Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:14:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Jade - Besplatan trading bot  (Read 12226 times)
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 02, 2019, 09:43:45 AM
 #21

I oni su ga malo zakomplikovali. Majstori su u tome Smiley
Besplatne varijante:
- Dovoljan vam je Dropil nalog i mozete koristiti Jade da trgujete sa kapitalom do 500 USD, koristeci jednog bota. Jedan bot znaci da imate jedan osnovni coin kojim trgujete sa drugim altcoinima (u pocetku birate izmedju BTC, ETH i USDT).
- Ukoliko imate Drop tokene u vrednosti vecoj od 500 USD, mozete koristiti Jade da trgujete kapitalom do 1000 USD i to se povecava sa svakih dodatnih 500 USD koje imate u Dropovima
- Ukoliko imate Drop tokene u vrednosti vecoj od 2500 USD, mozete koristiti tri Jade bota istovremeno (na primer da trgujete sa BTC, ETH i USDT istovremeno)
U svim ovim varijantama nemate nikakav mesecni fee, a ako Drop drzite u Dex-u mozete dobijati i dodatne Drop tokene

Placene varijante:
- Osnovna mesecna pretplata (Single tier - 290 USD godisnje) vam omogucava da trgujete sa jednim botom, pri cemu kapital nije ogranicen
- Sledeci nivo (Multi - 490 USD godisnje) omogucava koriscenje do 5 botova istovremeno
- Najskuplja pretplata (Ultimate - 990 USD godisnje) omogucava koriscenje do 1000 botova istovremeno. Multi i Ultimate omogucavaju koriscenje botova na vise menjacnica istovremeno.
Ove pretplate se isplate ljudima koji ce trgovati vecim iznosima.
Gore navedene cene su sa godisnje pretplate i sa njima nema cekanja na slobodna mesta na listi. Moguce je placanje i na mesecnom nivou, pri cemu su cene oko 20% vise (odnosno samo izbrisete nule u pomenutim cenama - 29, 49 i 99 USD) i morate cekati da se oslobodi mesto na listi cekanja.

Nadam se da sam sad pokrio vecinu nedoumica Smiley
1714914844
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714914844

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714914844
Reply with quote  #2

1714914844
Report to moderator
1714914844
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714914844

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714914844
Reply with quote  #2

1714914844
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714914844
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714914844

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714914844
Reply with quote  #2

1714914844
Report to moderator
1714914844
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714914844

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714914844
Reply with quote  #2

1714914844
Report to moderator
1714914844
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714914844

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714914844
Reply with quote  #2

1714914844
Report to moderator
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
May 02, 2019, 12:00:40 PM
 #22

I oni su ga malo zakomplikovali. Majstori su u tome Smiley
Besplatne varijante:
- Dovoljan vam je Dropil nalog i mozete koristiti Jade da trgujete sa kapitalom do 500 USD, koristeci jednog bota. Jedan bot znaci da imate jedan osnovni coin kojim trgujete sa drugim altcoinima (u pocetku birate izmedju BTC, ETH i USDT).
- Ukoliko imate Drop tokene u vrednosti vecoj od 500 USD, mozete koristiti Jade da trgujete kapitalom do 1000 USD i to se povecava sa svakih dodatnih 500 USD koje imate u Dropovima
- Ukoliko imate Drop tokene u vrednosti vecoj od 2500 USD, mozete koristiti tri Jade bota istovremeno (na primer da trgujete sa BTC, ETH i USDT istovremeno)
U svim ovim varijantama nemate nikakav mesecni fee, a ako Drop drzite u Dex-u mozete dobijati i dodatne Drop tokene

Placene varijante:
- Osnovna mesecna pretplata (Single tier - 290 USD godisnje) vam omogucava da trgujete sa jednim botom, pri cemu kapital nije ogranicen
- Sledeci nivo (Multi - 490 USD godisnje) omogucava koriscenje do 5 botova istovremeno
- Najskuplja pretplata (Ultimate - 990 USD godisnje) omogucava koriscenje do 1000 botova istovremeno. Multi i Ultimate omogucavaju koriscenje botova na vise menjacnica istovremeno.
Ove pretplate se isplate ljudima koji ce trgovati vecim iznosima.
Gore navedene cene su sa godisnje pretplate i sa njima nema cekanja na slobodna mesta na listi. Moguce je placanje i na mesecnom nivou, pri cemu su cene oko 20% vise (odnosno samo izbrisete nule u pomenutim cenama - 29, 49 i 99 USD) i morate cekati da se oslobodi mesto na listi cekanja.

Nadam se da sam sad pokrio vecinu nedoumica Smiley

Rekao si (valjda) sve osim onoga što me zanima Grin
Ako sad kupim DROP tokene, mogu li odmah početi koristiti Jade i Dex ili za sad mogu koristiti samo Dex, a za Jade čekati da postane javno dostupan?
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
May 02, 2019, 12:36:19 PM
 #23

I oni su ga malo zakomplikovali. Majstori su u tome Smiley
Besplatne varijante:
- Dovoljan vam je Dropil nalog i mozete koristiti Jade da trgujete sa kapitalom do 500 USD, koristeci jednog bota. Jedan bot znaci da imate jedan osnovni coin kojim trgujete sa drugim altcoinima (u pocetku birate izmedju BTC, ETH i USDT).
- Ukoliko imate Drop tokene u vrednosti vecoj od 500 USD, mozete koristiti Jade da trgujete kapitalom do 1000 USD i to se povecava sa svakih dodatnih 500 USD koje imate u Dropovima
- Ukoliko imate Drop tokene u vrednosti vecoj od 2500 USD, mozete koristiti tri Jade bota istovremeno (na primer da trgujete sa BTC, ETH i USDT istovremeno)
U svim ovim varijantama nemate nikakav mesecni fee, a ako Drop drzite u Dex-u mozete dobijati i dodatne Drop tokene

Placene varijante:
- Osnovna mesecna pretplata (Single tier - 290 USD godisnje) vam omogucava da trgujete sa jednim botom, pri cemu kapital nije ogranicen
- Sledeci nivo (Multi - 490 USD godisnje) omogucava koriscenje do 5 botova istovremeno
- Najskuplja pretplata (Ultimate - 990 USD godisnje) omogucava koriscenje do 1000 botova istovremeno. Multi i Ultimate omogucavaju koriscenje botova na vise menjacnica istovremeno.
Ove pretplate se isplate ljudima koji ce trgovati vecim iznosima.
Gore navedene cene su sa godisnje pretplate i sa njima nema cekanja na slobodna mesta na listi. Moguce je placanje i na mesecnom nivou, pri cemu su cene oko 20% vise (odnosno samo izbrisete nule u pomenutim cenama - 29, 49 i 99 USD) i morate cekati da se oslobodi mesto na listi cekanja.

Nadam se da sam sad pokrio vecinu nedoumica Smiley

Rekao si (valjda) sve osim onoga što me zanima Grin
Ako sad kupim DROP tokene, mogu li odmah početi koristiti Jade i Dex ili za sad mogu koristiti samo Dex, a za Jade čekati da postane javno dostupan?

Koliko sam razumeo, Jade jos uvek nije zvanicno startovao. S tim sto i kad startuje prvo ce ici za pretplatnike i jos uvek se ne znaju tacni datumi. Za Dex ti treba minimum Dropila u vrednosti $50

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 02, 2019, 08:38:29 PM
 #24

Kao sto rece examplens, Jade je jos u zatvorenoj beti i samo odabrani je mogu koristiti/testirati. Dex mogu da koriste svi koji kupe Drop tokene (minimalno u vrednosti 50 USD).
Bokile
Member
**
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 36


View Profile WWW
May 03, 2019, 09:15:21 PM
 #25

Izgleda da počinju za dva dana, u nedelju. Za početak oni koji su platili pretplatu. Koliko vidim kreću samo sa Binance. Dzeronimo, za kad su najavili druge menjačnice?
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 04, 2019, 11:39:44 AM
 #26

Izgleda da počinju za dva dana, u nedelju. Za početak oni koji su platili pretplatu. Koliko vidim kreću samo sa Binance. Dzeronimo, za kad su najavili druge menjačnice?
Evo najnovijih informacija. Jade ce postati dostupna sutra (u nedelju) tokom dana. Svi ce moci da pristupe botu i ako zele konfigurisu po svojim zeljama, ali ce samo oni sa placenim nalozima moci i da ga pokrenu. Mi koji cemo koristiti besplatnu verziju cemo sacekati jos malo. Iako su najavljivali bar dve menjacnice od prvog dana, ipak ce za pocetak biti moguce koristiti samo Binance. Nisu rekli kad ce omoguciti druge menjacnice. Nije im ovo prvi put da daju preambiciozna obecanja, ali se bar trude i rade, pa im ne zameram previse.
baxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 29

icoshrimp.com Check out ICO reviews


View Profile WWW
May 04, 2019, 08:48:58 PM
 #27

Jesi uspio upast na waitlistu za bot ?
Dobri su dropilovci ja hodlam coine jos od bountija pao je coin x10 al jbg bio je bear, moguce da ce se vratit vrijednost na ico cijenu jer stavno stalno nesto developaju..

icoshrimp.com Check out ICO reviews
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 04, 2019, 09:49:16 PM
 #28

Nisam ni pokusavao upasti na waitlistu jer da ulozim sav BTC i ETH koji imam pa ne bih presao limit za besplatno koriscenje Jade bota Sad
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
May 04, 2019, 10:05:35 PM
 #29

Nisam ni pokusavao upasti na waitlistu jer da ulozim sav BTC i ETH koji imam pa ne bih presao limit za besplatno koriscenje Jade bota Sad

Plus je problem Binance i upotreba preko VPN Smiley Ipak da mi cekamo sledecu menjacnicu, do tad ce biti omoguceni i free nalozi.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 09, 2019, 06:34:32 PM
 #30

 Evo konacno i konkretnog datuma dostupnosti Jade bota za one koji nece nista da placaju. Svi sa besplatnim nalozima ce moci da pokrenu Jade 20.05.2019. Ako neko zeli placeni paket, moci ce da ga kupi od 13.05.2019.
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
May 09, 2019, 07:05:13 PM
 #31

Evo konacno i konkretnog datuma dostupnosti Jade bota za one koji nece nista da placaju. Svi sa besplatnim nalozima ce moci da pokrenu Jade 20.05.2019. Ako neko zeli placeni paket, moci ce da ga kupi od 13.05.2019.

I dalje ostaje jedino na Binance? Mi ovde imamo malo problema sa koriscenjem te menjacnice, a plus ova situacija sa njima od pre neki dan, pitanje je kako ce sve to raditi. Koliko znam problem se pojavio i izmedju ostalog sa API propustima

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 10, 2019, 10:42:11 PM
 #32

Da, i dalje samo Binance, a mene sve vise kopka da prebacim neku sicu i da malo vezbam Smiley
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
May 21, 2019, 12:27:17 PM
 #33

Otvoren Jade za sve. Zvanicno od njih:

Quote
Use for Free

Jade allows up to $500 of free automated trading on a single bot, no subscription or payment needed. All you need is a free Dropil account!

 

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
May 21, 2019, 02:29:54 PM
 #34

Otvoren Jade za sve. Zvanicno od njih:

Quote
Use for Free

Jade allows up to $500 of free automated trading on a single bot, no subscription or payment needed. All you need is a free Dropil account!

 
Hvala na informaciji, examplens!

Može li netko poslati referral (ako imaju neki sustav nagrađivanja), da vidim o čemu se radi?
Već duže vrijeme razmišljam o upotrebi botova pri trgovanju, a sada kada imamo besplatnu soluciju, ništa me ne sprječava da isprobam.

Jeste li se vi okušali s Jade i kakva su vaša iskustva?

BTC
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 21, 2019, 04:59:17 PM
 #35

Otvoren Jade za sve. Zvanicno od njih:

Quote
Use for Free

Jade allows up to $500 of free automated trading on a single bot, no subscription or payment needed. All you need is a free Dropil account!

 
Hvala na informaciji, examplens!

Može li netko poslati referral (ako imaju neki sustav nagrađivanja), da vidim o čemu se radi?
Već duže vrijeme razmišljam o upotrebi botova pri trgovanju, a sada kada imamo besplatnu soluciju, ništa me ne sprječava da isprobam.

Jeste li se vi okušali s Jade i kakva su vaša iskustva?
Poslao sam ti PM sa ref linkom. Ja jos nisam probao jer je Srbija blacklistovana na Binance (jedinoj trenutno podrzanoj menjacnici), ali kad vidim rezultate koje postizu sa Jade razmisljam da probam sa VPN-om, pa sta bude.
Bokile
Member
**
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 36


View Profile WWW
May 21, 2019, 08:19:16 PM
 #36

Hajde javi kako je prošlo ako odlučiš da koristiš Binance, pošto i ja razmišljam o tome. Ko zna kad će dodati drugu menjačnicu, a šteta da se propušta prilika. Klasičan FOMO Grin
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
May 22, 2019, 09:10:43 AM
 #37

Poslao sam ti PM sa ref linkom. Ja jos nisam probao jer je Srbija blacklistovana na Binance (jedinoj trenutno podrzanoj menjacnici), ali kad vidim rezultate koje postizu sa Jade razmisljam da probam sa VPN-om, pa sta bude.

Koji VPN koristiš? si probao Intense/Lethean možda?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 22, 2019, 10:26:26 PM
 #38

Poslao sam ti PM sa ref linkom. Ja jos nisam probao jer je Srbija blacklistovana na Binance (jedinoj trenutno podrzanoj menjacnici), ali kad vidim rezultate koje postizu sa Jade razmisljam da probam sa VPN-om, pa sta bude.

Koji VPN koristiš? si probao Intense/Lethean možda?
Nista od toga. Logovao sam se par puta na Binance koristeci VPN ugradjen u Opera browser. Malo je cimanje jer mi uvek radi dvostruku proveru i slanje SMS-a, jer svaki put registruje da pristupam sa novog uredjaja i nove lokacije.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
May 23, 2019, 06:45:13 AM
 #39

Jel mi može netko objasniti zašto Jade nije cijelu noć napravio niti jedan trade? Ovako sam postavio postavke:



Kao glavni coin sam odabrao ETH i stavio mu 0.5 ETH. Inače, ovo mi je prvi bot s kojim se "igram" pa nisam siguran što i kako, ali mislim da bi trebalo raditi, zar ne?
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
May 23, 2019, 10:04:52 AM
 #40

Jel mi može netko objasniti zašto Jade nije cijelu noć napravio niti jedan trade? Ovako sam postavio postavke:
[...]
Kao glavni coin sam odabrao ETH i stavio mu 0.5 ETH. Inače, ovo mi je prvi bot s kojim se "igram" pa nisam siguran što i kako, ali mislim da bi trebalo raditi, zar ne?

koje trejding parove si odabrao? ili on to automatski bira, ETH -> sve dostupno?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!