Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:41:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Na kogo zagłosujesz w wyborach 13 Pażdziernika?  (Voting closed: October 14, 2019, 09:02:33 PM)
Polskie Stronnictwo Ludowe - 0 (0%)
Prawo i Sprawiedliwość - 0 (0%)
Sojusz Lewicy Demokratycznej - 0 (0%)
Konfederacja Wolność i Niepodległość - 5 (55.6%)
Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni - 2 (22.2%)
Inne Komitety Wyborcze (nie-ogolnopolskie) - 0 (0%)
Nie zamierzam głosować - 2 (22.2%)
Jeszcze nie wiem - 0 (0%)
Total Voters: 9

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [SONDA] ✅ WYBORY PARLAMENTARNE 2019 ✅  (Read 223 times)
pawel7777 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1561



View Profile WWW
September 14, 2019, 09:02:33 PM
 #1


✅✅✅  "Oficjalna" sonda wyborcza polskiej sekcji bitcointalk  ✅✅✅

Sonda potrwa 30 dni.

Głosowanie anonimowe, jeden głos na osobę, zmiana głosu dozwolona.

Komentarze, opinie i dyskusja mile widziane.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
1714894908
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714894908

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714894908
Reply with quote  #2

1714894908
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714894908
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714894908

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714894908
Reply with quote  #2

1714894908
Report to moderator
cornl
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 51


View Profile WWW
September 14, 2019, 09:31:54 PM
 #2

Nie wiem czy nie trzeba byłoby zamknąć głosowania ze dwa dni wcześniej, żeby nie było łamania ciszy wyborczej  Grin Grin Grin

pawel7777 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1561



View Profile WWW
September 14, 2019, 09:55:53 PM
 #3

Nie wiem czy nie trzeba byłoby zamknąć głosowania ze dwa dni wcześniej, żeby nie było łamania ciszy wyborczej  Grin Grin Grin

Nom, pospieszyłem sie trochę z tymi 30 dniami a już nie mogę zmienić. Tak czy inaczej, łamiesz ciszę wyborczą tylko wtedy jeśli agitujesz na rzecz określonego komitetu wyborczego w okresie ciszy. Stare posty, sondy, czy zachecanie do głosowania są OK.

Bardziej obawiam sie moderatora blokującego wątek bo nie jest bezpośrednio związany z Bitcoinem. Ale może nie zauważy  Wink

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
September 14, 2019, 10:55:49 PM
 #4

Wątek może zostać, jest to ważna wydarzenie, inny rząd może oznaczać inną politykę ws. kryptowalut i inni urzędnicy z politycznego nadania, choć akurat w przypadku takiego KNF niekoniecznie (jest wąska liczba powodów, które pozwalają premierowi na zmianę przewodniczącego).

Signature space available for rent.
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
September 15, 2019, 09:00:19 AM
 #5

"Minister energii Krzysztof Tchórzewski powiedział podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, że decyzja o tym, co stanie się z cenami energii w 2020 roku, ma charakter gospodarczo-polityczny. - Mamy jeszcze czas na jej podjęcie - oświadczył."
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zamrozenie-cen-pradu-w-2020-roku-wypowiedz-ministra-energii/e0tkm07

Obecnie rządząca partia jak zwykle podaje sprzeczne informacje. Miałem ostatnio okazję posłuchać urywku ich konwencji w Lublinie i padło wiele ciekawych obietnic. Dowiedziałem się, że rząd mocno wspiera energetykę odnawialną i obiecano, że ceny energii z roku na rok będą maleć o 5-6%. Chyba nie mamy czym się przejmować Wink /s
poptok1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1638
Merit: 756


Bobby Fischer was right


View Profile WWW
September 15, 2019, 11:14:39 AM
Last edit: September 15, 2019, 11:26:44 AM by poptok1
 #6

... Chyba nie mamy czym się przejmować Wink /s
Z tego samego artykułu:
Quote
Mamy świadomość, że nasze społeczeństwo, a wtórnie i przedsiębiorcy, nie oczekują, żebyśmy przerzucili koszty transformacji na społeczeństwo - stwierdził szef resortu energii.
I teraz pytanie, o jaką transformację tak naprawdę tutaj chodzi? Jeśli ktoś myśli że o zmianę systemów politycznych sprzed 30 lat... to nawet mi go nie żal. Dla mnie sprawa jest prosta, sprzedali nas kabalistycznej międzynarodówce. Narodzie obudź się!  Cry


wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 15, 2019, 05:30:06 PM
 #7

A jakie są przewidywania, jeżeli chodzi o wybory? Kto ma największe szanse? Tu na forum jest nas za mało, żeby coś wywnioskować z tej sondy.

Na ulicy więcej się dowiesz, no i są słynne rankingi, sondy i przewidywania w telewizji, które o dziwo są dość trafne, jeżeli nie ma jakiejś afery pod koniec, albo podczas trwania wyborów.

No ale trzeba to jeszcze oglądać.

...sprzedali nas kabalistycznej międzynarodówce. Narodzie obudź się!  Cry

Ja wiem czy akurat żydom? Polskę sprzedano już dawno podczas prywatyzacji, kiedy jeszcze pan z ostatniego zdjęcia był przy sterze.

Ogólnie oddano gospodarkę w ręce potężnych lobby finansowych, a czy stoją za nimi żydzi, tego nie wiem?

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
September 15, 2019, 06:51:11 PM
 #8

"Minister energii Krzysztof Tchórzewski powiedział podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, że decyzja o tym, co stanie się z cenami energii w 2020 roku, ma charakter gospodarczo-polityczny. - Mamy jeszcze czas na jej podjęcie - oświadczył."
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zamrozenie-cen-pradu-w-2020-roku-wypowiedz-ministra-energii/e0tkm07

Obecnie rządząca partia jak zwykle podaje sprzeczne informacje. Miałem ostatnio okazję posłuchać urywku ich konwencji w Lublinie i padło wiele ciekawych obietnic. Dowiedziałem się, że rząd mocno wspiera energetykę odnawialną i obiecano, że ceny energii z roku na rok będą maleć o 5-6%. Chyba nie mamy czym się przejmować Wink /s

hmmmm trochę mi się to kłóci z np. z informacjami na temat blokowania rozwoju naziemnej sieci energetyki wiatrowej Eksperci apelują, PiS wie swoje. Wiatrakowa batalia przybiera na sile ale może to tylko "...złe języki ludzkie pomówienia...". Chociaż wydaje mi się że ciężko jest stawiać na odnawialne źródła energii umożliwiające spadek emisji CO2 (bez czego prąd NIE MOŻE być tańszy z uwagi na opłaty za emisję CO2) jednocześnie utrzymując węgiel jako podstawowy surowiec do produkcji energii... ale zobaczymy co się stanie za parę lat może ruszy obiecywana elektrownia jądrowa - w końcu tęgie głowy w zarządzie spółki PGE EJ 1 dumają już nad tym 9 lat co jak dotąd kosztowało nas bagatela pół miliarda  Grin Grin Grin
 
poptok1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1638
Merit: 756


Bobby Fischer was right


View Profile WWW
September 15, 2019, 07:29:33 PM
Last edit: September 15, 2019, 08:36:12 PM by poptok1
Merited by pawel7777 (2)
 #9

a czy stoją za nimi żydzi, tego nie wiem?
Nahum Goldmann - litewski prawnik i filozof pochodzenia żydowskiego, założyciel i długoletni prezes Światowego Kongresu Żydów. W latach 1956–1968 prezydent Światowej Organizacji Syjonistycznej.
Poniżej zamieszczam fragmęt jego książki (The spirit of militarism, Der Geist des Militarismus, Stuttgart, 1915, p.37 - 38) w języku angielskim.
To tu po raz pierwszy w historii napotykamy, niesławne skądinąd określenie, nowego porządku świata.  

Quote
"The historical mission of our world revolution is to rearrange a new culture of humanity to replace the previous social system. This conversion and re-organization of global society requires two essential steps: firstly, the destruction of the old established order, secondly, design and imposition of the new order. The first stage requires elimination of all frontier borders, nationhood and culture, public policy ethical barriers and social definitions, only then can the destroyed old system elements be replaced by the imposed system elements of our new order.

The first task of our world revolution is Destruction. All social strata and social formations created by traditional society must be annihilated, individual men and women must be uprooted from their ancestral environment, torn out of their native milieus, no tradition of any type shall be permitted to remain as sacrosanct, traditional social norms must only be viewed as a disease to be eradicated, the ruling dictum of the new order is; nothing is good so everything must be criticized and abolished, everything that was, must be gone.

The forces preserving traditional society are "free market capitalism" in the social economic realm, and "democracy" in the mental political realm. The capitalist free market does not fight against the old economic order, nor does democracy lead a fierce hot battle against the forces of reaction which oppose the new order, therefore our transformative work will be imposed through the unifying principle of the militaristic spirit, the negative task of destroying the old established order will be completely solved and finished only when the all the human masses are all forcibly collectivized as uniformed soldiers under imposed mass-conformity of new order culturing.

After destruction of the old order, construction of the new order is a larger and more difficult task. We will have torn out the old limbs from their ancient roots in deep layers, social norms will be lying disorganized and anarchic so they must be blocked against new cultural forms and social catagories naturally re-emerging. The general masses will have been first persuaded to join as equals in the first task of destroying their own traditional society and economic culture, but then the new order must be forcibly established through people again being divided and differentiated only in accordance with the new pyramidal hierarchical system of our imposed global monolithic new world order.

Capitalism must be condemned as a fundamental misfortune caused by the wealth of capitalist power exploiting the false separation between the high rulers and the oppressed exploited masses. The masses must be induce to repudiate the concept of personal wealth and personal rights, this second task will also be solved only by virtue of the great guiding principle of the subordinating militaristic spirit in which superior ranks impose order on inferiors, new world order: "which will bring the true aristocratic principle of "might is right" in the those who can rule - shall rule".

Ważne by skategoryzować ten niezwykle szkodliwy element, nie jako żydów a jako satanistyczno-kabalistyczną-komunę o ciągotach totalitarnych.
Dlatego właśnie takiego pojęcia używam, by nie generalizować i nie krzywidzić prawdziwych ludzi księgi. Te osoby widoczne na zdjęciach to właśnie tego typu niebezpieczny, bo wywrotowy element. Wyznawcy mesjanistycznej sekty jowisza, Habad Lubawicz oraz członkowie elitarnej loży masońskiej, o charakterze rasistowskim - Bnai Brith. Poplecznicy wyżej zacytowanych szarlatanów politycznych, pomysłodawców i nauczycieli takich gagatków jak; Marks, Engels, Trocki czy Stalin. Judaizm = komunizm.

Ap2,9 Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty - i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana.
Ap3,9 Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami - a nie są nimi, lecz kłamią.


Daleko mi do tego by nazwać się osobą wierzącą, jednak pewnej mądrości i wartościowej przestrogi trudno Pismu odmawiać.
Dla mnie nie ma tu żadnych wątpliwości, bolszewicy znów ostrzą sobie kły na władzę nad światem. Nasza Polska jest tylko malutką przystawką, po którą przysłano parobasów. Nie mniej, na pohybel zdrajcom narodów(celowo liczba mnoga), śmierć UE! I w takim to właśnie świetle, tylko konfederacja ma tu dla mnie jakikolwiek sens. Tylko jej człownkowie głoszą prawdę, taką jak przedstawiłem powyżej, taką jaka jest.
Po manmyśle uznaję, że powinienem to zatostować raczej do swojego watku "szalonych, losowych myśli", ale co tam Smiley

Linkkoin
Member
**
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 88

Online Cryptocurrency Exchange


View Profile WWW
September 16, 2019, 06:00:33 PM
Merited by malevolent (1), poptok1 (1)
 #10

Jedno jest pewne, potrzeba radykalnej zmiany, dającej przewidywalność prawa dla ludzi i przedsiębiorców.

Żeby nie było sytuacji (a to może być), że nie wiadomo jak z interpretacją podatkową, bo urząd skarbowy A mówi jedno, B co innego, a po pięciu latach i sprawach przed sądami wyjdzie opcja C. Tutaj pozdrawiamy serdecznie użytkowników z Polski.
Żeby było ograniczenie w ilości tworzonego prawa (im więcej różnych aktów prawnych, tym więcej luk prawnych oraz coraz bardziej mętne poruszanie się w prawie).
Żeby prawo było tworzone o właściwe konsultacje z osobami znającymi się na danej branży i żeby osoby je przegłosowujące wiedziały o czym głosują i to rozumiały.

Bo jakoś mamy wrażenie, że co najmniej część posłów nie umie korzystać z komputera czy smartfona (obawiając się, że oślepi ich laser albo wciągnie do portu usb), a mają decydować o przełomowych technologiach typu blockchain.

Online cryptocurrency exchange - https://linkkoin.com
Buy BTC, ETH, XRP, BCH, EOS, LTC, XMR, REP, ETC, ZEC with credit/debit card
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
September 16, 2019, 10:42:59 PM
 #11

Bo jakoś mamy wrażenie, że co najmniej część posłów nie umie korzystać z komputera czy smartfona (obawiając się, że oślepi ich laser albo wciągnie do portu usb), a mają decydować o przełomowych technologiach typu blockchain.

Posłowie zdają się reprezentować, przynajmniej mentalnie, przekrój społeczeństwa osób w ich wieku, mająca największą władzę w państwie, tzw. Szeregowy Poseł nawet nie korzysta z komputera, o smartfonach nie wspominając.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 17, 2019, 07:58:08 AM
Last edit: September 19, 2019, 12:55:59 AM by wwzsocki
Merited by pawel7777 (1)
 #12

Ważne by skategoryzować ten niezwykle szkodliwy element, nie jako żydów a jako satanistyczno-kabalistyczną-komunę o ciągotach totalitarnych.
Dlatego właśnie takiego pojęcia używam, by nie generalizować i nie krzywidzić prawdziwych ludzi księgi. Te osoby widoczne na zdjęciach to właśnie tego typu niebezpieczny, bo wywrotowy element. Wyznawcy mesjanistycznej sekty jowisza, Habad Lubawicz oraz członkowie elitarnej loży masońskiej, o charakterze rasistowskim - Bnai Brith. Poplecznicy wyżej zacytowanych szarlatanów politycznych, pomysłodawców i nauczycieli takich gagatków jak; Marks, Engels, Trocki czy Stalin. Judaizm = komunizm...

No właśnie dobrze, że to wytłumaczyłeś, bo jeżeli ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy na ten temat, jak na przykład ja, na pewno odbierze to jako atak na wszystkich żydów, a nie na tylko wybraną grupę jakichś sekciarzy, pomimo tego, że nawet wspomniałeś o tym w pierwszym poście.

Trochę poczytałem sobie o tych wymienionych wyżej panach i aż się włos na głowie jeży, bo jedynie na blogach jakichś ekstremistycznych narodowców i antysemitów, można znaleźć dokładniejsze informacje na ich temat. Natomiast w normalnej prasie nie ma mic albo wychwalają ich za rozwój w stosunkach z Polakami.

...im więcej różnych aktów prawnych, tym więcej luk prawnych oraz coraz bardziej mętne poruszanie się w prawie...

Kiedyś to było robione celowo, żeby zostawić sobie furtki do potężnych biznesów i myślę, że nadal jest praktykowane, tylko w trochę mniejszym stopniu. Kiedyś było tak źle, że żadna ustawa nie mogła przejść bez kilkunastu poprawek i często właśnie te poprawki, to były te późniejsze luki. Ktoś zamawia opracowanie ustawy u specjalistów, oni robią to za zwyczaj nieźle, ustawa wraca później do ministerstwa i tam po rozłożeniu na drobne kawałki, szukają miejsc na poprawki, szczególnie w takich ustawach jak na przykład paliwowa czy medialna.

Pamiętacie słynny zapisek "..lub czasopisma..."? Który został dodany lub usunięty, właśnie podczas poprawki do ustawy o radiofonii i telewizji i wystarczył, żeby jedna firma stała się monopolistą na rynku wydawniczym w Polsce, na wystarczająco długi czas aby przejąć wszystko. Miałem nadzieję, że to już się zmieniło ale to chyba nigdy nie nastąpi. Na pewno dopóki pieniądz będzie rządził światem, a w polityce brakować będzie idealistów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/(%E2%80%A6)_lub_czasopisma

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
September 17, 2019, 08:40:53 AM
 #13

Posłowie zdają się reprezentować, przynajmniej mentalnie, przekrój społeczeństwa osób w ich wieku, mająca największą władzę w państwie, tzw. Szeregowy Poseł nawet nie korzysta z komputera, o smartfonach nie wspominając.

Co w takim razie z iPadami, które były kilka razy zamawiane dla posłów? Nie zdziwiłbym się, gdyby dla większości było to tylko magiczne pudełko do rozrywki podczas "nudnych chwil" w Sejmie.
Linkkoin
Member
**
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 88

Online Cryptocurrency Exchange


View Profile WWW
September 17, 2019, 10:47:13 AM
 #14

Posłowie zdają się reprezentować, przynajmniej mentalnie, przekrój społeczeństwa osób w ich wieku, mająca największą władzę w państwie, tzw. Szeregowy Poseł nawet nie korzysta z komputera, o smartfonach nie wspominając.

Co w takim razie z iPadami, które były kilka razy zamawiane dla posłów? Nie zdziwiłbym się, gdyby dla większości było to tylko magiczne pudełko do rozrywki podczas "nudnych chwil" w Sejmie.

Fejsbuk, pudelek...

Online cryptocurrency exchange - https://linkkoin.com
Buy BTC, ETH, XRP, BCH, EOS, LTC, XMR, REP, ETC, ZEC with credit/debit card
poptok1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1638
Merit: 756


Bobby Fischer was right


View Profile WWW
September 17, 2019, 11:36:48 AM
 #15

[ciach]Natomiast w normalnej prasie nie ma mic albo wychwalają ich za rozwój w stosunkach z Polakami...
No jest to ciekawe, prawda? O tym państwie tylko pozytywnie albo wcale bo po sekundzie masz łatkę, wiadomo jaką.
A sprawa, jak to zwykle bywa jest wielowymiarowa. Królicza nora może nie jest jakoś mega głęboka, ale bardzo "ciekawie" zakamuflowana w tym przypadku. Myślę, że ten biznesik handlu całymi państwami a właściwie ich infrastrukturą, na państwie położonym w Palestynie się nie kończy. Wszystko musi iść do "highest bidder" koniec końców, możliwe też, że grają na kilka frontów. Tu coś Chińczykom, tam Saudom itd. System Pegasus czy inny Talpiot opędzlować jednym, drugim, trzecim i globalizacja rośnie, centralizując władzuchnę jednocześnie. Microsoft już praktycznie w całości przeniesiony do Palestyny, strach używać.
Jestem zdania, że taki system społecznej oceny, wzorem chińskiego jest zaplanowany i dla nas. Dlatego ważne aby przeciwstawiać się smartgridowi. Nie żadne tam promieniowanie, czy broń psioniczna tylko stare, "dobre" NWO-wskie bolszewikowanie.
Dlaczego to jest ważne w naszym ujęciu? Zawłaszczą nam bitcoina ot co, a to już nie jest zabawne.

pawel7777 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1561



View Profile WWW
September 17, 2019, 11:59:20 AM
 #16

Posłowie zdają się reprezentować, przynajmniej mentalnie, przekrój społeczeństwa osób w ich wieku, mająca największą władzę w państwie, tzw. Szeregowy Poseł nawet nie korzysta z komputera, o smartfonach nie wspominając.

Co w takim razie z iPadami, które były kilka razy zamawiane dla posłów? Nie zdziwiłbym się, gdyby dla większości było to tylko magiczne pudełko do rozrywki podczas "nudnych chwil" w Sejmie.

Szczerze, chyba mam wiekszy szacunek dla tych "starych i zacofanych" ktorzy nie ufaja technologii, niz do tych "mlodych i postepowych" politykow ktorzy zaakceptowali juz utrate prywatnosci, wzruszaja ramionami gdy mowa o backdoorach, i bezkrytycznie trzymaja pufne dane na cloudach nalezacych do prywatnych, zagranicznych firm.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!