Bitcoin Forum
April 23, 2024, 03:02:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3022131 times)
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 12, 2018, 01:03:21 AM
 #2261

@2bfree

Po meni VeChain ima ubedljivo najveci potencijal, njih bas pratim dosta i na telegramu, diskordu, twitteru svugde. Ja sam usao u njega kad je bio 3$. Mislim da je realno da ode na 100$ krajem 2018e


Ali naravno najbolja opcija je u 10 koina uloziti jednake pare, tako je najsigurnije, a po meni vecina ce se otici gore barem 5x


1713884546
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713884546

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713884546
Reply with quote  #2

1713884546
Report to moderator
1713884546
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713884546

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713884546
Reply with quote  #2

1713884546
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713884546
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713884546

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713884546
Reply with quote  #2

1713884546
Report to moderator
1713884546
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713884546

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713884546
Reply with quote  #2

1713884546
Report to moderator
1713884546
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713884546

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713884546
Reply with quote  #2

1713884546
Report to moderator
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 12, 2018, 01:13:41 AM
 #2262

@2bfree

Po meni VeChain ima ubedljivo najveci potencijal, njih bas pratim dosta i na telegramu, diskordu, twitteru svugde. Ja sam usao u njega kad je bio 3$. Mislim da je realno da ode na 100$ krajem 2018e


Ali naravno najbolja opcija je u 10 koina uloziti jednake pare, tako je najsigurnije, a po meni vecina ce se otici gore barem 5x




Slazem se generalno ali nisam jos prostudirao VeChain pa sam stavion na spisak da pogledam sutra/prekostura. Pre par minuta pogledam na Yobot gde sam pre neki dan prebacio moje Pande sa Criptopije, posto DOGE i LTC marketi su zatvoreni tamo,  ja sam platio 4.3M Pande pre vise od pola godine dvadesetak evra ovog momenta bar je 0.47BTC pa ti vidi kako ce tak neka stvarno dobra valuta ko VeChain da uradi!

Ja cu sada da krenem da polako sve ove bezveze valute sto sam nekada kupovo ko StrongHand, Panda itd.. da pretvaram u bar 10 jako dobrih i da skladistim za dugorocne staze.

Znam jednu stvar; da ako 2018-ta bude ko 2017-ta svi cemo biti evro millionaeri (A dinarski sigurno!)




▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 02:09:31 AM
 #2263

znam da je binance zatvorio registracije, medjutim intersuje me da li im radi support?

ja sam se registrovao pre mesec dana, medjutim u medjuvremenu sam menjao telefon pa sam zaboravio google 2FA. poslao sam dokumenta za resetovanje (pasos, selfi itd) medjutim posle 5 dana nema odgovora...


Nisi koristio Authy?

To obavezno... vezes za broj pa mozes da menjas telefone samo instaliras plikaciju stavis sifru i cepaj.

@marcetin, kad kazes "Authy" jel mislis na google authenticator?

Pitam jer ga ja koristim na svakoj berzi ali ne znam kako da ga vezem za broj.. skinuo sam ga preko google ply. On je povezan sa tim mojim google nalogom, a taj nalog sa telefonm..

Da li je to isto sto i vezivanje za broj?


Google cini cuda Cheesy .... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.authy.authy&hl=en .... Ima neki cloud service koji nije vezan za telefon, pretpostavljam kao iCloud, ako izgubis telefon mocices da povratis sve podatke.

Google cini cuda Cheesy

Dakle... za novajlije.. prvi cas... prva lekcija... Google! Osnovni alat! Guglati, glagol. Kapirate? Lak je prvi cas, ali mora da predje u naviku. Ne smete da dozvolite sebi da ne baratate osnovnim informacijama. Apsolutno sve osnovne informacije mozete dobiti na googlu.. ne samo za ovu tehnologiju vec za sve sto vam padne na pamet. Doduse necete naci nista o mitskim bicima todorovcima, polu ljudima polu konjima... ali od pojasa na gore konj.




naucena lekcija sa prvog casa. Kristalno jasno.
Samo mi reci da li ti odgovore pises pijan ili si svaki dan takav? gledajuci tvoje odgovore, to sam se zapitao... nista lose nisam mislio, da se ne uvredis..

Od rodjenja 24/7/365 Smiley

Ovde mi niko nije ni prokomentarisao https://bitcointalk.org/index.php?topic=51450.msg27446629#msg27446629 a svi koji su videli su rekli da nisam normalan. Doduse, samo oni koji znaju kakve veze salvete imaju sa celom ovom pricom su se zaista isplakali od smeha.

Jbg, nacin je najbitniji, predstavljanja, komunikacije. Kad si drugaciji onda pokreces ljude da razmisljaju. Jer put ka uspehu ide uvek putem kojim ne idu drugi. Razmisljaj drugacije... rekao jedan covek.. jednom.. umro vec sad.. al stoji.

Ja se ovde samo zajebavam. Ozbiljne price vodim na engleskom samo dok ne dodje da napravimo nas deo gde ce se podeliti, jer ja ne mogu da gledam samo pricu o profitu. Niko me ni ne tera da gledam naravno ali tu sam pa cu da teram svoje Wink. E sad... vodi me jedna stvar... pumpacu ovde dok ne postanem legendary Cheesy pa da posle mogu da pricam da sam postao to sa aktivnoscu na srpskom delu foruma na kojem je bukvalno nastala ova tehnologija koja je promenila svet. Verujem da vecina niti ima pojma o cemu pricam niti ih interesuje bilo sta drugo osim profita. E ja pljujem po tome jer sam ocigledno radikal u srcu. To nema nikakve veze sa shekijem i ostalim lutkama od tvrdog govna vajanih.
Nikada nisam pisao ni na jednom drugom forumu, nigde kao ovde. Negde ima po koji post, ali najlegendarniji mi je jedan jedini post na bechmarku od usera marcetin, komentar na bitkoin... samo sam napisao "ponzi" Tongue

Dosta sranja o meni... mogu do sutra tako.. ego mi ko u knjaza Smiley



Druga lekcija je vec jako siroka... moramo to podeliti nekako.

Za cega ces da koristis prvu lekciju u kontekstu ovo price?

Tu se odmah grana na 2 dela, doduse drugi deo se deli na dva u startu takodje.

Prvo se deli na to da li zelis da radis ili da stvaras, odnosno da li  zelis da vijas taj kes celi zivot i da ti smisao radjenja bilo cega iskljucivo znaci profi ili da imas neke kreativne ideje koje zelis da realizujes bez obzira na bilo sta drugo. Pare su tu svakako, ali u kreaciji pare dodju same, one su sredstvo, posledica, ali nikako cilj.
Drugi deo se deli na pametne i glupe, inteligentne i retardirane, svesne i nesvesne, Ivu Pogorelica i farmu. Pametni znaju sta rade, retosi se kockaju.
Da rascistimo odmah nesto. Ovo sve i ovde uopste pored toga sto zelim da ovde upisem legendarnost koristim priliku da iz svog revolta prema okolini i govnima koje slusam o bitkoinu pokusam to da isparavim... bar ovde.

Tako da kad rascistimo da li zelimo da stvaramo ili rintamo onda prelazimo na sticanje znanja na zadatu temu.

Vecina posto apsolutno nema predstavu o cemu se zapravo radi a vidi da ima para krece da radi glupe stvari. Smatram za retarda svakog ko je ulozio dinara u kopanje ili je kupio neki kripto, bez obazira da li je zaradio pare ili izgubio, a da ne zna sta je jebeni nod ili blokchain. Jedino sto vidi je profit, na koji nacin? Nema pojma.. pa sta ce.. trguje..ima i koapanje.. stavis radi... ju miline!!!
Ne biste verovali kad bih vam pisao sa kakvim sam ljudima saradjivao, odnsono pomagao im dok nisam prso. Eto sad na kupujemprodajem mozete da vidite sta je ostalo od mene, vecina konstrukcija rigova su manje vise kopija mog dizajna. Neki su unapredjeni svaka im cast. Poenta je da sam sklapao kurti i murti... pa cak i japancu po snegu!
Psihologija investitora koja formira sliku i odrazava se na cenu je veoma skakljiva stvar jer je demokratija ovde, verovali ili ne prava, moze da sere ko sta hoce sad je tu front. A naravno u demokratiji, pravoj, bar za sada dok ne sazri planeta, nadjacace uvek maloumni idijoti radeci besmislene stvari kontrolisani iskljucivo svojim emocijama.
Ljudi ulecu u ovo i sjebavaju se jer niti imaju veze sa IT niti imaju veze sa berzom, doduse vecina nema veze ni sa vezom Smiley
Kako rodjace mozes da das 10K evra u nesto, dodjes kod mene ja ti kazem "daj mi adresu" ti mi kazes "kako se pravi novcanik".
Toliko sam ljudi video da se sjebalo da nije ni cudo sto nekima izgleda opet kao dafina ili jezda, jer je neko njihov bio pre 2-3 godine "u tome" pa je izgubio gomilu para , pa jos kupio neke sprave sto zuje, sve neki cipovi, dao boga oca para... posle to nije ni prodao eno dete rasklpopilo jer ne vredi ni 5evra.
Sibaju se ljudi ovde icoima... ne kazem ja... ima super ideja.. ima svega... ali... jbt... retko sam video nekog da prica , pise o tome sta taj ico donosi , mislim sta je iza, koji projekat, kakva tehnologija, nego samo moze da ide X5 moze da ie 100X moze da ide picke materine.

Idem da spavam... dosta je bilo Tongue






------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 02:13:52 AM
 #2264

Jos kad bi se i Srbi slozili.... Grin

Nema potrebe, ja cu da zavadim sve, da isprovociram, da se pljuje i napada. Cheesy hahahahahah


Triger!


Bitno je da ima postova, a ako su konstruktivni onda smo na konju Wink


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 12, 2018, 03:07:52 AM
 #2265

Jos kad bi se i Srbi slozili.... Grin

Nema potrebe, ja cu da zavadim sve, da isprovociram, da se pljuje i napada. Cheesy hahahahahah


Triger!


Bitno je da ima postova, a ako su konstruktivni onda smo na konju Wink



hehehehe .. provokatur  Grin

Pazi slazem se sa prethodin postom ... videla zaba da se konj podkiva pa i ona digla nogu  Grin
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 12, 2018, 08:07:01 AM
 #2266

Polako se spremam da ulozim prvu kintu u trgovinu. Meni je zapalo za oko Request network , power ledger , stellar kao nesto sto treba uzeti i cekati. Valja li sta ovaj izbor?
EnF0Rc3r
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 12, 2018, 08:28:44 AM
 #2267

Polako se spremam da ulozim prvu kintu u trgovinu. Meni je zapalo za oko Request network , power ledger , stellar kao nesto sto treba uzeti i cekati. Valja li sta ovaj izbor?

Iskreno, nisam citao nesto mnogo o njima, XLM je dosta star. Pre bih ti preporucio da ulozis samo u BTC, najsigurnije.

denis-z12
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
January 12, 2018, 09:26:12 AM
 #2268

WEB STRANICA | WHITELIST | WHITE PAPER  | NAGRADNI PROGRAM| |  PRIJAVA U TELEGRAM GRUPU

Decentralizirana E-trgovina na blockchain-u sa provjerljivom isporukom, Amazon, GPU 1-Klik Cloud Mining Podrškom

E-trgovina je izazovan posao. Kada sam tek počeo da se bavim online poslovanjem, jedna od prvih stvari koju sam pokušao bila je E-trgovina; uostalom, bio sam okružen mnogim uspješnim pričama.
U te uspjehe nimalo ne sumnjam. Ja sam poprilično pametan čovjek. Iskusan biznismen. Mogu savladati sve prepreke.  Onda sam pokrenuo svoju prvu prodavnicu. Bila je namjenjena onima koji vole da svoje vrijeme provode u prirodi. Kao i mnogi drugi ubrzo sam i ja shvatio da ovaj posao i nije tako jednostavan kako mi se na prvi pogled činio. Prvu stvar koju sam shvato je da mi je trebalo dosta vremena da svoju E-trgovinu napravim i pravilno konfigurišem. Trebalo mi je više novca nego što sam očekivao. Jednom prilikom dok sam programirao pomislio sam – Bože, pa kako da obični čovjek savlada sve ovo? Bezop upravo rješava ove probleme. Dizajniran je prema potrebama vlasnika miliona malih poduzeća koji nemaju mnogo novca i velike tehničke sposbnosti – ali imaju nešto što žele da prodaju. Očajnički žele da budu online kako bi imali mogućnost da prodaju svoju robu.

Bezop omogučuje jedan novi način narudžbe koja umanjuje rizik
od prevare i kod trgovca i kod kupca koristeči se elegantno dizajniranim ugovorima
koji se pokreču sa ethereumovog blockchaina i koji su kriptografski zastičeni.
Trgovci mogu da naplačuju PDV i precizno upravljaju sa narudžbama.



ZAŠTO BEZOP?

U DANAŠNJE VRIJEME skoro sve trgovine imaju i svoju intenet stranicu
ali 93% od svih internet trgovina i dalje ništa ne prodaju online.
Zašto ->
 Pogledajte ovaj Video

Preduzeča i trgovci mogu odmah da kloniraju jedan nevjerovatno
lagan BEZOP DOM koji je temeljni bezopov ecommerce
portal na bilo koji web server.
 

Evo još tri razloga zbog kojih se Bezop ističe u odnosu na konkurenciju?

Cloud Miner : Bezop-ov Cloud Miner dozvoljava korisnicima koji imaju udio
u bezopu da potvrde svoje narudžbe na bezopu koristeći se Amazonovim Web Servisima.

Dvostruki Sistem Zaštite: Naš online trgovinski novčanik je pod kontrolom
pametnog ugovora (smart contract), i na taj način štiti kako trgovca tako i kupca od prevara.

Novi sistem isporuke: Bezop će imati pravilnik o isporuci robe, koji će biti
standardni protokol.


OVO NIJE JOŠ JEDAN SJAJAN PROJEKAT KOJI OBEČAVA NEBO I ZEMLjU A NA KRAJU SE POKAŽE KAO OBIČNO SR...!

Datum Pokretanja i Nagradna Kampanja:

1. 1. U periodu od 14 dana bit će moguće kupiti bezop žetone

2. 20% od svih žetona namjenjenih za potrebe nagradnje kampanje bit će dodjeljeno premium promoterima (lično odabranim). Ovaj tim je ograničen na 100 kvalificiranih ljudi, ako mislite da i vi možete pomoći u masovnoj promociji bezopa i želite postati premium promoter prijavite se emailom na info@bezop.io, sa naslovom: „prijava za premium promotera“.
# Bilješka: Vaš bitcoin talk account mora imati minimalni status „Member“ da biste se mogli prijaviti

3. 5% od svih žetona namjenjenih za potrebe nagradnje kampanje bit će dodjeljeno rukovoditeljima zajednica
I ovaj tim je ograničen ali na 70 ljudi, da li i vi želite da upravljate bezop zajednicama
Pošaljite email na research@bezop.io

4.  Preostalih 75% žetona bit će raspodjeljeno u glavnoj nagradnoj kampanji.
Ulogujte se da pristupite nagradnom programu -> Nagradni Program
# Bilješka: Nagrade se isplačuju automatski, Nema google formi, sve je automatski.


POSTANITE OVLAŠĆENI  - > Broj mjesta je ograničen (Whitelist)
Detalji ispod...


Referral Program počinje: 18. Novembra 2017
Ulogujte se kako bi dobili vaš program za referral - > Referal Program

Hvala Unaprjed!










<Cloud Miner Setup >



marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 10:00:12 AM
 #2269

Jos kad bi se i Srbi slozili.... Grin

Nema potrebe, ja cu da zavadim sve, da isprovociram, da se pljuje i napada. Cheesy hahahahahah


Triger!


Bitno je da ima postova, a ako su konstruktivni onda smo na konju Wink



hehehehe .. provokatur  Grin

Pazi slazem se sa prethodin postom ... videla zaba da se konj podkiva pa i ona digla nogu  Grin



Mora.. na drugacije masa ne reaguje.

Ono sto mi pise crvenim slovima u potpisu to je. Gle sad u narednih dana sta ce da bude ovde, sta cu da uradim za zajednicu. Imacemo nas deo ovde, pravi, ne ovako. Ovo je samo dokaz koji su sve retardi stari kopaci ovde. Dokaz koliko su istripovani i koliko nemaju pojma za sve ove godine, koliko ih ne interesuje tehnologija, nego sami od ovogaprave Jezdi i dafinu. Nema ozbiljne price, samo gledam. Samo reatardacije o ceni kripta na berzi i kupovini ili prodaji.

Ako hocemo ozbiljan forum MORAMO da pricamo o ozbiljnim stvarima. Nacin nije bitan. Moj nacin se ne svidja vecini, vecina ni ne razume sta pricam, ali moja prica je ozbiljnija mnogo vise od svih sto ovde pisu vec duze vreme. Ovo moje slovo ne znaci nista, google je prijatelj,prva lekcija, treba proveriti moe price, treba proveriti ko sam i sta sam do sada uradio.

Ajde da krenemo onda u tom smeru.. ajde da vas pitam kako birate koin u koji ulazete? Sta gledate? Sta proitate gde da vas inspirise da kupite bas to? Lep logo? Naziv?

Hoce se javi ovde neko ko ce na srpskom da pise o tehnologiji? Jel ima ljud koji pricaju srpski a da rade neke ozbiljne stvari a da nisu diskretni retosi koji ili imaju neke kockarske sajtove ili neko ko misli da ne treba niko da zna za njega jer se bavi ovim?

Ne mogu da podnesem da se kod nas kopa vise nego igde. da nasih ljudi ucestvuje u svemu i svacemu, a ovde i uopste javno niko jos uvek ne zeli da prica o tome. Pre 3-4 godine je bila jos gora komedija. Neki su se ponasali kao da radimo sa uranijumom ili heroinom. A to je samo dokaz koliko ljudi ne veruju odnosno koliko nemaju pojma sa cim mi ovde radimo, vec samo smisljaju kako ce drugom uzeti pare i vide ovo kao jednostavnu priliku. A ja lud stvarno, zapeo da sklopim Srbe, e tu je apsolutni dokaz mog ludilia. Nacin na koji pisem je diskutabilan, ali potreba da dokazem ljduma neke stvari koje nisu u stanju da vide je ono cime se ponosim a za sta me osudjuju. Ako bar jednog naucim nesto moja misija ce imati smisla.

Jbg...  za sad imam ovde koliko... 3 reakcije... direktne. Tebe koji me je ocigledno skapirao, izuzetno kulturnog coveka koji misli da sam pijan i coveka koji me je spomenuo u 3. licu iako sam ja ovde. To poslednje me cimnulo narocito zbog upotrebe reci "ovaj". Inace me ne moze nista uvrediti niti pomeriti, osim glupusti i nekulture. Vulgarnost u mojim tekstovima i narodni jezik je nesto drugo oma da se ogradim, da ne bude posle KPGS Smiley










------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 10:13:44 AM
 #2270

WEB STRANICA | WHITELIST | WHITE PAPER  | NAGRADNI PROGRAM| |  PRIJAVA U TELEGRAM GRUPU

Decentralizirana E-trgovina na blockchain-u sa provjerljivom isporukom, Amazon, GPU 1-Klik Cloud Mining Podrškom

E-trgovina je izazovan posao. Kada sam tek počeo da se bavim online poslovanjem, jedna od prvih stvari koju sam pokušao bila je E-trgovina; uostalom, bio sam okružen mnogim uspješnim pričama.
U te uspjehe nimalo ne sumnjam. Ja sam poprilično pametan čovjek. Iskusan biznismen. Mogu savladati sve prepreke.  Onda sam pokrenuo svoju prvu prodavnicu. Bila je namjenjena onima koji vole da svoje vrijeme provode u prirodi. Kao i mnogi drugi ubrzo sam i ja shvatio da ovaj posao i nije tako jednostavan kako mi se na prvi pogled činio. Prvu stvar koju sam shvato je da mi je trebalo dosta vremena da svoju E-trgovinu napravim i pravilno konfigurišem. Trebalo mi je više novca nego što sam očekivao. Jednom prilikom dok sam programirao pomislio sam – Bože, pa kako da obični čovjek savlada sve ovo? Bezop upravo rješava ove probleme. Dizajniran je prema potrebama vlasnika miliona malih poduzeća koji nemaju mnogo novca i velike tehničke sposbnosti – ali imaju nešto što žele da prodaju. Očajnički žele da budu online kako bi imali mogućnost da prodaju svoju robu.

Bezop omogučuje jedan novi način narudžbe koja umanjuje rizik
od prevare i kod trgovca i kod kupca koristeči se elegantno dizajniranim ugovorima
koji se pokreču sa ethereumovog blockchaina i koji su kriptografski zastičeni.
Trgovci mogu da naplačuju PDV i precizno upravljaju sa narudžbama.



ZAŠTO BEZOP?

U DANAŠNJE VRIJEME skoro sve trgovine imaju i svoju intenet stranicu
ali 93% od svih internet trgovina i dalje ništa ne prodaju online.
Zašto ->
 Pogledajte ovaj Video

Preduzeča i trgovci mogu odmah da kloniraju jedan nevjerovatno
lagan BEZOP DOM koji je temeljni bezopov ecommerce
portal na bilo koji web server.
 

Evo još tri razloga zbog kojih se Bezop ističe u odnosu na konkurenciju?

Cloud Miner : Bezop-ov Cloud Miner dozvoljava korisnicima koji imaju udio
u bezopu da potvrde svoje narudžbe na bezopu koristeći se Amazonovim Web Servisima.

Dvostruki Sistem Zaštite: Naš online trgovinski novčanik je pod kontrolom
pametnog ugovora (smart contract), i na taj način štiti kako trgovca tako i kupca od prevara.

Novi sistem isporuke: Bezop će imati pravilnik o isporuci robe, koji će biti
standardni protokol.


OVO NIJE JOŠ JEDAN SJAJAN PROJEKAT KOJI OBEČAVA NEBO I ZEMLjU A NA KRAJU SE POKAŽE KAO OBIČNO SR...!

Datum Pokretanja i Nagradna Kampanja:

1. 1. U periodu od 14 dana bit će moguće kupiti bezop žetone

2. 20% od svih žetona namjenjenih za potrebe nagradnje kampanje bit će dodjeljeno premium promoterima (lično odabranim). Ovaj tim je ograničen na 100 kvalificiranih ljudi, ako mislite da i vi možete pomoći u masovnoj promociji bezopa i želite postati premium promoter prijavite se emailom na info@bezop.io, sa naslovom: „prijava za premium promotera“.
# Bilješka: Vaš bitcoin talk account mora imati minimalni status „Member“ da biste se mogli prijaviti

3. 5% od svih žetona namjenjenih za potrebe nagradnje kampanje bit će dodjeljeno rukovoditeljima zajednica
I ovaj tim je ograničen ali na 70 ljudi, da li i vi želite da upravljate bezop zajednicama
Pošaljite email na research@bezop.io

4.  Preostalih 75% žetona bit će raspodjeljeno u glavnoj nagradnoj kampanji.
Ulogujte se da pristupite nagradnom programu -> Nagradni Program
# Bilješka: Nagrade se isplačuju automatski, Nema google formi, sve je automatski.


POSTANITE OVLAŠĆENI  - > Broj mjesta je ograničen (Whitelist)
Detalji ispod...


Referral Program počinje: 18. Novembra 2017
Ulogujte se kako bi dobili vaš program za referral - > Referal Program

Hvala Unaprjed!










<Cloud Miner Setup >





Da skartimo. ETH token ko ETH token sa gomilom slova i brojeva u zaista lepo pripremeljenoj prici. Ali koliko vidim jedina stvar koja je tu bitna je taj decentralizovani portal upravljanja porudzbina. DOM pise, ja mislio  Document Object Model Smiley
Jesam dobro procitao? Jel ima jos nesto da mi je promaklo a da moze da se naglasi kao inovativnost, odnosno adut kojim nastupa Bezop?

Jel ti ucestvujes u projektu ili samo kenjas jer si ga kupio? Jel neko od ljudi sa ovih prostora ucestvuje u projektu?


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 12, 2018, 10:51:00 AM
 #2271

@marcetin  Kontaj ja vecim delom o cemu ti pricas poslednjih nekoliko stranica, ali mi treba jos dosta ucenja za onaj manji deo Smiley Jebiga , Srbi ko Srbi , najbolji za druge a najgori za sebe... Valjda ce se stvri iskristalisati pa ce ostati ljudi koji hoce da podinu nivo rasprave i da dobijemo svoj podforum.
denis-z12
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
January 12, 2018, 11:12:58 AM
 #2272

WEB STRANICA | WHITELIST | WHITE PAPER  | NAGRADNI PROGRAM| |  PRIJAVA U TELEGRAM GRUPU

Decentralizirana E-trgovina na blockchain-u sa provjerljivom isporukom, Amazon, GPU 1-Klik Cloud Mining Podrškom

E-trgovina je izazovan posao. Kada sam tek počeo da se bavim online poslovanjem, jedna od prvih stvari koju sam pokušao bila je E-trgovina; uostalom, bio sam okružen mnogim uspješnim pričama.
U te uspjehe nimalo ne sumnjam. Ja sam poprilično pametan čovjek. Iskusan biznismen. Mogu savladati sve prepreke.  Onda sam pokrenuo svoju prvu prodavnicu. Bila je namjenjena onima koji vole da svoje vrijeme provode u prirodi. Kao i mnogi drugi ubrzo sam i ja shvatio da ovaj posao i nije tako jednostavan kako mi se na prvi pogled činio. Prvu stvar koju sam shvato je da mi je trebalo dosta vremena da svoju E-trgovinu napravim i pravilno konfigurišem. Trebalo mi je više novca nego što sam očekivao. Jednom prilikom dok sam programirao pomislio sam – Bože, pa kako da obični čovjek savlada sve ovo? Bezop upravo rješava ove probleme. Dizajniran je prema potrebama vlasnika miliona malih poduzeća koji nemaju mnogo novca i velike tehničke sposbnosti – ali imaju nešto što žele da prodaju. Očajnički žele da budu online kako bi imali mogućnost da prodaju svoju robu.

Bezop omogučuje jedan novi način narudžbe koja umanjuje rizik
od prevare i kod trgovca i kod kupca koristeči se elegantno dizajniranim ugovorima
koji se pokreču sa ethereumovog blockchaina i koji su kriptografski zastičeni.
Trgovci mogu da naplačuju PDV i precizno upravljaju sa narudžbama.



ZAŠTO BEZOP?

U DANAŠNJE VRIJEME skoro sve trgovine imaju i svoju intenet stranicu
ali 93% od svih internet trgovina i dalje ništa ne prodaju online.
Zašto ->
 Pogledajte ovaj Video

Preduzeča i trgovci mogu odmah da kloniraju jedan nevjerovatno
lagan BEZOP DOM koji je temeljni bezopov ecommerce
portal na bilo koji web server.
 

Evo još tri razloga zbog kojih se Bezop ističe u odnosu na konkurenciju?

Cloud Miner : Bezop-ov Cloud Miner dozvoljava korisnicima koji imaju udio
u bezopu da potvrde svoje narudžbe na bezopu koristeći se Amazonovim Web Servisima.

Dvostruki Sistem Zaštite: Naš online trgovinski novčanik je pod kontrolom
pametnog ugovora (smart contract), i na taj način štiti kako trgovca tako i kupca od prevara.

Novi sistem isporuke: Bezop će imati pravilnik o isporuci robe, koji će biti
standardni protokol.


OVO NIJE JOŠ JEDAN SJAJAN PROJEKAT KOJI OBEČAVA NEBO I ZEMLjU A NA KRAJU SE POKAŽE KAO OBIČNO SR...!

Datum Pokretanja i Nagradna Kampanja:

1. 1. U periodu od 14 dana bit će moguće kupiti bezop žetone

2. 20% od svih žetona namjenjenih za potrebe nagradnje kampanje bit će dodjeljeno premium promoterima (lično odabranim). Ovaj tim je ograničen na 100 kvalificiranih ljudi, ako mislite da i vi možete pomoći u masovnoj promociji bezopa i želite postati premium promoter prijavite se emailom na info@bezop.io, sa naslovom: „prijava za premium promotera“.
# Bilješka: Vaš bitcoin talk account mora imati minimalni status „Member“ da biste se mogli prijaviti

3. 5% od svih žetona namjenjenih za potrebe nagradnje kampanje bit će dodjeljeno rukovoditeljima zajednica
I ovaj tim je ograničen ali na 70 ljudi, da li i vi želite da upravljate bezop zajednicama
Pošaljite email na research@bezop.io

4.  Preostalih 75% žetona bit će raspodjeljeno u glavnoj nagradnoj kampanji.
Ulogujte se da pristupite nagradnom programu -> Nagradni Program
# Bilješka: Nagrade se isplačuju automatski, Nema google formi, sve je automatski.


POSTANITE OVLAŠĆENI  - > Broj mjesta je ograničen (Whitelist)
Detalji ispod...


Referral Program počinje: 18. Novembra 2017
Ulogujte se kako bi dobili vaš program za referral - > Referal Program

Hvala Unaprjed!










<Cloud Miner Setup >





Da skartimo. ETH token ko ETH token sa gomilom slova i brojeva u zaista lepo pripremeljenoj prici. Ali koliko vidim jedina stvar koja je tu bitna je taj decentralizovani portal upravljanja porudzbina. DOM pise, ja mislio  Document Object Model Smiley
Jesam dobro procitao? Jel ima jos nesto da mi je promaklo a da moze da se naglasi kao inovativnost, odnosno adut kojim nastupa Bezop?

Jel ti ucestvujes u projektu ili samo kenjas jer si ga kupio? Jel neko od ljudi sa ovih prostora ucestvuje u projektu?



Ovo je zamisljeno kao neka distriburiana vrsta Amazona. Vrijeme ce pokazati kako to sve izgleda u praksi...
marcetin_je_lud
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
January 12, 2018, 11:28:21 AM
 #2273

Znaci, sa 2-3BTC imas vrh sajt koji radi lepo i pritom donosi dobar profit, ajd sto od "musterija", ali i od google ADs-a.

$30K za sajt? Kako si ti to sracunao, ali stvarno?!?! Pa za te pare.. jbt.. hahahhahaha... moz napraviti lepu kucu jbt sunce Cheesy

Ti si prijatelju potpuno PRSO! K'o zvecka. Citiras post iz 2014. godine i prevodis to u $30,000 za sajt??? A covek je tad mislio ocigledno na $800-1000. Kako si uopste uspeo da iskopas to i da mislis da je to nov post, koje ludilo...

Onda ovo sad citiranje ogromnog posta sa slikom, i nesto ga pitas kao da je on ovde dosao nama da pomogne ili kao da je normalna diskusija, a covek samo odradio translation za bounty i sad postovao spam, sto je meni ocigledno i bez gledanja njegove istorije postova, ali to tebi ne bi ni palo na pamet da pogledas... Jos se nije ni potrudio da bude na srpskom, nego samo na hrvatskom. Koliko treba da si izgubljen da bi naseo na to...

Ima jos puno stvari zbog kojih sam primetio da si lud, samo spamujes kao sa nekim mudrostima, a u stvari ne znas gde bijes... Dobro je da postoji ignore opcija da mogu da citam forum k'o normalan covek, a ne da se osecam k'o u dusevnoj bolnici.
examplens
Legendary
*
Online Online

Activity: 3262
Merit: 3147


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
January 12, 2018, 11:33:41 AM
 #2274

Jos kad bi se i Srbi slozili.... Grin

Nema potrebe, ja cu da zavadim sve, da isprovociram, da se pljuje i napada. Cheesy hahahahahah


Triger!


Bitno je da ima postova, a ako su konstruktivni onda smo na konju Wink



hehehehe .. provokatur  Grin

Pazi slazem se sa prethodin postom ... videla zaba da se konj podkiva pa i ona digla nogu  Grin



Mora.. na drugacije masa ne reaguje.

Ono sto mi pise crvenim slovima u potpisu to je. Gle sad u narednih dana sta ce da bude ovde, sta cu da uradim za zajednicu. Imacemo nas deo ovde, pravi, ne ovako. Ovo je samo dokaz koji su sve retardi stari kopaci ovde. Dokaz koliko su istripovani i koliko nemaju pojma za sve ove godine, koliko ih ne interesuje tehnologija, nego sami od ovogaprave Jezdi i dafinu. Nema ozbiljne price, samo gledam. Samo reatardacije o ceni kripta na berzi i kupovini ili prodaji.

Ako hocemo ozbiljan forum MORAMO da pricamo o ozbiljnim stvarima. Nacin nije bitan. Moj nacin se ne svidja vecini, vecina ni ne razume sta pricam, ali moja prica je ozbiljnija mnogo vise od svih sto ovde pisu vec duze vreme. Ovo moje slovo ne znaci nista, google je prijatelj,prva lekcija, treba proveriti moe price, treba proveriti ko sam i sta sam do sada uradio.

Ajde da krenemo onda u tom smeru.. ajde da vas pitam kako birate koin u koji ulazete? Sta gledate? Sta proitate gde da vas inspirise da kupite bas to? Lep logo? Naziv?

Hoce se javi ovde neko ko ce na srpskom da pise o tehnologiji? Jel ima ljud koji pricaju srpski a da rade neke ozbiljne stvari a da nisu diskretni retosi koji ili imaju neke kockarske sajtove ili neko ko misli da ne treba niko da zna za njega jer se bavi ovim?

Ne mogu da podnesem da se kod nas kopa vise nego igde. da nasih ljudi ucestvuje u svemu i svacemu, a ovde i uopste javno niko jos uvek ne zeli da prica o tome. Pre 3-4 godine je bila jos gora komedija. Neki su se ponasali kao da radimo sa uranijumom ili heroinom. A to je samo dokaz koliko ljudi ne veruju odnosno koliko nemaju pojma sa cim mi ovde radimo, vec samo smisljaju kako ce drugom uzeti pare i vide ovo kao jednostavnu priliku. A ja lud stvarno, zapeo da sklopim Srbe, e tu je apsolutni dokaz mog ludilia. Nacin na koji pisem je diskutabilan, ali potreba da dokazem ljduma neke stvari koje nisu u stanju da vide je ono cime se ponosim a za sta me osudjuju. Ako bar jednog naucim nesto moja misija ce imati smisla.

Jbg...  za sad imam ovde koliko... 3 reakcije... direktne. Tebe koji me je ocigledno skapirao, izuzetno kulturnog coveka koji misli da sam pijan i coveka koji me je spomenuo u 3. licu iako sam ja ovde. To poslednje me cimnulo narocito zbog upotrebe reci "ovaj". Inace me ne moze nista uvrediti niti pomeriti, osim glupusti i nekulture. Vulgarnost u mojim tekstovima i narodni jezik je nesto drugo oma da se ogradim, da ne bude posle KPGS Smiley


Pocetnici ti nece odgovarati, mozda ce se plasiti da ne ispadnu piglu. Ili nisu dovoljno u materiji. Iskusniji i stariji clanovi ili se bave necim svojim pa nemaju vremena ili su zaradili dobro pa se osilili i nemaju potrebu da piskaraju.
Jes u zadnjih pola godine me jedino moj slogirani tata od 70tak god nije nista pitao o bitkoinu.
Kod nas se voli sve sto je moderno, jos ako moze da donese neku "laku" zaradu ih.. otud kopaca i tradera koliko hoces.







█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hrgo99
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile
January 12, 2018, 11:35:48 AM
 #2275

Kako da se zaradi sa bitcoin?
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 12, 2018, 12:09:01 PM
 #2276

Polako se spremam da ulozim prvu kintu u trgovinu. Meni je zapalo za oko Request network , power ledger , stellar kao nesto sto treba uzeti i cekati. Valja li sta ovaj izbor?

Hvala za spisak @manjina,

od ovih mi se najvise svidja Request Network (REQ) i to zbog njihovog USP (Unique Selling Proposition) a to je da mozes da posaljes invoice da naplatis nesto bar sam tako razumeo. Trenutno je pola milijarde tolara market cap tako da 4x je mozda plafon za 2018 i to ako sve ide super sto po menji ima boljih za rizicinje investicije gde ja gledam 10x minimum ali za stabilan kojn za parkiranje mozda mada trenutno danas je na silaznom trendu pa ako gleda neko da udje mozda je bolje sacekati koji dan dok ne krene na uzlazni trend pa skociti.

Ja nemam ovaj kojn ali cu mozda kupiti malo.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
EnF0Rc3r
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 12, 2018, 12:10:09 PM
 #2277

Kako da se zaradi sa bitcoin?

Tako sto ces da cuvas to sto imas neku godinu.

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 12, 2018, 12:21:05 PM
 #2278

Kako da se zaradi sa bitcoin?

@hrgo99 dali mozes da budes malo vise specifican kada kazes zaradi?

Dali mislis na kopanje, trgovinu? Sta konkretno?

Ja radim trgovinu i to od Maja/Juna prosle godine mi krenulo od tada zaradim bar milion dinara mesecno ali radim bar 40 sati nedeljno i morao sam da smanjim moj regularni biznis za 70 posto da mogu da radim kripto punom parom.

Sto se tice kopanja ja sam probo par puta i puko jedino mi Genesis mining donosi pare i to sam ubo neki ugovor oko maja za 50 evra (dozivotni ugovor) i sada mi kaplje svaki dan! Da sam bio pametan pa da grunem hiljadarku bilo bi super!

A mozes i na stimit da zaradis je se ulogovo u moj stari nalog kad tamo 200 evra od jako malo postova pa razmisljam da posaljem par hiljade evra i krenem da malo ozbiljnije postujem to bi mozda moglo da zaradi hiljadu evra.

Druga ideja je da pokrenem njusletter da reklamiram afiliate linkove jer sam zaradio hiljadu i nesto ETN od linka ovde u forumu kada sam promoviso u moj signature file Electronium ICO u kojeg sam investirako 300K tokenova a od linka zaradio malo dva coveka ovde su kupila od mog linka pa cu da promovisem ono u sta ja verujem i da budem placen za to (cista ideja nisam testirao jos).

Misim da ima jos. VIdim na Redit imaju Cripto for hire sekcije pa mozes raditi za cripto.

Ja sam tokodje mislio da platim ljudima da stavim banner na njihov sat pa da onda preprodam posete ali tu ideju nisam jos razradio.

A mozes i svoj token da napravih ja imam ideje ako jedan zna programiranje mozemo da se udruzimo kao jednaki parneri i da lansiramo ICO ja mogu da budem project manager samo mi trba sposoban programer jedan da radi instrucije 99% zarada bar milion evra za dve godine ali mora da radi ozbiljno i da ne ludira i da nikog ne prevarimo i ne pump/dump nego pravi projekat koji ce da uspe imam sve u glavi samo ja sam nesposoban tehnicki ali biznis znam i imam idje 99.99% ce da uspe i bice dobar projekat i bio bi samo form tako da netreba od nule.

Toliko ko sto sam pre reko svi Srbi na ovaj forum mogu milion evra da zarade u 2018 u to sam 100% siguran!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 12, 2018, 12:33:16 PM
 #2279

Jos kad bi se i Srbi slozili.... Grin

Nema potrebe, ja cu da zavadim sve, da isprovociram, da se pljuje i napada. Cheesy hahahahahah


Triger!


Bitno je da ima postova, a ako su konstruktivni onda smo na konju Wink



hehehehe .. provokatur  Grin

Pazi slazem se sa prethodin postom ... videla zaba da se konj podkiva pa i ona digla nogu  Grin



Mora.. na drugacije masa ne reaguje.

Ono sto mi pise crvenim slovima u potpisu to je. Gle sad u narednih dana sta ce da bude ovde, sta cu da uradim za zajednicu. Imacemo nas deo ovde, pravi, ne ovako. Ovo je samo dokaz koji su sve retardi stari kopaci ovde. Dokaz koliko su istripovani i koliko nemaju pojma za sve ove godine, koliko ih ne interesuje tehnologija, nego sami od ovogaprave Jezdi i dafinu. Nema ozbiljne price, samo gledam. Samo reatardacije o ceni kripta na berzi i kupovini ili prodaji.

Ako hocemo ozbiljan forum MORAMO da pricamo o ozbiljnim stvarima. Nacin nije bitan. Moj nacin se ne svidja vecini, vecina ni ne razume sta pricam, ali moja prica je ozbiljnija mnogo vise od svih sto ovde pisu vec duze vreme. Ovo moje slovo ne znaci nista, google je prijatelj,prva lekcija, treba proveriti moe price, treba proveriti ko sam i sta sam do sada uradio.

Ajde da krenemo onda u tom smeru.. ajde da vas pitam kako birate koin u koji ulazete? Sta gledate? Sta proitate gde da vas inspirise da kupite bas to? Lep logo? Naziv?

Hoce se javi ovde neko ko ce na srpskom da pise o tehnologiji? Jel ima ljud koji pricaju srpski a da rade neke ozbiljne stvari a da nisu diskretni retosi koji ili imaju neke kockarske sajtove ili neko ko misli da ne treba niko da zna za njega jer se bavi ovim?

Ne mogu da podnesem da se kod nas kopa vise nego igde. da nasih ljudi ucestvuje u svemu i svacemu, a ovde i uopste javno niko jos uvek ne zeli da prica o tome. Pre 3-4 godine je bila jos gora komedija. Neki su se ponasali kao da radimo sa uranijumom ili heroinom. A to je samo dokaz koliko ljudi ne veruju odnosno koliko nemaju pojma sa cim mi ovde radimo, vec samo smisljaju kako ce drugom uzeti pare i vide ovo kao jednostavnu priliku. A ja lud stvarno, zapeo da sklopim Srbe, e tu je apsolutni dokaz mog ludilia. Nacin na koji pisem je diskutabilan, ali potreba da dokazem ljduma neke stvari koje nisu u stanju da vide je ono cime se ponosim a za sta me osudjuju. Ako bar jednog naucim nesto moja misija ce imati smisla.

Jbg...  za sad imam ovde koliko... 3 reakcije... direktne. Tebe koji me je ocigledno skapirao, izuzetno kulturnog coveka koji misli da sam pijan i coveka koji me je spomenuo u 3. licu iako sam ja ovde. To poslednje me cimnulo narocito zbog upotrebe reci "ovaj". Inace me ne moze nista uvrediti niti pomeriti, osim glupusti i nekulture. Vulgarnost u mojim tekstovima i narodni jezik je nesto drugo oma da se ogradim, da ne bude posle KPGS Smiley


Pocetnici ti nece odgovarati, mozda ce se plasiti da ne ispadnu piglu. Ili nisu dovoljno u materiji. Iskusniji i stariji clanovi ili se bave necim svojim pa nemaju vremena ili su zaradili dobro pa se osilili i nemaju potrebu da piskaraju.
Jes u zadnjih pola godine me jedino moj slogirani tata od 70tak god nije nista pitao o bitkoinu.
Kod nas se voli sve sto je moderno, jos ako moze da donese neku "laku" zaradu ih.. otud kopaca i tradera koliko hoces.


Neznam za vas ali ja slobodno vreme imam na kasicicu  Grin  a da je lood (marcetin) - lood je ali nas je pa ga volimo  Cheesy Cheesy Cheesy

Napokon smo prihvatili vekovnu tradiciju poljoprivrednih aktivnosti samo sto smo je preselili u cyberspace pa umesto rotkvica i krompira - kopamo BTCe i LTCe i ostalu digitalnu vegetaciju  Grin Grin Grin Nashi djedovi bi bili ponosni .... samo kada bi razumeli tehnologiju

Sad malo ozbiljnije na trenutak - Oni koji plivaju nizvodno, dodju do cilja ali ne ostave nikakav trag. Plivati uzvodno je druga prica .... Dzobs, Gejts i ostali nisu plivali nizvodno pa su stigli do cilja ... jbga ... put od A do B moze biti prava linija ali ne izberu svi tu marsutu. Bese davno jedna dobra knjiga "Put kojim se redje ide". Mi (matori) citasno knjige nekada davno jer ne bese interneta i sl. zajebancija da ubijamo vreme.

Svako ima pravo na svoje misljenje (ma koliko ono bilo pogresno  Grin), a i javni je forum pa "udri ko Maxim po diviziju". Licno mislm da bi bilo mnogo kreativnije kada bi smo pricali o tehnologiji, skriptama, novim minerima i sl. nego o cistom profitu .... kada razumes tehnologiju, razumeces i projekte pa samim tim i potencijalne vrednosti (citaj: $$$$)! Forum (a i internet) je dovoljno veliki za obe stane (tech vs $$$)

Istina je da nemamo svoj ogranak foruma pa i ne mozemo da klasifikujemo diskusije  Sad Ja sam pesimita po ovom pitanju ali vi (legende i heroji) se mozda i izborite za ovo!



2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 12, 2018, 12:45:09 PM
 #2280

@n00bsaibot

" Licno mislm da bi bilo mnogo kreativnije kada bi smo pricali o tehnologiji, skriptama, novim minerima i sl. nego o cistom profitu .... kada razumes tehnologiju, razumeces i projekte pa samim tim i potencijalne vrednosti (citaj: $$$$)! Forum (a i internet) je dovoljno veliki za obe stane (tech vs $$$)"

ja se slazem sa tobom, ali sam ovde zbog profita jer u Srbiji nemam nikakav profit ovo mi je jedina sansa da stanem na noge pa o gome guram ali kroz proces zarade poceo sam koliko polako da kapiram bar osnovu tehnologije u nekim od projekata ko sto je IOTA, Raiblocks etc bar neke povrsne stvari ali svakog dana malo vise.

Za sada plasim se da ce sve ovo da puken par jurim da zaradim i izvucem 50% novca da mogu da mirno zivim jer ljudi u Srbiji rade za 500 evra i to nije uredu a kod privatnika da ne pricamo ima par ljudi u mojoj familiji koji rade kod privatnika i trpe torturu nevidjenu zato ja ovo radim i cutim nikom ne pricam jer kad su me unistili iz vlasti zbok "krsenja zakona" i zatvrolili firmu i oduzeli imovinu ja sam kreno da radim freelancing i svi me u familiji se sramote. Sta je tu je o cripto nesmem da pricam jer ce da me posalju u zatvor. Ali ja sam fokusiran da zaradim i to je to ali mislim da cu do kraja 2018 da ukapiram i tehnologiju ispod ali to sto vi pricate o tehnologiji je super mislim da je lakse biti uspesan ako razumes a ne ja ko slepi misis gledam sam biznis profit.

Toliko samo napred ovo je super da mozemo svi da radimo a da jedna stoka birokratska nemoze da mi zatvori moju "kripto" firmu ko sto su uradili sa mojom regularnom firmom i sve mi oteli.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Pages: « 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!