoterminowej linii trendu spadkowego, co oznacza, że wszystkie ruchy rynkowe wykonywane są pod dyktando niedźwiedzi.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są możliwe scenariusze rynkowe na parze BTC/PLN na najbliższy weekend, zapraszamy do oglądania poniższej analizy video.

https://youtu.be/nriGsb-jebs
BitBay*
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 105


BitBay.net BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
July 31, 2019, 09:08:23 AM
 #23Byki szykują kontratak? Przed nimi ważna strefa oporu!

Sezon wakacyjno-urlopowy nie rozpieszcza inwestorów na rynkach kryptowalutowych, na których widocznie zmniejszyła się płynność w ostatnich tygodniach. Nie przeszkadza to jednak aktywnym uczestnikom do obserwacji pary BTCPLN, która po prawdopodobnym zakończeniu ostatnich korekcyjnych spadków znajduje się przed ważną strefą na wykresie godzinowym.

Od rozegrania tej strefy będzie zależał dalszy los obecnego odbicia wzrostowego, gdyż jej wyraźne i zdecydowane naruszenie może skutkować testem ostatnich lokalnych szczytów na poziomie 42 000 PLN. Z drugiej jednak strony, porażka byków w tej strefie ostudzi ich zapędy na podbijanie kursu BTCPLN i może spowodować powrót do cyklu spadkowego i znanych już nam poziomów wsparcia technicznego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, o jakiej strefie jest mowa oraz zapoznać się z najnowszym scenariuszem rynkowym dla pary BTCPLN, zapraszamy do oglądania poniższego materiału video!

https://youtu.be/Zlj-7Fgo8XA
BitBay*
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 105


BitBay.net BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
August 02, 2019, 12:19:04 PM
 #24


Są oznaki przebudzenia byków na Bitcoinie!

Czas trwania korekt spadkowych jest różny, ale z pewnością dla większości uczestników rynku jest on najczęściej nudny i dający mało możliwości na otwarcie zagrania, więc czym jest krótszy tym w zasadzie lepiej. Wygląda na to, że cykl korekcyjny na BTCPLN również dobiegł końca wraz z odbiciem rynku od poziomu 34 648 PLN.

Pierwszym sygnałem zakończenia spadków było wyraźne impulsywne odbicie, drugim było wyrysowanie interesującej wzrostowej świecy z długim cieniem dolnym, a trzecim przełamanie krótkoterminowej linii trendu. Od tego czasu cena BTCPLN wyraźnie wzrosła.

Jakie są zatem kolejne możliwe scenariusze rynkowe na BTCPLN i na jakie poziomy warto zwrócić uwagę w czasie nadchodzącego weekendu? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w analizie wideo dostępnej w linku poniżej.

Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=YgjE2QS5TnE&feature=youtu.be
BitBay*
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 105


BitBay.net BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
August 07, 2019, 10:04:41 AM
 #25W górę ku nowym szczytom Bitcoin!

Ostatnie ruchy wzrostowe na Bitcoinie dobitnie pokazują, że scenariusz zakończenia korekty spadkowej jest jak najbardziej realny. Potwierdza go wybicie lokalnych poziomów oporu technicznego na zwiększonym wolumenie i momemntum. Kurs BTCPLN zdecydowanie podchodzi pod ważny poziom kolejnego oporu technicznego na 49 842 PLN i może on wkrótce zostać wybity.

Zanim to jednak nastąpi do pokonania, jest jeszcze poziom 47 463 PLN. To właśnie po osiągnięciu tego poziomu kurs BTCPLN lekko zawrócił na południe, ale już cena podnosi się, wspierana przez ciągle pozytywne i silne momentum wzrostowe.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są możliwe scenariusze rynkowe na nadchodzące dni oraz na jakie poziomy warto zwrócić uwagę, zapraszamy do obejrzenia analizy video poniżej.

https://youtu.be/NYvHLkczMns
BitBay*
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 105


BitBay.net BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
August 09, 2019, 11:14:24 AM
 #26To jeszcze nie koniec wzrostów Bitcoina!

Rynek BTCPLN nadal wysyła pozytywne sygnały w kierunku wszystkich kryptoentuzjastów, nawet pomimo ostatniej lokalnej konsolidacji cenowej, przypominającej kształtem formację Trójkąta. Nie widać oznak zmiany trendu ze wzrostowego na spadkowy na żadnym interwale czasowym, wobec czego można śmiało założyć, że po chwilowej przerwie w ruchu wzrostowym, byki w końcu wyniosą kurs BTCPLN ku nowym szczytom lokalnym, jak i długoterminowym.

Na interwale H4 widoczna jest interesująca formacja cenowa: z jednej strony może to być formacja Trójkąta, ale równie dobrze można oznaczyć ją jako formację cenową Chorągiewki. Ponieważ obie z tych formacji są z technicznego punktu widzenia formacjami kontynuacji trendu, to warto zapoznać się z najnowszą analizą weekendową, by poznać sposoby jej rozegrania przez uczestników rynku.

Zapraszamy!

https://youtu.be/_rKap0pwxj8
BitBay*
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 105


BitBay.net BTC, LTC , USD Exchange


View Profile WWW
August 14, 2019, 10:00:21 AM
 #27Pogłębiamy korektę spadkową na Bitcoinie.

Z zeszłotygodniowych wzrostów nie pozostało zbyt wiele i mimo pozytywnego sentymentu panującego na rynku kryptowalut, kurs BTCPLN nadal osuwa się w dół. Nie są to może bardzo intensywne spadki, gdyż na rynku BTCUSD nadal dominują byki, które starają się odzyskać utracony teren.

Mimo wybicia poziomu wsparcia na 42 050 PLN rynek BTCPLN nadal znajduje się wewnątrz formacji cenowej Byczej Flagi, która powstała na bazie poprzedniej formacji cenowej Byczej Chorągiewki. Kurs BTCPLN znajduje się w pobliżu dolnego ograniczenia tej formacji cenowej i w tych rejonach cenowych spodziewana jest jakaś reakcja rynkowa.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są najważniejsze poziomy cenowe na rynku Bitcoina oraz jakie są możliwe scenariusze rynkowe na nadchodzące godziny, zapraszamy do oglądania poniższej analizy video.

https://youtu.be/a6djVC-w-58
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!