Bitcoin Forum
April 30, 2024, 09:27:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23]  All
  Print  
Author Topic: Polish Hyde Park  (Read 7168 times)
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 09, 2022, 02:15:57 PM
 #441

Ludzie klaszczą bo im się wyświetla tablica 'Applause' i może dostali po $ za udział...

PRowe ocieplanie wizerunku? Coś jak Beata Kozidrak po wpadce alkoholowej?  Wink Czyli jednak plecy ma mocne.
Wyobrażacie sobie człowieka od Amber Gold jako gościa w "Pytania na śniadanie"?

Gość od amber gold został potem przewodniczącym rady europejskiej Smiley

I tak plecy ma spore. Siedzieć można iść za pomylenie sie przy obliczaniu podatku a co dopiero za wyprowadzenie 9 mld$ środków klientów bez wiedzy klientów. Powinien te wywiady udzielać z aresztu. Zastanawiam się, czy te plecy nie starczą na powrót FTX. Już gdzieś słyszałem, że bankructwo to dopiero "Chapter 11" co wcale nie jest ostatnim etapem życia firmy. Po tym jest restrukturyzacja, licytacja majątku, spłacenie części wierzycieli tym co zostało i można działać dalej. Zastanawia mnie czemu FTT, token giełdy, który bez giełdy ma 0 użyteczności, wciąż handlowany jest na największych giełdach krypto, wciąż ma kapitalizację ponad 500 mln $ i dziś robi +40% pompę. Czyżby demokraci tak potrzebowali pralni, że są gotowi zamieść temat pod dywan, wyłożyć płynność i uruchomić ponownie FTX?
1714512466
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714512466

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714512466
Reply with quote  #2

1714512466
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714512466
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714512466

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714512466
Reply with quote  #2

1714512466
Report to moderator
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
December 09, 2022, 02:55:47 PM
Last edit: December 09, 2022, 03:20:49 PM by wwzsocki
 #442

...Czyżby demokraci tak potrzebowali pralni, że są gotowi zamieść temat pod dywan, wyłożyć płynność i uruchomić ponownie FTX?

ciekawe że o tym piszesz bo własnie słyszę takie opinie że faktycznie nadal jest mozliwość wykupienia długu podobnie jak to było z Bitfinexem, który spłacał uzytkowników przez kilka lat ale wyzerował minus w kasie.

wszystko podobno zalezy od faktycznej kondycjii FTX USA, jezeli są wypłacalni istnieje szansa na wykup długu i reaktywacje FTX!!!

Nie wiedziałem że partia demokratyczna w USA ma tak skrajne poglądy, które kłócą się raczej z podstawowymi zasadami moralności finansowej, łapówki, wałki, teczki pełne kasy (dotacje  Grin) które zmieniają ręce w zaciszu gabinetów, faktycznie wolna amerykanka  Wink

Tak w ogóle podobno to FTX stoi za updakiem LUNY! dostepne są adresy FTX ludzie śledzą no i okazuje się zę to FTX zainicjował depeging!

https://youtu.be/3JJNZBvT-AA?t=1946

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 10, 2022, 08:31:15 AM
 #443

Tak w ogóle podobno to FTX stoi za updakiem LUNY! dostepne są adresy FTX ludzie śledzą no i okazuje się zę to FTX zainicjował depeging!

https://youtu.be/3JJNZBvT-AA?t=1946

Nie zdziwiłoby mnie jakby FTX stał również za atakiem na USDT. Jak patrzę to co najmniej od 2019 roku mieli w ofercie USDT-perp czyli kontrakty umożliwiające shortowanie tethera, bo jaki inny powód takiego narzędzia.

Co do Luny to zgadzam się z filmem, bo autor nie tylko wskazuje na potencjalnego atakującego, ale wspomina również, że nie to większego znaczenia, bo jakby SBF tego nie zrobił to zrobiłby to ktoś inny tylko straty byłoby jeszcze większe. W zasadzie to zrobił nam tym atakiem przysługę i szkoda, że nie zaatakował wcześniej.
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
December 13, 2022, 10:30:00 AM
 #444

Gość od amber gold został potem przewodniczącym rady europejskiej Smiley

Trochę to insynuacje. Ale a propos robienia celebrytów z przestępców, to mieliśmy sprawę "Mamy Madzi", to dopiero straszny przykład na czym można zbudować "karierę".

No i jednak zapukali do drzwi: https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/sam-bankman-fried-tworca-gieldy-kryptowalut-ftx-aresztowany-na-bahamach-6476490

To jak do tej pory był traktowany wynika zapewne z tego że miał plecy po obu stronach politycznej barykady (i demokraci i republikanie lubią zarobić) a teraz zapewne wpływowi klienci chcieliby znaleźć sposób by odzyskać chociaż część włożonych kwot.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 14, 2022, 02:11:11 PM
 #445

To jak do tej pory był traktowany wynika zapewne z tego że miał plecy po obu stronach politycznej barykady (i demokraci i republikanie lubią zarobić) a teraz zapewne wpływowi klienci chcieliby znaleźć sposób by odzyskać chociaż część włożonych kwot.
Wydaje mi się, że bardziej myśleli, że przejdzie ale zobaczyli, że ludziom to przeszkadza i pewnie, że się nie da go wybronić/zamieść pod dywan i zdecydowali się na zmianę scenariusza.

Śledzicie komisję w sprawie FTX? Coś ciekawego się do tej pory wydarzyło?
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
December 14, 2022, 03:14:05 PM
 #446

No panowie, jak już Bankier pisze na "głównej" stronie o problemach Binance, to wiedz że coś się dzieje:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Przejsciowe-problemy-Binance-Wszystko-przez-ogromny-odplyw-srodkow-8456485.html

W sumie w artykule nic nowego, dość że wspomniano raport który niewiele wnosi zapewnienia o dobrym stanie finansów. Ot, po prostu jest. Tak samo jak niedawna funkcjonalność "sprawdź czy mamy pana płaszcz".
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 14, 2022, 05:51:41 PM
Last edit: December 14, 2022, 06:25:47 PM by Tytanowy Janusz
 #447


"Jak przekazał na Twitterze szef giełdy Changpeng Zhao (CZ), Binance odnotowała skokowy wzrost wypłat USDC, który miał miejsce w chwili zamknięcia niektórych banków z Nowego Jorku, pośredniczących w wymianie. Dlatego przetworzenie wszystkich transakcji trwało dłużej niż zwykle. Stąd władze giełdy zdecydowały się na zawieszenie wypłat w celu prawidłowego przetworzenia wszystkich operacji. Jeszcze tego samego dnia możliwość wypłat została przywrócona."

Chciałem zaznaczyć, że to nie jest tak, że binance nie miał tokenów klientów. 3 miesięce temu ten token został zdjęty z binance, nie ma handlu. Ale binance umożliwia swap do USDC wypłacając (tak, by nie zmuszać klientów do transferowania do innej giełdy by skorzystać z usług 4 największej kryptowaluty - to by był strzał sobie w kolano). Wypłaty były spore, binance FUD odstraszył od BUSD, tether fud od USDT więc jedyna rozsądna ucieczka stable coinem była w USDC. Więc ludzie swapowali aż się w swapie skończyło USDC (które należały do marketmakerów swapa a nie klientów binance). Tak jak jak w sklepach skończyły się papier toaletowy jak się ludzie rzucili na początku covida. Ale oczywiście FUD jaki się uruchomił ... bezcenne dla shortujących.

Śledzicie komisję w sprawie FTX? Coś ciekawego się do tej pory wydarzyło?

Właśnie zacząłem oglądać. Póki co to zaczynają rozmowę o FTX zaznaczając, że bitcoin jest nieekologiczny ... Ta komisja to perfektycznej wydarzenie dna. Jak zmusić ostatnie słabe ręce:
https://youtu.be/QGpLhzCOzGg?t=6276
bonanza-expert
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile WWW
April 22, 2024, 02:18:26 PM
 #448

Czy kiedykolwiek próbowałeś grać w gry online za pomocą Bitcoin? Moja ulubiona gra https://bonanza.expert/ pozwala na natychmiastowe obstawianie zakładów i otrzymywanie wygranych w Bitcoinach. W tym slocie możesz zwiększyć swoją wygraną aż do 2000 razy. Radzę wszystkim fanom rozrywki online, aby spróbowali.
plinko-guide
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile WWW
April 22, 2024, 02:43:32 PM
 #449

Chciałem rozpocząć dyskusję na temat Bitcoin Plinko. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Bitcoin Plinko https://plinko.guide/ to gra oparta na klasycznej grze Plinko, ale z dodatkiem kryptowaluty. To zabawny sposób na potencjalne zarobienie trochę Bitcoinów.

Oto jak to działa: upuszczasz kulkę z góry planszy Plinko, a gdy się odbija, ląduje w różnych miejscach na dole, z których każde reprezentuje inną wypłatę. Niektóre automaty oferują większe nagrody, podczas gdy inne oferują mniejsze nagrody.

Ostatnio grałem w Bitcoin Plinko i było całkiem przyjemnie. Dodaje element ekscytacji do doświadczenia zarabiania Bitcoinów.

Bardzo chciałbym usłyszeć o Twoich doświadczeniach z Bitcoin Plinko. Próbowałeś tego? Jakie są Twoje myśli?
olympus-game
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile WWW
April 23, 2024, 09:26:39 AM
 #450

Hej wszystkim,

Chciałem podzielić się swoją opinią na temat Gates of Olympus z Bitcoinem https://olympusgame.org/. Moim zdaniem jest to innowacyjna i ekscytująca koncepcja, która łączy dreszczyk emocji związany z grami z potencjałem Bitcoina. Pomysł zarabiania Bitcoinów podczas grania w gry jest naprawdę fascynujący i może potencjalnie zrewolucjonizować branżę gier.

Co sądzisz o Gates of Olympus z Bitcoinem? Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia z nim związane.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 27, 2024, 09:22:03 PM
 #451

to hype park a nie spam park, mozecie zareklamowac poprawnie w nowym wątku i bez problemu opisac wszystko

mam nadzieje ze więcej spamu w hype parku nie bedzie

przydał by sie moderator

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!