Bitcoin Forum
March 19, 2024, 08:24:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2878643 times)
LeonardoFibonacci
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
April 21, 2015, 03:54:41 PM
 #1021

Ovaj Tails deluje zanimljivo . . .
Smiley

Hvala!
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
LeonardoFibonacci
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
April 21, 2015, 05:28:59 PM
 #1022

Nikako ne mogu da pokrenem offlineaddress.com sa Linuxa butovanog sa flash-a . . .
Sad

Pokusao sam da snimim .html, pa da pokrenem - nece.
Pokusao sam da otvorim adresu konektovan, pa posle da iskljucim konekciju - nece . . .

Sta da radim?
Sad
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
April 22, 2015, 04:26:38 AM
 #1023

Koristi bitaddress.org, ili jos bolje vanitygen program.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
April 22, 2015, 08:26:26 PM
 #1024

Nikako ne mogu da pokrenem offlineaddress.com sa Linuxa butovanog sa flash-a . . .
Sad

Pokusao sam da snimim .html, pa da pokrenem - nece.
Pokusao sam da otvorim adresu konektovan, pa posle da iskljucim konekciju - nece . . .

Sta da radim?
Sad

Imas download na sajtu sa sve index i ostalim potrebnim fajlovima ne moze samo html stranicu da skines.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
mladen00
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
April 23, 2015, 06:45:11 AM
 #1025

Koristi bitaddress.org, ili jos bolje vanitygen program.

točno to; koristiš vanitygen
pokreneš ga na kompjuteru bez pristupa internetu, dobiješ adresu i private ključ,
to spremiš, zakopaš ili zapamtiš Smiley

i onda si pošalješ sredstva na taj račun

i imaš pravi cold storage Smiley


IOTA
LeonardoFibonacci
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
April 26, 2015, 10:46:52 PM
 #1026

Koristi bitaddress.org, ili jos bolje vanitygen program.

točno to; koristiš vanitygen
pokreneš ga na kompjuteru bez pristupa internetu, dobiješ adresu i private ključ,
to spremiš, zakopaš ili zapamtiš Smiley

i onda si pošalješ sredstva na taj račun

i imaš pravi cold storage Smiley



Tako sam i uradio.
Hvala svima!
Smiley
LeonardoFibonacci
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
April 29, 2015, 07:45:48 PM
 #1027

Drustvo, danas sam primio prvu uplatu sa BTCjam, gde sam investirao.

Investirao sam 0.06BTC, a dobio 0.059BTC . . .

Jesam li ja nesto pogresio?
Valjda bi trebalo da mi se vrati vise zbog kamate?

Ima li ko iskustva s nacinom na koji funkcionise ovaj sajt?
mladen00
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
April 29, 2015, 08:07:06 PM
 #1028

Drustvo, danas sam primio prvu uplatu sa BTCjam, gde sam investirao.

Investirao sam 0.06BTC, a dobio 0.059BTC . . .

Jesam li ja nesto pogresio?
Valjda bi trebalo da mi se vrati vise zbog kamate?

Ima li ko iskustva s nacinom na koji funkcionise ovaj sajt?

0,001 btc ti je naknada za transakciju

IOTA
LeonardoFibonacci
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
April 29, 2015, 08:55:31 PM
 #1029

Ma, jasno je to meni da se moze to desiti . . .
- a, kamata?

Mozda ja ne razumem najbolje kako taj sajt funkcionise . . .
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
April 30, 2015, 08:27:50 AM
 #1030

Ostavi se toga dok jos novce nisi izgubio.
LeonardoFibonacci
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
April 30, 2015, 09:02:41 AM
 #1031

Da, vidim da je tako nesto po sredi . . .

Zato sam i ulozio jako malo.

Hvla.
pureelite
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 250


View Profile
May 13, 2015, 09:05:06 AM
 #1032

Ma, jasno je to meni da se moze to desiti . . .
- a, kamata?

Mozda ja ne razumem najbolje kako taj sajt funkcionise . . .
To ti je bukvalno sajt gde uzimas i pozajmljujes ljudima pare,i oni ti vrate sa interesom,znaci totalna glupost
ako pobegnu ,nadrljao si nacisto
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
May 16, 2015, 11:56:03 PM
 #1033

Pozdrav drustvo,

pustio sam u rad novi servis za odrzavanje i hostovanje nodova koina da svako ko zeli da digne nod za neki koin moze to da uradi bez potrebe za poznavanjem podesavanja servera ili kompajliranja demona i slicno.
Glavna stvar je to da postoji opcija za takozvani "Crowd Funding", sto ce reci da u podizanju noda za neki koin moze ucestvovati vise ljudi doniranjem odredjene sume dok se sakupi potrebna cifra.
Postavljanje fonda je besplatno pa ako imate neki koin za koji biste zeleli da se sakupe sredstva i digne nod slobodno me kontaktirajte, napravicu fond za taj koin i baner koji bi trebao da bude postavljen negde u OP tog koina za ciji se nod skupljaju sredstva.

Uzdravlje!

Pratite moj potpis Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
shavers
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 439
Merit: 288



View Profile
May 17, 2015, 12:03:19 PM
 #1034

Pozdrav drustvo,

pustio sam u rad novi servis za odrzavanje i hostovanje nodova koina da svako ko zeli da digne nod za neki koin moze to da uradi bez potrebe za poznavanjem podesavanja servera ili kompajliranja demona i slicno.
Glavna stvar je to da postoji opcija za takozvani "Crowd Funding", sto ce reci da u podizanju noda za neki koin moze ucestvovati vise ljudi doniranjem odredjene sume dok se sakupi potrebna cifra.
Postavljanje fonda je besplatno pa ako imate neki koin za koji biste zeleli da se sakupe sredstva i digne nod slobodno me kontaktirajte, napravicu fond za taj koin i baner koji bi trebao da bude postavljen negde u OP tog koina za ciji se nod skupljaju sredstva.

Uzdravlje!

Pratite moj potpis Wink

Hej, pa nisam znao da si nas cho'ek! Smiley Dobio sam tvoju poruku juce (GameCredis Foundation). Pre svega puno uspeha u radu, ideja je dobra, samo napred!

Aber wie willst du denn einmal sterben, Narziß, wenn du doch keine Mutter hast?
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
May 17, 2015, 11:39:38 PM
 #1035

Pozdrav drustvo,

pustio sam u rad novi servis za odrzavanje i hostovanje nodova koina da svako ko zeli da digne nod za neki koin moze to da uradi bez potrebe za poznavanjem podesavanja servera ili kompajliranja demona i slicno.
Glavna stvar je to da postoji opcija za takozvani "Crowd Funding", sto ce reci da u podizanju noda za neki koin moze ucestvovati vise ljudi doniranjem odredjene sume dok se sakupi potrebna cifra.
Postavljanje fonda je besplatno pa ako imate neki koin za koji biste zeleli da se sakupe sredstva i digne nod slobodno me kontaktirajte, napravicu fond za taj koin i baner koji bi trebao da bude postavljen negde u OP tog koina za ciji se nod skupljaju sredstva.

Uzdravlje!

Pratite moj potpis Wink

Hej, pa nisam znao da si nas cho'ek! Smiley Dobio sam tvoju poruku juce (GameCredis Foundation). Pre svega puno uspeha u radu, ideja je dobra, samo napred!


Hehe Smiley

Hvala!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
May 28, 2015, 11:58:18 PM
 #1036

Vidim aktivni smo ovde, proslo des' dana pa opet ja Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
May 29, 2015, 07:41:11 AM
 #1037

uglavnom smo na hrtavtskom posto tamo ima svega ovo vidim da se javi kao sto kazes n a desetak dana.



              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
May 29, 2015, 06:17:50 PM
 #1038

Tako je...

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
lasvegas83
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 432
Merit: 254


https://cloakcoin.com


View Profile
June 08, 2015, 08:43:15 PM
 #1039

nema para nema picka  Grin


                ,╓▄▄▄▄▄▄▄▄▄╓                
            ╓▄█████████████████▄╖           
         ╓▄█████▀▀'▒,,,,,╠'▀▀█████▄,        
       ,▓███▀╜,▄▄███████████▄▄,╙▀████╖      
      ▄███▀ ▄█████▀▀"``╙"▀▀█████▄ ▀███▄     
     ▓███╜╓████▀ ,▄▄█████▄▄, ▀████,╙███▌    
    ▓███`╔███▀ ╓▓███▀▀▀▀▀████╖ ▀███@"███▌   
   ]███▌┌███▌ ▐███         ███▄ ▐███ ▐███,  
   ▐███ ▐███ .███           ███  ███▌ ███▌  
   ▐███ ▐███ '███           ███  ███▌ ███▌  
   ]███@╙███@ ▀██▌        ,▄██▌ ▐███ ▐███`  
    ▓███ ▐███▄ ╙██▀╩     9███╜ ╔███▀,███▌   
     ████,╙███▌               ▓███╜,████    
      ▀███▄ ▀╜                 ▀▀ ▄███▌     
       ╙████▄,                 ╓▄████╜      
         ╙█████▄▄╓,       ,╓▄▄█████▀        
            ▀▀█████████████████▀▀           
                '▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀'

CloakCoin |  Private, Secure, Untraceable & Decentralized Digital Currency|  Enigma
Telegram | Bitcointalk | Twitter |   Facebook |  Steemit |  Reddit |  CloakTV |  Instagram
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
June 09, 2015, 12:56:57 AM
 #1040

nema dede... nema Smiley

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!