Bitcoin Forum
April 24, 2024, 11:23:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3027699 times)
Dux2K
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 1000


Blocklancer - Freelance on the Blockchain


View Profile
February 17, 2018, 08:54:15 PM
 #2901

Sta mislite o ovom finom skoku LTC-a ce ici to jos gore, citao sam dosta dobrih stvari o njemu, ali nikako nisam mogao da prelomim da udjem, a sad ne znam da li je kasno, sta mislite ?

Pozdrav svima, na Benchmark forumu iskusni clanovi kazu da je dobro vreme za ulazak u LTC i sada, ici ce samo gore zbog sve vece implementacije LTC sirom sveta. Ovaj skok cene nema veze sa ovim scam LCC forkom ako uopste do njega i dodje

LTC uvek kasni po necemu u zadnje vreme za Pi pola. Vecina mojih prijatelja koji majninguju su davno batalili LTC i presli na ETH. Mada i meni je LTC uvek bio dobar ali od njegovog vremena je dosta proslo realno bi voleo da se vrati na staro.

Coinroll - Bitcoin Gambling

[fX665GSjkGyrckCzk]
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714001023
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714001023

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714001023
Reply with quote  #2

1714001023
Report to moderator
BookeyBitMan
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 3


View Profile
February 17, 2018, 08:59:23 PM
 #2902

Cheesy

To je ok ali mislim da bi trebalo malo vise da se prica i o zaradi.....
Vecina nije upucena u celu pricu, nije rudarenje jedini nacin da se zaradi Bitcoin ili neka druga kripto valuta.
Moje misljenje je da rudarenje moze da bude profitabilno jedino ako rudarite neki altcoin koji ima potencijal da mu cena skoci.

Imam jedan predlog, sta mislite o tome da se napravi grupa (chat)?
Ima mnogo nacina gde moze vise da se zaradi kao grupa nego kao pojedinac.
koinos
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
February 17, 2018, 09:08:34 PM
 #2903

SCAM !!! Counterwallet Giveaway

Dobio sam ovu poruku u twitter inbox:

Counterwallet Giveaway
Counterparty will give you  0.18 BTC and 20 XCP. 
Claim them here now : https://[Suspicious link removed]/2EzdBvl
PLEASE NOTE: We will be give to users who have 7 transactions history.
Best Regards,
Counterwallet Development Foundation.

poslato sa twitter naloga @Counterpartyio ( https://twitter.com/Counterpartyio/ ) koji jako lici na originalan @CounterpartyXCP ( https://twitter.com/CounterpartyXCP )

bas je glupav scam, da su ponudili manje novca pa neko i da nasedne Smiley
mininggrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
February 18, 2018, 01:09:38 AM
 #2904

U je koliko "pozitivnih" postova oko nase organizacije Cheesy
Ali barem ima dosta ljudi sto se javljaju, kada bi svi sto negoduju glasali sledeci vikend bilo bi nas dovoljno za odvojenu sekciju Wink

Inace za one koji redje prate bice ovde ostavljen link i "uputstvo" sta da radite kada dodje vreme za to.

Do tada kopajte i uzivajte Smiley
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 18, 2018, 06:03:02 AM
 #2905

Ma znam, nece moci da napreduje dalje od Junoir member-a jer nece dobiti "Merit".

@itod nisam siguran da bih bas rekao da je sve "bubble" ovo je nova nepoznata, i ne mnogo prosirena tehnologija.    

Ili mislis na bubble kada bi otislo mainstream?

Poenta je da "bubble" i BTC ne pripadaju istoj recenici.

Kako mislis da ne pripadaju? Zasto ne bi pripadali? Pa trzisna cena btca je imala do sada 4-5 bablablabla Tongue
Kao sto sam vec jednom pisao ajde da to ilustrujemo materijalima. BTC babl je od kevlara i moz ga jebati. Naduvava se izduvava se ali ne puca. Potrebna je bas ta tehnicka iglica unistenja koja je verovatna vrlo malo. Druga stvar sto se taj vazduh, gas, fiat upumpa... puuuuufffffffff..... 1000neceg... cap ode 100vrednosti ....uffff ... vakum.. most se rusiiiii .. bezimo.... cap 40...ali vratilo se u fiat samo 300, zar nije trebalo 600? Jeste! P'dje je onda bolan reslo? 3glave? Aaaaa... pa ima sad i teksasa, kao i raznih drugih finih laganih a jakih materijala....ali naravno... dosta ima i prave sapunice. Kazi samo koliko si video tih "one time buble" koina. Bili, nestali. E sad, danas se vec oformila dobra garnitura ozbiljnih timova koji vode razne koine koji ne umiru posle babla.
E sad ajde za kraj jos da utvrdimo sta znaci uopste taj babl sto se ovde spominje. Pa uravo ono sto se svaki put desi sa btc kad krene up trend. Idijoti zapnu kupovati kao da ce cena ici u nedogled. Licno sam posmatrao to 4 puta. Verujem i mnogi od vas. A verujem da su mnogi verovali da ce ici jos kad god je bio ATH Tongue . Ljudi krenu da kupuju nesto ko sumanuti misleci da ce cena rastiti, nemajuci apsolutno pojma ni ocemu osim para koliko daju i koliko se nadaju da ce izvuci... udjem sa 3K evra za 3 meseca ovim tempom ce to biti 7K jbt sunce ajmo ajmooo gledaj samo  ponzi!!!   A ima i ugao kopaca, udjem sa 3K evra za 3 meseca ovim tempom ako kopam isplatio sam masine... i onda do jaja samo profit... necu ja da trgujem .. jebes to nije to za mene.. kopacu... kopao... kopao...  a kad si prodao ? Pa... pa... prodao sam LTC po $3 dve nedelje pre skoka na $30(mozda sam pogresio cene, davno je bilo)


Sta mislite o ovom finom skoku LTC-a ce ici to jos gore, citao sam dosta dobrih stvari o njemu, ali nikako nisam mogao da prelomim da udjem, a sad ne znam da li je kasno, sta mislite ?

Pozdrav svima, na Benchmark forumu iskusni clanovi kazu da je dobro vreme za ulazak u LTC i sada, ici ce samo gore zbog sve vece implementacije LTC sirom sveta. Ovaj skok cene nema veze sa ovim scam LCC forkom ako uopste do njega i dodje



"iskusni clanovi"  bla bla bla
Ima tamo jedan jedini moj post... komentar za btc .. napisao sam "ponzi" i vise nisam razgovarao tamo sa ekipom jer sam video oma da su retosi. Znam da vas ima i ovde, al verovatno to nije ta vecina koja me smorila tamo svojim pametovanjem i lupanjem gluposti, nisam ni pisao. Nije meni bilo jasno da ljudi na it forumu raspravljaju o tome da li je btc ponzi ili nije i da je ovo ili je ono.... jer nema gde je sta je da je.. to je sto je od pocetka.. jebeni protokol. .. i ajd u kurac vise svi i babe i ponzi i silkroad i droga kurve oruzije... Pricam pre 4 godine sa jebenim programerom koji je jebeni programer vec preko 10 godina. JBT sune 10 godina i ja mu pricam za btc, za tehnologiju kako radi, algoritam, kriptografija, mreza, peer2peer, digitalni potpisi, pametni ugovori.. itd itd.. i znas sta on meni kaze... ma da .. ali jel znas ti Djordje da se sa tim kupuje droga i oruzije? Pisalo bilo u nekim novinama.. kaze....    Shocked .    gorim jbt ....  cekaj bre.. pa jel znas ti za github? Odes imas kod.. procitas sve vidis sta radi.!??!?!?!  EEeee.... ma da... pusti ti to.. ko zna ko je to napravio.. to koriste kriminalci. Odustao sam... u jedno momentu. tvrdoglav sam ja.. ali da vam ne davim sad sa glupostima poenta je jasna.

Inace bas ono sto sam pisao za ltc lik sto je kopao taj lik je bas sa bencha, dosta ljudi znam licno jer sam mnogima sklopio rigove u periodu 2013-2015.

Stvarno mi je retardirano pricati o ceni kripta hoce ici gore , hoce ici dole.  Zar nije ocigledno da samo ide gore?!?!?!!  U talasima naravno... babl babl babl Cheesy

BTC zlato LTC srebro... sve ostale jake valute vise nisu to sto su ta 2. Ne mogu navesti tu sve ove tajne skrovite i anonimne sisteme jer oni nisu namenjeni sirokoj masi... ok jesu... ali vecinu boli tuki za to.. oni treba da plate  kapuchino dok prelistavaju dnevnu stampu u digitalnom obliku u nekoj od basti na vrhu nekog hipsterajskog legla.

Sad da napisem da mislim da ce LTC da ode preko 1k vecina ce reci da sam lud kao i kad sam pre 2 god rekao da ce btc biti $7658... doduse promasio sam jer se cekalo tada do nove godine...ali kad pogledas pogresio sam i iz ugla ath jer je to sad 20k.



U je koliko "pozitivnih" postova oko nase organizacije Cheesy
Ali barem ima dosta ljudi sto se javljaju, kada bi svi sto negoduju glasali sledeci vikend bilo bi nas dovoljno za odvojenu sekciju Wink

Inace za one koji redje prate bice ovde ostavljen link i "uputstvo" sta da radite kada dodje vreme za to.

Do tada kopajte i uzivajte Smiley

Glasali gde? Za sta ? Za sekciju?




Za nedelju dana je todorova subota, samo da se zna... bice iskopan genesis block... pa ondak krece prica... a koini chuche... pa na Rtnju pravimo festu krajem marta ... sakupice se 12 zapostola ... stocare cemo nekako pridruziti iz druge price, jos ne znam kako. Ali univerzum je cudo, sve ce se namestiti znam.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
February 18, 2018, 08:21:15 AM
 #2906

Sad da napisem da mislim da ce LTC da ode preko 1k vecina ce reci da sam lud kao i kad sam pre 2 god rekao da ce btc biti $7658... doduse promasio sam jer se cekalo tada do nove godine...ali kad pogledas pogresio sam i iz ugla ath jer je to sad 20k.


Moje skromno misljenje je da si u pravu za LTC samo je pitanje kolika ce biti BTC cena u tom momentu mozda 20-25k. Ali mislim da ce mu rast biti veci od BTC u narednom periodu, cisto jer su jeftinije transakcije i ja ne pamtim kad sam slao BTC na cex, uglavnom LTC jer je jeftina provizija, brz i sve berze ga imaju, pa i one najgrdje. Najduze je tu od altova, ali je marketing BTC mnogo jaci, kao koka kola i pepsi...
koinos
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
February 18, 2018, 09:37:37 AM
 #2907

Sta mislite o ovom finom skoku LTC-a ce ici to jos gore, citao sam dosta dobrih stvari o njemu, ali nikako nisam mogao da prelomim da udjem, a sad ne znam da li je kasno, sta mislite ?

Pozdrav svima, na Benchmark forumu iskusni clanovi kazu da je dobro vreme za ulazak u LTC i sada, ici ce samo gore zbog sve vece implementacije LTC sirom sveta. Ovaj skok cene nema veze sa ovim scam LCC forkom ako uopste do njega i dodje


Quote
"iskusni clanovi"  bla bla bla
Ima tamo jedan jedini moj post... komentar za btc .. napisao sam "ponzi" i vise nisam razgovarao tamo sa ekipom jer sam video oma da su retosi. Znam da vas ima i ovde, al verovatno to nije ta vecina koja me smorila tamo svojim pametovanjem i lupanjem gluposti, nisam ni pisao. Nije meni bilo jasno da ljudi na it forumu raspravljaju o tome da li je btc ponzi ili nije i da je ovo ili je ono.... jer nema gde je sta je da je.. to je sto je od pocetka.. jebeni protokol. .. i ajd u kurac vise svi i babe i ponzi i silkroad i droga kurve oruzije... Pricam pre 4 godine sa jebenim programerom koji je jebeni programer vec preko 10 godina. JBT sune 10 godina i ja mu pricam za btc, za tehnologiju kako radi, algoritam, kriptografija, mreza, peer2peer, digitalni potpisi, pametni ugovori.. itd itd.. i znas sta on meni kaze... ma da .. ali jel znas ti Djordje da se sa tim kupuje droga i oruzije? Pisalo bilo u nekim novinama.. kaze....    Shocked .    gorim jbt ....  cekaj bre.. pa jel znas ti za github? Odes imas kod.. procitas sve vidis sta radi.!??!?!?!  EEeee.... ma da... pusti ti to.. ko zna ko je to napravio.. to koriste kriminalci. Odustao sam... u jedno momentu. tvrdoglav sam ja.. ali da vam ne davim sad sa glupostima poenta je jasna.

Inace bas ono sto sam pisao za ltc lik sto je kopao taj lik je bas sa bencha, dosta ljudi znam licno jer sam mnogima sklopio rigove u periodu 2013-2015.

Stvarno mi je retardirano pricati o ceni kripta hoce ici gore , hoce ici dole.  Zar nije ocigledno da samo ide gore?!?!?!!  U talasima naravno... babl babl babl Cheesy

BTC zlato LTC srebro... sve ostale jake valute vise nisu to sto su ta 2. Ne mogu navesti tu sve ove tajne skrovite i anonimne sisteme jer oni nisu namenjeni sirokoj masi... ok jesu... ali vecinu boli tuki za to.. oni treba da plate  kapuchino dok prelistavaju dnevnu stampu u digitalnom obliku u nekoj od basti na vrhu nekog hipsterajskog legla.

Sad da napisem da mislim da ce LTC da ode preko 1k vecina ce reci da sam lud kao i kad sam pre 2 god rekao da ce btc biti $7658... doduse promasio sam jer se cekalo tada do nove godine...ali kad pogledas pogresio sam i iz ugla ath jer je to sad 20k.

Vidim da su i ovde neki prijateljski raspolozeni kao i na Benchmark forumu gde noviji clanovi ne mogu ni da postuju u temi Kriptovalute jer je navala novih clanova sa "glupim pitanjima". Umesto da se pomazemo medjusobno i zaradimo ima likova koji se trude da omalovaze tudje misljenje

Tebe MARCETIN nisam pitao za misljenje ili za komentar da li je retardirano pricati o cenama ili ne. Svako ima pravo da iznese svoje misljenje a ja ga cak ni ne iznosim ovde nego samo prenosim. Naravno da nije retardirano pricati o cenama jer pocetnici mogu da udju u BTC ili neku drugu valutu u pogresno vreme i nemajuci strpljenja da sacekaju da skoci, da izadju iz njega sa gubitkom. Kripto nije posao za brzu zaradu vec za dugorocna ulaganja i pracenje. Postoje ljudi koji 24/7 prate chartove godinama i kojima je to jedini posao i koji zive samo od toga. Sigurno je da oni malo vise znaju od mene i MARCETIN-a. Market ide stalno gore-dole ali je jako bitno u kom momentu uci u neku valutu ili izaci iz nje, ni dugorocno pracenje chartova nije preduslov za sigurnu zaradu jer se market cesto ponasa protiv svake logike ali u svakom slucaju treba poslusati savet nekoga ko je dugo u tome, koji vise zna od tebe i koji dobro zaradjuje u kripto svetu

Na kraju je uvek licna odluka i posle toga ne treba kriviti nikog ako dodje do neuspeha.

Licno u ovo ne bih ni ulazio da duboko ne verujem u blockchain tehnologiju i cryptovalute koje zajedno sa AI i IoT (tj. njihovom medjusobnom umrezavanju) predstavljaju buducnost u svim sferama zivota
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
February 18, 2018, 09:38:33 AM
 #2908

Podrzavam glasanje da dobijemo pravi lokalni board. Nek akciju pokrene neko ko razume kako to funkcionise i nek objavi ovde gde i kako glasati, a ostali nek se suzdrze malo od spamovanja teme u tih par dana, da bi taj post ostao pri vrhu.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 18, 2018, 11:33:22 AM
 #2909

Tebe MARCETIN nisam pitao za misljenje ili za komentar

Ovo je forum, ne moras nista nikog da pitas, ali svako moze da ti odgovori na to si napisao ili da ti se osere u facu i zajdivniju stvar sto si napisao. Forum! Jbt i sam s napisao da svako ima pravo da iznese svoje misljenje Tongue

E sad , jbg, izvini sto koristim rec "retardirano", znam da nije lepo al brate mili pun mi q cene. Ne mogu da podnesem mesetarenje vise. Boli me to sto vecina zna za btc samo da je cena i to je, pa onda imam psihosomatske probleme nastale varenjem percepcije vecine u kontekstu kripta.

Izvini ako sam te licno uvredio nekako, to mi nije bio cilj. Al ako sam te cimno samo malo onda je ok Tongue

Meni je ovo kao onim frikovima u Hyde parku sto se raspravljaju oko religije. Kad se svi deru, dodjes i ti pa se deres. Ja dobro derem pa zasmeta Wink


Postoje ljudi koji 24/7 prate chartove godinama i kojima je to jedini posao i koji zive samo od toga. Sigurno je da oni malo vise znaju od mene i MARCETIN-a.


Ajde stavi ispred mene coveka koji ima vise monitora pred sobom sa chartovima i koji vise od mene zna o kriptu. Trenutno u prostoriji imam 7 monitora od kojih je jedan Dell P4317Q. Ne znaju oni vise od mene, nemaju sansu da znaju vise od mene. To sto ja pisem ovde ovako i sedim u kucici na Salajki u Novo Sadu a neki pajser u Neujorku na Menhetanu sedi na 156. katu u koznoj garnituri ne znaci ni da on vise zna od mene ni da je on u pravu vise od mene.
Hoces da kazes da ti je malo verovatno da ovde moze tebi da se obraca neko takvo bozanstvo kao sto su ti ljudi u cnim koznim garniturama koji sve znaju i zive od toga?

Sta mislis od cega ja zivim i odakle mi Dell od soma jura? Imam bogate roditelje i volim da igram igrice?

Ne postoje ONI!!!

To me uvek zaprepasti u proci sa nekim. Pre 2-3 god kad sam poceo da vodim parallel pricam sa covekom ovde, blickim prijateljem. Objasnjavam mu za taj koin i pricam pricu, a on mi stalno postavlja pitanja a sta oni a kako oni a gde oni.... Ja reko ajde sad stani jbt. Koji oni? Ko su oni? Oni mi kaze "pa ti sa koinom". Ja mu kazem jbt konj to je koin koji ja vodim i nema oni , oni sam ja. A on bledo gleda , pa kako ti, kako to moze, to ne moze... oni su tamo... to su neki.. nedostizni ljudi... magija... astronauti... ludila... jebeni autoriteti koji nam kroje sudbinu.
Tipicna ljudska retardacija idolopoklonstva gde vozdize udaljene i nepoznate stvari u odnosi na bliske poznate.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Rux
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1291
Merit: 1024


https://crypto.ba


View Profile WWW
February 18, 2018, 11:51:53 AM
 #2910

Tebe MARCETIN nisam pitao za misljenje ili za komentar

Ovo je forum, ne moras nista nikog da pitas, ali svako moze da ti odgovori na to si napisao ili da ti se osere u facu i zajdivniju stvar sto si napisao. Forum! Jbt i sam s napisao da svako ima pravo da iznese svoje misljenje Tongue

E sad , jbg, izvini sto koristim rec "retardirano", znam da nije lepo al brate mili pun mi q cene. Ne mogu da podnesem mesetarenje vise. Boli me to sto vecina zna za btc samo da je cena i to je, pa onda imam psihosomatske probleme nastale varenjem percepcije vecine u kontekstu kripta.

Izvini ako sam te licno uvredio nekako, to mi nije bio cilj. Al ako sam te cimno samo malo onda je ok Tongue

Meni je ovo kao onim frikovima u Hyde parku sto se raspravljaju oko religije. Kad se svi deru, dodjes i ti pa se deres. Ja dobro derem pa zasmeta Wink


Postoje ljudi koji 24/7 prate chartove godinama i kojima je to jedini posao i koji zive samo od toga. Sigurno je da oni malo vise znaju od mene i MARCETIN-a.


Ajde stavi ispred mene coveka koji ima vise monitora pred sobom sa chartovima i koji vise od mene zna o kriptu. Trenutno u prostoriji imam 7 monitora od kojih je jedan Dell P4317Q. Ne znaju oni vise od mene, nemaju sansu da znaju vise od mene. To sto ja pisem ovde ovako i sedim u kucici na Salajki u Novo Sadu a neki pajser u Neujorku na Menhetanu sedi na 156. katu u koznoj garnituri ne znaci ni da on vise zna od mene ni da je on u pravu vise od mene.
Hoces da kazes da ti je malo verovatno da ovde moze tebi da se obraca neko takvo bozanstvo kao sto su ti ljudi u cnim koznim garniturama koji sve znaju i zive od toga?

Sta mislis od cega ja zivim i odakle mi Dell od soma jura? Imam bogate roditelje i volim da igram igrice?

Ne postoje ONI!!!

To me uvek zaprepasti u proci sa nekim. Pre 2-3 god kad sam poceo da vodim parallel pricam sa covekom ovde, blickim prijateljem. Objasnjavam mu za taj koin i pricam pricu, a on mi stalno postavlja pitanja a sta oni a kako oni a gde oni.... Ja reko ajde sad stani jbt. Koji oni? Ko su oni? Oni mi kaze "pa ti sa koinom". Ja mu kazem jbt konj to je koin koji ja vodim i nema oni , oni sam ja. A on bledo gleda , pa kako ti, kako to moze, to ne moze... oni su tamo... to su neki.. nedostizni ljudi... magija... astronauti... ludila... jebeni autoriteti koji nam kroje sudbinu.
Tipicna ljudska retardacija idolopoklonstva gde vozdize udaljene i nepoznate stvari u odnosi na bliske poznate.



to danas monitori mjere znanje u crypto?

brate, pa problem dolazi zbog takvih kao što si ti, što spuštaju sve ispod sebe, a dižu sebe.... čuj on zna sve... znaci prekucao crypto lik....

 im done here Smiley uzivajte

RXC Crypto.ba Decentralized solutions!
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
February 18, 2018, 11:53:49 AM
 #2911

E ja jesam malo redje ovde ali hocu da pomognem i pruzim podrsku za otvaranje naseg boarda.

Nisam nesto puno pratio javite gde treba da se napravi tema sklopite nesto posaljite mi u pm i odradicu to.

Ja sam dobar sa dosta moderatora ovde, neki od njih i rade za nas tako da bih mogao to da poguram.


Btw 19-21 sam u Beogradu ako neko hoce da kupi btc bez provizije po bilo kojoj menjacnici za cenu javite se u pm.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
February 18, 2018, 12:28:27 PM
 #2912


Ono sto mene vise interesuje od rasprave ko je gde u pravu , HOCEMO LI SE ORGANIZOVATI ILI NE

E ja jesam malo redje ovde ali hocu da pomognem i pruzim podrsku za otvaranje naseg boarda.

Nisam nesto puno pratio javite gde treba da se napravi tema sklopite nesto posaljite mi u pm i odradicu to.

Ja sam dobar sa dosta moderatora ovde, neki od njih i rade za nas tako da bih mogao to da poguram.

Btw 19-21 sam u Beogradu ako neko hoce da kupi btc bez provizije po bilo kojoj menjacnici za cenu javite se u pm.

Steta sto sad javljas , pre neki dan reseno ...

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 18, 2018, 01:43:24 PM
 #2913

Tebe MARCETIN nisam pitao za misljenje ili za komentar

Ovo je forum, ne moras nista nikog da pitas, ali svako moze da ti odgovori na to si napisao ili da ti se osere u facu i zajdivniju stvar sto si napisao. Forum! Jbt i sam s napisao da svako ima pravo da iznese svoje misljenje Tongue

E sad , jbg, izvini sto koristim rec "retardirano", znam da nije lepo al brate mili pun mi q cene. Ne mogu da podnesem mesetarenje vise. Boli me to sto vecina zna za btc samo da je cena i to je, pa onda imam psihosomatske probleme nastale varenjem percepcije vecine u kontekstu kripta.

Izvini ako sam te licno uvredio nekako, to mi nije bio cilj. Al ako sam te cimno samo malo onda je ok Tongue

Meni je ovo kao onim frikovima u Hyde parku sto se raspravljaju oko religije. Kad se svi deru, dodjes i ti pa se deres. Ja dobro derem pa zasmeta Wink


Postoje ljudi koji 24/7 prate chartove godinama i kojima je to jedini posao i koji zive samo od toga. Sigurno je da oni malo vise znaju od mene i MARCETIN-a.


Ajde stavi ispred mene coveka koji ima vise monitora pred sobom sa chartovima i koji vise od mene zna o kriptu. Trenutno u prostoriji imam 7 monitora od kojih je jedan Dell P4317Q. Ne znaju oni vise od mene, nemaju sansu da znaju vise od mene. To sto ja pisem ovde ovako i sedim u kucici na Salajki u Novo Sadu a neki pajser u Neujorku na Menhetanu sedi na 156. katu u koznoj garnituri ne znaci ni da on vise zna od mene ni da je on u pravu vise od mene.
Hoces da kazes da ti je malo verovatno da ovde moze tebi da se obraca neko takvo bozanstvo kao sto su ti ljudi u cnim koznim garniturama koji sve znaju i zive od toga?

Sta mislis od cega ja zivim i odakle mi Dell od soma jura? Imam bogate roditelje i volim da igram igrice?

Ne postoje ONI!!!

To me uvek zaprepasti u proci sa nekim. Pre 2-3 god kad sam poceo da vodim parallel pricam sa covekom ovde, blickim prijateljem. Objasnjavam mu za taj koin i pricam pricu, a on mi stalno postavlja pitanja a sta oni a kako oni a gde oni.... Ja reko ajde sad stani jbt. Koji oni? Ko su oni? Oni mi kaze "pa ti sa koinom". Ja mu kazem jbt konj to je koin koji ja vodim i nema oni , oni sam ja. A on bledo gleda , pa kako ti, kako to moze, to ne moze... oni su tamo... to su neki.. nedostizni ljudi... magija... astronauti... ludila... jebeni autoriteti koji nam kroje sudbinu.
Tipicna ljudska retardacija idolopoklonstva gde vozdize udaljene i nepoznate stvari u odnosi na bliske poznate.



to danas monitori mjere znanje u crypto?

brate, pa problem dolazi zbog takvih kao što si ti, što spuštaju sve ispod sebe, a dižu sebe.... čuj on zna sve... znaci prekucao crypto lik....

 im done here Smiley uzivajte

Jbt, pa nije smisao kolicina monitora u kontekstu kolicine "ciji je veci" vec u kontekstu alata i uopste kolicina investicije u svoj posao. Nije isto da li kopas sa jednom masinom u spajzu ili imas halu na Islandu.
Nisam ja spustao nikog ispod sebe samo ne dozvoljavam da mene neko spusta i stavlja u kos kojem ne pripadam, a to sto komentarisem retardizme i uopste "gubim" vreme pisajuci gluposti ima svoju svrhu.
Ne dizem ja sebe vec samo kazem gde sam i ko sam, jebeni ego. A vidis da je ovde bilo mrtvo, a vidis i da sam i tvoj ego cimno pa si eto napisao nesto Wink To i jeste cilj, takve kao sto si ti da isprovociram, sa takima bih ja pricao. Sad ces reci "pa nemoz onda tako rodjace" ... pa kako ne moze.. vidis da radi.. trazim slicnomisljenike.. a rekao bih da ti to jesi. Volis anonimnost jel? Ovo je moj sajt anonstickers.shop. Rekao bih i da volis da pravis velike stezaljke koje omogucavaju uspostvljanje elektricnog kontakta sa metalnom zicom..... volim i ja...
Sve to ql....
Ali zar je bilo potrebno neki tamo Djordje da trenira svoj ego da bi ti napisao nesto u srpskom forumu? A zasto je tako? Zato sto nemas kome sta da napises. Nemas sa kim sta da pricas o stvarima koje te interesuju kad pametni cute dok budale kolo vode. Jbg znam da takvom recenicom opet uvredim nekog al' sta da radim, tako je.
I ne kapiram zasto mi vadite reci iz konteksta i stavljate druge usta. Ni jednog momenta nisam rekao da znam sve... au contraire ... moja prednost i jeste u tome sto znam da ne znam... ali znam da znam sta znam.. pa tako znam da znam o kriptu i verujem u kripto i u tehnologiju uopste vise od 99% plebsa ovde, jer da, smatram da sam bozanstvo koje je sislo medj plebs da propoveda kripto Tongue 
Ne kazem ja da ti nisi u tih 1%, zapravo verujem da jesi... ajd sad... citam da jesi Wink . Ali ti pokusaj da razumes ozbiljnost grotesnog nacina mog nastupa. Jer ovo i jeste zapravo moj nastup. Gluma reklo bi se.... Ali... Sve je istinito i tacno, ali napisano nacinom koji provocira. Opet kazem, postovao si ovde a kad si pre toga? Tongue 

Nemoj druze Nedzade " im done here " jbt ... argumentovao si meni i kao vidivenivici. Udri dalje Tongue

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
LeoN_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
February 18, 2018, 01:48:08 PM
 #2914

Marcetin, tvoje objektivno misljenje o DENT-u ? Smiley
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
February 18, 2018, 01:54:44 PM
 #2915

Nego reci ti meni Marcetin , dokle je Voja stigao sa pesmom? Lako cemo mi sa cartovima , babama i zabama..
BookeyBitMan
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 3


View Profile
February 18, 2018, 02:03:41 PM
 #2916

Tebe MARCETIN nisam pitao za misljenje ili za komentar

Ovo je forum, ne moras nista nikog da pitas, ali svako moze da ti odgovori na to si napisao ili da ti se osere u facu i zajdivniju stvar sto si napisao. Forum! Jbt i sam s napisao da svako ima pravo da iznese svoje misljenje Tongue

E sad , jbg, izvini sto koristim rec "retardirano", znam da nije lepo al brate mili pun mi q cene. Ne mogu da podnesem mesetarenje vise. Boli me to sto vecina zna za btc samo da je cena i to je, pa onda imam psihosomatske probleme nastale varenjem percepcije vecine u kontekstu kripta.

Izvini ako sam te licno uvredio nekako, to mi nije bio cilj. Al ako sam te cimno samo malo onda je ok Tongue

Meni je ovo kao onim frikovima u Hyde parku sto se raspravljaju oko religije. Kad se svi deru, dodjes i ti pa se deres. Ja dobro derem pa zasmeta Wink


Postoje ljudi koji 24/7 prate chartove godinama i kojima je to jedini posao i koji zive samo od toga. Sigurno je da oni malo vise znaju od mene i MARCETIN-a.


Ajde stavi ispred mene coveka koji ima vise monitora pred sobom sa chartovima i koji vise od mene zna o kriptu. Trenutno u prostoriji imam 7 monitora od kojih je jedan Dell P4317Q. Ne znaju oni vise od mene, nemaju sansu da znaju vise od mene. To sto ja pisem ovde ovako i sedim u kucici na Salajki u Novo Sadu a neki pajser u Neujorku na Menhetanu sedi na 156. katu u koznoj garnituri ne znaci ni da on vise zna od mene ni da je on u pravu vise od mene.
Hoces da kazes da ti je malo verovatno da ovde moze tebi da se obraca neko takvo bozanstvo kao sto su ti ljudi u cnim koznim garniturama koji sve znaju i zive od toga?

Sta mislis od cega ja zivim i odakle mi Dell od soma jura? Imam bogate roditelje i volim da igram igrice?

Ne postoje ONI!!!

To me uvek zaprepasti u proci sa nekim. Pre 2-3 god kad sam poceo da vodim parallel pricam sa covekom ovde, blickim prijateljem. Objasnjavam mu za taj koin i pricam pricu, a on mi stalno postavlja pitanja a sta oni a kako oni a gde oni.... Ja reko ajde sad stani jbt. Koji oni? Ko su oni? Oni mi kaze "pa ti sa koinom". Ja mu kazem jbt konj to je koin koji ja vodim i nema oni , oni sam ja. A on bledo gleda , pa kako ti, kako to moze, to ne moze... oni su tamo... to su neki.. nedostizni ljudi... magija... astronauti... ludila... jebeni autoriteti koji nam kroje sudbinu.
Tipicna ljudska retardacija idolopoklonstva gde vozdize udaljene i nepoznate stvari u odnosi na bliske poznate.



to danas monitori mjere znanje u crypto?

brate, pa problem dolazi zbog takvih kao što si ti, što spuštaju sve ispod sebe, a dižu sebe.... čuj on zna sve... znaci prekucao crypto lik....

 im done here Smiley uzivajte

Jbt, pa nije smisao kolicina monitora u kontekstu kolicine "ciji je veci" vec u kontekstu alata i uopste kolicina investicije u svoj posao. Nije isto da li kopas sa jednom masinom u spajzu ili imas halu na Islandu.
Nisam ja spustao nikog ispod sebe samo ne dozvoljavam da mene neko spusta i stavlja u kos kojem ne pripadam, a to sto komentarisem retardizme i uopste "gubim" vreme pisajuci gluposti ima svoju svrhu.
Ne dizem ja sebe vec samo kazem gde sam i ko sam, jebeni ego. A vidis da je ovde bilo mrtvo, a vidis i da sam i tvoj ego cimno pa si eto napisao nesto Wink To i jeste cilj, takve kao sto si ti da isprovociram, sa takima bih ja pricao. Sad ces reci "pa nemoz onda tako rodjace" ... pa kako ne moze.. vidis da radi.. trazim slicnomisljenike.. a rekao bih da ti to jesi. Volis anonimnost jel? Ovo je moj sajt anonstickers.shop. Rekao bih i da volis da pravis velike stezaljke koje omogucavaju uspostvljanje elektricnog kontakta sa metalnom zicom..... volim i ja...
Sve to ql....
Ali zar je bilo potrebno neki tamo Djordje da trenira svoj ego da bi ti napisao nesto u srpskom forumu? A zasto je tako? Zato sto nemas kome sta da napises. Nemas sa kim sta da pricas o stvarima koje te interesuju kad pametni cute dok budale kolo vode. Jbg znam da takvom recenicom opet uvredim nekog al' sta da radim, tako je.
I ne kapiram zasto mi vadite reci iz konteksta i stavljate druge usta. Ni jednog momenta nisam rekao da znam sve... au contraire ... moja prednost i jeste u tome sto znam da ne znam... ali znam da znam sta znam.. pa tako znam da znam o kriptu i verujem u kripto i u tehnologiju uopste vise od 99% plebsa ovde, jer da, smatram da sam bozanstvo koje je sislo medj plebs da propoveda kripto Tongue 
Ne kazem ja da ti nisi u tih 1%, zapravo verujem da jesi... ajd sad... citam da jesi Wink . Ali ti pokusaj da razumes ozbiljnost grotesnog nacina mog nastupa. Jer ovo i jeste zapravo moj nastup. Gluma reklo bi se.... Ali... Sve je istinito i tacno, ali napisano nacinom koji provocira. Opet kazem, postovao si ovde a kad si pre toga? Tongue 

Nemoj druze Nedzade " im done here " jbt ... argumentovao si meni i kao vidivenivici. Udri dalje Tongue


Auu procitao sam ceo odgovor i mislim da previse pricas (nista licno hahaha) Cheesy
Jedino sto je meni privuklo paznju je to sto si rekao o tome skim i gde da podelis svoje ideje i da cujes tudje na svom jeziku (to nam treba).

Primetio sam da se na nasim prostorima uglavnom samo rudari Bitcoin i altcoin-i.
Da li se neko bavi trgovinom BTC/USD/EUR ili Alts/BTC?
Da li neko zaradjuje besplatno online BTC/Alts?
Da li neko koristi svoj sajt za zaradu Bitcoin-a preko reklama? itd.
Ima mnogo tema o kojima mozemo da diskutujemo, iskreno malo me nervira sto se sve svodi na rudarenju jer da bi ste krenuli da rudarite potreban vam je dobar komp sto je prilicno skupo i vecina ne moze da priusti sebi to (da rudari).
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 18, 2018, 02:08:01 PM
 #2917

Marcetin, tvoje objektivno misljenje o DENT-u ? Smiley

Pojma nemam, eo sad si mi ti prvi pokazao. Hvala ti na tome, sto kaze predsednik Smiley
Procitao sam povrsno, deluje interesantno mobile data, ali zaista nemam pojma o detaljima niti ko je Tero Katajainen a ni ostatak ekipe.

Nego reci ti meni Marcetin , dokle je Voja stigao sa pesmom? Lako cemo mi sa cartovima , babama i zabama..

Da se ne lazemo Voja jos nije ni poceo kako treba. Napisao je par stihova, ali covek ima problema trenutno u zivotu, pa mu nije do pesme. Trebao bi veceras ili sutra prepodne da dodje do mene u prolazu kad bude isao za bg, posto je on u Beceju a ja u ns, pa cemo onda sto kaze lice u lice da vidimo hoce li ili nece. Al' kapiram morace, ili ce me nositi kao shubaru kad mu se nakacim Tongue

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 18, 2018, 02:17:18 PM
 #2918


******************************************************

Auu procitao sam ceo odgovor i mislim da previse pricas (nista licno hahaha) Cheesy
Jedino sto je meni privuklo paznju je to sto si rekao o tome skim i gde da podelis svoje ideje i da cujes tudje na svom jeziku (to nam treba).

Primetio sam da se na nasim prostorima uglavnom samo rudari Bitcoin i altcoin-i.
Da li se neko bavi trgovinom BTC/USD/EUR ili Alts/BTC?
Da li neko zaradjuje besplatno online BTC/Alts?
Da li neko koristi svoj sajt za zaradu Bitcoin-a preko reklama? itd.
Ima mnogo tema o kojima mozemo da diskutujemo, iskreno malo me nervira sto se sve svodi na rudarenju jer da bi ste krenuli da rudarite potreban vam je dobar komp sto je prilicno skupo i vecina ne moze da priusti sebi to (da rudari).


Nije tacno, ja ne pricam mnogo, pisem mnogo... a to koliko pricam... ko me ne zna kurvu bi mi platio Tongue

Na nasim prostorima se dafina jezdise i ponzise da se zaradi leba bez motike to je moto Wink

Ima ljudi sto trguju time svime sto pitas, eo i na 150m od mene ovde u ns ima covek, znaju ga ljudi.
"zaradjuje besplatno" sta to znaci? Mislis da skupljas po fosetima i slicno? Nemoj gubiti vreme.
Imam par sajtova. Od reklama sam zaradjivao na com-http.us dok je radio (nameravam da ga revitalizujem) ali najvecu zaradu preko njega sam imao jer su mi devovi javljali kad pustaju koine, kao sto je bio slucaj sa indijancima, pa nakopali 80btc maze za prvi par dana sa 5-6 rigova ovde koliko smo imali sa po 6 7050.  Doduse posle te pare investirao u asike i pojeo henkija ali sta sad.
Moze svako da priusti sebi da rudari, to nije sporno. Pitanje je samo sta i kako. Pre 3 godine si imao sanse da sa jednim rigom ako uletis u pravom momentu uzmes za 1 dan 10 btc sa ono... jednom rigom 20GHs u vreme kad je btc vec bio $1k




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
LeoN_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
February 18, 2018, 02:41:25 PM
 #2919

Marcetin, tvoje objektivno misljenje o DENT-u ? Smiley

Pojma nemam, eo sad si mi ti prvi pokazao. Hvala ti na tome, sto kaze predsednik Smiley
Procitao sam povrsno, deluje interesantno mobile data, ali zaista nemam pojma o detaljima niti ko je Tero Katajainen a ni ostatak ekipe.


 Grin Hvala na odgovoru, a AMLT ? Jos manje poznat ali mnogo zanimljivija prica ?
BookeyBitMan
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 3


View Profile
February 18, 2018, 02:44:51 PM
 #2920


******************************************************

Auu procitao sam ceo odgovor i mislim da previse pricas (nista licno hahaha) Cheesy
Jedino sto je meni privuklo paznju je to sto si rekao o tome skim i gde da podelis svoje ideje i da cujes tudje na svom jeziku (to nam treba).

Primetio sam da se na nasim prostorima uglavnom samo rudari Bitcoin i altcoin-i.
Da li se neko bavi trgovinom BTC/USD/EUR ili Alts/BTC?
Da li neko zaradjuje besplatno online BTC/Alts?
Da li neko koristi svoj sajt za zaradu Bitcoin-a preko reklama? itd.
Ima mnogo tema o kojima mozemo da diskutujemo, iskreno malo me nervira sto se sve svodi na rudarenju jer da bi ste krenuli da rudarite potreban vam je dobar komp sto je prilicno skupo i vecina ne moze da priusti sebi to (da rudari).


Nije tacno, ja ne pricam mnogo, pisem mnogo... a to koliko pricam... ko me ne zna kurvu bi mi platio Tongue

Na nasim prostorima se dafina jezdise i ponzise da se zaradi leba bez motike to je moto Wink

Ima ljudi sto trguju time svime sto pitas, eo i na 150m od mene ovde u ns ima covek, znaju ga ljudi.
"zaradjuje besplatno" sta to znaci? Mislis da skupljas po fosetima i slicno? Nemoj gubiti vreme.
Imam par sajtova. Od reklama sam zaradjivao na com-http.us dok je radio (nameravam da ga revitalizujem) ali najvecu zaradu preko njega sam imao jer su mi devovi javljali kad pustaju koine, kao sto je bio slucaj sa indijancima, pa nakopali 80btc maze za prvi par dana sa 5-6 rigova ovde koliko smo imali sa po 6 7050.  Doduse posle te pare investirao u asike i pojeo henkija ali sta sad.
Moze svako da priusti sebi da rudari, to nije sporno. Pitanje je samo sta i kako. Pre 3 godine si imao sanse da sa jednim rigom ako uletis u pravom momentu uzmes za 1 dan 10 btc sa ono... jednom rigom 20GHs u vreme kad je btc vec bio $1k






Da previse pises, verujem i da pricas Cheesy

Iskreno meni bas rudarenje deluje kao "leba bez motike" sa ulaganjem Cheesy

Trgovanje moze da bude veoma profitabilno ako bar malo znas da trgujes, cak mozes i da povezes Mining & Trading da rudaris neki koin koji ima potencijal da mu cena skoci to moze da bude veoma profitabilno.
Druze ja 1 dinar nisam ulozio od prvog dana kada sam krenuo sa celom pricom (2015 godine) i sa tom pricom koju sam cuo milion puta do sada da je to gubljenje vremena tako samo odbacujes ljude koji stvarno zele da krenu sa kripto valutama.
Ljudi uglavnom nemaju poverenja u nove stvari (BTC je realno nesto novo na nasim prostorima) i zato mislim da bi trebalo ljudi da cuju sve nacine na koje mogu da zarade kripto valute.
Nisam cuo za sajt com-http.us ali mogu da ti preporucim https://a-ads.com/ licno sam koristio sve pohvale.
Sto se tice rudarenja kazes da moze svako da priusti, naravno da moze ali da li ima neku korist od toga sto rudari.
Licno sam rudario neko vreme sa mojim kompom koji koristim i za ostale stvari i naravno nista od toga, da bi krenuli da rudarite morate da investirate u delove (kao sto je graficka/ring cak mozete i sa CPU da rudarite).
Moja greska je bila sto sam ulagao u razne stvari (80% nije uspelo) i batalio sam neko vreme celu pricu, krajem prosle godine sam ponovo krenuo jer ulogovao sam se na blockchain wallet (moj stari) i video moje transakcije od 2015/16 koje su bile 200$, 100$, 70$, (po trenutnoj ceni) i video sam da sam pogresio sto nisam to bolje iskoristio.
Poenta cele moje price je da zelim da ljudi sa nasih prostora znaju za neke stvari i da ne naprave greske koje sam ja pravio pre, i naravno kao sto sam vec rekao "grupa moze vise da zaradi nego pojedinac" i stojim iza toga.

Mislim da ima potencijal Smiley
https://coinmarketcap.com/currencies/putincoin/#charts
https://putincoin.org/
Pages: « 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!