Bitcoin Forum
September 18, 2019, 05:58:20 AM *
News: If you like a topic and you see an orange "bump" link, click it. More info.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ciekawy Airdrop VITE  (Read 282 times)
cryptoaficion
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 1

View Profile WWW
May 30, 2019, 02:53:33 PM
Last edit: May 30, 2019, 04:28:22 PM by cryptoaficion
Merited by Tytanowy Janusz (1)

Cześć wszystkim!

Chciałbym podzielić się z wami ciekawą crypto, którą jest VITE (www.vite.org).
Twórcy waluty stworzyli swoją giełdę ViteX, która rusza niebawem.
Mają bardzo dobry airdrop + różne kampanie, w których można zyskać $VITE.
Airdrop - polega na pobraniu portfela z appstore lub google store w którym,
co 24h możemy pobrać nasz airdrop, który jest losowy od 10 do 1000 VITE co przy obecnym kursie daje (0.4 - 40 USD)

Do tego można wziąć udział w kampanii polecającej portfel VITE w której do zdobycia jest do 2000USD.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszam na mój Twitter lub telegram:

https://twitter.com/Cryptoaficion
https://t.me/cryptoaficion
.
Jeśli chcesz reflink to napisz do mnie. Dostaniesz dodatkowo 10 VITE i będziesz mógł rozwijać swoją kampanię.

Pozdrawiam i powodzenia w budowaniu portfela
1568786300
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1568786300
Reply with quote  #2

1568786300
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1568786300
Hero Member
*

Ignore
1568786300
Reply with quote  #2

1568786300
Report to moderator
1568786300
Hero Member
*

Ignore
1568786300
Reply with quote  #2

1568786300
Report to moderator
1568786300
Hero Member
*

Ignore
1568786300
Reply with quote  #2

1568786300
Report to moderator
cryptovigi
Hero Member

Activity: 546
Merit: 527

Self-made Hero Member

View Profile
May 30, 2019, 04:05:42 PM

Po pierwsze nie ta sekcja!

Po drugie wstawiając refa łamiesz zasady forum:

1. Pisać na temat, zakładać tematy w odpowiednich działach, nie zakładać bezsensownych tematów służących jedynie do nabijania postów.
2. Nie spamować, nie próbować rozprowadzać malware, nie phishować innych użytkowników.
3. Sprzedawać i kupować możesz co chcesz - byle było legalne tam gdzie mieszkasz Ty i druga strona.
4. Podbijać tematy możesz najwyżej raz na 24 godziny (tyczy się to przede wszystkim tematów, gdzie coś kupujesz/sprzedajesz).
5. Oznaczaj stosownie linki do treści NSFW i nie hotlinkuj obrazków z treścią NSFW.
6. Nie żebrzeć.
7. Linki wstawiamy bez referrali, z refami tylko na PW i jeśli odbiorca nie ma nic przeciwko temu.

edycja: dodano pkt. 7

Linki do wytłumaczenia systemu rang oraz punktów merit:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=178608.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818350.0

Link do polskiego (częsciowego) tłumaczenia systemu rang:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1682007.0

Nieoficjalna lista (oficjalnych) zasad, wskazówek, FAQ Bitcointalk.org by mprep (tłumaczenie poptok1):
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2861831.0

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▐███████▌
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████▌▐██░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░▐███████░░████▌▐██▌
░░░░░░░░░░░░░░░░░███████▌░░████████████
░░░░░░░░░░░░░░░▐███████░░▐██████████████▌
░░░░░░░░░░░░░░████████░░██████████████████
░░░░░░░░░░░░▐█████▀▀░░░████████████████████▌
░░░░░░░░░░░█████░░░░░░███████████████████████
░░░░░░░░░▐██████░░░░░░░░██████████████████████▌
░░░░░░░░█████████░░░░░░░░░░█████████████████████
░░░░░░▐█████████░░░░███░░░░░░░███████████████████▌
░░░░░██████████░░░░███████░░░░░░░█████████▌▐██████
░░░▐██████████░░░░███████████░░░░░░░███████░░░░█████▌
░░███████████░░░░███████████████░░░░░░███████░░░░██████
PROSPECTORS   
X
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
May 30, 2019, 04:29:06 PM

Poprawione! W jakim dziale zamieszczać tego typu posty?

Pozdrawiam
cryptovigi
Hero Member

Activity: 546
Merit: 527

Self-made Hero Member

View Profile
May 30, 2019, 09:00:25 PM

Poprawione! W jakim dziale zamieszczać tego typu posty?

Pozdrawiam

VITE jest altcoinem więc w   Alternatywne kryptowaluty

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▐███████▌
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████▌▐██░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░▐███████░░████▌▐██▌
░░░░░░░░░░░░░░░░░███████▌░░████████████
░░░░░░░░░░░░░░░▐███████░░▐██████████████▌
░░░░░░░░░░░░░░████████░░██████████████████
░░░░░░░░░░░░▐█████▀▀░░░████████████████████▌
░░░░░░░░░░░█████░░░░░░███████████████████████
░░░░░░░░░▐██████░░░░░░░░██████████████████████▌
░░░░░░░░█████████░░░░░░░░░░█████████████████████
░░░░░░▐█████████░░░░███░░░░░░░███████████████████▌
░░░░░██████████░░░░███████░░░░░░░█████████▌▐██████
░░░▐██████████░░░░███████████░░░░░░░███████░░░░█████▌
░░███████████░░░░███████████████░░░░░░███████░░░░██████
PROSPECTORS   
X
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
May 31, 2019, 02:27:12 PM

Dzięki za przeniesienie:)
Tytanowy Janusz
Hero Member

Activity: 504
Merit: 529

Self-made Hero Member

View Profile
June 01, 2019, 08:50:37 AM
Last edit: June 01, 2019, 09:03:03 AM by Tytanowy Janusz

Dzięki. Airdrop wygląda ciekawie. Jako junior będziesz mógl wrzucić sobie link z refem w sygnaturkę.

By zostać juniorem potrzeba chyba 30 activity (miesiąc na forum) i 1 merit (to już masz ode mnie), więc już z tym nie będzie problemu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5132662.0
Tu masz ciekawy poradnik jak przygotować swoją sygnaturkę. Jako junior sygnaturka musi być bardzo okrojona, ale tez da się coś stworzyć.

.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄████████▀▀▀▀███▄
███████▀     ████
███████   ███████
█████        ████
███████   ███████
▀██████   ██████▀
  ▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
██    ▄▄▄▄▄ ▀  ██
██   █▀   ▀█   ██
██   █▄   ▄█   ██
██    ▀▀▀▀▀    ██
▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▀
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

▄▄▄
█▄▄      ████████▄
 █████▄▄████████▌
▀██████████████▌
  █████████████
  ▀██████████▀
   ▄▄██████▀
    ▀▀▀▀▀

██  ██
  ███████████▄
    ██      ▀█
    ██▄▄▄▄▄▄█▀
    ██▀▀▀▀▀▀█▄
    ██      ▄█
  ███████████▀
    ██  ██

▄
       ▄  ▄█▄ ▀█▀      ▄
      ▀█▀  ▀   ▄  ▄█▄ ▀█▀
███▄▄▄        ▀█▀  ▀     ▄▄▄███       ▐█▄    ▄█▌   ▐█▌   █▄    ▐█▌   ████████   █████▄     ██    ▄█████▄▄   ▐█████▌
████████▄▄           ▄▄████████       ▐███▄▄███▌   ▐█▌   ███▄  ▐█▌      ██      █▌  ▀██    ██   ▄██▀   ▀▀   ▐█
███████████▄       ▄███████████       ▐█▌▀██▀▐█▌   ▐█▌   ██▀██▄▐█▌      ██      █▌   ▐█▌   ██   ██          ▐█████▌
 ████████████     ████████████        ▐█▌    ▐█▌   ▐█▌   ██  ▀███▌      ██      █▌  ▄██    ██   ▀██▄   ▄▄   ▐█
  ████████████   ████████████         ▐█▌    ▐█▌   ▐█▌   ██    ▀█▌      ██      █████▀     ██    ▀█████▀▀   ▐█████▌
   ▀███████████ ███████████▀
     ▀███████████████████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
FIND OUT MORE AT MINTDICE.COM
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
June 01, 2019, 10:46:42 AM

Dzięki za pomoc, zaraz się za to zabieram. Jakbyś chciał więcej informacji o vite, pisz śmiało.

Pozdrawiam
Tytanowy Janusz
Hero Member

Self-made Hero Member

View Profile
June 01, 2019, 04:11:21 PM

Podobno poza airdropem można tam inaczej wyrwać tokeny? Przetestowałeś to?
Druga sprawa to jak długo tam jesteś? Zdarzało ci się wygrać ponad 10 sztuk? Czy jest to możliwe ale mało prawdopodobne?

Swoją drogą to ciekawy projekt. Można wykonywać czynności na blockchainie za darmo przy użyciu zapłaty w postaci proof of work. NA 3 sekundy telefon zamiera a po chwili już zapłacone. Widzieliście to w innym projekcie? Ja mało wertowałem alty ale to rozwiązanie wydaje mi się bardzo ciekawe.

JA swojego airdropa szybko nie sprzedam. Chyba, że przekonacie mnie, że to jest już powszechne w innych projektach a ja się nie znam (lub w ogóle źle to zrozumiałem i tak nie jest)

Wyślij mi swojego refa na PM

.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄████████▀▀▀▀███▄
███████▀     ████
███████   ███████
█████        ████
███████   ███████
▀██████   ██████▀
  ▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
██    ▄▄▄▄▄ ▀  ██
██   █▀   ▀█   ██
██   █▄   ▄█   ██
██    ▀▀▀▀▀    ██
▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▀
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

▄▄▄
█▄▄      ████████▄
 █████▄▄████████▌
▀██████████████▌
  █████████████
  ▀██████████▀
   ▄▄██████▀
    ▀▀▀▀▀

██  ██
  ███████████▄
    ██      ▀█
    ██▄▄▄▄▄▄█▀
    ██▀▀▀▀▀▀█▄
    ██      ▄█
  ███████████▀
    ██  ██

▄
       ▄  ▄█▄ ▀█▀      ▄
      ▀█▀  ▀   ▄  ▄█▄ ▀█▀
███▄▄▄        ▀█▀  ▀     ▄▄▄███       ▐█▄    ▄█▌   ▐█▌   █▄    ▐█▌   ████████   █████▄     ██    ▄█████▄▄   ▐█████▌
████████▄▄           ▄▄████████       ▐███▄▄███▌   ▐█▌   ███▄  ▐█▌      ██      █▌  ▀██    ██   ▄██▀   ▀▀   ▐█
███████████▄       ▄███████████       ▐█▌▀██▀▐█▌   ▐█▌   ██▀██▄▐█▌      ██      █▌   ▐█▌   ██   ██          ▐█████▌
 ████████████     ████████████        ▐█▌    ▐█▌   ▐█▌   ██  ▀███▌      ██      █▌  ▄██    ██   ▀██▄   ▄▄   ▐█
  ████████████   ████████████         ▐█▌    ▐█▌   ▐█▌   ██    ▀█▌      ██      █████▀     ██    ▀█████▀▀   ▐█████▌
     ▀███████████████████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
adamvp
Hero Member

Activity: 924
Merit: 623

View Profile
June 01, 2019, 06:51:27 PM

Swoją drogą to ciekawy projekt. Można wykonywać czynności na blockchainie za darmo przy użyciu zapłaty w postaci proof of work. NA 3 sekundy telefon zamiera a po chwili już zapłacone. Widzieliście to w innym projekcie? Ja mało wertowałem alty ale to rozwiązanie wydaje mi się bardzo ciekawe.

Jak dokładnie to działa? Mógłbyś opisać na konkretnym przykładzie?
Wydaje mi się, że IOTA miała działać na podobnej zasadzie - że aby dołączyć swoją transkacje (np. przesłać swoje coiny) należało wykonać obliczenie  na urządzeniu na którym znajdował się wallet (obecnie większość nodów bierze takie obliczenia na siebie, niemniej by wykonać transakcje dalej musi zostać wykonane obliczenie - była nawet na to specjalna nazwa)
Tytanowy Janusz
Hero Member

Self-made Hero Member

View Profile
June 01, 2019, 07:49:33 PM

@adamvp Nie mam pojęcia, ale powiem ci, że przetrasferowalem tokeny między portfelami kilkulkrotnie i nie zapłaciłem nic. W momencie wysyłania przelewu masz do wyboru run proof of work albo stake. Klikasz na POW, mijają 2-3 sekundy w których prawdopodobnie telefon wykonuje obliczenia dla sieci i po przelewie.

W iota jest chyba jakaś opłata.

.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄████████▀▀▀▀███▄
███████▀     ████
███████   ███████
█████        ████
███████   ███████
▀██████   ██████▀
  ▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
██    ▄▄▄▄▄ ▀  ██
██   █▀   ▀█   ██
██   █▄   ▄█   ██
██    ▀▀▀▀▀    ██
▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▀
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

▄▄▄
█▄▄      ████████▄
 █████▄▄████████▌
▀██████████████▌
  █████████████
  ▀██████████▀
   ▄▄██████▀
    ▀▀▀▀▀

██  ██
  ███████████▄
    ██      ▀█
    ██▄▄▄▄▄▄█▀
    ██▀▀▀▀▀▀█▄
    ██      ▄█
  ███████████▀
    ██  ██

▄
       ▄  ▄█▄ ▀█▀      ▄
      ▀█▀  ▀   ▄  ▄█▄ ▀█▀
     ▀███████████████████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
June 01, 2019, 10:20:25 PM

Tak, robią rożne kampanie i dostaje się dodatkowe tokeny (potwierdzone i przetestowane przeze mnie). Od ok 3 miesięcy siedzę w temacie Vite. Co do większych ilości przy aidropie ciężko trafić. W moim pierwszym portfelu się do dziś nie udało, same 10tki. Natomiast drugi portfel założyła znajoma 8 dni temu  i dziś trafiła 50kę - więc można, choć sam zaczynałem wątpić.

Tak jak chodzi o przelewy przez PoW to działa świetnie, czasami trwa do kilkunastu sekund, ale nic się za to nie płaci.

Moim zdaniem mega jest w Vite funkcja głosowania na supernode - gdzie twoje tokeny pracują dla Ciebie i co 24h wypłacaną masz "prowizję" w tokenach Vite. Teraz jest to średnio 0.04%-0.05% za każdy Twój token Vite.

Na przełomie czerwca/lipca uruchamiają swoją giełdę ViteX, którą będzie dawała każdemu sporo możliwości zarobienia poza tradingiem. Już beta testy były i dobrze to wyglądało.

Refa wysyłam w PM.

Dodam, że jak chodzi o przelewy tokenów są dwie opcje PoW i stake. Pierwsza opcja została już opisana, natomiast druga działa na zasadzie takiej, że wrzucasz swoje tokeny zamiast do supernode to do produkcji Quota (tak zwany gas na prowizje) wtedy Twoje tokeny produkują "opłaty" za transfery natychmiastowe.

adamvp
Hero Member

View Profile
June 02, 2019, 08:31:56 AM

Zarejestrowałem sie, chociaż widzę  pewne ryzyko - żeby wejść  w zakladke Refowania to trzeba dac aplikacji zezwolenie na wykonywanie polaczen telefonicznych (nie do kontaktow, a polaczen telefonicznych właśnie) to troche niepokojace... Poza tym calkiem ciekawie to wygląda ale tym polaczeniom tel sie radze uwaznie przejrzeć (ja na szczęście mam numer pre-paid no ale jak ktos ma w abo to bym odradzal..)
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
June 02, 2019, 09:57:48 AM

Zaraz zadam managerowi pytanie o co chodzi z tymi połączeniami telefonicznymi. Nie ukrywam, że mi to uciekło. Chcesz może ref kod, dostaniesz 10 Vite więcej?

Dostałem informacje przed chwilą: "Wallet is under the maintence" airdrop i referal campaign przez chwile nie działają. Robią update.
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
June 02, 2019, 10:07:03 AM

@adamvp dostałem odpowiedź, że wynika to z faktu, że aplikacja wymaga dostępu do IMEI. Dlatego jest wymagana Twoja zgoda.
adamvp
Hero Member

View Profile
June 02, 2019, 11:23:02 AM

Rozumiem (ja profilaktycznie wyłączam  te uprawnienia po wykonaniu zadania), dobrze że piszesz o tym maintenance bo kliknalem tam claim (niestety tylko 10 VITE) ale nic mi nie przybylo ponadte 10VITE za rejestracje.
PS za 2lvl refa ile jest bonusu?
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
June 02, 2019, 02:12:32 PM

Wyślę Tobie na PW ref to dostaniesz 10 Vite więcej. Jak masz trochę szczęścia to trzymam kciuki, żebyś trafił 1000 Vite w airdropie.

Co do leveli w kampanii referencyjnej odnośnie portfela:

I lvl - do max 50 poleceń bezpośrednich, za każdego dostaniesz 10 Vite (5 Vite od razu a kolejne 5 gdy osoba korzystająca z Twojego reflinka pobierze airdrop 3 razy).

II lvl - do max 2500 poleceń pośrednich przez osoby z I lvl, za każdą osobę dostaniesz 2 Vite.

3 lvl - do max 125000 poleceń pośrednich przez osoby z II lvl, za każdą osobę dostaniesz 0,5 VIte.

Jeśli osiągnąłeś max i masz 50 soób w I lvl istnieje możliwość dodania nowego adresu Vite i dodawania kolejny osób. Maksymalnie można podpiąć 10 adresów.
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
June 02, 2019, 02:21:14 PM
Last edit: June 02, 2019, 02:39:33 PM by cryptoaficion

@adamvp Niestety Prywatne Wiadomości mogę wysyłać tylko co 360 minut. Więc niestety, chwilę to potrwa zanim dojdzie wiadomość z ref kodem.

P.s.

Adam, nie mogę wysłać do Ciebie wiadomość, nie przyjmujesz od newbie.
cryptoaficion
Newbie
*

View Profile WWW
June 03, 2019, 01:08:16 PM

Podobno poza airdropem można tam inaczej wyrwać tokeny? Przetestowałeś to?
Druga sprawa to jak długo tam jesteś? Zdarzało ci się wygrać ponad 10 sztuk? Czy jest to możliwe ale mało prawdopodobne?

JA swojego airdropa szybko nie sprzedam. Chyba, że przekonacie mnie, że to jest już powszechne w innych projektach a ja się nie znam (lub w ogóle źle to zrozumiałem i tak nie jest)

Wyślij mi swojego refa na PM

Doszła do Ciebie wiadomość?
Tytanowy Janusz
Hero Member

Self-made Hero Member

View Profile
June 03, 2019, 01:28:12 PM

Doszła do Ciebie wiadomość?
Tak doszła. Jednak zanim doszła, to pobrałem apkę, przetestowałem i zdobyłem swojego pierwszego refa. Następnie próbowałem wpisać twojego ale było to już niemożliwe (wpisać kto mi polecił apkę po tym jak już ja poleciłem kolejnej osobie). Przykro mi, że tak wyszło. Nie wiedziałem, że jest takie ograniczenie.

.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄████████▀▀▀▀███▄
███████▀     ████
███████   ███████
█████        ████
███████   ███████
▀██████   ██████▀
  ▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
██    ▄▄▄▄▄ ▀  ██
██   █▀   ▀█   ██
██   █▄   ▄█   ██
██    ▀▀▀▀▀    ██
▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▀
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

▄▄▄
█▄▄      ████████▄
 █████▄▄████████▌
▀██████████████▌
  █████████████
  ▀██████████▀
   ▄▄██████▀
    ▀▀▀▀▀

██  ██
  ███████████▄
    ██      ▀█
    ██▄▄▄▄▄▄█▀
    ██▀▀▀▀▀▀█▄
    ██      ▄█
  ███████████▀
    ██  ██

▄
       ▄  ▄█▄ ▀█▀      ▄
      ▀█▀  ▀   ▄  ▄█▄ ▀█▀
     ▀███████████████████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
adamvp
Hero Member

View Profile
June 03, 2019, 03:25:52 PM

a ja skorzystałem z refa Tytanowy Janusz bo myślałem, że zapisał się z Twojego Sad Również przepraszam... Jeśli będziesz mógł wysyłać wiadomości (życzę Ci, żebyś zdobył wyższą rangę) to podeślij swój adres na PM - jak uda mi się uzbierać jakąś większą kwotę to VITE to podeślę kilka tokenów w ramach wdzięczności (aczkolwiek mam nadzieję, że jeszcze trochę poprześwietlamy tego coina i faktycznie okażę się na tyle rewelacyjny że nie będę miał problemów z motywacją do regularnego klikania ;-) )
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.