Bitcoin Forum
April 18, 2024, 06:48:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: czy BTC osiągnie cene 250K $ ?
tak - 7 (87.5%)
nie - 1 (12.5%)
Total Voters: 8

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 »
  Print  
Author Topic: Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC.  (Read 15313 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 13, 2020, 01:19:55 AM
Last edit: June 13, 2020, 03:04:27 AM by wwzsocki
 #341

...trejdowanie długoterminowe w strefie konsolidacji, jest dużym błędem...
Zależy co kto ma na myśli przez 'długoterminowe'. W okresie >12 miesięcy sama mnejsza presja sprzedażowa po halvingu powinna mieć pozytywny wpływ na cenę.

Pomimo zmniejszonej presji podażowej (dzięki halwingowi), której efekty powinny być widoczne, już za jakiś czas, aktualnie nadal nie ma pewności, czy cena BTC poszybuje i będzie bull run, czy też czeka nas odwrotny scenariusz i spadki nawet do 3000$, więc zajmowanie pozycji długoterminowych w aktualnej fazie konsolidacji, może okazać się kosztownym błędem.

Jeżeli ktoś nie kupił wcześniej, to najbardziej rozsądnie, jest poczekać na przebicie oporu/wsparcia z potwierdzeniem i wtedy odpowiednio kupować/sprzedawać. Widzę, że wielu trejderów uważa, że jesteśmy na chwilę przed potężnymi wzrostami i kupują BTC, pomimo tego, że tak na prawdę wszystko, jest mozliwe i tak samo, jak wzrostów, można spodziewać się dużej wyprzedaży, jeżeli nie uda się przebić tego historycznego oporu.

Dla tego, jeżeli ktoś nie kupił, już jakiś czas temu, to aktualnie zalecał bym spokój i rozwagę. Spokojnie poczekać na odpowiedni sygnał od rynku i dopiero obstawiać, kiedy będzie więcej pewności. A jak na razie, można było nieźle zarobić na trejdach krótkoterminowych, bo od długiego czasu, cena się waha i za każdym razem, kiedy dojdzie do oporu, odbija się od niego i tak samo zachowuje się na wsparciu. Nie trzeba geniusza, żeby to zauważyć i na tym zarobić.

"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713422924
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713422924

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713422924
Reply with quote  #2

1713422924
Report to moderator
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
June 13, 2020, 05:48:05 AM
 #342

Wg mnie największym ryzykiem jest kryzys finansowy albo przez pogorszenie się sytuacji z koronawirusem na jesień, albo... The Looming Bank Collapse. Bitcoin może wtedy oberwać jak w marcu albo gorzej.

Signature space available for rent.
Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
June 14, 2020, 01:30:03 AM
 #343

Szambo Wybiło!...

Odpowiem cytując Twoją przedostatnią odpowiedź:

Lokalnie nie wygląda to najgorzej, co prawda kurs nie zrobił wyższej górki, ale tez nie zrobił niższego dołka...

Czyli tak na prawdę nic się nie zmieniło.

Cena BTC nadal waha się pomiędzy 9000 a 10400$ i ciągle, jesteśmy w fazie konsolidacji. Musimy pamiętać, że to dobry sygnał, ponieważ wsparcie na 9000$ trzyma, a z każdym nowym atakiem, jest więcej szans na przebicie oporu na 10,400$. Jak wszyscy wiemy, presja podażowa w tym rejonie, jest potężna i Bitcoinwisdom pokazywało całkiem niedawno, czarną grubą krechę (Mór chiński  Wink), który aktualnie zniknał.

Oczywiście dużym problemem, może być brak wyższego wolumenu zakupowego, ale musimy pamiętać, że w takich warunkach giełdowych, nawet taki niski wolumen, może wystarczyć, żeby pchnąć cenę do góry, dokładnie jak do tej pory. Zazwyczaj właśnie, tak jest i widać to na wykresie BTC, że mały wolumen zakupowy wystarcza i cena ciągle rośnie (nawet po każdym gwałtownym spadku), bo jest więcej kupowania i dopiero przy szczytach pojawiają się bardzo duże zlecenia sprzedaży, najprawdopodobniej ukryte limit ordery z platform futures, po prostu duzi gracze zabezpieczają zyski. Jak myslizsz Dlaczego btc akurat teraz zazął podązać za Sp 500??


Tak jak już wcześniej pisałem, ja aktualnie tylko skalpuje, a pozycje długoterminowe, będę zajmował dopiero po przebiciu oporu na 10.400$ i potwierdzeniu co najmniej jedną całą świecą dzienną (a najlepiej dwoma  Wink). Lub odwrotnie, będę uskuteczniał sprzedaż krótką, kiedy cena BTC spadnie poniżej wsparcia na 9000$ i też pokażą się co najmniej chociaż 2 czterogodzinne świece, które potwierdzą ten ruch na dół i większą korektę.

Po prostu gram co rynek daje, a nie to co mi się marzy, trzeba być realistą w tym sporcie  Wink. Jak widzicie trejdowanie długoterminowe w strefie konsolidacji, jest dużym błędem i jedyną możliwością na zarobek, jest skalping (nawet z dźwignią) dla bardziej zaawansowanych.

Dobrze, kombibujesz, ale do skalpowania trza miec łeb. Ciekawi mnie dlaczego btc akurat teraz zaczął podażąć z akursami indexsów? Wczesniej korekty na SP i Nasdaq nie miały wpływu na kurs BtC.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 15, 2020, 06:53:11 PM
Last edit: June 15, 2020, 07:03:38 PM by wwzsocki
 #344

...Ciekawi mnie dlaczego btc akurat teraz zaczął podażąć z akursami indexsów?...

Ciężko stwierdzić i moim zdaniem nie ma, to za dużego znaczenia, bo jak widać z żadnym z innych indeksów nie koreluje na tyle, żeby mogło to wczymś pomóc, lub dać jakieś wymierne sygnały. Instrumentów w światowej godspodarce jest mnustwo i zawsze znajdzie się jakis, z którym BTC akurat jest skorelowane i kilka innych, z którymi nie jest jednocześnie.

Moim zdaniem BTC podąża swoją własną ścieżką, która nikomu nie jest znana. Jak widać, praktycznie zawsze zachowuje się odwrotnie do oczekiwań, lub sentymentu kreowanego przez media, w którym aktualnie wiekszość, jest za bull runem i widać morze pozytywnych wiadomości, już od bardzo dawna. To mi daje do myślenia, a co gorsza BTC straszy i coraz bardziej zaczyna się kierować w strone wsparcia na 9000$, które na szczęście, na razie trzyma, nawet są widoczni kupujący w tych rejonach, to dobrze.

Sytuacja jest coraz bardziej skomplikowana, ale nadal jesteśmy w fazie akumulacji. Wsparcie na 9000$ zostało przetestowane i wytrzymało. Aktualnie BTC jest już prawie na 9400$, ale moim zdaniem, są duże szanse na retest wsparcia. Z każdym dniem wygląda to coraz gorzej dla byków i mam nadzieję, że w końcu duże pieniądze, o których piszą w mediach zaczną kupować na potęgę i przebijemy 10.500$. Trzeba pamiętać, że to byłby dopiero pierwszy krok do bull runu, ponieważ kolejną barierą będzie ostatnie AYH czyli 14,000$. Dopiero po pokonaniu tego punktu, będzie można myśleć o "pociągu do nieba"  Wink Cheesy.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 02, 2020, 05:36:16 AM
Last edit: July 02, 2020, 02:35:53 PM by wwzsocki
 #345

Znalazłem taki ciekawy wykres BTC, ale za cholerę nie wiem czy jest to aktualna analiza czy jakaś starsza.

Jeżeli ktoś wie, co to za wykres i jakie to narzędzie, które pokazuje takie xxxx, to proszę o informację.



Jeżeli to jest faktycznie aktualne, to wygląda na to, że wszystko jeszcze przed nami, a bull run aktualnie, jest potwierdzony, ale coś mi się wydaje, że to jest kilka miesięcy do tyłu.

Nie widać żadnych dat na wykresie, a ja zapomniałem gdzie to znalazłem i nie mogę odnaleźć tej strony.

Chcę zobaczyć jak wygląda aktualna analiza przy użyciu tego narzędzia, będę wdzięczny za pomoc.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 02, 2020, 12:02:04 PM
Merited by malevolent (2)
 #346

Jest to wykres punktowo-symboliczny.

https://www.biznesradar.pl/information/wykresy-punktowo-symboliczne

I ten typ wykresu dostępny jest nawet na tradingview.



Tak to wygląda teraz. Wygląda na to, że wszystko już za nami a załączony wykres ma rok:)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 03, 2020, 10:34:53 AM
 #347

Jest to wykres punktowo-symboliczny... dostępny jest nawet na tradingview.

Bardzo dziękuje za pomoc, oczywiście bym Cię chętnie zmeritował, ale niestety znowu się zupełnie wypsztykałem.

Może nasze źródełka mogą pomóc?

...Wygląda na to, że wszystko już za nami a załączony wykres ma rok:)

Tak właśnie myślałem, że to jest już starszy wykres, ale poiwm Ci, że nie wygląda to tragicznie.

Jesteśmy ciągle w fazie akumulacji, a cena BTC ciągle walczy. Gdyby pociągnąć linię od wierzchołka ATH do aktualnej ceny, to okazało by się że jesteśmy aktualnie na oporze.

Ten wykres nie straszy tak jak zwykły świecowy.


https://bitcoinwisdom.io/markets/bitfinex/btcusd

Może wystrzeli do góry, ale na to jest jak na razie za mało wolumenu, który powinien rosnąć, jak w 2017, a nie maleć tak jak teraz.

Więc pozostaje drógi scenariusz, że będzie korekta, a potem pożyjemy - zobaczymy, albo zupełnie spadnie do cen jakich nie było od lat, albo właśnie wtedy zacznie się bull run.

Gdzie są teraz ci wszyscy halwingowcy, którzy byli pewni, że zaraz po zmniejszeniu nagrody za wydobycie o połowę cena BTC wystrzeli i znowu będzie bull run?

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 03, 2020, 09:47:01 PM
 #348

Gdzie są teraz ci wszyscy halwingowcy, którzy byli pewni, że zaraz po zmniejszeniu nagrody za wydobycie o połowę cena BTC wystrzeli i znowu będzie bull run?

Długoterminowo tylko dobrze zrobi halving, krótkoterminowo nikt nie da żadnej gwawancji. Nawet gdyby miały nadejść niedźwiedzie czasy to bez halvingu byłoby gorzej.


Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 03, 2020, 11:04:04 PM
Last edit: July 03, 2020, 11:21:07 PM by wwzsocki
 #349

Długoterminowo tylko dobrze zrobi halving, krótkoterminowo nikt nie da żadnej gwawancji...

Po części się z Tobą zgadzam, lub mam taką nadzieję, ale patrząc na to, jak wygląda prawda o rynku BTC, to halwing aktualnie nie ma na niego istotnego wpływu i chyba nie będzie już miał.

Wszyscy wiemy, że potrzebna jest masowa adopcja i napływ dużych pieniędzy, żeby rynek BTC stanął na nogi i na prawdę, żeby cena ustalana była według rynku i obrotu na nim, a nie przez manipulantów i pranie kasy. Jak na razie wiemy też, że prawie 90% ogólnego wolumenu na giełdach, jest nieprawdziwe, to właśnie wash trading, a rynek jest w rękach dużych graczy i giełd, oraz odchodzi pranie na potęgę. Niestety taka jest prawda o rynku BTC.

Jeżeli jeszcze parę lat temu przy dużo wyższej nagrodzie za wydobycie, wyższym wydobyciu i o wiele mniejszym rynku, wpływ halwingu był widoczny, to im dalej w las, tym gorzej to wygląda.
Nagrody są coraz mniejsze, wydobycie maleje, a rynek coraz bardziej rośnie, więc wpływ na niego z halwingu na halwing jest mniejszy.

Nie wiem, może nie mam racji, ale tak to wygląda niestety, czego najlepszym dowodem, jest powoli spadająca cena BTC, brak woulumenów i potężna podaż na poziomach 10.000$.
Ktoś celowo dusi każdą próbę przebicia tego oporu, a byki pomimo zmniejszenia podaży przez halwing, nadal nie mogą nastarczyć wolumenu, żeby go w końcu przebić, bo nie mają na to środków, a duzi gracze są niestety po drugiej stronie barykady, bo jak wiemy prawie 75% portfeli BTC, jest aktualnie "in profit".

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 03, 2020, 11:44:39 PM
 #350

Mamy spowolnienie gospodarcze na świecie, wojnę handlowa USA-Chiny, Brexit, wzrost bezrobocia, w takiej sytuacji trudno o pozytywne nastroje i ładowanie kasy w ryzykowne przedsięwzięcia.

Patrzyłbym długoterminowo, czyli 1-2 lata. Krótkoterminowo nie dziwiłbym się jakby cena zahaczyła o $6k.

BTW, nie wiem czy faktycznie dużo kasy się pierze na giełdach, których wolumen ma znaczenie.

Signature space available for rent.
Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
July 07, 2020, 08:25:26 PM
 #351




https://bitcoinwisdom.io/markets/bitfinex/btcusd

Może wystrzeli do góry, ale na to jest jak na razie za mało wolumenu, który powinien rosnąć, jak w 2017, a nie maleć tak jak teraz.



Na Binance wolumen prezentuję się trochę inaczej. Jak myslicie ile ta stagnacja może jescze trwać, najdłuzsza konsolidacja trwała okolo 4,5 misiąca, także jeszcze trochę czasu jest.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 09, 2020, 06:09:18 PM
 #352

...Jak myslicie ile ta stagnacja może jescze trwać...

Powiem Ci, że tylu sprzecznych sygnałów na raz dawno nie widziałem, więc ulubiony kawałek każdego trejdera "wszystko się może zdarzyć", jest ciągle na czasie.

Aktualnie mamy tkz. "Golden Cross" i to na 2 dniowym wykresie, przecina się MA50 z 200, co zdarzyło się do tej pory tylko 3 razy i zawsze było znakiem do masywnego bull tunu.


https://bitcoinist.com/this-historically-accurate-bitcoin-bullish-indicator-flashes-again/

Z drugiej strony właśnie przebiliśmy silne wsparcie, które kształtowało i utrzymywało wzrostowy kurs BTC w ostatnich kilku miesiącach, co może wskazywać na mocną korektę, która jest aktualnie przed nami.


https://www.youtube.com/watch?v=y0gQSFIa90g&t=1440s

Niestety wolumen nawet na Binance, który przedstawiłeś też maleje w ostatnich tygodniach drastycznie, więc brak siły i popytu, a podaż pomiędzy 9500$ a 10.400$ potężna.

Moim zdaniem, wszystko będzie dobrze, jeżeli wytrzyma nasza ostatnia nadzieja i deska ratunku, czyli aktualne wsparcie na 8600$. Jeżeli zostanie pokonane, to dla mnie, już nie będzie żadnych złudzeń czy wątpliwości, że idziemy na dół do 6500$, a nawet niżej, trzeba będzie na bieżąco śledzić rynek.

Odpowiednio w drugą stronę, jak na razie pierwsza bariera to 9600$, a później 10.400$, dopóki nie będą przełamane z potwierdzeniem co najmniej jednej dziennej zielonej świecy powyżej tych cen, to nie ma co mażyć o "bull runie", nawet ze złotym krzyżem na dwu dniowym wykresie, bo moim zdaniem, jeżeli już 3 razy taki krzyż został potwierdzony, to właśnie ten czwarty może być nieudany.
Jeżeli rzucasz monetą trzy razy i masz orła, to matematycznie bardzo wątpliwe, żebyś też wyrzucił go za czwartym razem.

Więc na dwoje babka wróżyła, ale raczej będziemy testować 8500$.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 10, 2020, 03:00:23 PM
 #353

Ciekaw jestem jak zareaguje amerykańska giełda jak wszyscy zorientują się kto tym razem ma największe szanse wygrać. Biden póki co proponuje dużo podwyżek podatków, m.in. CIT, ale też mówił o większych i łatwiej dostępnych pożyczkach dla przedsiębiorców, może jedno zrównoważy drugie.

Jeżeli rzucasz monetą trzy razy i masz orła, to matematycznie bardzo wątpliwe, żebyś też wyrzucił go za czwartym razem.

To tak nie działa, każdy rzut jest niezależny od poprzedniego, możesz trafić na orła 10 razy pod rząd (prawdopodobieństwo 1 na 2^10 przy idealnych warunkach), a przy kolejnym rzucie dalej masz 50% szansy, że trafi się orzeł.


Signature space available for rent.
Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
July 16, 2020, 11:01:47 AM
Last edit: July 16, 2020, 11:43:58 AM by Flangler
 #354

Niedługo finał tej kołysanki. Trójkąt symetryczny, zwiastuję przedłużenie poprzedniego trendu czyli wzrost, ale w BTC przeważnie podstawowe formacje są grane odwrotnie, także pewnie spadek. Narazie jednak warto się wstrzymać z pozycjami, bo może polać się krew.


wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 16, 2020, 09:41:59 PM
Last edit: July 23, 2020, 02:44:57 PM by wwzsocki
 #355

Niedługo finał tej kołysanki. Trójkąt symetryczny, zwiastuję przedłużenie poprzedniego trendu...

Powiem Ci szczerze, że też już kilka razy myślałem, że to będzie koniec tego bujania i wreszczie, jakiś konkretny ruch w jedną lub drógą stronę, kiedy zamykał się dużo wcześniej  bardzo podobny trójkąt, ale niestety zmienił się w jeszcze większy trójkąt, a potem w kolejny i jeszcze inny, a teraz mamy ten  Wink. Może faktycznie coś się wreszcie wyklaruje, albo nie i dalej bęziemy się poruszać w poziomie (raz wyżej, raz niżej). Taka przedłużona akumulacja bez wolumenu  Cheesy.

Ja narazie odpusciłem sobie BTC czy ETH i zajmuje się DeFi i innymi tokenami/crypto z dalszych miejsc w rankingu i o niskim market cap, a co za tym idzie, o dużych możliwościach wzrostu o 10X albo więcej. Jak już dawno pisałem, mam ustawiony alarm na 10,500$ i 8600$ na BTC i zacznę się nim znowu intersować, dopiero jak zaliczy, któryś z tych poziomów. Do tego czasu, nawet samo gapienie sięw monitor, to zupełna starta czasu, a inwestycja - to oczywista starta pieniędzy.

Po co iść pod prąd, czy kopać się z koniem, jak można spokojnie podpiąć się do pociągu DeFi i inwestować w aktualnie rozpędzone alty o niskiej kapitalizacji?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 17, 2020, 04:37:59 AM
Merited by malevolent (2)
 #356

Po co iść pod prąd, czy kopać się z koniem, jak można spokojnie podpiąć się do pociągu DeFi i inwestować w aktualnie rozpędzone alty o niskiej kapitalizacji?

Byle ten pociąg nie skończył się jak pięknie rosnący MATIC w grudniu 2019.

-70% w kilka godzin.

Według mnie pociąg ten wystartował ze stacji koło kwietnia i zostało mu kilka dni do katastrofy. Można na tym grać, ale trzeba być świadomym, że rano można się obudzić z -50% na pozycji z przeskoczonym stop-limitem. Ciekawe jest to nagłe objawienie i hype na DeFi. Takie projekty jak ERD istnieją od lat a tu nagle taka nagonka. DeFI zmieni świat ... przypomina to każdą pompkę, której szczyt jak zwykle jest nie do przewidzenia.


wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 17, 2020, 10:25:47 AM
Last edit: July 17, 2020, 10:57:24 AM by wwzsocki
 #357

...Byle ten pociąg nie skończył się jak pięknie rosnący MATIC w grudniu 2019...

Przecież nikt nie mówi, żeby teraz kupować Aave (Lend), Compound (Comp) czy nawet LINK, ale jest jeszcze nadal wiele takich DeFi projektów, które są na bardzo dalekich miejscach i z nadal niskią kapitalizacją. Podkreślałem to kilka razy "niski marketcap", a o pionierach DeFi czyli Kyber Network i Maker Dao pisałem tu na lokalu bardzo dawno temu.

...podpiąć się do pociągu DeFi i inwestować w aktualnie rozpędzone alty o niskiej kapitalizacji?

Z drugiej strony, takie same opinie czytałem, kiedy Ethereum było na fali i rosło. I właśnie dla tego nigdy nie zainwestowałem w ETH, bo też wydawało mi się, że już jest za późno i przecież, jak już urosło 700 czy 1000%, to teraz musi spaść, a ETH szedł tylko do góry i wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Ozywiście LINK, COMP czy LEND, to nie ETH czy BTC, ale nigdy nie wiadomo, który projekt będzie kolejnym dużym graczem, a ranking pierwszych 25 miejsc z roku na rok wygląda inaczej. Nie wspomnę już o dalszych miejscach od 25 do 50, bo tam przetasowanie jest ogromne.

To jest wątek o BTC, więc nie rozpisywałem się za długo, ale jażeli ktoś, jest zainteresowany nowymi i wartymi uwagi programami DeFi, do których teraz zaglądam, to mogę coś skrobnąć?
 
Powiem tak, jest cała masa nowych projektów, które przechodzą niezauważenie dla większego grona, ale ich ceny pompują, same projekty są nadzwyczaj ciekawe, a nawet rewolucyjne.
Właśnie ostatnio rozmawiałym z TytanowymJanuszem o Kleros (PNK), to nowość, jeżeli chodzi o dysputy i escrow. Każdy może zostać sędzią (arbitrem) i zarabiać na dysputach, roszczeniach ubezpieczeniowych, itd. Już na mainnecie i w pełni funkcjonalne, sam jestem sędzią od kilku miesięcy i zarabiam, a PNK skoczyło prawie o 500% w tym czasie.

Kolejne ciekawe projekty: Ampleforth (AMPL), Digitex Futures (DIGI), Unibright (UBT), Swiss Borg (CHSB), Ren (REN), Balancer (BAL), Deversifi i wiele innych.

Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
July 23, 2020, 01:58:47 PM
Merited by wwzsocki (1)
 #358

Jest wyjscie górą, z trójkąta.

Tylko ten wolumen coś mierny, nie mniej jednak wyjście górą jest, zasięg wzrostu według trójkąta to 11800, ale coś mi podpowiada, że czeka nasz dalsza konsolidacja.
Argumentem na wzrosty jest też sygnał Buy na Hash Ribbons. Hash Ribbons (Wstęgi Hash) są wskaźnikiem łączącym Hash Rate z trudnością wydobywania bitcoinów, w celu określenia, kiedy górnicy kapitulują.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 23, 2020, 02:40:45 PM
Last edit: July 23, 2020, 03:18:30 PM by wwzsocki
 #359

Jest wyjscie górą, z trójkąta...

Zgadzam się, że wygląda to obiecująco, a co najmniej wyglądało do dzisiaj, bo jak widać wolumen znowu maleje, a jak wiemy to jest paliwem do skoku ceny.

Tylko ten wolumen coś mierny...

Dokładnie, widać to na drugim screenie gdzie podczas wysokiego wolumenu cena pięknie rośnie, a już w momencie pierwszej korekty trend się zatrzymuje i słabnie z każdą kolejna niższą kreską wolumenową.

Po co iść pod prąd, czy kopać się z koniem, jak można spokojnie podpiąć się do pociągu DeFi i inwestować w aktualnie rozpędzone alty o niskiej kapitalizacji?
Byle ten pociąg nie skończył się jak pięknie rosnący MATIC w grudniu 2019... -70% w kilka godzin...

Aktualnie nawet +250% na niektórych i to tylko od 16.07, kiedy pisałem posta. Jak BTC skoczy do góry, to pociąg DeFi razem z nim.

Oczywiście korekta jest bardzo prawdopodobna, więc wyjąłem już początkowy kapitał z lekkim 20% zyskiem, a całą resztę zostawiam i mam nadzieję na kolejne 10X  Cheesy.

Tokeny które trzymam: ORN, SWAP, YFI, EDG, ALGO, DFI, DATA, KNC, LEND, REN, KAVA, PNK, CELER, AMPL, BAND, UBT, BZRX, GOLD, ERD, LRC, ETH

Wszystko kupiłem używając Uniswap, Balancera i giełd Kyber, Loopring, Diversify lub Digitex, żadnego KYC, rejestracji (chyba że chcesz), wszystko na swapach, tokeny bezpieczne w portfelu, a transakcje natychmiastowe (oczywiście z dobrym gazem), po prostu bajka, chyba wszyscy czekaliśmy na tak dobrze działające zdecentralizowane giełdy i protokoły?

Trochę to temat na inny wątek, ale dodam jeszcze, że oczywiście wszystkie te tokeny można od razu dodać do Poola na Uniswap, Balancer, lub w kilku innych protokołach typu lending i automatycznie dodatkowo zarabiać. wszystko raptem kilka kliknięć i to jest w tym najpiękniejsze, ponieważ jest szansa na masową adopcję. Nie ma najmniejszego problemu z niczym, a sama obsługa, jest bajecznie prosta.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 01, 2020, 07:22:27 PM
Last edit: August 01, 2020, 07:33:01 PM by wwzsocki
 #360

Nikt nie pisze o bull runie? Co jest panowie (i panie ostatnio @Scarllet Wink) nie cieszymy się, że BTC aktualnie atakuje 12.000$?

Moim zdaniem, to jest ten moment, na który czekaliśmy od końca 2017 roku. Dokładnie, jak przewidywano, rynek niedźwiedzi potrwał 3,5 roku.

Jakie są wasze predykcje? 15.000, 20.000, a może 50.000$ za BTC? Proszę głosować w Poolu.


PS
Właśnie oglądałem zestawienie starych filmów na YouTube i jeden mało znany inwestor Marc de Mesel, dokładnie przepowiedział taki rozwój sprawy, czyli 3,5 roku rynku niedźwiedzi.

Dziwi mnie trochę, że właśnie takie kanały nie mają milionów kliknięć i folowersów, ale może, to dla tego, że dobrze mówi i inwestuje w Bcash (BCH)  Wink.

Nie będę go tu reklamował bezpośrednim linkiem, bo każdy może sam znaleźć jego kanał, wystarczy wpisać: Marc de Mesel w wyszukiwrkę na YouTube.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!