Bitcoin Forum
May 18, 2024, 02:16:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Atronocom Bounty (KYC istiyor)  (Read 321 times)
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
April 25, 2019, 07:55:35 AM

Bu KYC olayına itiraz etmek yerine artık alışmaya başlasak iyi olacak, yakında KYCsiz hiç bir proje kalmayacak ve bu işi yapmazsak bir kuruş para kazanamayacağız sanırım. Kimlik bilgilerini vermek gerçekten insanın canını sıkıyor ama ya çekip gideceksin yada bu deveyi güdeceksin.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 25, 2019, 06:42:37 PM

KYC li bountyler genel manada iyi bountyler oluyor. ama kimileri var ki sırf bounty ayağına, sırf ICO yapıyoruz ayağına kimlik hırsızlığı yapmaktalar. bu doğru değil
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
April 26, 2019, 12:08:20 PM

İster istemez bir tasarımcı gözüyle bakıyorum bountylere artık. Sitelerde team resimleri var mı, team memberların sosyal ağ resimleri nasıl falan diye. geçen sene onlarca bountye katıldım neredeyse %90'ı boş çıktı. Atronocom imzamda da olan bountysine ktıldığım bir proje ama sitelerinde KYUC yapılan alan inanılmaz kötü tasarlanmış kullanıcı dostu ise hiç değil. adam picture yazmış da abi neyin resmi? tama kimliğin resmi de bilmeyen adam nasıl yapacak?
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
April 26, 2019, 12:56:14 PM

artık airdroplar için bile kyc istenilen bir devirdeyiz. Bence farklı bişeyler ayarlamak lazım bu kyc olayları için. Artık bende çok sıcak bakamıyorum. Borsalar için eyvallah , icolar için eyvallah ama bountyler için can sıkıntısı.

+sonsuz katılıyorum bu duruma. Piyasaya ilk girdiğimde borsalara bile KYC yapmakta çekinmiştim fakat hadi KYC'sız olmak diyerek yalnızca güvendiğim büyük borsalara yapmıştım; Fakat artık cıvkı çıktı işin. Airdroplara katılırken bile baze görüyorum adamlar 10$ airdrop için kyc istiyor ki yollayıp yollamayacağı da belli değil.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 26, 2019, 06:55:34 PM

Belki katılan vardır diye uyarıda bulunma gereği duydum. Fake hesaplar yüzünden KYC zorunlu hale getirdiler. Kampanya bitimine kadar yapılması gerekiyor

Anlamafigim olay fake katılımı engellemenin başka yolu yok mu da kyc istiyorlar. Kim toktn için kyc yapar. Hadi borsayı mecbur yapıyoruz. En azından ben borsa için kyc yapıyorum. Ama bir token için hele ki eserinin ne olduğu belli olmayan token için kyc yapmak mantıklı gelmiyor doğrusu

Zorla KYC istemek için her türlü kılıf buluyorlar, multi katılımı filan işin bahanesi. Çok isteseler elbette tespit edebilirler. Nedense kimlik ve kişisel bilgi toplama muhabbeti çok popüler oldu, üç kuruş kazanmak için değer mi diye insan sorguluyor.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
May 06, 2019, 08:11:22 AM

Kyc nin nereye olacağı hakkında fikri olan var mı? Ben elweb sitelerine kyc yaptım. Kimlik adres fotoğraf hepsini yükledim ama onay gelip gelmediği hakkında fikrim yok. Gördüğüm zaman bakıyorum onaylandı gibi bir ibare olsaydı bari. Ayrıca bu adamlar. Ödemeyi siteye mi yapacak acaba?
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 10, 2019, 07:21:33 PM

Kyc nin nereye olacağı hakkında fikri olan var mı? Ben elweb sitelerine kyc yaptım. Kimlik adres fotoğraf hepsini yükledim ama onay gelip gelmediği hakkında fikrim yok. Gördüğüm zaman bakıyorum onaylandı gibi bir ibare olsaydı bari. Ayrıca bu adamlar. Ödemeyi siteye mi yapacak acaba?

kyc yi resmi sitesine üye olarak yapıyorsun. telegram grubuna katıl önce baya destek oluyorlar.
kyc onay alanlar için yeşil tick işareti gibi bir şey yapacaklarmış. pazartesi günü deniliyor. ama kyc için belgeleri üye olup hemen yapabiliyorsun.

atronocom google formu başvurusunda hangi mail adresi kullandınsa onun üzerinden kyc yap.

bende kyc yaptım, onay için bekliyoruz. ödül toplamı baya yüksek oldu. umarım borsada çok çakılmaz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: