Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:32:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Polish Hyde Park  (Read 7150 times)
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 28, 2019, 11:37:45 AM
Last edit: May 28, 2019, 11:53:39 AM by Tytanowy Janusz
Merited by adamvp (1)
 #121

Napisałem do nich PMy tak jak radziłeś @Tytanowy Janusz o neutral.

Oto odpowiedż od ostatniego: Jeśli inni tak zrobią, pójdę za nimi, lub jeśli dowody spadną całkowicie z jakiegoś powodu, zrobię to samo.


To świetna informacja. Jeszcze 2 i masz białe konto, a to sprawi, że kolejni DT zapewne jak będą wystawiac oceny to również jako neutral.
Nie poddawaj się. Jest nadzieja.
Z ciekawości ... kto odpisał?


All users who have painted me, please change the opinion from negative to neutral, since the discussion is still going on.

Do not make premature judgments, please.

@wwzsocki
Uzasadniłbym to bardziej. Zapytał, czy nie widzą chociaż 10% prawdopodobieństwa na to, że nie kłamiesz. Czy historia, że osoba, która dostała ponad 120 meritów prosto od merit source a jednocześnie w sposób oczywisty kręciła meritami z altem wydaje się chociaż w 10% mało prawdopodobna. Że senior member (taką rangę miałeś w momencie akcji z cryptomania), który miał już wstęp do każdej kampanii signature i w tak oczywisty sposób nie kręciłby dla głupich 40 meritów wiedząc, że i tak potrzebuje jeszcze 200 na kolejną rangę (i zaledwie 10-20% wyższą wypłatę).
 Oznacza to, że na 10 takich spraw 1 osoba zostanie zniszzcona bezpodstawnie. Może warto pozostawić to do oceny każdego, kto wejdzie w twoje konto by z tobą współpracować?

Postaraj się przekonać ich do tego. Neutral trust w tym wypadku to jedyne na co możesz liczyć moim zdaniem.

Może theymos ma dostęp do danych dot. numeru karty sieciowej(albo nr płyty głównej?) sprzętu którym się logujemy. Mógłby być to dowód, że cryptomania zawsze logował się z innego komputera niż ty (momo tego samego ip). Byłoby to kolejnym argumentem, że nie zadbałbyś o takie szczegóły jednocześnie olewając tak oczywiste rzeczy jak adres eth, mail, telegram

Przecież sprawa nie dotyczy byle randoma, tylko top 140 most merited i top 500 most recognized, a merity od pseudo alta stanowią zaledwie 12% wszystkich meritów jakie dostałeś.
1714033971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033971
Reply with quote  #2

1714033971
Report to moderator
1714033971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033971
Reply with quote  #2

1714033971
Report to moderator
1714033971
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033971

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033971
Reply with quote  #2

1714033971
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 28, 2019, 12:01:28 PM
Last edit: May 28, 2019, 10:21:14 PM by wwzsocki
 #122

@wwzsocki
Uzasadniłbym to bardziej. Zapytał, czy nie widzą chociaż 10% prawdopodobieństwa na to, że nie kłamiesz. Czy historia, że osoba, która dostała ponad 120 meritów prosto od merit source a jednocześnie w sposób oczywisty kręciła meritami z altem wydaje się chociaż w 10% mało prawdopodobna. Że senior member (taką rangę miałeś w momencie akcji z cryptomania), który miał już wstęp do każdej kampanii signature i w tak oczywisty sposób nie kręciłby dla głupich 40 meritów wiedząc, że i tak potrzebuje jeszcze 200 na kolejną rangę (i zaledwie 10-20% wyższą wypłatę).
 Oznacza to, że na 10 takich spraw 1 osoba zostanie zniszzcona bezpodstawnie. Może warto pozostawić to do oceny każdego, kto wejdzie w twoje konto by z tobą współpracować?

Postaraj się przekonać ich do tego. Neutral trust w tym wypadku to jedyne na co możesz liczyć moim zdaniem.

Może theymos ma dostęp do danych dot. numeru karty sieciowej(albo nr płyty głównej?) sprzętu którym się logujemy. Mógłby być to dowód, że cryptomania zawsze logował się z innego komputera niż ty (momo tego samego ip). Byłoby to kolejnym argumentem, że nie zadbałbyś o takie szczegóły jednocześnie olewając tak oczywiste rzeczy jak adres eth, mail, telegram

Ja myślę tak i tak już mi dużo pomogłeś i masz dużo racji. Napisz to w tym wątku. To jest jedyn szansa, że albo znajomi się wstawią albo przyjdzie jakiś wysokiej rangi member jak w moim pierwszym przypadku i powie, że wierzy w to co piszę.

Ostatnim razem było tak, że oskarżyli mnie o plagiat, bo jak cytowalem dwa posty na raz, to zawsze coś wychodziło źle. Ja wtedy byłem tak złym posterem, że po kilku próbach się poddałem i po prostu wyciołem, wkleiłem i dodałem username tych dwóch użytkowników, od ktorych to przekleiłem. Ich odpowiedzi były zaraz powyżej moich i  po chwili w temacie zaczęła się dyskusja o złym cytowaniu. Przeprosiłem i spytałem czy jest ok jak jest, tylko usernames, a oni że tak.

Pomimo wszystko parę dni później dostałem red trust za PLAGIAT.

Powiedziano mi, że się mam cieszyć, że nie ban i że, to i tak wyjątek. Przyjąć na klatę i spierdalać. Nie odpowiadali na moje PM przez 6 miesięcy. 1 PM na miesiąc. Przecież te wszystkie posty są i można je zobaczyć, każdy je widział, nikt nie napisał w moim wątku. Tylko jeszcze więcej oszczerstw, jak tutaj, że kurwa zedytowałem i dopisałem tych użytkowników później. Wyobrażacie sobie?

Byłem cały czas spokojny tłumaczyłem, pokazywałem posty, nic nie pomagało, co wiecej dowalili mi jeszcze więcej czerwonki za merity!!! Bo miałam awatar Merit for Merit ale pod spodem w prywatnym tekscie "only quality post no merit exchange" pomimo wszystko byłem merit abuser chociaż nie dostałem ani jednego merita.

Awatar ten zgapiłem od wysokiej rangi membera, który później nosił go jeszcze przez kilka dni, na co zrobiłem screena, bez żadnych napisów tak jak u mnie i nikt mu nic nie zrobił. Jak sprawdziłem to się dobrze znali. Posta ze screenem nie ma, ktoś usunął, napewno nie ja.

Nie wierzę w sprawiedliwość na tym forum nie istnieje coś takiego. Jedynie PLECY.



Czy nie przyznacie mi racji, że nie ma jak zarejestrować konta dla bliskiej osoby i że zrobiłem wszystko co możliwe, żeby ogłosić, że się znamy i jesteśmy powiązani?

I że to jest anonimowe forum i nie musiałem tego robić, a że jacyś farmerzy kont wykorzystywali te same adresy i emaile to nie znaczy, że dwóch przyjaciół, czy rodzina nie może się nimi dzielić, bo my nie naruszyliśmy, żadnego regulaminu ani bounty, ani forum, a merity można dawać dowolnie. No to o co chodzi?

O tym można pisać, bo każdego może to spotkać jak widać.



I tak już jestem merit abuser, to co tam, jak już czytacie, to wrzućcie parę merita. Merit Beggar.  Grin


Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 28, 2019, 12:53:07 PM
 #123


Czy nie przyznacie mi racji, że nie ma jak zarejestrować konta dla bliskiej osoby i że zrobiłem wszystko co możliwe, żeby ogłosić, że się znamy i jesteśmy powiązani?


Wystarczy to zrobić używając osobnego telegrama, maila i adresu ETH. Wtedy was łączy tylko IP a tego nie prześwietli nikt poza adminami. A nawet jeśli, to wybronisz się tym argumentem (przecież to żona).

Już raz wypowiedziałem się w podobnym tonie "no przecież to się kupy nie trzyma w kontekście tej osoby" i zostało to skomentowanie "stop shitposting". Moja opina tam nie pomoże, zwłaszcza, że moje konto też zostało przytoczone w tym wątku jako "do późniejszego prześwietlenia".
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 28, 2019, 01:14:25 PM
Last edit: May 28, 2019, 08:10:41 PM by wwzsocki
 #124

Już raz wypowiedziałem się w podobnym tonie "no przecież to się kupy nie trzyma w kontekście tej osoby" i zostało to skomentowanie "stop shitposting"...

No i co z tego, przecież piszesz bardzo mądrze i większość normalnych ludzi powinna się z Tobą zgodzić.

Nie myśl, że jakoś namawiam czy naciskam do bronienia mnie, nie broń boże i naprawdę jestem wdzięczny za pomoc.

Nie złamałem, żadnych zasad regulaminu i nigdzie nie ma, że dwóch użytkowników nie może używać tego samego adresu ETH, czy czegokolwiek.

Szczególnie, że na tym adresie nic nie  ma, on nigdy z niego nie skorzystał, tak jak i z emaila, tylko się zapisał. Mogł nawet bez mojej wiedzy.

Przecież mam rację. Szczególnie, że nie ma żadnych przesłanek za jakimś wyłudzeniem z bounty, farmieniem czy nawet te merity, to wyssane z palca.

Dałem pierwszego merita dopiero po 3 miesiącach, a miałem ich dużo, bo aż 25 i gdyby mi o to chodziło, to na co czekałem, aż tak długo?

I czy zakładałbym alta kiedy bounty już praktycznie nie było i wiedziałem o tym? Tak mi teraz wpadło do głowy.

Aha i jeszcze merit system wystartował wcześniej niż Crypto mania się zarejestrował, nie bylo szans na szybki awans!!!

A jak, to mój alt, to powinienem tam postować i farmić, a nie 2 bounty przez 2 lata i od 2 miesięcy, parę dosłownie postów tylko w tematch, w których są inwestycje, tokeny, masternody.



Ręce mi opadają a ten znowu swoje teraz sie do @Sud dopier....



Hipotetyczna sytuacja.

Ktoś prześwietla wam konto. Rejestruje nowe, rejestruje się używając waszego adresu ETH do kilku bounty, używa emaila i innych danych do różnych promocji i bounty. Później daje wam merity które sam kupił. Potem jeszcze wysyła parę tokenów z innego adresu, który ma też w swoim koncie. Próbuje się zbliżyć, cytuje, odpowiada, zaczyna się dyskusja zaczyna dostawać merity od Was. Jeden, drugi, trzeci a po paru miesiacach rejestruje nowe konto i zgłasza Was i to drugie jako alt. A już forumowi watch dogs dokańczają robotę.

Co wy na to?

cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 28, 2019, 09:59:06 PM
 #125

...
Nie złamałem, żadnych zasad regulaminu i nigdzie nie ma, że dwóch użytkowników nie może używać tego samego adresu ETH, czy czegokolwiek.
...
Nie ma ale mimo wszystko nie jest to standardowe zachowanie i daje świetny punkt zaczepienia do podejrzeń i dalszego grzebania w celu potwierdzenia pierwszych poszlak...

...
Szczególnie, że na tym adresie nic nie  ma, on nigdy z niego nie skorzystał, tak jak i z emaila, tylko się zapisał. Mogł nawet bez mojej wiedzy.
...
Teoretycznie tak ale sam potwierdziłeś że wszystko działo się za Twoim przyzwoleniem więc do tego nie ma co wracać...


...
Ręce mi opadają a ten znowu swoje teraz sie do @Sud dopier....
...
No nieźle... Jak tak dalej pójdzie wszystkich nas powiozą... Grin Grin Grin na wszelki wypadek (jakbym jutro obudził się z banem) miło było was poznać chłopaki...


Hipotetyczna sytuacja.

Ktoś prześwietla wam konto. Rejestruje nowe, rejestruje się używając waszego adresu ETH do kilku bounty, używa emaila i innych danych do różnych promocji i bounty. Później daje wam merity które sam kupił. Potem jeszcze wysyła parę tokenów z innego adresu, który ma też w swoim koncie. Próbuje się zbliżyć, cytuje, odpowiada, zaczyna się dyskusja zaczyna dostawać merity od Was. Jeden, drugi, trzeci a po paru miesiacach rejestruje nowe konto i zgłasza Was i to drugie jako alt. A już forumowi watch dogs dokańczają robotę.

Co wy na to?
Oczywiście sytuacja trochę pachnie teorią spiskową ale zdecydowanie możliwa do zrealizowania - najtrudniejszy punkt to otrzymanie na tym fejkowym koncie meritów od nas - tutaj trzeba by się naprawdę napracować - generalnie intryga wymagająca bardzo dużo czasu i energii i trzeba by by chyba trafić na jakiegoś wybitnego intryganta, który poświęci w sumie dziesiątki godzin tylko po to żeby Ci w ten sposób dopiepszyć (niemniej jednak hipotetycznie możliwa).


Wracając do tematu niestety dotarliśmy do miejsca kiedy to niestety Ty musisz udowodnić swoją niewinność... Tłumaczenia że nie byłbyś taki głupi żeby to zrobić niestety nie działają, wstawianie się użytkowników którzy "tak naprawdę również mogą być częścią zorganizowanej grupy przestępczej na polskim subboardzie" też nic nie dadzą. Więc chyba jedyne wyjście to dostarczenie niezbitych dowodów. Myślę że dobrym pomysłem jest skorzystanie z propozycji użytkownika @Veleor:

<...> Because some account farmers used the same addresses and emails does not mean that two friends or a family can not share them because we have not violated any rules.

I suppose that you can prove your words only if administrator will check your accounts and say that you and Cryptomania both logged into the forum from different devices and places.

Considering your Reporter Statistics and the number of earned merit, I think there is a chance that one of the administrators will agree to check your profile to help solve this case.

Czyli zwrócenie się do adminów z prośbą o pomoc w udowodnieniu swojej niewinności - nie wiem jak wyglądają logi forum i jak długo są przechowywane, ale jeżeli udało by się udowodnić że np. oprócz momentu rejestracji użytkownik crypto mania nigdy nie logował się z tego samego urządzenia czy IP co Ty to może to mogło by stanowić jakiś niezły dowód na poparcie twojej niewinności...

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 28, 2019, 10:48:35 PM
 #126

oprócz momentu rejestracji użytkownik crypto mania nigdy nie logował się z tego samego urządzenia czy IP...

Ja już wysłałem wczoraj do wszystkich adminów. Tak praktycznie zawsze używał swojego laptopa 99% czasu.

No ale nie ma żadnej odpowiedzi. Ja nie wiem muszę sprawdzić jakie mam IP dynamiczne czy statyczne bo jak to pierwsze to IP będzie też zawsze inne na innym urządzeniu.

Tak naprawdę to nie jestem pewien, ale myślę, że nawet założył je ze swojego laptopa. Bo ja swojego nikomu nie daje. Tego najważniejszgo.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 28, 2019, 11:05:56 PM
 #127

Trzymam kciuki, obyś nie musiał czekać długo na odpowiedź @wwzsocki no i by była pozytywna!




(...)
Wracając do tematu niestety dotarliśmy do miejsca kiedy to niestety Ty musisz udowodnić swoją niewinność... Tłumaczenia że nie byłbyś taki głupi żeby to zrobić niestety nie działają, wstawianie się użytkowników którzy "tak naprawdę również mogą być częścią zorganizowanej grupy przestępczej na polskim subboardzie" też nic nie dadzą. Więc chyba jedyne wyjście to dostarczenie niezbitych dowodów.
(...)



Otóż to, obawiam się, że jedyne osoby które mogłyby pomóc  to osoby spoza polskiego locala, tylko no kto mógłby poprosić ich o wstawiennictwo?

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 29, 2019, 07:36:31 AM
 #128

Jak widzicie ten ostatni post w moim wątku, to proszę pomóżcie mi znaleźć ten post, bo nie potrafię. A tyle razy o tym słyszałem, że wżiąłem za fakt.

Może wogóle nie istnieje. No to dlaczego wszyscy mówią, że można dawać merity komu i jak sie chce? Kto to powiedział?

cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 29, 2019, 08:51:49 AM
 #129

....
Może wogóle nie istnieje. No to dlaczego wszyscy mówią, że można dawać merity komu i jak sie chce? Kto to powiedział?

Szczerze mówiąc ja takiej wypowiedzi nie kojarzę... jedyna bliska to:
...
I'm hoping that this system will increase post quality by:
 - Forcing people to post high-quality stuff in order to rank up. If you just post garbage, you will never get even 1 merit point, and you will therefore never be able to put links in your signature, etc.
 - Highlighting good posts with the "Merited by" line.

While we will not be directly moderating this, I encourage people to give merit to posts that are objectively high-quality, not just posts that you agree with.

Do not beg for merit excessively.
...

w której Theymos zachęca do nagradzania jedynie postów obiektywnie dobrych i wysokiej jakości (teoretycznie zachęca więc nie zabrania nagradzania innych) niemniej jednak intencje są jasno określone...

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 29, 2019, 09:09:54 AM
 #130

....
Może wogóle nie istnieje. No to dlaczego wszyscy mówią, że można dawać merity komu i jak sie chce? Kto to powiedział?

Szczerze mówiąc ja takiej wypowiedzi nie kojarzę... jedyna bliska to:
...
I'm hoping that this system will increase post quality by:
 - Forcing people to post high-quality stuff in order to rank up. If you just post garbage, you will never get even 1 merit point, and you will therefore never be able to put links in your signature, etc.
 - Highlighting good posts with the "Merited by" line.

While we will not be directly moderating this, I encourage people to give merit to posts that are objectively high-quality, not just posts that you agree with.

Do not beg for merit excessively.
...

w której Theymos zachęca do nagradzania jedynie postów obiektywnie dobrych i wysokiej jakości (teoretycznie zachęca więc nie zabrania nagradzania innych) niemniej jednak intencje są jasno określone...

To ja nie wiem skąd mi sie urodzilo, no ale przeciez wszyscy powtarzają że można dawać dowolonie. No to taka niepisana reguła znowu?


cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 29, 2019, 11:57:36 AM
 #131


Trochę z innej beczki - @wwzsocki nie każdy widzi Cię na czerwono - przy odpowiednich ustawieniach trusta (default z poziomem 0) pozostajesz czarny (neutralny) więc chyba dostałeś reda tylko od DT2...
                     

wiem, że to żadne pocieszenie - niemniej jednak rzuciło mi się to w oczy...

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 29, 2019, 12:06:48 PM
 #132


Trochę z innej beczki - @wwzsocki nie każdy widzi Cię na czerwono - przy odpowiednich ustawieniach trusta (default z poziomem 0) pozostajesz czarny (neutralny) więc chyba dostałeś reda tylko od DT2...
                     

wiem, że to żadne pocieszenie - niemniej jednak rzuciło mi się to w oczy...



A tak wygląda w rzeczywistości.


Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 29, 2019, 12:16:22 PM
 #133

Nie chcę cię smucić, ale w rzeczywistości wygląda to tak:


https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=131333;dt (z ;dt na końcu)

Trochę z innej beczki - @wwzsocki nie każdy widzi Cię na czerwono - przy odpowiednich ustawieniach trusta (default z poziomem 0) pozostajesz czarny (neutralny) więc chyba dostałeś reda tylko od DT2...
Niestety ale chłopaki są DT1, co widac tutaj:
https://bitcointalk.org/index.php?action=trust

Depth 0 oznacza, że ufasz tylko sobie.
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 29, 2019, 12:20:04 PM
 #134

...
Depth 0 oznacza, że ufasz tylko sobie.

Tak... właśnie to zauważyłem - a biorąc pod uwagę, że defaultowo depth jest ustawione na 2 pewnie mało kto zmienia listę do poziomu zerowego... (nie poszło mi z tym pocieszeniem....  Undecided)

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 29, 2019, 03:21:10 PM
Last edit: May 30, 2019, 09:55:12 AM by wwzsocki
 #135

Rozważania ww (część któraś  Wink)

Zawsze jak jade samochodem, to myśle (nawet mi się zdarza) a że właśnie wysiadłem z auta, to mam masę przemyśleń, którymi chcę się podzielić.

W mojej sprawie oczywiście  Sad. Tak, że jeżeli, już ktoś jest znudzony tym tematem, to powinien tu przerwać.

Zarzuca się mi, że to alt i że 36 meritów sobie dałem. Tak to sobie policzyłem i mi wyszło, że pomimo tego, że dałem pierwszego merita dopiero po 3 miesiącach, to i tak 36 (zróbmy 40 dla równego rachunku) przez 14 miesięcy daje jakieś 2,8 merita na miesiąc czyli jakieś 0,7 na tydzień. Tylko 2 razy dałem 2 merity, a tak zawsze po 1 i to w tygodniowych lub dłuższych odstępach, jak statystyka mówi.

Widziałem nie raz posty, które są zmeritowane po 50 meritów, od jednego użytkownika i widziałem ich dużo. Nie wiem czemu akurat 36, to aż tak dużo przez 1,5 roku.

Jeżeli to alt i chodziło mi o szybkie wybicie rangi lub merity, no to musiał bym być, chyba kurwa żółwiem patagońskim i żyć 500 lat, żeby doczekać się rangi chociaż Hero w tym tempie.

Dodatkowo, te wszystkie oszczerstwa nakładane jedno na drugie. Te ostatnie posty, które zmeritowałem za tłumaczenie. Powycinane najgorsze zdania z całkiem niezłych postów, w którym jest grubo ponad 100 znaków i są naprawdę ok, jak jeden tak i drugi. Gdybym je przekleił pod spodem, to by wyglądały jak zupełnie inne posty.

Następne oszczerstwo, że te 3 konta, to shills, bo podczas bańki się ludzie cieszyli, że zarobili po 50x. I pisali jak jest zajebiście. Ale gdyby tylko ktoś spojrzał, na ostatnie posty z sześciu miesięcy w tym wątku Masternodecoin, to by widział, że od kilku miesięcy jedziemy ostro z developerem i nie pozwalamy mu zniknąć i rozpieprzyć projektu. Nawet piszę tam o założeniu scam accusation thread przeciwko developerowi. Tak robią shills?

No to na tyle. Nie musicie odpowiadać. Jak tak sobie popisze to mi zaraz lepiej  Grin.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 29, 2019, 05:00:33 PM
 #136

Dobra Panowie! ( i Panie jeśli  takież są lecz nie chcą  się ujawnic badz jeszcze nie zaczely aktywnie sie udzielac.. ) 
Od momentu  rozpaczecia tej sytuacjami z wątpliwymi oskarzeniami wobec @wwzsockiego aktywność na naszym localu niemalze zamarla i tutaj chciałbym zadac nam wszystkim pytanie:
Poddajemy sie, czy jednak próbujemy walczyć??
Przez walke rozumiem dyskusję na wysokim poziomie, przestrzeganie standardow,  ale tez nie dawanie sie zastraszyc, solidna reprezentację naszego  locala na zewnatrz,  /.../ (miejsce na Twoja reklamę... yyy Wasze pomysły)...

Bo jak jeszcze tak troche pomilczymy to niektórzy zaczna sobie wkręcac ze faktycznie jestesmy altami wwzsockiego Cheesy

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 10, 2019, 08:00:47 PM
 #137

Panowie. Wskrzeszam temat Polish hyde park po 12 dniach ciszy Smiley

Dziś wszedłem w dział "Trading Discussion" i moim oczom, na pierwszej stronie, ukazał się mój wątek, który dokładnie jutro obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4456137.0

Koło 4 strony napisałem swój ostatni post ... potem uznałem, że temat został opanowany przez spamerów i porzuciłem go. Dziś zupełnym zbiegiem okoliczności natrafiłem na niego. 17 stron spamu i 16 000 odwiedzin. WOW.

Swoją drogą niezła widownia - 16 000. Jakby każdy czytał OP i sygnaturkę pod spodem ...

Kto mnie przebije?Smiley Macie jakieś swoje wątki, które wymknęły się poza kontrolę i żyją latami?

edit:Swoją drogą 16 000 wyświetleń i 0 merita.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 10, 2019, 09:37:24 PM
 #138

Ja to chyba tylko jeden wątek założyłem - dotyczący skasowania kilku moich postów, i to całkiem niedawno, to jest dopiero powód do wstydu Cheesy
I chyba nie zanosi się na to, że to w najbliższym czasie się zmieni...
Ten Twój temat - póki co tylko rzuciłem okiem ale wygląda na bardzo ciekawy Wink

I am looking for signature campaign Wink pm me
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
June 10, 2019, 09:52:06 PM
 #139

Ja to chyba tylko jeden wątek założyłem - dotyczący skasowania kilku moich postów, i to całkiem niedawno, to jest dopiero powód do wstydu Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=830898;sa=showPosts

Założyłeś dwanaście wątków.

Konto sprzedane komuś innemu? Wink

Signature space available for rent.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 11, 2019, 10:41:48 AM
Last edit: June 11, 2019, 12:01:23 PM by adamvp
 #140

No proszę, jaka inwigilacja ;>
Miałem na myśli wątki poza naszym localem (w ostatnim czasie tylko ten wspomniany przeze mnie wątek utworzyłem )
A tamte wątki z 2016 - cóż, faktycznie są mojego autorstwa, aczkolwiek zdecydowania są dalekie od bycia powodem do dumy  Roll Eyes
Po prostu zazdroszcze kolegą, którzy potrafili stworzyć tyle tematów  będących wartością dodaną dla forum  Cool

Dobra a teraz poważny temat:
Czy google cenzuruje internet?:
https://www.ccn.com/ccn-is-shutting-down-after-googles-june-2019-core-update

Najnowsza zmiana algorytmu pozycjonowania stron w Google doprowadziła do dziwnych przesunięć w ruchu z wyszukiwarki.
Niektóre strony z dnia na dzień straciły ponad 50% wejść, podczas gdy w przypadku innych nastąpił odwrotny ruch..

I am looking for signature campaign Wink pm me
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!