Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:36:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ünlü Analist: Binance’nin Yeni Hamlesi Binance Coin’i İlk 3’e Sokabilir!  (Read 414 times)
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
May 30, 2019, 03:22:31 PM

bu durumun gerçekleşmesi beni kesinlikle şaşırtmaz. hele ripple'ın yerini almaması büyük sürpriz olur benim adıma.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
May 30, 2019, 03:59:32 PM

binance gerçekten de doğru hamleler yaparak bulunduğu konumu sonuna kadar hak ediyor. ilk üçe girmesi de sürpriz olmaz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 31, 2019, 03:17:05 PM

margin trading fee ile normal exchange fee farkı cok fazla.
bitmexin %10 hacmini bile çalsa bile bnb 50-60 usd olur kaldı ki %70 lerden bahsediliyor.
cok kısa surede 150-200 usd ler gozukebilir.
ki bunlardan bahsederken binance dex den,bnb chainden hiç bahsetmiyoruz bile.
ilk ucten öte ben ikincilik bekliyorum acıkcası.(btc ile kimse yarışamaz o geyiklere kimse girmesin)

evet hocam öngörün doğru, %10 kadar bile pazardan pay alsa o rakanlar gözükür, ki binance için %10 luk pay o kadar da zor değil. koca bir balinandan söz ediyoruz burada
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
May 31, 2019, 04:51:47 PM

binancenin akılcı politikaları bnb fiyatını bu hale getirdi.

ama unutmayalım her şey pamuk ipliğine bağlı. neden mi?

binance de 40-50 milyon dolarlık hack olduğunda bnb çakıldı. yeni ieo haberi ve zararın karşılanacağı bilgisi ile yeniden toparlandı.

yarın bir gün binance de daha felaket bir durum gelecek olursa bnb oldukça geriler.

şu an için durum güzel gidiyor.

beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
June 01, 2019, 07:27:34 PM

Ben binance'ı şu anda ilk 3'te görüyorum zaten şüphem de yok hiç. Kasmasaymış keşke. Yakımlar devam edecek mi emin olsam evi arabayı satar girerim.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 02, 2019, 09:22:13 AM

binancenin akılcı politikaları bnb fiyatını bu hale getirdi.

ama unutmayalım her şey pamuk ipliğine bağlı. neden mi?

binance de 40-50 milyon dolarlık hack olduğunda bnb çakıldı. yeni ieo haberi ve zararın karşılanacağı bilgisi ile yeniden toparlandı.

yarın bir gün binance de daha felaket bir durum gelecek olursa bnb oldukça geriler.

şu an için durum güzel gidiyor.

Bir borsa coini için bu dediğiniz risk hep vardı. Hatta çok eski konulara dönsek ben de her zaman bunu savunuyordum. Çünkü geçmişte çok fazla örneğini gördük. Ancak Binance burada da çok akılcı bir harektte bulundu. İnsanlarda şu algıyı oluşturdu; Binance hacklense bile mağdur olanların parasını Binance karşılayabilir. İşte bu algı 100 milyon dolar bile çalınsa, fiyatın inmemesine neden olur. Geçtiğimiz günlerde yaşadığı hack olayında fiyatın çok aşağı çekilmeme nedeni de budur.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
June 02, 2019, 10:04:43 AM

Cz yi sevmesemde adamlar kendi coinlerinin arkasında durup geliştirmeye devam ediyorlar. Bunu diğer borsa ve proje sahiplerinin de dikkate alması lazım

donmez19
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
June 13, 2019, 08:56:45 PM

Bu piyasada her an her şey olabilir. Bnb ilk üçe girebilir. Ripple dan kimse umutlu değildi. Ripple girdiyse bnb de girer.  Smiley
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
June 14, 2019, 10:07:46 AM

bunun gerçekleşmemesi için aman aman bir sebep de göremiyorum ben. bitcoin ve ethereum dışında her birisiyle rekabette öne geçebilir bnb.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: