Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:39:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Polish Hyde Park  (Read 7117 times)
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 11, 2019, 01:19:23 PM
Merited by wwzsocki (1)
 #141

Małe ogłoszenie nie na temat:)

Airdrop 20$  od harmony (ONE). Notowany i prowadzony przez binance. Wystarczy zalogować się na konto binance, wygenerować swój kod do airdropa i ukończyć puzzle harmony (mi się udało za drugim razem - 15 min roboty).

https://twitter.com/binance/status/1138430378123845632

https://www.binance.com/en/support/articles/360029070772

"Each user will have a chance to win 1 of 1,500 places, worth $20 of ONE tokens each."

Podejrzewam, że co 3 zagarnie nagrodę.

1713577151
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713577151

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713577151
Reply with quote  #2

1713577151
Report to moderator
1713577151
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713577151

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713577151
Reply with quote  #2

1713577151
Report to moderator
1713577151
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713577151

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713577151
Reply with quote  #2

1713577151
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 11, 2019, 02:30:56 PM
 #142

O co chodzi w tej grze? Udało mi się przejść (przypadkiem Tongue)  pierwszy poziom i wyskoczyło okno do udostępniania na twittera, czy  to trzeba udostępnić żeby wziąć udział w loteri??

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 11, 2019, 02:40:51 PM
 #143

Wszystkie numery na planszy muszą być takie same. Gra działa jakby funkcjonowała jeszcze pod poprzednią promocję (w której trzeba było udostępnić sukces na twitterze). W tej promocji wystarczy podać kod binance (regulamin konkursu nie mówi nic o tweetowaniu).

Poprzednia promocja:
https://twitter.com/harmonyprotocol/status/1135308160841814016

W obecnej po ukończeniu powinno wyskoczyć okienko:

"3. Clear levels to unlock the “Redeem Binance referral ID” pop-up"

A zamiast tego wyskakuje okienko do twittowania. Pewnie trzeba poczekać chwilę aż to naprawią.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 11, 2019, 02:49:18 PM
 #144

Dobra, zagrałem jeszcze raz i wtedy wyskoczyło to okienko o którym piszesz (chyba 11lvl musiałem przejść) .... no to ładnie, nie będę bankurtem jak sie uda, zostanie mi całe 20 dolarów Cheesy

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 11, 2019, 08:42:44 PM
 #145

...zagrałem jeszcze raz i wtedy wyskoczyło to okienko o którym piszesz (chyba 11lvl musiałem przejść) ...

Ja myślałem, że można wygrać więcej, jak przejdziesz więcej faz i nawet pary razy, już wygrałem i miałem okienko z kodem ale jako chytry Polak chciałem więcej i grałem dalej.

Oczywiście pozostało 20$ ale dla satyfakcji byłem na 37 poziomie i mam nadzieję, że to będzie miało wpływ na wygraną. Kto wie?

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 14, 2019, 01:06:23 PM
 #146

Ogólnie to ja myślałem, że tylko raz można zagrać "konkursowo" ale właśnie spróbowałem znowu i się okazuje, że też mogłem zgłosić swoje ref ID..
I tutaj pytanie - czy każdy, kto się zgłosi otrzyma jeden "los", czy każda zaliczona gra będzie nagrodzona jednym ticketem??

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 14, 2019, 01:15:25 PM
 #147

Quote
Users are limited to one entry per Binance account. Any multiple entries will result in disqualification of all entries.
https://www.binance.com/en/support/articles/360029070772
tu masz caly regulamin
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 14, 2019, 02:38:44 PM
 #148

Dzięki Tytanowy Janusz, no to ładnie widzę, że się wpakowałem heh... myślałem, że może mi pozwoliło wysłać zgłoszenie bo to poprzednie jednak się nie zapisało.. No coż,, życzę Wam powodzenia!

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 14, 2019, 11:13:01 PM
 #149

... myślałem, że może mi pozwoliło wysłać zgłoszenie bo to poprzednie jednak się nie zapisało...

U mnie chyba będzie dobrze, bo nie wpisałem numeru identyfikacyjnego, aż do momentu kiedy zdobyłem 37 poziom. Czyli tylko jedno wejście do promocji.

Powinno być zablokowane i jak już raz wpisałeś numer id, to powinno dać zagrać ale kiedy ponownie chcesz użyć ten sam numer id, to powinno odrzucić.

Tak jak piszesz Adamvp, ktoś się pomyli, ktoś nie dokońca zrozumie i niestety dyskwalifikacja. A można tak łatwo było temu zapobiec.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 20, 2019, 01:42:59 PM
Merited by adamvp (1)
 #150

Nowe IEO od binance. "Skalowalny" coin do transferu wartości (do 10k tps i 5s latency) - czyli bezcelowy w obliczu zbliżającego się startu Facebook coina.

Hype pewnie i tak będzie znaczny (bo kogo przy IEO obchodzi użyteczność... ) i jak uda się komuś wyrwać tokeny z IEO to pewnie taniej niż x3 nie odda.
https://launchpad.binance.com/en/lottery/cf81ccb5acf34a568d6bc6c5b041983a

Jedno co mi się podoba to fakt, że hardcap wynosi tylko 3.25 mln z czego 25% trafia do IEO. W przypadku harmony było to 5 mln i 12.5%. Czyli Elrond zapewnia praktycznie 2x bardziej uczciwe warunki dla inwestorów IEO.

Ja spróbuje swojego szczęscia z 1 losem. Jak sie uda, to planuje sprzedać w pierwszej minucie handlu z ceną x5. Jak się nie uda to w pierwszej h4 handlu PKC.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 20, 2019, 02:50:25 PM
 #151

Najpierw Mithrill teraz Erlond Cheesy

Ad meritum,  tak jak zauważyłeś  warunki dla szczęśliwców jeszcze lepsze niż ostatnio, tyle, że trudniej będzie zostać tym szczęśliwcem - ale mimo wszystko może się okazać dobrym pomysłem zakup BNB bo jest szansa że zwiększy to zainteresowanie podnosząc kurs o kolejne kilka %..
PS. Nie sądzisz, że jednak posty dotyczące krypto bezpośrednio mogłyby się znaleźć w osobnych tematach? (chociaż jakiś zbiorczy temat o Binance, albo o IEO?)

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
June 20, 2019, 11:14:19 PM
 #152

...
PS. Nie sądzisz, że jednak posty dotyczące krypto bezpośrednio mogłyby się znaleźć w osobnych tematach? (chociaż jakiś zbiorczy temat o Binance, albo o IEO?)

Według mnie osobny temat dotyczący ciekawych IEO to dobry pomysł - chociaż ciekawe czy znajdą się tam IEO frimowane przez inne giełdy niż Binance?

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 21, 2019, 02:32:33 PM
Merited by cryptovigi (1)
 #153

@cryptovigi bardzo fajne IEO (i pokrewne okazje inwestycyjne są na Huobi) np. - aktualnie zrobili coś takiego jak fast track - każdy kto posiada minimum 1000Huobi Tokenów może zagłosować raz w tygodniu na 1 z 5 wytypowanych projektów - jeśli zagłosuje na projekt, który wygra to otrzymuje cześć tokenów albo możliwość zakupu za 50% ceny rynkowej..

IEO na ktorych dalo sie zarobic bywaja tez na gieldzie Kucoin (chociaz ja osobisscie mam troche pechowe doswiadczenia ;-))

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
June 22, 2019, 12:06:16 AM
Last edit: June 23, 2019, 12:58:25 PM by cryptovigi
 #154

Teoretycznie mam pewną wiadomość z dziedziny altów, ale ponieważ jest krótka nie ma co pisać nowego tematu więc hydepark powinien się świetnie sprawdzić....

Chodzi o ENERGI - czy nasz ulubiony airdrop z tego roku, który bezskutecznie promuję od kilku tygodni  Grin mianowicie: jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu (jest tu wogóle ktoś taki?) to niech wpada na ich kanał discord a dokładnie do pokoju #energi rain pozwolę sobie tutaj wrzucić refa, bo NIE MA ZA TO ŻADNEJ NAGRODY a ma na celu jedynie pokierowanie chętnych do właściwego miejsca (na wszelki wypadek: @malevolent jeżeli uznasz to za niestosowne daj znać lub po prostu wywal linka) https://discord.gg/Ta6dvq7


Cała zabawa polega na zarejestrowaniu się w tym pokoju i czatowaniu co jakiś czas - a wtedy jest szansa na załapanie się na "deszcz coinów" - czyli co jakiś czas do discordowego portfela użytkownika wpada trochę coinów przeważnie bardzo mało średnio 0,0001 - 0,0002 NRG ale czasem zdarzają się burze gdzie takich deszczów leci 10 lub 20 pod rząd... ja trafiłem tam wczoraj i dzisiaj mam już 0,8 NRG (ale przyznam szczerze że 0,5 dostałem od admina ale z kolei jakieś 0,2 rozdałem - bo jest też taka możliwość więc powiedzmy że na czysto można dziennie zyskać 0,3 - 0,5 NRG). Fajne też jest to że wszystkie coiny, które dostaniemy są od razu stakowane do discordowego poola i dodatkowo zyskujemy staki kiedy poolowi uda się coś wykopać.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 22, 2019, 11:20:13 PM
 #155

Ok dzięki @cryptovigi - wszedłem - czy to wystarczy czy trzeba jeszcze coś tam kliknąć?

Trochę głupią mają tam weryfikacje, bo ja mam poblokowane wiadomości od nieznajomych i musiałem się troszkę nakombinować - no ale mam nadzieję, że się opłaci Wink
BTW znam podobny kanał na serwerze innego coina OPC - Over Powered Coin - https://discord.gg/7qH9FXq Z tym, że jest niestety wielokrotnie mniejszej wartości



#edit: niestety coś mnie wyrzuciło z tego kanału Energi mimo, że zweryfikowałem pozytywnie swoje człowieczenstwo Wink  Huh

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
June 22, 2019, 11:48:57 PM
 #156

Ok dzięki @cryptovigi - wszedłem - czy to wystarczy czy trzeba jeszcze coś tam kliknąć?
...

jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to na kanale energii trzeba wejść na podkanał (tak to można nazwać?) "#bot-commands"
i tam wpisać komendę: //register
od tej pory jesteś zarejestrowany do deszczów
na tym podkanale można też sprawdzić stan swojego konta - komenda: //balance (lub krótko //bal)
po rejestracji wracamy na podkanał #energi-rain i co jakiś czas coś piszemy... bo tam właśnie dzieje się cała zabawa

Mnie dzisiaj udało się przekroczyć magiczną kwotę 1,00 NRG ;-) (przy okazji kurs NRG miał dzisiaj ATH - $5,50 więc wartość airdopa cudnie urosła do $550 brzmi cudnie)

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 23, 2019, 02:15:47 AM
 #157

...Mnie dzisiaj udało się przekroczyć magiczną kwotę 1,00 NRG ;-) (przy okazji kurs NRG miał dzisiaj ATH - $5,50 więc wartość airdopa cudnie urosła do $550 brzmi cudnie)

Miejmy nadzieję, że nie odczekają na koniec HYPU i aż cena spadnie do ATL, żeby wypłacić ten airdrop, bo chociaż bardzo się starałem nie znalazłem konkretnej daty dystrybucji, tylko ogólną informację, że będzie jak wszysykie trzy rundy zostaną ukończone.

Oczywiście nie poddałem się tak łatwo i zadawałem pytania na ich kanałach społecznościowych i nawet napisałem do supportu. Oczywiście za każdym razem dostawałem tą samą odpowiedź, że jak zakończą wszystkie rundy. Jak później znowu pytałem: "no tak ale kiedy to będzie "jak zakończymy wszystkie rundy"", to albo dostawałem tą samą odpowiedź (bardzo śmieszne) lub żadnej.

Jak jesteście tam zarejestrowani, to zapytajcie adminów może coś wiedzą więcej. Albo was zbanują, jak będziecie dopytywać, a to też będzie odpowiedź.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 23, 2019, 08:53:16 AM
Merited by cryptovigi (1)
 #158

Ok dzięki @cryptovigi - wszedłem - czy to wystarczy czy trzeba jeszcze coś tam kliknąć?
...

jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to na kanale energii trzeba wejść na podkanał (tak to można nazwać?) "#bot-commands"
i tam wpisać komendę: //register
od tej pory jesteś zarejestrowany do deszczów
na tym podkanale można też sprawdzić stan swojego konta - komenda: //balance (lub krótko //bal)
po rejestracji wracamy na podkanał #energi-rain i co jakiś czas coś piszemy... bo tam właśnie dzieje się cała zabawa

Mnie dzisiaj udało się przekroczyć magiczną kwotę 1,00 NRG ;-) (przy okazji kurs NRG miał dzisiaj ATH - $5,50 więc wartość airdopa cudnie urosła do $550 brzmi cudnie)



Wydaje mi się, że powinieneś tą informacje opublikować np. w tym temacie: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5152738.msg51415559#msg51415559 (swoją drogą temat chyba do przeniesienia do działu altcoinów @malevolent, jak uważasz??
A czy mógłbyś poprosić tam, żeby mnie odblokowali, albo poprosić o informacje do kogo mógłbym napisać?

Co do Energi wydaje mi się, że zbyt dobrze kurs wygląda żeby to miał być taki wałek - ale faktycznie  to opóźnienie niepokoi..

PS. @cryptovigi Twoje zaproszenie jest już nieważne - kreując zaproszenie należy zwrócić uwagę na jego parametry:

źródło: Big Pump Signal #create-invite

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 23, 2019, 09:04:04 AM
 #159

...Mnie dzisiaj udało się przekroczyć magiczną kwotę 1,00 NRG ;-) (przy okazji kurs NRG miał dzisiaj ATH - $5,50 więc wartość airdopa cudnie urosła do $550 brzmi cudnie)

Miejmy nadzieję, że nie odczekają na koniec HYPU i aż cena spadnie do ATL, żeby wypłacić ten airdrop, bo chociaż bardzo się starałem nie znalazłem konkretnej daty dystrybucji, tylko ogólną informację, że będzie jak wszysykie trzy rundy zostaną ukończone.

Oczywiście nie poddałem się tak łatwo i zadawałem pytania na ich kanałach społecznościowych i nawet napisałem do supportu. Oczywiście za każdym razem dostawałem tą samą odpowiedź, że jak zakończą wszystkie rundy. Jak później znowu pytałem: "no tak ale kiedy to będzie "jak zakończymy wszystkie rundy"", to albo dostawałem tą samą odpowiedź (bardzo śmieszne) lub żadnej.

Jak jesteście tam zarejestrowani, to zapytajcie adminów może coś wiedzą więcej. Albo was zbanują, jak będziecie dopytywać, a to też będzie odpowiedź.

-Mamooo a kiedy obiad?
-Jak ziemniaczki dojdą

Smiley

Czemu mama tak odpowiadała? Bo nie wiedziała, czy ziemniaczki dojdą za 5 min czy za 7. Tak samo oni. Dali 20k miejsc i czekają aż się zapełnią. Od kilku miesięcy runda amerykańska jest otwarta i jak widać nie może się zapełnić. Jak się zapełnią to odczekają pewnie chwile i wystartują z rundą global (która pewnie zapełni się szybko Polakami Tongue ). Ona również nie wiadomo jak długo będzie schodzić. Spokojnie. To jest top 100 CMC coin. Oszukanie ludzi w airdropie tylko po to by wyłudzić imię i nazwisko jak sprzeczne z logiką.

Cena się tak pompuje, że może coś się dużego szykuje. Np binance listing? Ale byłby sztos. Cena pewnie x2 i po 11$ sprzedajemy airdropa w sierpniu. Piękny scenariusz Smiley
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
June 23, 2019, 01:29:17 PM
 #160

...
PS. @cryptovigi Twoje zaproszenie jest już nieważne - kreując zaproszenie należy zwrócić uwagę na jego parametry:
...

Adam - dzięki za info brdzo rzadko korzystam z dicsorda i nie wiedziałem, że szybkie zaproszenia mają ustalony parametr wygaśnięcia na 1 dzień - wygenerowałem nowe zgodnie z Twoją radą i myślę że będzie ok....


...
-Mamooo a kiedy obiad?
-Jak ziemniaczki dojdą

Smiley

Czemu mama tak odpowiadała? Bo nie wiedziała, czy ziemniaczki dojdą za 5 min czy za 7. Tak samo oni. Dali 20k miejsc i czekają aż się zapełnią. Od kilku miesięcy runda amerykańska jest otwarta i jak widać nie może się zapełnić. Jak się zapełnią to odczekają pewnie chwile i wystartują z rundą global (która pewnie zapełni się szybko Polakami Tongue ). Ona również nie wiadomo jak długo będzie schodzić. Spokojnie. To jest top 100 CMC coin. Oszukanie ludzi w airdropie tylko po to by wyłudzić imię i nazwisko jak sprzeczne z logiką.

Cena się tak pompuje, że może coś się dużego szykuje. Np binance listing? Ale byłby sztos. Cena pewnie x2 i po 11$ sprzedajemy airdropa w sierpniu. Piękny scenariusz Smiley


Dokładnie tak jam mówi Janusz - nie dają konkretnej daty bo nie są w stanie przewidzieć kiedy uda się zapełnić wszystkie miejsca - zobaczcie co się dzieje z rundą drugą - USA i CANADA ślimaczy się jak flaki z olejem aż mi się nie chce wierzyć że w dwóch tak wielkich krajach nie mogą znaleźć 20.000 użytkowników wydawało by się że to kwestia maksymalnie kilku dni (zwłaszcza przy takim potencjale) tymczasem tempo to jakieś 200 osób dziennie czyli na samo zamknięcie rundy drugiej może być potrzeba co najmniej około miesiąca....
Co do rundy czwartej to jestem przekonany że on przejdzie w mgnieniu oka - gdzieś czytałem, że tam będzie mniej miejsc niż w pozostałych rundach, poza tym wiele osób które nie zdążyło się załapać wcześniej zapisało się do neewsletera i tylko czeka na to info...

Też raczej wątpię żeby to miał być wałek prawdopodobnie z airdropa wypłynie około 3-4 mln coinów więc przy aktualnej ich ilości w obiegu cena poleci znacząco na południe ale osobiście uważam że będzie to spadek rzędu 15 - 20% dodatkowo ja osobiści nie przewiduję sprzedaży całego airdropa od razu - minimum połowę zostawię na stakowanie - aktualna stopa zwrotu to 6-7% miesięcznie co przy zakładanym wzroście wartości może być bardzo miłym bonusem...


Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!