Bitcoin Forum
May 09, 2024, 04:53:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: ''Alsak bir dert, Almasak bir dert!!'' derken bu piyasa gider!  (Read 640 times)
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
May 16, 2019, 01:00:32 AM

Bitcoin ve ethereum yükselirken her zaman olduğu gibi altları ezerek gidiyorlar. USD olarak bir çok altcoinde kara geçerken ethereum btc olarak erimeye devam ediyoruz.bu yüzden doğru anda altlardan çıkmak yükseliş anında çok önemli. böylece daha yüksek kazanç sağlamak mümkün. herkese bol kazançlar
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
May 16, 2019, 02:34:48 AM

Hangi açıdan bakıldığıyla da alakalı bu durum. Çok uzun vadeli bakan birisi için hiç dert değil. Al, at cüzdana ve bekle. Ama kısa vade için öğrenmek şart.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
May 16, 2019, 08:25:50 AM

dostlar altcoinlerin genelde satoshi bazında toparlanma eğilimi ile aslında önümüzde şöyle bir fırsat var.

bitcoin 8000 dolarda ve bize pahalı geliyor değil mi?

şu anda atıyorum 2x satoshi olarak pump yapabilecek bir altcoin belirlenir.
herkesin bütçesi farklı farklı ama 0.50 bitcoin değerinde cardano aldın diyelim.

2000 satoshi tepesi var.

buraya tekrar gelecek olursa eğer 0.50 bitcoinin 0.90 bitcoin vs olabilir.
4000 doların 8000 dolar artık o zamana bitcoinin değeri ne olur bilinmez ama.

ben bitcoinden çıkarak cardanoya geçtim.

stop seviyem de oldukça yakında. takıldığı güçlü bir direnci aşması ve oradan tepki gelmesi bu kararı almamı sağladı.

o destek kırıldığında belki yine bitcoine geçiş yapacağım - tethere değil. bitcoine. bu şekilde bir kaybım da olmayacak.

bitcoin sert düzeltme yapmakta zorlanıyor ise altlarda belki fırsat kollamak lazım.

karar yine de size ait. ytd.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 16, 2019, 10:10:52 PM

bu düzeltmede bir miktar daha aldım düzeltme diyorum ama umarım düzeltmedir yaklaşık bir buçuk iki aydır düzeltme yapa yapa yukarı doğru tırmandı fakat çoğu zaman tırsarak alıyorum düzeltme değil de düşüş trendine girdi diyerekten
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 16, 2019, 10:16:23 PM

2017 yazını hatırladım. Foruma yeni geldiğim günlerdi... Bitcoin tırmanışa başladığında -6.000 dolar civarındayken- kafa karışıklığı yaşayıp kararsız kalan çok olmuştu. Buradan alsak mı almasak mı diye düşünürken, çoğu kişi kaçırdı ve BTC birden 10,000 dolara attı kendini. Tırmanış, geri çekilmelerle devam ederken, 6.000 dolardan almak konusunda kararsız kalan büyük bir kitle bu sefer 14,000 dolardan almaya başladı.
Yani sözün özü; tırmanış başladığında alamayanlar çoğunlukla tepe noktalardan almak zorunda kalıyor. "Tepenin" neresi olduğu da çok sonradan anlaşılıyor; yani düşüşe geçildiğinde!
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 17, 2019, 11:15:37 AM

kararsız kalmak en kötü karardan bile kötüdür diye boşa denmemiştir. hedefi belirleyip ona uygun şekilde hareket etmek gerekiyor.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 17, 2019, 03:08:00 PM

Birden uçuş bekliyorum .Anasını satayım önceden çok az coin olurdu sırayla pump yerlerdi şimdi binlere coin var .para sağa sola kaydı.para kazanmakta zorlaştı yüzde 30 lar falan max bana göre artık.öyle 5x falan anca binance launcpadlerinden falan gelir.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 21, 2019, 01:21:30 PM

2017 yazını hatırladım. Foruma yeni geldiğim günlerdi... Bitcoin tırmanışa başladığında -6.000 dolar civarındayken- kafa karışıklığı yaşayıp kararsız kalan çok olmuştu. Buradan alsak mı almasak mı diye düşünürken, çoğu kişi kaçırdı ve BTC birden 10,000 dolara attı kendini. Tırmanış, geri çekilmelerle devam ederken, 6.000 dolardan almak konusunda kararsız kalan büyük bir kitle bu sefer 14,000 dolardan almaya başladı.
Yani sözün özü; tırmanış başladığında alamayanlar çoğunlukla tepe noktalardan almak zorunda kalıyor. "Tepenin" neresi olduğu da çok sonradan anlaşılıyor; yani düşüşe geçildiğinde!

Maalesef doğru, kararsızlık insanı pişmanlığa sürüklüyor bu piyasada. Bir hamle yapıp arkana bakmamak lazım, yoksa öyle miydi böyle miydi diyene kadar piyasa alıp başını gidiyor. Gerçi Btc yine kararsız gibi son günlerde. Çıkacak mı yoksa aşağı salacak mı belli değil.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
May 21, 2019, 03:59:53 PM

Piyasada dört çeşit yatırım coinleri var bir kısa vadeli yatırım iki orta vadeli yatırım üç uzun vadeli yatırım 4 iflas yatırımı. Hangi coinin ne kadar zamanda kazandıracağını tespit etmek önemli. Aldığınız her coin ise kazandırmayabilir uzun süre beklersiniz ama piyasadan silinip gidebilir.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 21, 2019, 09:33:06 PM

kararsız kalmaktansa birkaç altcoine belirli miktar yatırım bölerek girmeyi mantıklı buluyorum ben altcoinler bitcoin bazlı çok kar edecekler gibime geliyor kısa vadede. zaten bugün neredeyse yükselmeyen altcoin yoktu bir çoğu baya bi yükseldi.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: