Bitcoin Forum
March 30, 2024, 01:39:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2919105 times)
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 13, 2018, 02:23:00 PM
 #2341

Sta mislite o Cardano -ADA -  projektu?

Ja sam imo 30000 na Bitrex na 3 cente pa palo na 1 pa ko budala prodo sad se kajem. Ako uspeju da naprave da ima projekata ko na ETH bice ogroman projekat. Pitanje je dali ce da provuku projekte ko sto je Etherium i o tome zavisi uspeh ja mislim a sanse su dobre.

Mislim platforme koje privuku projekte a to je recimo neo poceo i Rise ima 2 najavljena te cu projekte da kupujem. Waves ima par naprimer WAgerr kojeg sam kupio na ICO. Za Cardano jos nemaju projekata koliko znam ali videcemo ako budu se pojavljivali ja cu ponovo da kupujem Cardano.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 13, 2018, 03:10:57 PM
 #2342

Jos jedan dokaz ne raspostranjivanja kripta i potvrda price kako sve propada... ioi ce propasti u skorije vreme!

http://ftv.com/c/

Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 03:28:29 PM
 #2343

Jos jedan zanimljiv projekat na koji sam naleteo...

https://www.beetoken.com/

cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 03:39:28 PM
 #2344

Takodje, hteo bih da pitam da li se ovde neko bavi day tradingom, da li je to isplativo s obzirom da je market mnogo volatilan i nepredvidiv ?

Ja licno vise volim da hodlujem, tj. da investiram na duze staze u projekte koji mi imaju smisla, medjutim vidjam dosta koji prave profit preko day tradinga pa me ova tema zainteresovala...
Djordje Dragomirovic
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 03:42:47 PM
 #2345

Sjajno ste to srocili gos'n Marcetine... Shocked respect

I sta dodati na sve ovo, ja cu reci samo verujte Cejnu, on je tu da ostane, da li ce na mesec?

Da sigurno, ako odu ljudi... Grin

I ne verujte u sve sto cujete, izvori informacija o kruptu su u Srbiji blago receno oskudni...

Nemojte dozvoliti da budete obmanuti cak i kada vam neko kaze da je kripto veteran to ne znaci nista...

Tek ponekad neko prevede neki tekst sa engleskog (neretko potpuno promasi poentu) i to samo one bombasticne naslove o tome kako je neko prodao svu imovinu i ulozio u bitkoine ili da je neko pre 5 godina kupio BTC za 10.000 dolara a sada to vredi zilion para, a sve to seze do onih prica da je to prevara, piramida, Dafina, Jezda... A sve su to jednom recju gluposti...

Zato je moj savet da ukoliko zelite nesto da saznate o ovoj temi pokusajte sami da se informisete, u tome ce vam sigurno pomoci znanje engleskog jezika, buduci da je vecina informativnih ali i strucnih sajtova upravo na engleskom...

A ukoliko imate bilo kakvih problema sa razumevanjem ove tematike, licno sam otvoren za sva vasa pitanja, ukoliko ne budem znao odgovor na vase pitanje uputicu vas na one koji znaju...

Za sada ovde, a uskoro na nasem novom blogu posvecenom kripto valutama...

Srecna kripto 2018. godina  POZZZ

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 13, 2018, 04:01:02 PM
 #2346

Jos jedan dokaz ne raspostranjivanja kripta i potvrda price kako sve propada... ioi ce propasti u skorije vreme!

http://ftv.com/c/

Wink

Znas sta je to. Ja sam razmisljao kako je moguce da postoji 500 kanala kada ja nisam 3 godine video jednu reklamu a reklame su jedini nacin kako se besplatan kanal reklamira?

Pa sam ukapirao da je to prevara oni jednostavno lazu da milion ljudi vidi tu rekalamu a to nije istina i zato ovaj fashion kanal prima kripto da uzme novac za reklame koji niko nece da vidi i neko sa kripto ce da nasedne na prevarantske lazi koji ce oni da mu kazu da ce x ljudi da vide kad ce biti 99 puta manje.

Zasto u srbiju na tv non stop peveaju? Jer jadnik rinta 10 dodina u Aurstiju ili mu tata i mam rintaju on da nekom glupom kanalu 10 hiljade evra da peva i tako kanal opstaje.

To je moja analiza mozda nisam blizu istine ali oni primaju kripto jer reklama na tv propada jer samo budale trose vreme da gledaju jer ne vrednuju svoje vreme svako pametan to ne radi vise.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 13, 2018, 04:03:00 PM
 #2347

Jos jedan zanimljiv projekat na koji sam naleteo...

https://www.beetoken.com/



Gledao sam video na youtube mozeda 3 komada ali bar 2 prosle nedelje o ovom projektu i svidja mi se i mislim da cu malo da ulozim.

Meni se bar ovaj projekat svidja jer ja putujem puno i koristim ovakve stavari ividim da moze da uspe bar vredi malog rizika. Hvala za predlog kriptodzoni.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 13, 2018, 04:04:40 PM
 #2348

Takodje, hteo bih da pitam da li se ovde neko bavi day tradingom, da li je to isplativo s obzirom da je market mnogo volatilan i nepredvidiv ?

Ja licno vise volim da hodlujem, tj. da investiram na duze staze u projekte koji mi imaju smisla, medjutim vidjam dosta koji prave profit preko day tradinga pa me ova tema zainteresovala...

Ja trejdujem 10% mi je to zarada kada vidim nesto krene na gore skocim stavim da se proda malo gore i puno puta se isplati. Uglavnom spekulisem ali i tredujem ali necu da kazem da znam sta radim 100% ali sam profitabilan bar sada.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
ivan1993
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 04:32:39 PM
Last edit: January 13, 2018, 05:02:11 PM by ivan1993
 #2349


Šta mislite o IOTA, XRB i drugim valutama koje su zasnovane na DAG? Ja ulažem u IOTA još od 0.30,  mislim da će cena sa ovih ≈ 3.70 skočiti najmanje x5-10 do kraja godine, posebno sa uvođenjem njihovog procesora u Q1 2018 i svim partnerstvima koja još uvek ne objavljuju zbog NDA. Prema mom istraživanju, ništa ne može da im prismrdi, dugoročno je sasvim moguć market cap od trilion dolara, IOTA može da bude deo AI, ML, pametnih gradova, autonomnih vozila. Treba imati u vidu da sve ove stvari tek dolaze i da će maksimalna vrednost biti ostvarena kada IoT postane mejnstrim.

XRB sam propustio da uložim na <1 USD, evo ga sad na 17. mestu, top 10 je vrlo verovatno do kraja godine, gotov proizvod, 7000 tx/s...

Takođe, da li je neko pogledao Hashgraph, još uvek nemaju public ledger, ali izgleda da se nešto sprema...Koga zanima više, pogledajte http://www.swirlds.com/

Ardor takođe posmatram već duže vreme, ozbiljna priča, konkurent ETH, child chains, itd.

Ja akumulisem malo IOTU u njen novcanik nemam previse ali cuvam jer je druga tehnologija pa ako explodira u buducnosti zelim da imam IOTU mada jedini problem je sto trenutno nesto je centralizovano dok se ne razvije i novcanik imas samo neku dugu brojku da se ulogujes i nema sifre.

Koordinator je tu zbog 34% napada, uklanjaće ga u etapama do kraja godine, pisalo se dosta o tome u skorije vreme na forumima, pretpostavljam da su i BTC i ETH imali sličnu zaštitu u tako ranoj fazi razvoja. Novi wallet (Trinity) izlazi najkasnije do kraja meseca, imaće standardnu lozinku i 2FA.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 13, 2018, 04:45:14 PM
 #2350


Šta mislite o IOTA, XRB i drugim valutama koje su zasnovane na DAG? Ja ulažem u IOTA još od 0.30,  mislim da će cena sa ovih ≈ 3.70 skočiti najmanje x5-10 do kraja godine, posebno sa uvođenjem njihovog procesora u Q1 2018 i svim partnerstvima koja još uvek ne objavljuju zbog NDA. Prema mom istraživanju, ništa ne može da im prismrdi, dugoročno je sasvim moguć market cap od trilion dolara, IOTA može da bude deo AI, ML, pametnih gradova, autonomnih vozila. Treba imati u vidu da sve ove stvari tek dolaze i da će maksimalna vrednost biti ostvarena kada IoT postane mejnstrim.

XRB sam propustio da uložim na <1 USD, evo ga sad na 17. mestu, top 10 je vrlo verovatno do kraja godine, gotov proizvod, 7000 tx/s...

Takođe, da li je neko pogledao Hashgraph, još uvek nemaju public ledger, ali izgleda da se nešto sprema...Koga zanima više, pogledajte http://www.swirlds.com/

Ardor takođe posmatram već duže vreme, ozbiljna priča, konkurent ETH, child chains, itd.

Ja akumulisem malo IOTU u njen novcanik nemam previse ali cuvam jer je druga tehnologija pa ako explodira u buducnosti zelim da imam IOTU mada jedini problem je sto trenutno nesto je centralizovano dok se ne razvije i novcanik imas samo neku dugu brojku da se ulogujes i nema sifre.

Koordinator je tu zbog 34% napada, uklanjaće ga u etapama do kraja godine, pisalo se dosta o tome u skorije na vreme na forumima, pretpostavljam da su i BTC i ETH imali sličnu zaštitu u tako ranoj fazi razvoja. Novi wallet (Trinity) izlazi najkasnije do kraja meseca, imaće standardnu lozinku i 2FA.

Hvala @ivan1993 ako se setis javi kada bude izaslo ja planiram da kupim jos malo IOTA na Binance jer je unikatna tehnologija i to mi se svidja.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 13, 2018, 05:29:34 PM
 #2351

Jedno tehnicko pitanje vezano za ethereum mrezu.
Najjednostaviniji nacin, treba da prebacim sa adrese A na adresu B odredjene tokene, ali da eth za fee koristim sa neke trece adrese?
Izvodljivo? I kako?

To nije moguce, tj. teoretski jeste ali niko ne zeli da omoguci da bi zastitio korisnike ali i samu mrezu. Ovakva funkcija bi znatno usporila transakcije pa i samim tim povecala "fee's".

Pogledaj RaiBlocks (XRB) - totalno "free" i transakcija je obavljena za par sekundi.
ivan1993
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 05:48:28 PM
 #2352

Takodje, hteo bih da pitam da li se ovde neko bavi day tradingom, da li je to isplativo s obzirom da je market mnogo volatilan i nepredvidiv ?

Ja licno vise volim da hodlujem, tj. da investiram na duze staze u projekte koji mi imaju smisla, medjutim vidjam dosta koji prave profit preko day tradinga pa me ova tema zainteresovala...

Samo dugoročno i HODL.

Ako nekoga zanima daytrading, pogledajte @PhilakoneCrypto, čovek zna šta radi.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 13, 2018, 07:04:44 PM
 #2353

Takodje, hteo bih da pitam da li se ovde neko bavi day tradingom, da li je to isplativo s obzirom da je market mnogo volatilan i nepredvidiv ?

Ja licno vise volim da hodlujem, tj. da investiram na duze staze u projekte koji mi imaju smisla, medjutim vidjam dosta koji prave profit preko day tradinga pa me ova tema zainteresovala...

Samo dugoročno i HODL.

Ako nekoga zanima daytrading, pogledajte @PhilakoneCrypto, čovek zna šta radi.

Nisam uspeo da ga nadjem dali imas link?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
ivan1993
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 07:14:28 PM
 #2354

https://twitter.com/PhilakoneCrypto
https://www.youtube.com/user/philakone1
https://steemit.com/@philakonecrypto
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 13, 2018, 07:19:05 PM
 #2355

ova rasprava poslednjih nekoliko stranica me podseca na sledecu stvar...

https://www.youtube.com/watch?v=cG_NfoPYjIs

Ti ne znas koliko si me odusevio sa Vojom Smiley

Ne znaju ljudi za njega Wink

Da... to je moj kalibar.. bravo!

Veoma si inteligentno to povezao... ali verujem da nisi ni svestan bio Cheesy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 13, 2018, 07:54:50 PM
 #2356

vidis.. ima ovde ljudi koji hoce da uce i doprinose Smiley slusam ti ja sve i svasta , od totalnih anonimusa do trenutnih  hitova.. a o filmovima da ne pricam.. izgleda sam nesvestan koliko sam svestan....  Grin
Cane1989
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 235
Merit: 102


View Profile
January 13, 2018, 08:15:08 PM
 #2357

Nije me bilo par dana i mogu da primetim da se rasprava rasplamsala. Konacno je povecana aktivnost na Srpskom delu foruma. Za to je najvecim delom "kriv" @marcetin. Cheesy

@marcetin, Ne sumnjam u tvoje znanje i jednim delom rezumem ovakav tvoj stav (zbog kojeg sam mislio da si pijan).... e sada voleo bih i da cujem tvoje misljenje o Deep Onion-u.

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 13, 2018, 08:23:09 PM
 #2358


Hvala Ivane evo gledam sada.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 08:47:40 PM
Last edit: January 13, 2018, 09:50:06 PM by nikolas69
 #2359

Takodje, hteo bih da pitam da li se ovde neko bavi day tradingom, da li je to isplativo s obzirom da je market mnogo volatilan i nepredvidiv ?

Ja licno vise volim da hodlujem, tj. da investiram na duze staze u projekte koji mi imaju smisla, medjutim vidjam dosta koji prave profit preko day tradinga pa me ova tema zainteresovala...

Ja trejdujem 10% mi je to zarada kada vidim nesto krene na gore skocim stavim da se proda malo gore i puno puta se isplati. Uglavnom spekulisem ali i tredujem ali necu da kazem da znam sta radim 100% ali sam profitabilan bar sada.
Day trading je dosao iz forex sveta i berzi gde se petkom zatvaraju berze do ponedeljka i naplacuju lezarinu vikendom tako da te primoravaju na day trading
kripto je to promenio na bolje zamislite da google ne radi vikendom ...tako da u kripto svetu treduj kad je sezona nekad i svaki minut nekad dey nekad pola godine nista(najvise se isplati investicioni treding na duzem nivou)
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 13, 2018, 10:06:50 PM
 #2360

Sjajno ste to srocili gos'n Marcetine... Shocked respect

I sta dodati na sve ovo, ja cu reci samo verujte Cejnu, on je tu da ostane, da li ce na mesec?

Da sigurno, ako odu ljudi... Grin

I ne verujte u sve sto cujete, izvori informacija o kruptu su u Srbiji blago receno oskudni...

Nemojte dozvoliti da budete obmanuti cak i kada vam neko kaze da je kripto veteran to ne znaci nista...

Tek ponekad neko prevede neki tekst sa engleskog (neretko potpuno promasi poentu) i to samo one bombasticne naslove o tome kako je neko prodao svu imovinu i ulozio u bitkoine ili da je neko pre 5 godina kupio BTC za 10.000 dolara a sada to vredi zilion para, a sve to seze do onih prica da je to prevara, piramida, Dafina, Jezda... A sve su to jednom recju gluposti...

Zato je moj savet da ukoliko zelite nesto da saznate o ovoj temi pokusajte sami da se informisete, u tome ce vam sigurno pomoci znanje engleskog jezika, buduci da je vecina informativnih ali i strucnih sajtova upravo na engleskom...

A ukoliko imate bilo kakvih problema sa razumevanjem ove tematike, licno sam otvoren za sva vasa pitanja, ukoliko ne budem znao odgovor na vase pitanje uputicu vas na one koji znaju...

Za sada ovde, a uskoro na nasem novom blogu posvecenom kripto valutama...

Srecna kripto 2018. godina  POZZZ


https://media.giphy.com/media/Y6FkHsQ7Xyyfm/giphy.gif
Pages: « 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!