Bitcoin Forum
April 16, 2024, 02:46:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Prawa autorskie do BTC przyznane dla Craig Wright! Czy to jest naprawdę Satoshi?  (Read 1381 times)
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 25, 2019, 02:21:48 PM
 #21

@malevolent no niby tak, ale wiesz, odpuścisz temat i ucieka Ci potem taki piękny zysk jak ostatnio - 120% zysku było, tak?
więc jednak tak całkowicie nie można  gościa ignorować - do tego, jak się będzie go tak totalnie ignorować, to jeszcze faktycznie jakieś patenty sobie pozałatwia, jeśli nikt nie będzie go "pilnował" i będzie się musiała społeczność btc znów zmagać z kolejnym ciosem w plecy :|

I am looking for signature campaign Wink pm me
1713278791
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713278791

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713278791
Reply with quote  #2

1713278791
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713278791
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713278791

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713278791
Reply with quote  #2

1713278791
Report to moderator
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
May 25, 2019, 02:31:22 PM
 #22

Równie dobrze można stracić, zwłaszcza że duzi gracze w BCH i SV mają dużo więcej do powiedzenia/wpływów niż w przypadku BTC. Od gówna lepiej trzymać się z daleka Wink

Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 25, 2019, 06:21:58 PM
 #23

...BCH i SV mają dużo więcej do powiedzenia/wpływów niż w przypadku BTC. Od gówna lepiej trzymać się z daleka Wink

No i muszę powiedzieć, że nigdy nie zainwestowałem (ani grosza) w oba te klony BTC. Jedyna moja styczność z nimi, to kiedy z automatu dostałem na giełdach podczas forka.

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to warjactwo, odpuścić taką oczywistą kasą, bo przecież wszyscy najwięksi spekulanci reklamowali co najmniej jedną z nich i było wiadome, że to będzie historyczny Pump and Dump.

A ja odpowiem tak. I tak zarobiłem, co miałem zarobic, bo okazji było mnóstwo i wolę cieszyć się zarobkami, ze wzrostu ceny ETH i inwestycjami w ICO, niż brudzić ręce, jak to dobrze ujął @Malevolent, w "GÓWNIE".

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 26, 2019, 10:56:10 PM
 #24

Oj no nie wiem,  sam mam niby podobne podejście do Twojego, ale zostawiając już BSV z boku, to BCH jest na tyle wdzięcznym tradingowo coinem, że nie wiem, czy się w końcu nie skuszę... chociaż to typowo po AT bym grał - w sumie to nie wiem skąd BCH ma tylu zwolenników  Huh, bo ja praktycznie nie widzę żadnych szans na "flippening"  Roll Eyes

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 05, 2019, 08:49:27 AM
Last edit: June 05, 2019, 10:39:26 AM by Tytanowy Janusz
 #25

Dokładnie. Trafne pytanie kiedyś usłyszałem - "wolisz mieć rację, czy pieniądze?" i zgadzam się z tym w 100%.

Skupowałem kiedyś fake news. Im bardziej cena spadała tym bardziej dobierałem. No przecież w końcu napisze ktoś sprostowanie i rynek odbije. Sprostowanie zostało napisane po pewnym czasie, kurs spadł o kilkadziesiąt procent, a po newsie odbił o kilka i następnie kontynuował spadki. Miałem racje? Tak. Miałem hajs? Nie.
To samo może być teraz na BSV. Wiecie ile osób szortuje to wybicie? Zapewne dużo. W końcu to fake news, który zobaczył światło dzienne od razu ze sprostowaniem:
Jerry Brito, dyrektor wykonawczy w CoinCentral, powiedział, że każdy może zarejestrować prawa autorskie w amerykańskim biurze praw autorskich, ponieważ obejmuje, to tylko wypełnienie formularza. Ponieważ Urząd ds. Praw Autorskich nie bada ważności zgłoszonych roszczeń, mają one prawie zerową wagę prawną.

Moim zdaniem jest 60% szans na to, że rynek ich nasyci, pozwoli dolewarować na spadającym kursie a następnie wywiezie poza margin call na drugiej fali.


I spełniło się. Wszyscy wiemy, że news pompujący to ściema. Wszyscy wiemy jakim błaznem jest Craig. Jednak po wstępnym hypie i małym odreagowaniu cena pnie sie bez przerwy. SV wybił nowe ATH w ujęciu dolarowym i zbliża się do nowego ATH w ujęciu bitcoinowym. Stanowi już 56% wartości BCH.



Dając zarobić 300% w 2 tyg.  Widać tylko jak zmanipulowany jest to rynek.

edit: Co robię źle ze zdjęciem, że nie działa? Od 2 dni nie jestem w stanie nic dodać bo wychodzi btt error.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 05, 2019, 10:07:29 AM
 #26



Ja nie mam problemu z wyświetleniem Twojego screena używając linka ale trzeba użyć linku BBCode z Imgur.com, żeby się wyświetlił wszystkim na forum.

Tych linków nie widać zaraz jak wrzucisz nowego screena na Imgur.com, tylko trzeba kliknąć na nick w prawym górnym rogu (jak już masz zapisany nowy screen) i wybrać zdjęcia z menu.

Wyskoczą wszystkie nasze zdjęcia, klikasz na ostatnie i pokażą Ci się po prawej stronie wszystkie potrzebne linki.

Wystaczy wybrać link BBCode (message boards & forums) i wkleić tutaj na forum bez żadnych zmian lub dodawania "insert image".

Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe co napisałem.

Co do ceny BSV jeżeli nie przebije tego ATH teraz lub kolejnymrazem tojest duża szansa na spadek o 50%.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 07, 2019, 10:07:19 PM
 #27

Widać tylko jak zmanipulowany jest to rynek.





No właśnie, niestety te manipulacje...  - podziwiam osoby, które potrafią się w tym odnaleźć, niestety też z drugiej strony wiele osób strasznie identyfikuje się ze swoimi inwestycjami - ale przemyśleniami na ten temat postaram się podzielić w wątku o altach...
BTW czy ten temat również nie powiniem się tam znaleźć? W końcu jest on o BSV... ;-)

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 21, 2019, 06:21:22 PM
Last edit: June 21, 2019, 07:13:12 PM by wwzsocki
Merited by adamvp (1)
 #28

Nie trzeba było długo czekać i okazuje się, że następny chętny pojawił się do praw autorskich białej księgi Bitcoina.

Tym razem, to ktoś z Chin i złożył dokumenty praktycznie w tym samym czasie co Craigh W. nasz Fake Satoshi.

Quote
At the end of May, a Chinese citizen residing in California claimed copyright to bitcoin’s white paper, claiming to be Satoshi Nakamoto. This copyright claim came on the heels of an identical one by Craig Wright, who has long declared himself to be the inventor of bitcoin, despite public backlash and his own periodic slip-ups while maintaining that narrative.
https://cointelegraph.com/news/satoshi-nakamoto-apparent-author-of-two-upcoming-books-on-amazon

Kolejną ciekawostką jest ukazanie się na Amazonie dwóch ksiażek autorstwa Satoshiego Nakamoto.

https://www.amazon.com/Satoshi-Nakamoto/e/B07RTZX9DV

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 09, 2019, 06:07:32 PM
 #29

Przed chwila trafilem na cos co moze Was zainteresować:
W tym watku gosc, Arthur van Pelt,  relacjonuje sprawe Wright kontra  Kleiman:

Quote
Kleiman v. Wright transcript of the June 28 court session - The highlights

In this thread I will post, while reading, the pieces of the transcript that are, I think, interesting.

https://mobile.twitter.com/MyLegacyKit/status/1147252164152254465?s=19

I am looking for signature campaign Wink pm me
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 09, 2019, 06:18:11 PM
 #30

Tak to jest jak się ciągle kłamie i trzeba wynajdywać nowe kłamstwa, aby poprzednie nie wyłaziły na wierzch, a i tak wyjdą prędzej czy później.



Quote
Q: Well, let me get this straight.  A company you didn't buy until 2014 is listed as a beneficiary of a trust document you claimed was formed in 2012?

A: No.  You have put documents I don't recognize.

Q: Documents you produced in discovery?

A: Yes, from other machines in my organization

Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 09, 2019, 08:03:57 PM
Last edit: July 10, 2019, 05:21:22 PM by wwzsocki
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #31

Tak ja nawet akyualnie czytam cały transkrypt z sądu. Tu jest link: https://www.docdroid.net/5LZMLHb/06-28-19-ber-kleiman.pdf#page=19

Bardzo ciekawe rzeczy opowiada C.W o wielu sprawach ale najważniejsza to ta, że podobno Theymos był współzałożycielem Silkroad, a już napewno był założycielem forum i twórcą systemu trust na Silkroad i jeszcze kilku dark marketów, które podobno, też wystartował do spółki z Rossem Ulbrychtem (Pirat).

Właśnie wtedy C.W ustąpił jako Satoshi i oddał BTC w ręce społeczności, bo był przeciwny wykorzystaniu Bitcoina do takich celów.

Jestem ciekaw co na to Theymos? Przeciez, to sa bardzo ciężkie zarzuty i to chyba nawet nie wyszło podczas sprawy Silkroad?



Strasznie ciężkie oskarżenia, a co strona, to jest tego więcej i coraz ciekawsze. Jest o wszystkich przekrrętach, od Mr.Goxa do teraźniejszości. W pale się nie mieści.

Pamiętajcie on zeznaje pod przysięgą.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 10, 2019, 06:32:40 PM
 #32

Co ma mieć i czemu by miało wyjść jak CSW to szarlatan i oszołom, któremu nikt normalny nie traktuje poważnie Smiley

Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 10, 2019, 07:02:29 PM
 #33

Co ma mieć i czemu by miało wyjść jak CSW to szarlatan i oszołom, któremu nikt normalny nie traktuje poważnie Smiley

Naprawdę nie widzisz zagrożenia? Przecież Ross Ulbryct dostał 2 dożywocia plus 40 lat za Silkroad i dodatkowe zarzuty.

Jeżeli teraz mają świadka, który zeznaje, że zna drugiego założyciela, który był tajemnicą i nawet nie wyszło podczas sprawy Rossa, to te rewelacje mogą doprowadzić do ponownych oskarżeń, jeżeli CW ma jakieś dowody, jak emaile lub inne.

Nie widzę nigdzie wyjaśnień Theymosa i wcale się nie dziwię, trzyma się od sprawy z daleka ale jak długo, zanim zapukają do drzwi z nakazem?

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 10, 2019, 07:33:07 PM
 #34

Nie widzę zagrożenia, bo CSW jest:

a. niewiarygodny;
b. nie przedstawił żadnych dowodów tylko gra na zwłokę, więc pieprzy od rzeczy;
c. siedzę w temacie wystarczająco długo, żeby wiedzieć, że nie ma w tym żadnej prawdy.

Zresztą theymos już się wypowiadał:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5149062.msg51735261#msg51735261

Żeby dostać nakaz to muszą być chociaż jakieś przesłanki, oszołomstwa idioty to za mało Wink

Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 31, 2019, 05:39:32 PM
 #35

Widzę, że mój ostatni post, w którym cytuję Theymosa został usunięty i chcę zapytać naszego moderatora czy to on go usunąłi jak tak to czemu?

Post nawiązywał do tematu i jest odpowiedzią na zarzuty, o których dyskutowaliśmy.

Rozumiem też, że zupełnie kto inny mógł go usunąć i @Malevolent nic o tym nie wie. Dlatego właśnie ten post.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 31, 2019, 06:48:19 PM
 #36

Tak, usunąłem bo Twój post tylko cytował to co jeden post wyżej sam zalinkowałem i nie wnosił nic więcej do dyskusji.

Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 08, 2019, 05:32:58 PM
 #37

Tak, usunąłem bo Twój post tylko cytował to co jeden post wyżej sam zalinkowałem i nie wnosił nic więcej do dyskusji.

Aha teraz rozumiem, bardzo dziękuję za wyjaśnienie.

Szczerze mówiąc dopiero teraz zauważyłem tego linka, o którym piszesz i faktycznie to był ten sam cytat.

Myślę, że muszę lepiej czytać ostatnie komentarze zanim coś napiszę. Od czasu jak wiem, że można zapisywać drafty często z nich korzystam i czasem bez czytania wracam do zapisanych postów, poprawiam i publikuję. A jak widać w międzyczasie, w wątku dużo sie może zmienić.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 16, 2019, 08:49:29 AM
 #38

Craig Wright zaanonsowany jako Satoshi?!  Angry
Tytuł panelu Wright'a na CC Forum w Londynie wywołał krytykę i sprzeciw środowiska.
Możliwy jest nawet bojkot!
Co myślicie o wrzawie związanej z tą konferencją?
Craig Wright jako „twórca Bitcoina” na konferencji w Londynie | Środowisko wrze!

Co ja o tym myślę? Że po prostu ktoś zwariował  .

Przecież już na sprawie sądowej wyszło, że kłamie jak najęty i do dzisiaj nie udowodnił nic, a miał milion okazji i chyba nie ma nic prostszego, wystarczy wysłać 1 satoshi ze starego adresu BTC, to wszystko.

To przecież nie jest takie trudne, szczególnie dla samozwańczego twórcy forka BSV, bo tak trzeba go nazywać.

Normalnie szlag mnie trafia , jak ten gość mówi że jest Satoshim i miałem nadzieję, że to już ucichło kiedy sąd nazwał go kłamcą.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2716
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 18, 2019, 10:43:55 AM
Last edit: October 24, 2019, 06:57:12 PM by wwzsocki
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #39

Pewnie wieciem, że CW zaproszo na jako Satoshiego Nakamoto na Londyńskie forum o blockchain.

Jak nie to tu jest mój angielski wątek: UPDATE Craig Wright at conference in London SCANDAL!!! What really happened?

No i już jest po konferencji i wychodzi na to, że doszło do skandalu, ale ja myślę, że on znowu wygrał i kupił sobie nowych fanów.

Tutaj video z wywiadu z CW gdzie organizatorzy przeprowadzają swojego rodzaju AMA z nim - https://www.youtube.com/watch?v=oSXk_xFBJPU

Wychodzi na to, że udowodni teraz, że jest Satoshim nie ruszając, żadnych Bitcoinów, tylko jego prace z uniwersytetu (Thesis) będzie opublikowana po procesie sądowym, a stworzył ją przed 2008. "Albo ja jestem Satoshi, albo on popełnił plagiat" i ludzie mu klaszczą.

Dodatkowo jest mowa o setkach patentów, które już są przyznane, około 300 następnych już złożono i tysiące czekają w kolejce.

Coś mi się wydaje że CW jeszcze nie złożył broni.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
October 25, 2019, 01:33:19 PM
 #40

Coś mi się wydaje że CW jeszcze nie złożył broni.

Nie ma co składać broni. Stawka jest ogromna a część środowiska jak widać łyka te brednie jak pelikany. Każda kolejna taka konferencja sprawia, że po wpisaniu satoshi w googlu pierwsze co ci wyskoczy to konferencja z Craigiem Wrighem i wtedy to będzie problem, bo spora część nowych będzie miała problem z odsianiem kłamstw. A co za tym idzie możliwe, że jeśli Craig z uporem maniaka przez kolejne lata będzie prowadził taki marketing swojej osoby to tylko starzy wyjadacze będą znali prawdę.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!