Bitcoin Forum
May 08, 2024, 03:42:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitmex İle 1 Milyon $ Kazanma  (Read 1669 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (5 posts by 1+ user deleted.)
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
May 30, 2019, 08:36:11 PM

hayaller hayatlar ben 1 btc yapsam yeter diyorum Cheesy eziğim lan sizin yanınızda adamın hayale bak anasını satim Cheesy

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1715139764
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715139764
Reply with quote  #2

1715139764
Report to moderator
1715139764
Hero Member
*

Ignore
1715139764
Reply with quote  #2

1715139764
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715139764
Hero Member
*

Ignore
1715139764
Reply with quote  #2

1715139764
Report to moderator
1715139764
Hero Member
*

Ignore
1715139764
Reply with quote  #2

1715139764
Report to moderator
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 30, 2019, 08:50:04 PM

aynen 1 btc yapmak bile güzel bir hedef.2020 btc yarılanmasında bitcoinin fiyatının 30k olması iyi bir kazanım demektir.Ama arkadaş da güzel gidiyor.Bir anda elindekinin hepsi uçarsa o kötü olur.Dikkatli olmak lazım bu piyasa bir anda alıp götürür herşeyi.Fazla hırs da iyi değil.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
May 30, 2019, 09:35:51 PM

Başarılar dilerim arkadaş güzel gidiyor.Umarım hedefine ulaşır.Zor gibi görünüyor.İmkansız demek istemem ama zor gibi.İyi takip ederse güzel kazanır.Başarılar.

Oracolcoin XOR         
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
May 30, 2019, 09:47:22 PM

Açıkçası hayal olduğunu düşünmüyorum.
Sürekli trade ile mümkün. Hatta scalp yaparak çokta zor değil. Borsa akıllı insan işidir. Scalp yaparken terstede kalabilirsin. Kriptonun hedgeside düştükçe almak işte. Şu aşamada ne kadarlık süre bilmiyorum ama hedef büyük olsada sürede önemli. 1 aymı 1 yılmı 3yılmı.anapara düşük olunca katlasanda biraz düşük kalabilir. Ama mümkün.

...
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 31, 2019, 11:21:30 AM

Bence pek mümkün değil.Herkesin hedefi zaten kazanmak.Kaybetmek için bu piyasaya giren var mı.O zaman sorun nerede.Kimileri kaybediyor kimileri kazanıyor.Bu işin püf noktası sabır ve elde edilen kar ile yetinmek.Çok akzanayım derken piyasa bir anda terse dönük eldeki de gidebiliyor.
Bitmex (OP)
Jr. Member
*

Activity: 41
Merit: 15

View Profile
May 31, 2019, 11:25:51 AM

İnşallah dediklerin rakamlara ulaşırsın.Piyasa gerçekten sıkıntılı ama bu ümit sende varsa birşeyler olacak gibi.Hedef o rakam olur belki üçte birine ulaşırsın buda bir başarı sayılır.Bol şanslar dilerim.

Bence pek mümkün değil.Herkesin hedefi zaten kazanmak.Kaybetmek için bu piyasaya giren var mı.O zaman sorun nerede.Kimileri kaybediyor kimileri kazanıyor.Bu işin püf noktası sabır ve elde edilen kar ile yetinmek.Çok akzanayım derken piyasa bir anda terse dönük eldeki de gidebiliyor.

2 farklı yorum yazmıssınız önce olabilir şimdide olamaz diyorsunuz. Sanırım konuları okumadan cevap yazıyorsunuz. İnceleyip okursanız memnun olurum.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 31, 2019, 12:06:53 PM

Başarılar dilerim arkadaş güzel gidiyor.Umarım hedefine ulaşır.Zor gibi görünüyor.İmkansız demek istemem ama zor gibi.İyi takip ederse güzel kazanır.Başarılar.

Aynen güzel gidiyor, ölümsüzlük bir gün keşfedilirse belki hedefine ulaşır, yoksa bu kazanç oranıyla 1m dolar kazanmaya insan ömrü yetmez Cheesy
Bjk
Member
**

Activity: 71
Merit: 26

View Profile
May 31, 2019, 12:41:44 PM

Biraz işsizlik seviyemi ortaya koymuş olacağım ama olsun excel kullanarak 5 dakikamı almadı.

Ana Para: 0,0435 BTC
3 Günlük trade kazanç ortalamanız : 0,0008 BTC
Kazanç yüzdeniz : 0,018390805

Tradelerinizin ortalamasını alıp ana paraya ekleyerek kasanızı oluşturdum ve kaç başarılı işlem sonrasında bugün itibari ile 1 milyon dolar kazanmanız gerektiğini excel tablosuna ekledim.

Şuradaki linkten bakabilirsiniz ; https://dosya.co/ckx1v419lv9y/Hesaplama1.xlsx.html
Dosya makro şu bu içermemektedir, basit şekilde hesaplama vardır.

Excel açamayan arkadaşlar için aynı oranda ana para korulmalı ve kazançların kasaya aktarıldığını düşünerek 438 başarılı trade işleminden sonra 125 BTC ye ulaşıyorsunuz. Trade kazançlarınız arttıkça ortalamanız değişecektir ama genel olarak 3 günlük başarınızı baz aldım.

aynı oranlarla kazanç mümkün mü? uzun vadede Evet
Bu piyasa şartlarında 438 başarılı işlem yapılabilir mi? Hayır

yine trade gün sayınız ve oranlarınız değiştikçe tabloyu güncellerim.

Başarılar dilerim Smiley
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 31, 2019, 02:40:44 PM

3 gunde 123 tl basarılı sayılır gene. tebrık ederız basarılarının devamını dılerım.pıyasa bıraz duzgun sayılır.onemlı olan kotu gunlerde ne olacagı
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 31, 2019, 03:38:41 PM

Hedef oldukça yüksek ve ulaşılması zor gibi görünüyor fakat şu gerçeği de unutmamak gerekli ki kripto para piyasasında her türlü olayın gerçekleşmesi muhtemeldir ve bu kazanç imkansız değildir. Özellikle konunun açılış tarihinden bu zamana kadar (henüz 3 gün) sürekli bir kar işlemleri oluyor olması da daha fazla motive olunmasına sebep oluyor. Ayrıca şunu da hesaba katmak gerekiyor ki kazanç her geçen gün arttığı sürece mevcut hedefe ulaşmak daha kolay olacaktır çünkü trade için kullanılan sermaye de her geçen gün katlanarak veya artarak büyümeye devam edecektir.
Bitmex (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 31, 2019, 07:03:27 PM
Last edit: May 31, 2019, 07:25:09 PM by Bitmex

Biraz işsizlik seviyemi ortaya koymuş olacağım ama olsun excel kullanarak 5 dakikamı almadı.

Ana Para: 0,0435 BTC
3 Günlük trade kazanç ortalamanız : 0,0008 BTC
Kazanç yüzdeniz : 0,018390805

Tradelerinizin ortalamasını alıp ana paraya ekleyerek kasanızı oluşturdum ve kaç başarılı işlem sonrasında bugün itibari ile 1 milyon dolar kazanmanız gerektiğini excel tablosuna ekledim.

Şuradaki linkten bakabilirsiniz ; https://dosya.co/ckx1v419lv9y/Hesaplama1.xlsx.html
Dosya makro şu bu içermemektedir, basit şekilde hesaplama vardır.

Excel açamayan arkadaşlar için aynı oranda ana para korulmalı ve kazançların kasaya aktarıldığını düşünerek 438 başarılı trade işleminden sonra 125 BTC ye ulaşıyorsunuz. Trade kazançlarınız arttıkça ortalamanız değişecektir ama genel olarak 3 günlük başarınızı baz aldım.

aynı oranlarla kazanç mümkün mü? uzun vadede Evet
Bu piyasa şartlarında 438 başarılı işlem yapılabilir mi? Hayır

yine trade gün sayınız ve oranlarınız değiştikçe tabloyu güncellerim.

Başarılar dilerim Smiley

Herkese teşekkürler yorum ve ilginiz için. Öncelikle excel verisini açamadım yazılar hata verdi belki benim sürümüm desteklemiyor olabilir. Verileri 1-2 saate güncelleyeceğim. Kar oranı bazı arkadaşlara çok düşük gelebilir lakin anaparayı hesaplarsanız 300-400$ ile bu işlemler yapılıyor. Birleşik oranları hesaba katarsak belli bir zaman sonra kar oranının arttıgını göreceksiniz çünki anaparamız gün geçtikçe artıyor.

Edit:

31 mayıs verisi olarak konuyu güncelleyeyim. Asyada işlem yaptıgım için saat dilimi +8 dir.

Güncel kar: 0,0011 BTC
Güncel fiyat: 56 Tl
Ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/vaYJz6.png
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 31, 2019, 08:22:35 PM

Bugün bir haber sitesinde okudum yani senin gibi ufak miktarlarla başlamış parasını baya katlamış.Sonra bir anda gidince.Soğuk cüzdandaki ni de gönderip girmiş.Oda gitmiş şu an elde sıfır sermayeyi bitirmiş.Bu riskleri de unutmamak lazım.Anaparayı yavaş yavaş sağlama almak lazım kar elde ettikçe.
Bitmex (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 01, 2019, 07:02:15 PM

1 Haziran verisi

Güncel kar: 0,0004 BTC
Güncel fiyat: 19 Tl
Ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/dL4EjL.png

4 günde 4. başarılı kar.
Total kar: 158 TL
Kazanç yüzdesi: %6,89
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
June 01, 2019, 07:06:03 PM

Anaparanıza Göre ulaşmak istediğiniz nokta biraz uzak kalıyor 2-3 hatada orta gelir tuzağı misali belli bir aralıkta kalabilirsiniz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
June 01, 2019, 07:47:43 PM

yav arkadaş sen hiç fee vermiyor musun?
hele boyle kucuk kazançlarda 30 tl kazansan 60 tl fee verirsin ben anlamadım bu işi.

hadi hepsini post limit yapıyorum desen zaten mahvederler adamı anında eritirler yani  post limitle,imkansız bu sekilde uzun vadee para kazanman.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
June 01, 2019, 07:52:47 PM

Açıkçası bende çoğu arkadaşa katılıyorum. Bu ufak rakamlarla senin günlük kazancın stabil olarak 8-9 dolar olsa ayda 250 dolar kazancın olur. Bu rakam aslında kötü bir rakam değil çünkü TL bazında çevirirsen asgari ücret maaşın olur. Fakat senin istediğin gibi yaptığın bu rakamlarla yılda kazancın 3000 dolar olur. 100 yılda bu trade ile 300.000 doların olur. Bilemedin 400.000 doların olsun. Yine 1 milyon dolar zor bir hedef ama ümit etmek güzeldir.
Bitmex (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 01, 2019, 07:55:31 PM

yav arkadaş sen hiç fee vermiyor musun?
hele boyle kucuk kazançlarda 30 tl kazansan 60 tl fee verirsin ben anlamadım bu işi.

hadi hepsini post limit yapıyorum desen zaten mahvederler adamı anında eritirler yani  post limitle,imkansız bu sekilde uzun vadee para kazanman.

0,07% fee vardır. Ayrıca fee düşünce gelen kazançtır. Wallet yansıyan RealisedPNL kesinleşmiş kazançtır ve status kısmında Completed yazarak pozisyon tamamlanmış demektir. Ben kimsenin başaramadını başarmayı hedefliyorum. Şuan dünyada 300-400$ ile başlayıp 1 milyon yada 250bin$ üstü kazanan kimse yok. Trade bakımından bahsediyorum. Umarım ben ilk olacağım. Konuya ilgisi olan ve takip eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ek olarak en çok yazılan mesaja bir cevap yazmak istiyorum bir çok arkadaşımız karı stabil olarak hesaplamış lakin belli bir süre sonra kar payı artacaktır ana para arttıgı için 300$ ile yapılan işlemdeki kar ile 2 bin $ ile yapılan işlemdeki karda elbet farklılıklar olacaktır.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
June 01, 2019, 07:56:40 PM

Yatırımınız 1000 dolar civarı olsa ya da 0.15 btc hedefe daha kısa sürede ulaşırdınız ya da ihtimal artardı diyelim. Ama yine de azminiz takdiri hak ediyor başarılı olursunuz umarım.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
June 01, 2019, 08:07:55 PM

Sormadan edemeyeceğim. Kazanç yine kötü değil rakam büyük şevkini kırmadan devam et. Fakat işlem yaptığın borsa hangisi merak ettim açıkçası bende çok borsada trade yapıyorum ama, borsa tanıdık geldi. O yüzden sorayım dedim.
Bitmex (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 01, 2019, 08:14:41 PM

Sormadan edemeyeceğim. Kazanç yine kötü değil rakam büyük şevkini kırmadan devam et. Fakat işlem yaptığın borsa hangisi merak ettim açıkçası bende çok borsada trade yapıyorum ama, borsa tanıdık geldi. O yüzden sorayım dedim.

Bitmex dünyadaki işlem hacmi bakımından ilk 3 borsalardan biridir. Yorumunuz için teşekkürler 15 gün 1 aylık periyotlarda bakalım kar / zarar durumumuz nasıl olacak. Tüm enerjimi bu işe adadım diyebilirim.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: