Bitcoin Forum
May 22, 2024, 10:45:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Coinbase Türkiyeye açıldı ( Şimdi Binance düşünsün )  (Read 802 times)
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 15, 2019, 02:38:15 PM

İlk defa duydum demekki çokda önemli değilmiş. Konu kitlenebilir.

ilahi cinler alemi Smiley)) adam güzel bir konu paylaşmış neden böyle konuşuyorsun ki ?

teşekkürler dostum bilgilendirme için.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
May 15, 2019, 04:38:04 PM

binance borsasına rakip olma potansiyeli var tabii ki ama daha alması gereken çok yol var. aktif kullanacağım borsalardan birisi olur coinbase.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
May 15, 2019, 04:49:09 PM

Coinbane'yi beğendim.Kyc yapıp kayıt olmuştum.Adamlar ciddi ve sağlam ilerliyor.Trk dezavantajları Abd gibi kripto piyasasına iyi  bakmayan bir ülkede olmaları.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
May 15, 2019, 05:33:42 PM

Coinbase dünyanın en güvenli cüzdanına sahip , trade yapmakta çok kolay. Bildiğim kadarıyla sigorta sistemi var platformun ama Türkiye'de ki kullanıcılar için geçerli mi bilmiyorum.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
May 15, 2019, 06:07:37 PM

Piyasadaki borsaların artması ve ülkelerde ticarete açılmaaı güzel bir şey tek el olayını bitiriyor binance piyasada tek kalsa istediği gibi takılır olan yatırımcıya olur.

murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 15, 2019, 06:21:00 PM

Coinbasenin farklı ülkelere açılması gayet güzel bir olay. Fakat binanceni geçe bilmesi şuan mümkün diyil

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
May 15, 2019, 07:45:25 PM

Sanırım sadece desteklenen ülkeler listesine Türkiye girdi. Yani TL ile yatırıp direkt olarak Coinbase üzerinden TL olarak çekme şansımız yok henüz. Şu Türk borsalarından bir kurtulamadık arkadaş ya. Yine onlara muhtacız yine onlara mecburuz.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
May 15, 2019, 08:42:13 PM

Coinbase, Amerika'nın en önemli borsalarından biri. SEC kurallarına en uygun şekilde hizmet veriyorlar. Uluslararası düzeyde hizmet vermeye başlamaları iyi bir hareket. Rekabet kullanıcılar için her zaman iyidir.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 15, 2019, 09:15:41 PM

binance zaten gözden düştü ki hocam artık kolay kolay toparlayamaz kaybettiği müşteriyi adamlar yüz binlerce insanı mağdur ettiler günlerce hem de. coinbase bu yayılma politikasını güzel bir reklam olarak kullanabilirler ben de kayıt olacağım mesela şimdi.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
May 16, 2019, 10:23:44 AM

coinbase ciddi bir oluşum. türkiye gibi büyük bir kripto pazarını görmezden gelmeyecekleri aşikardı. geç bile kaldılar. dövizdeki hareketlenme, türk insanının parasını dövizde tutmasını sağlıyor. kripto paralar da döviz cinsinden artıp azaldığı için, illaki ufak yatırımcının er geç ilgisini çekiyor. bir de coinbase,  standart kullanıcı için kullanım açısından rahat.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
May 16, 2019, 04:06:16 PM

Türkiyede hiç bir yabancı borsayı kullanmayacağım. Bizim kendi insanımızı desteklememiz gerekiyor haliyle Binance yada Coinbase borsalarının Türkiyeye açılmalarını uygun bulmuyorum. BTCTürk global bir borsa olsun isterim. Ben hala Koinim borsasını kullanıyorum. Global borsaları zaten kullanıyoruz mecburen en azından TL kısmında yerli borsaları tercih edelim.

Bitcoin / Ethereum / Monero
kriptobaron (OP)
Sr. Member

Activity: 1104
Merit: 261

View Profile
May 16, 2019, 06:04:23 PM

Türkiyede hiç bir yabancı borsayı kullanmayacağım. Bizim kendi insanımızı desteklememiz gerekiyor haliyle Binance yada Coinbase borsalarının Türkiyeye açılmalarını uygun bulmuyorum. BTCTürk global bir borsa olsun isterim. Ben hala Koinim borsasını kullanıyorum. Global borsaları zaten kullanıyoruz mecburen en azından TL kısmında yerli borsaları tercih edelim.
Bizde TL kısmında coinbaseyi kullanıyor değiliz yorum yapayım derken saçmalamışsınız sanki.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 16, 2019, 07:39:09 PM

Aslında Türkiye'ye açılmasından daha önemli olan 50 küsür ülkeye daha açılmış olmasıdır. Binance'ın tekel olmaya çalıştığı bu piyasada mutlaka ama mutlaka 2. bir alternatife ihtiyacımız var.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
May 17, 2019, 09:06:54 AM

binance tekelini kıracak her türlü kurumsal yatırımcının girmesi olumludur, birkaç ufak borsada, şahsi hatam olmadığı halde bir miktar kripto param uzaya karıştı. çok ufak meblağlardı ama yine de  yazık, kurumsal firma olsa böyle olmazdı. ufak borsa olunca muhattap bulamıyorsun, bulsan da keyfi davranıp mağdur ediyorlar kullanıcıyı.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
May 17, 2019, 09:11:07 AM

CoinBase en gerçek hacime sahip ABD yasalarına uygun sağlam borsalardan biridir.Türkiyeden artık üyelik kabul etmeleri bencede çok iyi bir yeniliktir.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
May 17, 2019, 09:53:58 AM

çok doğru ve yerinde bir hamle yapmış coinbase. türkler olarak bounty işine de kripto paralara da oldukça ilgiliyiz ve burası iyi bir pazar.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
May 17, 2019, 07:07:48 PM

Türkiye açısından ve çeşitlilik açısından güzel gelişme ancak insanların alışkanlıklarını değiştirmek kolay değildir.

Üstüne Binance insanlarda güven duygusunu başarılı bir şekilde inşa etmiş durumda. Bu kolay bşarılabilen bir durum değil ve aksi bir durum olmadıkça sarsılmaz. Bu yüzden Binance için hiçbir değişiklik yaratmayacaktır. Başta da dediğim gibi çeşitlilik açısından gayet güzel bir gelişme.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
May 18, 2019, 08:25:34 PM

Çok büyük bir adım bence Türkiye de ki potansiyeli kapma yarışı başladı yarın bir gün tanınmış kişiler kriptopara camiasından borsaların yüzü olabilir. Twitter bio larında etiketler görebiliriz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1317

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 18, 2019, 09:37:55 PM

Bana göre de gayet önemli bir adım, bazı arkadaşların da yazdığı gibi TL köprüsü olmadığı sürece bildiğimiz yerli borsalardan farklı bir kulvarda yer alacaktır ama gereken cukkaları dağıtmazsa bu ülkede zaten barındırmazlar, yönetimdekiler için ne kadar yararlı olduğu değil, ne kadar komisyon alabilecekleri önemli.
Binance konusunda bir yorum yapamıyorum ama şu kadarını söyleyeyim, Binance kripto piyasasının temel kazıklarına bağlanmış nükleer bombadır, çok bayılıyorsunuz ama yaptığı puştluklarla piyasaya zarar veriyor, çok daha beterini de yapacaklarını düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 18, 2019, 09:54:23 PM

bu coinbase, sadece ingiltere ikametli müsterilerine kripto kredi karti hizmeti sunan borsa degil mi? valla türkiye'ye gelmis gelmemis umrumda degil; ha türkiye'de vergisini ödeyecekse gelsin... ama bize de bir zahmet kripto kredi karti versin - cok güzel birsey, bitcoinlari direk atm'den usd, eur veya tl cinsinden cekebiliyorduk wirex zamaninda - ama onlarda sulandirdi, yeni kredi kartlarini göndermediler bir türlü. kaldik kartsiz.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: