Bitcoin Forum
April 18, 2024, 11:11:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2999499 times)
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
April 05, 2018, 10:08:25 AM
 #3361

Ako izuzmemo rudarenje i trgovanje na berzi kao načine koji su dobro poznati svima koji su bar malo u kriptu, na koji načini još zarađujete od kripta?
Ulaganjem u ICO-se, kupovinom MasterNodova, skupljanjem airdropova... gde ste se pronašli?
Hold, arbitraza..
Jedno deset puta mi je post otišao u draft i nije se više pojavio....
Hold je naravno jasan ali da li bi bio ljubazan da na nekom primeru detaljno objasniš arbitražu? Teoretski mi je jasno ali u praksi nikada to nisam odradio (uspešno)...
Nije lako raditi arbitrazu, tacnije u praksi je nemoguce bez botova. Previse varijabli je u igri da bi moglo sve dovoljno brzo da se unese u Excel, moraju da se koriste API-ji na menjacnicama. Moras da uracnuas provizije menjacnica za svaki trade, provizije za transfer, takodje moras da vodis racuna da li ima dovoljno ponude za odredjeni coin po trenutnoj ceni, narocito za coin-e sa manjim volume-om i na manjim berzama, inace ti slipage pojede profit. Koliko ja znam dobri botovi se ne prodaju iz prostog razloga da ako prodas bot onda sam sebi seces profit jer sve instance bota rade istom logikom i otimaju jedna drugoj ono ponude sto ima da se ceo ciklus zatvori. Izes bot-a koji donosi vise para od njegove prodaje nego sto donosi da radi za tebe, takve botove ne vredi ni kupiti. Dodaj jos i to sto ima vec ko zna koliko botova koji se godinama razradjuju i koji uveliko rade na svim menjacnicama, nije ni cudo sto se relativno malo ljudi time (uspesno) bavi.
Ja sam igrom slucaja odlucio da probam Dex bota (Dropil prijekat, Drops tokeni) i mogu reci da su prvi rezultati iznenadjujuce dobri. Ciklusi traju po 15 dana i u prvom ciklusu sam imao profit od oko 4%, sto mu dodje skoro 100% godisnje.

Zanimljivo!
Može par pitanja.
1. Kako si zaštićen prilikom takvog rada? Mislim, kako znaš da bot jednostavno ne preuzme tvoja sredstva?
2. Kako si ušao? Kakav je postupak?
3. Isplata je posle tih 15 dana?
4. Jel nekako možeš da pratiš dešavanja?

Unapred hvala!

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
1713438678
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713438678

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713438678
Reply with quote  #2

1713438678
Report to moderator
1713438678
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713438678

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713438678
Reply with quote  #2

1713438678
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713438678
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713438678

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713438678
Reply with quote  #2

1713438678
Report to moderator
1713438678
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713438678

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713438678
Reply with quote  #2

1713438678
Report to moderator
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
April 05, 2018, 02:25:13 PM
 #3362

Ako neko od novijih aktivnih ili neaktivnih clanova nije video , jos uvek se ocekuju odgovori za lokalni board.
Bidite slobodni da napisete i vase misljenje na temu da li Srbi trebjau da imaju lokalni board ili ne ..
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013762.80


Takodje ukoliko vam predstojeci novi zakoni o privatnosti GDPR  pravi probleme u poslvanju, pogledajte proizvod poput ovog
 https://blinking.id/
Koji razvija ekipa iz Beograda. 
Moze Vam biti veoma koristan kada je u pitnaju cuvanje podataka korisnika putem blockchaina. 

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
April 05, 2018, 03:53:37 PM
 #3363

Ako neko od novijih aktivnih ili neaktivnih clanova nije video , jos uvek se ocekuju odgovori za lokalni board.
Bidite slobodni da napisete i vase misljenje na temu da li Srbi trebjau da imaju lokalni board ili ne ..
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013762.80

Prodje vise od mesec dana i nema ni odgovora...Ali nemamo nekog drugog izbora izgleda.
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
April 05, 2018, 04:33:37 PM
Merited by aleksej996 (1)
 #3364

Ako neko od novijih aktivnih ili neaktivnih clanova nije video , jos uvek se ocekuju odgovori za lokalni board.
Bidite slobodni da napisete i vase misljenje na temu da li Srbi trebjau da imaju lokalni board ili ne ..
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013762.80

Prodje vise od mesec dana i nema ni odgovora...Ali nemamo nekog drugog izbora izgleda.

Ovo je veoma cudna sitvacija da ADMIN tim ovoliko odugovlaci sa nekim pitanjem. Pogotovo sto nepostoje ni precizne smernice kako i na koji nacin neki jezik moze dobiti Local Board.
Takodje veliki je problem sto veci broj clanova (mislim na clanove koji su sa naseg podrucja) koji su na vecim pozicijama jednostavno nisu aktivni, ili ako su online samo prodju kroz neke njima bitne strane a na lokalni board ni ne navracaju niti pokusavaju da uvedu nove ljude.

Takodje definitivno moramo da pocnemo nekoliko tema koje bi se preklapale ovde.

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
April 05, 2018, 04:42:23 PM
 #3365

Ako neko od novijih aktivnih ili neaktivnih clanova nije video , jos uvek se ocekuju odgovori za lokalni board.
Bidite slobodni da napisete i vase misljenje na temu da li Srbi trebjau da imaju lokalni board ili ne ..
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013762.80

Prodje vise od mesec dana i nema ni odgovora...Ali nemamo nekog drugog izbora izgleda.

Ovo je veoma cudna sitvacija da ADMIN tim ovoliko odugovlaci sa nekim pitanjem. Pogotovo sto nepostoje ni precizne smernice kako i na koji nacin neki jezik moze dobiti Local Board.
Takodje veliki je problem sto veci broj clanova (mislim na clanove koji su sa naseg podrucja) koji su na vecim pozicijama jednostavno nisu aktivni, ili ako su online samo prodju kroz neke njima bitne strane a na lokalni board ni ne navracaju niti pokusavaju da uvedu nove ljude.

Takodje definitivno moramo da pocnemo nekoliko tema koje bi se preklapale ovde.

Ma ne vredi. Ja sam mu pisao i na rumunskom. Tako je dopalo da dobije mod i za srpski i to je to.
mirko7
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
April 05, 2018, 07:13:27 PM
 #3366

Pozdrav svima, jeste da je BTC u padu ali ova tabela koju je objavio CEO Binance-a govori zašto ne bi trebali da brinemo za njegovu cijenu.

http://becrypt.me/da-li-treba-da-brinemo-za-cijenu-bitcoina/
InfinityWatt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
April 06, 2018, 12:04:39 AM
 #3367

Ako treba nekom hosting za ASIC majnere pogledajte web site http://infinitywatt.com/

Narudzbinu majnera možete učiniti i preko nas ako vam je problem da narucite iz Srbije. Možemo da odradimo sve po istoj ceni koja je na originalnom sajtu bitmain.com sa posiljkom u Nevadu bez ikakve naplate za tu uslugu.
Uštedećete na posiljkama za Srbiju, carina itd.
Za naše korisnike specijalno iz Srbije imamo u ponudi za vas fizičku adresu u Nevadi na vaše ime tako da ako vam treba nešto da naručujete sa Amazona, PayPall ili bilo šta....imamo mogucnosti da vam sve pošaljemo sve u Srbiju ako jednog dana odustanete od hostovanja kod nas ili u Americi generalno.

Vlada69
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 5


View Profile
April 06, 2018, 01:13:02 AM
 #3368

Ako treba nekom hosting za ASIC majnere pogledajte web site http://infinitywatt.com/

Narudzbinu majnera možete učiniti i preko nas ako vam je problem da narucite iz Srbije. Možemo da odradimo sve po istoj ceni koja je na originalnom sajtu bitmain.com sa posiljkom u Nevadu bez ikakve naplate za tu uslugu.
Uštedećete na posiljkama za Srbiju, carina itd.
Za naše korisnike specijalno iz Srbije imamo u ponudi za vas fizičku adresu u Nevadi na vaše ime tako da ako vam treba nešto da naručujete sa Amazona, PayPall ili bilo šta....imamo mogucnosti da vam sve pošaljemo sve u Srbiju ako jednog dana odustanete od hostovanja kod nas ili u Americi generalno.



Carina je oko 54.000 RSD...
InfinityWatt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
April 06, 2018, 02:00:59 AM
 #3369

Ako treba nekom hosting za ASIC majnere pogledajte web site http://infinitywatt.com/

Narudzbinu majnera možete učiniti i preko nas ako vam je problem da narucite iz Srbije. Možemo da odradimo sve po istoj ceni koja je na originalnom sajtu bitmain.com sa posiljkom u Nevadu bez ikakve naplate za tu uslugu.
Uštedećete na posiljkama za Srbiju, carina itd.
Za naše korisnike specijalno iz Srbije imamo u ponudi za vas fizičku adresu u Nevadi na vaše ime tako da ako vam treba nešto da naručujete sa Amazona, PayPall ili bilo šta....imamo mogucnosti da vam sve pošaljemo sve u Srbiju ako jednog dana odustanete od hostovanja kod nas ili u Americi generalno.



Carina je oko 54.000 RSD...

Nema carine, nas objekat je u Nevadi i mi ga samo uključimo u struju, samo ti pristup online i to je to
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
April 06, 2018, 10:56:33 AM
 #3370

Pozdrav svima, jeste da je BTC u padu ali ova tabela koju je objavio CEO Binance-a govori zašto ne bi trebali da brinemo za njegovu cijenu.

http://becrypt.me/da-li-treba-da-brinemo-za-cijenu-bitcoina/

Ne brinem se ja za cenu BTC-a Cheesy
Dobro vreme za kupovinu, al problem kupiti ovde a da ti ne lupe proviziju od 5%.

Carina je oko 54.000 RSD...

Lopovi smrdljivi Cheesy
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
April 06, 2018, 05:45:11 PM
 #3371

Ako neko od novijih aktivnih ili neaktivnih clanova nije video , jos uvek se ocekuju odgovori za lokalni board.
Bidite slobodni da napisete i vase misljenje na temu da li Srbi trebjau da imaju lokalni board ili ne ..
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3013762.80

Prodje vise od mesec dana i nema ni odgovora...Ali nemamo nekog drugog izbora izgleda.
Nema nista od toga izgleda vidi samo kako su ukrajinci ispusili kao mi Grin njima vise od pola godine niko od admina nista nije rekao....
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
April 06, 2018, 06:55:39 PM
Last edit: April 06, 2018, 07:09:32 PM by Dzeronimo
 #3372

Ja sam igrom slucaja odlucio da probam Dex bota (Dropil prijekat, Drops tokeni) i mogu reci da su prvi rezultati iznenadjujuce dobri. Ciklusi traju po 15 dana i u prvom ciklusu sam imao profit od oko 4%, sto mu dodje skoro 100% godisnje.
Zanimljivo!
Može par pitanja.
1. Kako si zaštićen prilikom takvog rada? Mislim, kako znaš da bot jednostavno ne preuzme tvoja sredstva?
2. Kako si ušao? Kakav je postupak?
3. Isplata je posle tih 15 dana?
4. Jel nekako možeš da pratiš dešavanja?
Unapred hvala!
Poprilican sam optimista kad je Dropil projekat u pitanju, pa evo malo detaljnijeg objasnjenja za sve zainteresovane.
U sustini, Dex je bot koji trguje umesto vas. U pitanju je automatizovan proces, ali postoji nadzor coveka, da se spreci eventualni veliki gubitak zbog greske u softveru ili evidentno lose procene. Za sada sve radi kako treba i ja sam zadovoljan.
Evo i odgovora na pitanja.
1. Nema nikakve zastite. Sve je kocka, kao i cela crypto prica. Nisam bas razumeo ovaj drugi deo pitanja. Bot preuzme sredstva jer mu ja to dozvolim. On onda umesto mene trguje. Ja drzim palceve i nadam se najboljem Grin

2. Prve Drop tokene sam dobio u Bounty kampanji. Prvobitni plan je bio da ih odmah zamenih za ETH i prebacim u EUR, ali mi se nije zurilo zbog trenutnih cena. Onda sam primetio da se cena Dropa dobro drzi, pa sam se zainteresovao i kako radi. Prvo sam ulozio trecinu svojih Drop coina i posle 15 dana profit je bio skoro 4%, sto je skoro 100% godisnje. Sad sam ulozio sve i bot Dex trguje sa njima. Ako neko zeli da se prikljuci, moze na https://tidex.com/exchange/drop/eth da kupi Drop coine. Obratite paznju, nisam probao ali sam cuo da je provizija za povlacenje Drop-ova sa Tidexa velika (pominjali su 2000 Drop-ova). Mislim da se ne isplati ulaziti sa malim iznosom.
Na Dropil sajtu https://dropil.com/ otvorite nalog i tamo imate Wallet. Sredstva prvo prebacite sa Tidexa u taj novcanik, a onda odatle Dex botu. Postoje tri nivoa ulaganja - Sigurica, srednji i agresivni. Veci rizik donosi i veci moguci profit, ali i mogucnost da se izgubi. Na pocetku ciklusa (15 dana traje) izaberete da li zelite da se profit na kraju prebaci u wallet (u Drop-ovima) ili da se i zarada automatski ulozi u novi ciklus.

3. Mozes da biras da li ce ti se nakon 15 dana profit isplatiti ili uloziti u novi ciklus.

4. Imas statistiku na nivou sata i dana. Tacno mozes da vidis koliko ti je Dex zaradio (ilii zgubio). Meni se do sada samo nekoliko puta desilo da na nivou sata izgubi, ali i to je bilo nesto sitno i na kraju svakog dana sam bio u plusu.

Ako sam nesto prevideo, slobodno pitajte.


loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
April 06, 2018, 08:48:15 PM
 #3373

Ja sam igrom slucaja odlucio da probam Dex bota (Dropil prijekat, Drops tokeni) i mogu reci da su prvi rezultati iznenadjujuce dobri. Ciklusi traju po 15 dana i u prvom ciklusu sam imao profit od oko 4%, sto mu dodje skoro 100% godisnje.
Zanimljivo!
Može par pitanja.
1. Kako si zaštićen prilikom takvog rada? Mislim, kako znaš da bot jednostavno ne preuzme tvoja sredstva?
2. Kako si ušao? Kakav je postupak?
3. Isplata je posle tih 15 dana?
4. Jel nekako možeš da pratiš dešavanja?
Unapred hvala!
Poprilican sam optimista kad je Dropil projekat u pitanju, pa evo malo detaljnijeg objasnjenja za sve zainteresovane.
U sustini, Dex je bot koji trguje umesto vas. U pitanju je automatizovan proces, ali postoji nadzor coveka, da se spreci eventualni veliki gubitak zbog greske u softveru ili evidentno lose procene. Za sada sve radi kako treba i ja sam zadovoljan.
Evo i odgovora na pitanja.
1. Nema nikakve zastite. Sve je kocka, kao i cela crypto prica. Nisam bas razumeo ovaj drugi deo pitanja. Bot preuzme sredstva jer mu ja to dozvolim. On onda umesto mene trguje. Ja drzim palceve i nadam se najboljem Grin

2. Prve Drop tokene sam dobio u Bounty kampanji. Prvobitni plan je bio da ih odmah zamenih za ETH i prebacim u EUR, ali mi se nije zurilo zbog trenutnih cena. Onda sam primetio da se cena Dropa dobro drzi, pa sam se zainteresovao i kako radi. Prvo sam ulozio trecinu svojih Drop coina i posle 15 dana profit je bio skoro 4%, sto je skoro 100% godisnje. Sad sam ulozio sve i bot Dex trguje sa njima. Ako neko zeli da se prikljuci, moze na https://tidex.com/exchange/drop/eth da kupi Drop coine. Obratite paznju, nisam probao ali sam cuo da je provizija za povlacenje Drop-ova sa Tidexa velika (pominjali su 2000 Drop-ova). Mislim da se ne isplati ulaziti sa malim iznosom.
Na Dropil sajtu https://dropil.com/ otvorite nalog i tamo imate Wallet. Sredstva prvo prebacite sa Tidexa u taj novcanik, a onda odatle Dex botu. Postoje tri nivoa ulaganja - Sigurica, srednji i agresivni. Veci rizik donosi i veci moguci profit, ali i mogucnost da se izgubi. Na pocetku ciklusa (15 dana traje) izaberete da li zelite da se profit na kraju prebaci u wallet (u Drop-ovima) ili da se i zarada automatski ulozi u novi ciklus.

3. Mozes da biras da li ce ti se nakon 15 dana profit isplatiti ili uloziti u novi ciklus.

4. Imas statistiku na nivou sata i dana. Tacno mozes da vidis koliko ti je Dex zaradio (ilii zgubio). Meni se do sada samo nekoliko puta desilo da na nivou sata izgubi, ali i to je bilo nesto sitno i na kraju svakog dana sam bio u plusu.

Ako sam nesto prevideo, slobodno pitajte.




Licno mi je ovo jako sumnjivo. Da li mozes da povuces sredstva iz tog bota kad god zelis? Prvenstveno mislim na ulozeno.
Ako ne mozes i nemas kontrolu nad tim, po meni je to problem. Kao i svaka piramidalna prevara, pa puta podignes nesto i onda samo odseku celu pricu,
Da li taj bot dolazi od oficijelnog Dropil projekta ili je neko ovako pravio?
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
April 06, 2018, 10:34:43 PM
 #3374

Na sredstva koja das Dexu da trguje mozes da gledas kao na sredstva orocena u banci. Da, mozes da ih podignes u bilo kom trenutku, ali gubis kamatu za poslednji period. Kod Dexa je taj period 15 dana, sto je sasvim prihvatljivo. Imas opciju Cancel Dex i onda ti se ulozena sredstva vracaju u Dropil Wallet, odakle ih mozes povuci.
Dex bot je upravo proizvod Dropil projekta. On je sustina celog projekta.
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
April 06, 2018, 10:41:04 PM
 #3375

Na sredstva koja das Dexu da trguje mozes da gledas kao na sredstva orocena u banci. Da, mozes da ih podignes u bilo kom trenutku, ali gubis kamatu za poslednji period. Kod Dexa je taj period 15 dana, sto je sasvim prihvatljivo. Imas opciju Cancel Dex i onda ti se ulozena sredstva vracaju u Dropil Wallet, odakle ih mozes povuci.
Dex bot je upravo proizvod Dropil projekta. On je sustina celog projekta.

Uh, iskreno i dalje mi deluje prilicno sumnjivo. Ali ajde zainteresovao si me, bas cu da istrazim malo. Mrzim kad mi neki coin/token samo stoji u wallet-u
itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1075


^ Will code for Bitcoins


View Profile
April 07, 2018, 08:48:45 AM
 #3376

Ako izuzmemo rudarenje i trgovanje na berzi kao načine koji su dobro poznati svima koji su bar malo u kriptu, na koji načini još zarađujete od kripta?
Ulaganjem u ICO-se, kupovinom MasterNodova, skupljanjem airdropova... gde ste se pronašli?
Hold, arbitraza..
Jedno deset puta mi je post otišao u draft i nije se više pojavio....
Hold je naravno jasan ali da li bi bio ljubazan da na nekom primeru detaljno objasniš arbitražu? Teoretski mi je jasno ali u praksi nikada to nisam odradio (uspešno)...
Nije lako raditi arbitrazu, tacnije u praksi je nemoguce bez botova. Previse varijabli je u igri da bi moglo sve dovoljno brzo da se unese u Excel, moraju da se koriste API-ji na menjacnicama. Moras da uracnuas provizije menjacnica za svaki trade, provizije za transfer, takodje moras da vodis racuna da li ima dovoljno ponude za odredjeni coin po trenutnoj ceni, narocito za coin-e sa manjim volume-om i na manjim berzama, inace ti slipage pojede profit. Koliko ja znam dobri botovi se ne prodaju iz prostog razloga da ako prodas bot onda sam sebi seces profit jer sve instance bota rade istom logikom i otimaju jedna drugoj ono ponude sto ima da se ceo ciklus zatvori. Izes bot-a koji donosi vise para od njegove prodaje nego sto donosi da radi za tebe, takve botove ne vredi ni kupiti. Dodaj jos i to sto ima vec ko zna koliko botova koji se godinama razradjuju i koji uveliko rade na svim menjacnicama, nije ni cudo sto se relativno malo ljudi time (uspesno) bavi.
Ja sam igrom slucaja odlucio da probam Dex bota (Dropil prijekat, Drops tokeni) i mogu reci da su prvi rezultati iznenadjujuce dobri. Ciklusi traju po 15 dana i u prvom ciklusu sam imao profit od oko 4%, sto mu dodje skoro 100% godisnje.

Zanimljivo!
Može par pitanja.
1. Kako si zaštićen prilikom takvog rada? Mislim, kako znaš da bot jednostavno ne preuzme tvoja sredstva?
...

Ako sam napises bot-a onda si siguran jer znas sta si radio. Ako koristis tudji bot onda moras da ostavis default setovanja API-ja na menjacnicama po kojima botovi mogu samo da trguju, ne mogu da urade povlacenje para sa menjacnice, to moras rucno.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
April 08, 2018, 10:10:35 PM
 #3377

Ako je neko zainteresovan: https://www.kupujemprodajem.com/Antminer-S9-59497044-oglas.htm?filter_id= , posaljite poruku ovde, ili na KP, ili me nazovite na broj telefona, koji je ponudjen na KP-u.
examplens
Legendary
*
Online Online

Activity: 3262
Merit: 3140


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
April 08, 2018, 10:41:49 PM
 #3378

Ako je neko zainteresovan: https://www.kupujemprodajem.com/Antminer-S9-59497044-oglas.htm?filter_id= , posaljite poruku ovde, ili na KP, ili me nazovite na broj telefona, koji je ponudjen na KP-u.

Samo jedno pitanje. Sta je okvirno vreme isplativosti investicije u ovaj miner?
Naravno po trenutnom stanju trzista.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
April 09, 2018, 01:04:15 AM
 #3379

Ja bi mu dao okvirno 10 meseci(manje-vise, uvek moze da bude vise, a i manje Cheesy ) ako btc stanje ostane isto. da ne ide gore-dole. Ako ode gore to je onda druga prica.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
April 09, 2018, 02:20:26 AM
 #3380

Pozdrav svima, jeste da je BTC u padu ali ova tabela koju je objavio CEO Binance-a govori zašto ne bi trebali da brinemo za njegovu cijenu.

http://becrypt.me/da-li-treba-da-brinemo-za-cijenu-bitcoina/

Ne brinem se ja za cenu BTC-a Cheesy
Dobro vreme za kupovinu, al problem kupiti ovde a da ti ne lupe proviziju od 5%.

Carina je oko 54.000 RSD...

Lopovi smrdljivi Cheesy

Mozete kod mene bez provizije neku "normalnu" kolicinu povremeno po dogovoru Smiley

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Pages: « 1 ... 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!