Bitcoin Forum
May 01, 2024, 10:17:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yatırım Tavsiyesi alınacaktır :)  (Read 140 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
meser# (OP)
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
May 23, 2021, 06:21:31 PM

Davincij15'in konusunu ( https://bitcointalk.org/index.php?topic=5339043.0) Konu Dışında görmeyenimiz yoktur diyebiliriz. Bende bizim içimizdeki yerli Davincij15 leri ortaya çıkartmak amacıyla ve uzun soluklu bir yatırım sepeti oluşturmak istiyorum. Şuan fiyatı çok düşük olan lakin ileride heyvannn gibi şey yapacak olduğunu düşündüğünüz 10 projeyi sizden %25 fazlasıyla satın alacağım. 10 slotluk yer ayırıyorum ve 1 slot sadece 5$'a tekabül edecektir.

Örnek veriyorum. Elinizde şuan 100 mesercoin var ve bu 100 mesercoinin ederi 5 dolar. Ben sizden bu 100 mesercoini sizden 6.25 dolara alacağım ve uzun soluklu bir uykuya yatıracağım ve belki bir bitcoin fiyatı gibi değerlenmez ama belki bakarsınız bir ethereum bir bnb gibi değerlenir. Ödemeler için bir escrow ayarlayacağım forumdan güvenilir olan.

Gönül isterdi ki binlerce dolarımız olsun yüzlerce dolarlık alımlar yapalım lakin öğrenciyiz ve farklı yollardan düşe kalka bu sektörde birşeyler öğrenelim. Ücret gönderimleri için uygun fiyatlı transaction fee olan coinlerden gönderim sağlayacağım. Fazla vurup dalga geçmeyin diye de self moderated yapıyorum.

Örnek olarak başvuru metini neden bu projenin ileride değerleneceğini düşündüğünüzle yazın ( Haaa sonuna bir de bu konu ile sınırlı olmak üzere gocuman harflerle YTD yazabilirsiniz Cheesy ) ve 10 tane proje olduğunda seri alımlar gerçekleştirilip en az 1 senelik olmak üzere kış uykusuna yatıracağım: 

Örnek: Merhaba hocam elimde 100 tane mesercoin var. Şuanda 100 mesercoin 5$'a tekabül ediyor. Meser# nickli hocamızın 7/24 aktif olup komikli cevapları ve değişik konular açmasıyla ve hemen hemen her konuda bir atasözü ve deyim kullanmasıyla ön plana çıkan bir hocamız. İleride çok iyi komedi showları yapacağını düşünüyorum ve onun adına olan bu projenin değerleneceğini düşünüyorum o yüzden 100 mesercoini tarafınıza %25 fazlasıyla kitlemek istiyorum Cheesy Ne bileyim ya anlatamadım da işte kafamda iyi kurgulamıştım da yazıya dökemedim Cheesy

The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714558672
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714558672
Reply with quote  #2

1714558672
Report to moderator
1714558672
Hero Member
*

Ignore
1714558672
Reply with quote  #2

1714558672
Report to moderator
1714558672
Hero Member
*

Ignore
1714558672
Reply with quote  #2

1714558672
Report to moderator
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 23, 2021, 08:14:48 PM

Bir ticaret başlığını self moderated olarak açmak çok iyi bir fikir değil. Niyetiniz kötü olmasa bile çeşitli ithamlarla karşılaşmanıza sebep olabilir.

Yatırımla ilgili düşüncelerinize gelirsek bitcoin dominance hala %45 seviyesindeyken altcoin sepeti yapmak ve 1 sene elde tutmayı düşünmek çok makul bir yaklaşım olmayabilir.

Kararınızı etkilemek istemem ancak piyasa tekrar Altcoin piyasasında son durum anketi başlığındakine benzer duruma geçtiğinde bu hamleleri gerçekleştirmeniz daha az riskli olabilir.

Dominance oranı beklediğiniz seviyeye gelen kadar araştırma yapmak için bolca zamanınız olacaktır. Beklediğiniz seviyelere geldiğinde kademeleri kendinize göre ayarlayarak alım yapmaya başlayabilirsiniz. Kişisel stratejim bu yönde olacak.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
May 31, 2021, 10:43:34 PM

Yeni bitcoin arıyorsan bence artık bitcoin gibi bir şey gelmez. 100x civarı kazanmak her zaman mümkün fakat daha fazlası pek olası değil.

Ücretsiz 2 tavsiye vereyim.
1.cardstack
2.xdaichain

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 04, 2021, 02:37:05 PM

Bir tanede ben yazayım. Fetch.ai

DYOR vede YTD ( Çok saçma oldu bu konun altına ama ironi iyidir Smiley
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
August 26, 2021, 10:33:48 PM

benim alıp unuttuklarım.
OAX, Tezos, Avax, NSBT
Bunların içinden bir tek OAX beklentilerimin altında idi. Allahtan binance oax stake başlattı da keyfim yerine geldi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: