Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:51:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Atlant projekt wart uwagi.  (Read 914 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 06, 2019, 10:46:51 AM
Last edit: May 06, 2019, 04:28:16 PM by wwzsocki
Merited by DarkStar_ (4), poptok1 (2), Tytanowy Janusz (1), adamvp (1)
 #1

Chcę podzielić się wiadomością, ponieważ jest bardzo ważna, a cena ATL już podskoczyła o 70% w kilka dni.

Atlant został zakceptowany przez Globalną Sieć Innowacji Finansowych (GFIN), transgraniczną piaskownicę regulacyjną dla firm testujących innowacyjne produkty finansowe, usługi lub modele biznesowe w wielu jurysdykcjach, aby uczestniczyć w programie.

Pod przewodnictwem brytyjskiego urzędu ds. Postępowania finansowego GFIN składa się z 29 organów regulacyjnych z całego świata. W styczniu wystosowano zaproszenie do składania wniosków przez banki i firmy fintech zainteresowane szybkimi ścieżkami autoryzacji ukrytymi w inicjatywie.

Spośród 44 wnioskodawców GFIN wybrał osiem firm do przeprowadzenia wstępnej transgranicznej próby usługi. Należą do nich Onfido, Tradle, Ascent RegTech Starling Trust, Alphapoint, Coinvestion, DACX i Atlant.

Raport ewaluacyjny pojawia się, gdy FCA przedstawia swoją piątą i największą dotychczasową grupę piaskownicy, składającą się z 29 firm z propozycjami obejmującymi szereg obszarów innowacji, w tym tożsamość cyfrową, tokenizację aktywów finansowych i włączenie finansowe.

To naprawdę wielka wiadomość dla Atlant i mimo to, że są tak cicho o swojej pracy i nie dostarczają, żadnych dodatkowych informacji o licencjach, co jest dowodem na to, że jest to prawdziwa okazja i musimy trochę poczekać.

Jeżeli chcecie przeczytać cały artykuł, to tu jest link: https://www.finextra.com/newsarticle/33740/global-sandbox-accepts-first-eight-firms

I jeszcze link do Atlant na Coinmarketcap: https://coinmarketcap.com/currencies/atlant/ chociaż dane nie są dokładnie widoczne, bo wolumen jest bardzo skromny tylko 10 tysięcy $ dziennie i dlatego trzeba zajrzeć na gieldy, dla sprawdzenia dokładnych cen.

Ostatnio było dużo zarzutów przeciwko Atlant, bo prowadzą bardzo skompą politykę informacyjną i nie zdradzają, żadnych informacji o pozwoleniach, na które czekają. Powoli zacząłem wątpić, bo jak wiemy skamu jest dużo. Przez długi czas wiązałem duże nadzieje z tym projektem i mam trochę tokenów ATL w portfelach. Dlatego bardzo mnie cieszy ta informacja, bo jak trochę poczytałem o GFIN, to sie okazuje, że jest to bardzo poważna instytucja i to potężne osiągnięcie dla projektu Atlant, które otworzy im masę drzwi, między innymi w kolejkach do pozwoleń, a to jest jedyny brakujący komponent, bo aplikacja i giełda, a nawet aplikacje mobilne, są już w pełni gotowe.

Jeżeli macie jakieś pytania co do projektu Atlant, to zachęcam do dyskusji. Ja jestem z tym projektem od samego początku i wiem o nim dosłownie wszystko.

"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713999074
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713999074

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713999074
Reply with quote  #2

1713999074
Report to moderator
1713999074
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713999074

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713999074
Reply with quote  #2

1713999074
Report to moderator
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 12, 2019, 10:17:26 PM
 #2

No proszę, a miałem dokupić  Grin

no w sumie to ciekawe czy te moje ATL kiedykolwiek (a właściwie to zanim hitbtc to delistuje/albo samo padnie - bo hitbtc ma tak wysokie prowizje, że nie opłaca mi się tych coinów wypłacać Sad)  jeszcze dojdą do mojej ceny zakupu, czyli powyżej      0   .00002700       btc :/  (chyba, że może ktoś z Was ma konto na mercatox, bo widzę, że tam też jest ten coin i mógłbym powiedzieć jakie są tam warunki wypłaty, to może pomyślę nad swapem?)

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 13, 2019, 06:45:00 AM
 #3

Jak to są male ilości (a mówisz, że tak małe, że aż nie opłaca się wypłacać), to zrób ofertę kupna na forkdelcie https://forkdelta.app/#!/trade/ATL-ETH . Ja tak zrobilem z miesiąc temu i mi przyszło po 2 dniach (w dadatku 20% taniej niż wtedy było na hitbtc i mercatox). 
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 13, 2019, 04:35:17 PM
 #4

...Ja tak zrobilem z miesiąc temu i mi przyszło po 2 dniach (w dadatku 20% taniej niż wtedy było na hitbtc i mercatox). 

Mam pytanie kupowałeś czy sprzedawałeś? Domyślam się, że kupowałeś i jeżeli tak, to jakie to były ilości?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 13, 2019, 05:00:03 PM
 #5

...Ja tak zrobilem z miesiąc temu i mi przyszło po 2 dniach (w dadatku 20% taniej niż wtedy było na hitbtc i mercatox). 

Mam pytanie kupowałeś czy sprzedawałeś? Domyślam się, że kupowałeś i jeżeli tak, to jakie to były ilości?

Coiny spoza top 500 CMC traktuję bardziej jak kupno losu na loterię niż inwestycję. Więc kupiłem los na loterię o nazwie "atlant" o wartości 40$ Smiley Coiny takie wrzucam na portfel i zapominam ... sprawdzam raz na kilka miesięcy. Atlant nie wiem kiedy urósł 70% bo u mnie na porfelu ciągle te same 40$ ... a nawet trochę mniej ... mimo, że bitcoin zrobil z 50% w tym czasie.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 15, 2019, 11:48:27 AM
 #6

...Coiny spoza top 500 CMC traktuję bardziej jak kupno losu na loterię niż inwestycję...

Zgadza się i powiem Ci, że to wcale nie głupie z tą kasą na loterię. Jeżeli masz przepuścić na głupoty albo właśnie w Totka, bo kumulacja i systemem będziesz grał, to lepiej faktycznie zrobić research i kupić sobie takie tokeny, a nuż widelec za parę lat się okaże, że kupiłeś przyszłego odpowiednika McDonalda albo BP.

Znam ludzi co w Polsce po kilkaset złotych tygodniowo na totka wydają. I nikogo kto by wygrał  Wink.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 19, 2019, 10:14:29 PM
 #7

W sumie to kiedyś sam bitcoin był uznawany za takie aktywo w rodzaju kuponu na loterię: https://blogi.bossa.pl/2013/04/14/bitcoin-jako-kupon-na-loterie/ (W odpowiednim temacie jeśli będzie okazja z chęcią rozwinę ten wątek)
Jak dla mnie to też całkiem fajne podejście - jedyną istotną kwestią jest tu wg. mnie to, żeby nie przesadzać z udziałem w portfelu takich walut.
Ponadto to że coin nie jest w top500 nie oznacza jeszcze, że automatycznie inwestycja w niego jest loterią (jednak tutaj trzeba wykonać na prawdę bardzo głęboki research) 

Jak to są male ilości (a mówisz, że tak małe, że aż nie opłaca się wypłacać), to zrób ofertę kupna na forkdelcie https://forkdelta.app/#!/trade/ATL-ETH . Ja tak zrobilem z miesiąc temu i mi przyszło po 2 dniach (w dadatku 20% taniej niż wtedy było na hitbtc i mercatox). 

W sumie to wciąż   tak małe ilości, że nie opłaca się nawet w ten sposób bawić Cheesy ale może jeśli cena podrośnie choć troszkę to skorzystam z tego sposobu - mam tylko nadzieję, że zdążę zanim hitbtc padnie...

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 22, 2019, 12:14:57 PM
Last edit: May 22, 2019, 12:51:47 PM by wwzsocki
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #8

Dopiero co pisałem o przyjęciu projektu Atlant do GFIN, a tu już jest następna super wiadomość i cena ATL znowu poszybowała o kolejne 75% w tylko jeden dzień.

ATLANT jest finalistą konkursu innowacji i przedsiębiorczości w Chinach w Shenzhen



Platforma ATLANT została wybrana spośród finalistów trzeciego konkursu China Innovation & Entrepreneurship Final (8-14 kwietnia) w Shenzhen. Osiągnięcie ostatniego etapu konkursu wymagało wygrania rund wstępnych z udziałem setek obiecujących startupów. Dzięki uczestnictwu w finałach Shenzhen zespół ATLANT miał okazję współpracować z samorządem lokalnym, technoparkami, bankami, firmami finansowymi i funduszami VC, a wiele z nich chciało poznać dalsze szczegóły dotyczące platformy ATLANT.

Konkurs China Innovation & Entrepreneurship przyciąga liczne wysokiej jakości zagraniczne projekty i integruje innowacyjność i przedsiębiorczość, aby pomóc zagranicznym projektom połączyć się z chińskimi zasobami przemysłowymi hi-tech, rozszerzając tym samym chiński rynek o obopólne korzyści i wyniki przynoszące korzyści.




https://blog.atlant.io/atlant-reaches-the-3rd-china-innovation-entrepreneurship-competition-final-in-shenzhen-42103ead3bd5




adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 23, 2019, 05:59:18 PM
 #9

Dopiero co pisałem o przyjęciu projektu Atlant do GFIN, a tu już jest następna super wiadomość i cena ATL znowu poszybowała o kolejne 75% w tylko jeden dzień.




No no, w takim tempie to za jakieś 100dni wyjdę na zero Wink
Kurcze w sumie przyszedł mi teraz do głowy pomysł na zagadnienie do poruszenia - jak poradzić sobie z odrzuceniem wielu obiecujących projektów ze swojego koszyka inwestycyjnego?

Natomiast co do ATLANT - gdzie właściwie najlepiej trzymać tokeny? Chociaż hm.. w zasadzie przecież to ERC20 - tylko dziwne że na hitbtc jest tylko para z btc.. a tak w sumie to docelowo to ATLANT pozostanie tokenem na Ethereum czy planuje stworzyć swój mainnet?

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 23, 2019, 06:38:22 PM
Last edit: May 23, 2019, 09:07:50 PM by wwzsocki
 #10

...ATLANT pozostanie tokenem na Ethereum czy planuje stworzyć swój mainnet?

Tak Atlant pozostanie na Ethereum, jeżeli wystapią jakieś problemy, to zawsze będzie możliwość wystartownia własnej kryptowaluty lub zmianę blockchaina.

...Natomiast co do ATLANT - gdzie właściwie najlepiej trzymać tokeny?...

Ja wszystkie swoje tokeny i kryptowaluty trzymam na portfelach lub nawet na papierowych offline, jeżeli chodzi o duże inwestycje.

...jak poradzić sobie z odrzuceniem wielu obiecujących projektów ze swojego koszyka inwestycyjnego?...

Jak znajdziesz odpowiedź na to pytanie, to proszę daj mi znać  Wink Grin.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 30, 2019, 06:13:22 PM
Last edit: October 30, 2019, 06:36:16 PM by wwzsocki
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #11

Przyszedł czas na aktualizacje najnowszych informacji o projekcie Atlant, a nareszcie jest się czym podzielić.

Wszyscy, którzy chociaż trochę znają Atlant wiedzą, że chcą oni stokenizować kupno i sprzedaż nieruchomości, wystartować platformę do wynajmu P2P (AirBnB killer), oraz uruchomić giełdę krypto i giełdę nieruchomości. Jak wiecie od dłuższego czasu nie było, żadnych większych aktualizacji, oprócz comiesięcznych raportów i stałego kontaktu z zespołem na Telegramie.

Jednak to ma się zmienić i to już od jutra, ponieważ właśnie jutro zaczyna się konferencja HOST w Londynie  https://blog.atlant.io/join-atlant-team-at-host-conference-in-london-31-oct-1-nov-2019-3781b4119f7a, na której zespół Atlant po raz pierwszy przedstawi wszystkie produkty w pełnej wersji.

Już możecie rzucić okiem na najnowsze osiągnięcia Atlant, które przeciekły na Telegramie.

https://karta.com/ - platforma do wynajmu P2P

https://uvas.com/ - giełda nieruchomości

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Atlant+Mobile - wszystkie google apps dla Atlant

https://github.com/AtlantPlatform/BaseSecurityToken/ - specjalnie stworzony nowy token przez Atlant ERC 1462

https://atlant.io/ - demo


Dodatkowo oczywiście jest też w pełni funkcjonująca giełda krypto, oraz apki na wszystkie dostępne telefony.

To jest ten moment, na który czekaliśmy od ponad dwóch lat i myślę, że teraz wszystko powinno ruszyć z kopyta. Tak bardzo krytykowana strategia teamu Atlant, że reklamujemy dopiero gotowy produkt, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Szczególnie, kiedy na rynkach krypto, jest szansa na rynek byków i wzrosty cen.

Obydwie platformy wyglądają bardzo obiecująco i są praktycznie w 100% gotowe. Aktualnie bazy danych są migrowane pomiędzy platformami i zaraz po konferencji, wynajem ma być wystartowany do ogólnego użytku, więc cała machina Atlant zacznie działać. Nody, zarabianie na tokenach ATL, wynajmie, dysputach i wiele innych możliwości pracy w ekosystemie Atlant, jako agent, rozjemca, itd.

Zapraszam do dyskusji i bardzo chętnie odpowiem na pytania dotyczące projektu Atlant, ale zachęcam też do przeczytania białej księgi, żeby dokładnie zrozumieć, jak ten projekt będzie działał, bo jest to na prawdę bardzo złożony mechanizm, który trzeba najpierw zrozumieć, żeby dostrzec jego zalety, oryginalność i możliwości.

Atlant White Paper:
https://neironix.io/documents/whitepaper/676/Atlant_WP_publish.pdf
https://medium.com/@atlantio/atlant-real-estate-platform-c2b4ef85079d


wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 02, 2019, 09:53:26 PM
 #12

No i tak jak przypuszczałem Atlant token eksplodował po konferencji w Londynie i tylko w ostatnich dniach poszybował o 200% do góry, co oczywiście cieszy mnie niezmiernie, ponieważ jestem właścicielem jednego z 50 największych portfeli  Cheesy.



Na konferencji Host byli inwestorzy Atlant, część z nich od dawna wychwalała projekt, ale była także grupa sceptyków, którzy aktualnie wychwalają projekt i skupują wszystko co możliwe.

Jest cała masa nowych informacji, więc doradzam, jeżeli ktoś jest zainteresowany, czytać oficjalny https://t.me/atlant_eng, a przede wszystkim nieoficjalny kanał na Telegramie https://t.me/atlant_trading, na którym insiderzy dzielą się wiadomościami, którymi Atlant team nie może, bo jest związany umowami (szczególnie online gdzie zostają po tym ślady).

Wiemy na pewno, że będą nowe giełdy i już jest bardzo blisko do licencji na giełdę i tokenizacji nieruchomości w dwóch krajach europejskich. Dodatkowo, kilka dużych banków i firm będzie współpracować z Atlant.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, aż tak dobrych informacji, to jest przełom, na który czekali wszyscy inwestorzy Atlant i potwierdziło się, że pomimo problemów, projekt nie jest, żadnym skamem, a jak przyjrzeć się bliżej wszystkim wcześniejszym działaniom, to były one na pewno z myślą o rozwoju firmy.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
November 04, 2019, 11:26:30 AM
 #13

Trzeba być szalonym, by trzymać 6000$ w tokenie z top 740 CMC o całkowitej wartości 1.7 mln $. 0,3% wszystkich tokenów. Robi wrażenie. Wizjoner albo szaleniec Smiley W końcu atak na top 100 tokenu atlant przyniesie zysk  x22, a takie rajdy się zdarzają w tak małych tokenach.

Wracając do fundamentów. To fakt, chłopaki tworzą innowacyjną platformę do inwestycji w realne produkty przy pomocy krypto. Tylko gdzie w tym wszystkim jest token Atlant? Co nadaje mu użyteczności a co za tym idzie wartości? Co sprawi, że ludzie będą chcieli go posiadać?
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 04, 2019, 12:28:20 PM
 #14

Trzeba być szalonym, by trzymać 6000$ w tokenie z top 740 CMC...

Albo dostać go z kampanii bounty  Wink.

A co do 740 pozycji, to przez chwilę był na 326, kiedy cena podskoczyła prawie o 300% przez dwa dni.

Szczerze mówiąc miałem więcej, ale nie mogłem się opanować, żeby nie sprzedać pierwszych kilku miesięcznych rat, bo było to na początku warte 2000 euro, a później stopniowo mniej z miesiąca na miesiąc: 1600, 1200, 1000$ i to był ostatni raz jak sprzedałem.

Nawet, jeżeli tokeny ATL nie będą nic warte, to i tak dały mi zarobić pokaźną sumkę, więc dlatego trzymam, a dodatkowo projekt jest rewolucyjny, faktycznie pracują nad nim i widać efekty, czyli jest szansa, że nawet bez licencji, kiedy niedługo wystartuje platforma do wynajmu Karta.com i ruszy machina Atlant, to wtedy ATL powinno dostać się na większą giełdę, a wtedy, to już wszystko jest możliwe. Trzeba dodać, że nawet, już teraz nikt nie chce sprzedać i na wszystkich giełdach, jest raptem 20.000 tokenów ATL do sprzedania.

Nawet te sprawy z bounty, itd. oczywiście wywołały burzę i masę złej reklamy, nawet ja dołożyłem cegiełkę  Wink, ale jak spojrzeć z drugiej strony, gdybym był na ich miejscu, to zrobiłbym to samo.
Po prostu, kiedy zaczynali, to była dla nich nowość i zrobili kilka błędów podczas ICO, na przykład z wyliczeniem bounty  Grin, później robili co można, żeby nie położyć projektu przez te błędy, ale wypłacili co do grosza i jak na razie wypełniają roadmap, więc są duże szanse, szczególnie patrząc na ostatnie aktualizacje i jakie zainteresowanie projektem wywołały.




wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 04, 2019, 10:26:52 PM
 #15

Trzeba być szalonym, by trzymać 6000$ w tokenie z top 740 CMC...







 Grin Grin Grin


Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
November 04, 2019, 10:38:53 PM
 #16

Grin Grin Grin
Już 12 centów i tylko dziś +409%. Gratuluję Smiley.

Ale nie byłbym sobą jakbym nie wynalazł drobnego szkopułu.



400% pompa nabita przy 3000$ wolumenu... Cała pompa to pewnie coś około 5000$ realnego wolumenu. Być może to 1 jajcarz. Być może 100 inwestorów w "lotto" po 50$ każdy. Oczywiście trzymam kciuki za kontynuację wzrostów. Może po prostu chętnych jest sporo a nikt nie chce sprzedawać stąd takie wzrosty bez wolumenu. Smiley

Prawdopodobnie próbowanie na szybko wyjść z tych 9000$ będzie się wiązało ze zdumpowaniem ceny spowrotem poniżej 1 centa.

Niemniej niesamowita pompa i Gratuluję uczestnictwa Smiley
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 04, 2019, 10:46:43 PM
 #17

400% pompa nabita przy 3000$ wolumenu...

Nie, jest wyższy 10.000$  Grin, a to i tak o 10 razy więcej niż normalnie, bo standardowo było, tylko 1000$ wolumenu na dzień.

Atlant, jest tylko na dwóch i to złych giełdach Yobit, Mercatox, więc te wolumeny nie powinny dziwić, biorąc pod uwagę, że nikt nie chce sprzedać od dłuższego czasu.

Cenę 2 centy ATL trzyma, już od prawie roku.

Nawet po tej nowej, wysokiej cenie, ktoś chce kupić 70,000 ATL na giełdzie Yobit od dwóch dni i nikt nie chce sprzedać.

Telegram eksploduje od ofert kupna OTC, ale jak wcześniej nikt nie chce sprzedać.

A cena rośnie co odświeżenie  Cheesy

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
November 05, 2019, 11:27:05 AM
 #18

Atlant, jest tylko na dwóch i to złych giełdach Yobit, Mercatox, więc te wolumeny nie powinny dziwić, biorąc pod uwagę, że nikt nie chce sprzedać od dłuższego czasu.

I tak to może wyglądać przez długi okres czasu. Giełdy niechętnie listują tokeny konkurencji. BNB - top 8 największych krypto a jednak listuje je głównie Binance i parę scamowych giełd, ale praktycznie nikt z czołówki (huobi, okex, bithumb, bitfinex, kraken, coinbase). Czemu? Marketing. Wolą zrezygnować z prowizji z handlu na ogromnym coinie niż promować konkurencję.

To samo z atlant (token giełdy). W dodatku jest to chyba security token o ile dobrze kojarzę, a tych wielkie giełdy boją się jak ognia.

Nawet po tej nowej, wysokiej cenie, ktoś chce kupić 70,000 ATL na giełdzie Yobit od dwóch dni i nikt nie chce sprzedać.

Chwilę po moim poście cena skoczyła na 14 centów a potem spadła z powrotom na 4 centy (71% dump) a wolumen urosną w tym czasie o 400$. 400$ wystarczyło by zdumpować kurs o 71%. 70 000 ATL to 2800$ po obecnej cenie.

Telegram eksploduje od ofert kupna OTC, ale jak wcześniej nikt nie chce sprzedać.

A spróbuj z ciekawości wynegocjować jakąś cenę za np. 50k$ w ATL. Ciekawe ile ponad/poniżej obecnego kursu znajdziesz chętnych. Może ci to pokazać co o projekcie myślą "średnie ryby".

Nie zrozum mnie źle. Cieszę się twoim sukcesem i trzymam kciuki za kolejnymi wzrostami. Obawiam się tylko czy to nie jest zabawa jednego jajcarza, który przy pomocy 1 bitcoina ożywił kurs na kolejne tygodnie. Pytanie, czy jak nie postanowi wystartować z kolejną falą, to czy nie dobrze by było zrealizować na nim choć 20% porfela. Bo jak jajcarz opuści pokład i kurs wróci do powolnych spadków to realizacja jakiegokolwiek większego zlecenia będzie niemożliwa bez ogromnego dumpu.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 05, 2019, 12:16:08 PM
 #19

...Nie zrozum mnie źle. Cieszę się twoim sukcesem i trzymam kciuki za kolejnymi wzrostami...

A broń boże i wdzięczny jestem za komentarze.

... W dodatku jest to chyba security token o ile dobrze kojarzę, a tych wielkie giełdy boją się jak ognia...

Też tak myślałem, a jednak nie jest. Tokeny, które będą handlowane na Uvas.com, czyli stokenizowane nieruchomości, to będą właśnie security tokeny pod, które został wymyślony ten specjalny typ tokena ERC 1462, a sam ATL nie jest tokenem security. Oprócz tego będzie stablecoin Atlant. Ja też musiałem trochę poczytać, żeby to zrozumieć.

...spróbuj z ciekawości wynegocjować jakąś cenę za np. 50k$ w ATL. Ciekawe ile ponad/poniżej obecnego kursu znajdziesz chętnych. Może ci to pokazać co o projekcie myślą "średnie ryby"...

Już próbowałem i nie ma problemu ze sprzedażą takich ofert 50 tysięcy ATL za cenę 0.8 do 0.1$. Dużo handlowania OTC jest w nieoficjalnym Telegramie, właśnie
 po to otworzony i można rozmawiać zupełnie bez cenzury zespołu, chociaż Atlant, jest też właścicielem tego kanału. Najlepiej widać trejdy OTC patrząc na kontrakt Atlant na jakimś eksploratorze, tam widać jak takie transakcje kilka, kilkanaście tysięcy tokenów codziennie zmieniają ręce.

Tak jak mówiłem, jak miesięczna rata była po mniej niż 1000$ to przestałem sprzedawać, więc teraz na pewno nie sprzedam po takiej małej pompce.
Będę czekał do końca i albo zarobię dużo, albo nic, a i tak, już zapłacił Atlant za bounty bardzo dobrze  Cheesy.


wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 08, 2019, 09:45:47 AM
 #20

Atlant trzyma się dobrze po tej pompie i cena podskoczyła o ponad 150%, a wolumeny dzienne są wyższe dziesięciokrotnie i aktualnie wynoszą około 20.000$.



Jak to ładnie widać, kiedy pompa jest naturalna od prawdziwych inwestorów, a nie zwykły "pump and dump" na chwilę. To wszystko, to bardzo dobre znaki, jeżeli udało się tak ładnie rozbujać projekt, tylko dzięki jednemu pokazowi i dwoma demami produktów. Już nie mogę się doczekać, co się będzie działo, kiedy ruszy pierwszy produkt i zaczną się dywidendy, nody i zarobki, bo wtedy przecież będzie niesamowite zapotrzebowanie na token ATL.

Przybyło zainteresowanych ludzi projektem i mam na Telegramie codziennie ponad 100 nieprzeczytanych wiadomości na każdej z grup Atlant, gdzie kiedyś całymi dniami nie działo się kompletnie nic, chociaż kanał był zawsze aktywny, a moderatorzy odpowiadają bardzo szybko.

Od samego początku Atlant zainteresował mnie, ponieważ ich white paper, był tak skomplikowany, że musiałem go czytać kilka razy, żeby cokolwiek zrozumieć, a i tak wiele zagadnień trzeba było przedyskutować z zespołem i poprosić o głębsze wytłumaczenie, żeby zrozumieć, jak to będzie działać. To jest na prawdę bardzo skomplikowany produkt i wielu szukało, już dziury w całym i jak do tej pory, nikt się nie mógł do niczego przyczepić.

Widziałem najróżniejsze debaty pod kątem projektu Atlant o security tokenach, wynajem i problemy rozjemcze, zarządzanie nieruchomościami, dywidendy, nody, inteligentne umowy, itd. Czasami, aż sam się dziwiłem, jak sprytnie, to ktoś wymyślił i do dzisiaj nie wiem, kto jest twórcą tej białej księgi, a Atlant mówi, że to zasługa całego zespołu, ale aż ciężko uwierzyć i wydaje się, że ktoś musiał mieć niesamowitą wiedzę o Ethereum i nieruchomościach, że znalazł sposób, jak to zrobić, żeby było na tyle dobre, żeby starać się o licencje.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!