Bitcoin Forum
March 28, 2024, 10:15:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Binance - wstrzymany handel  (Read 533 times)
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 07, 2019, 09:11:18 PM
Last edit: June 07, 2019, 09:44:11 PM by Tytanowy Janusz
 #1

"Blokada została nałożona automatycznie przez system zarządzania ryzykiem w myśl zasady Better safe than sorry."
Tyle od admina z polskiego telegrama.

"Binance will perform a temporary system upgrade starting at 2019/06/07 20:00 (UTC). The upgrade will take approximately 3 hours.  "
Oficjalne powiadomienie. Szkoda tylko że pojawiło się 40 min po wstrzymaniu handlu/wypłat
Jest grubo. Od godziny nikt nie napisał "fuds are safu" ... CZ milczy

W między czasie umiarkowany fud zawitał na rynku. Wszystko kosmetycznie spada (ale czego spodziewać się innego?).
Co myślicie?

Sorry za jakość postu ale pisane z telefonu. Będę edytował jak będę przy komputerze. Póki co chciałem poznać waszą opinię.

1711620912
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711620912

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711620912
Reply with quote  #2

1711620912
Report to moderator
1711620912
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711620912

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711620912
Reply with quote  #2

1711620912
Report to moderator
1711620912
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711620912

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711620912
Reply with quote  #2

1711620912
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711620912
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711620912

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711620912
Reply with quote  #2

1711620912
Report to moderator
1711620912
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711620912

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711620912
Reply with quote  #2

1711620912
Report to moderator
cygan
Legendary
*
Online Online

Activity: 3108
Merit: 7517


🔐Icarus CEO💳


View Profile WWW
June 07, 2019, 09:25:03 PM
 #2

tak jak wyglada, to jest wszystko ok ... tylko "maly" maintenance na Binance

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360029308091-1

Quote
Binance will perform a temporary system maintenance starting at 2019/06/07 20:00 (UTC). The maintenance will take approximately 3 hours.

..JAMBLER.io..Create Your Bitcoin Mixing
Business Now for   F R E E 
▄█████████████████████████████
█████████████████████████
████▀████████████████████
███▀█████▄█▀███▀▀▀██████
██▀█████▄█▄██████████████
██▄▄████▀▄▄▄▀▀▀▀▀▄▄██████
█████▄▄▄██████████▀▄████
█████▀▄█▄██████▀█▄█████
███████▀▄█▀█▄██▀█▄███████
█████████▄█▀▄█▀▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
      OUR      
PARTNERS

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
▄█████████████████████████████
████████▀▀█████▀▀████████
█████▀█████████████▀█████
████████████████████████
███████████████▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
███████████████▀█████████
████████████████████████
█████▄█████████████▄█████
████████▄▄█████▄▄████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
   INVEST   
BITCOIN

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
June 07, 2019, 09:28:48 PM
 #3

"22 million bitcoin withdrawn from binance wallets"

Najgorzej nie jest bo jak widać żarty jeszcze trzymają się  społeczności Smiley

@cygan jakby chociaż godzinę przed wstrzymaniem handlu było to napisane to fud=0 . Napisali to jednak 40 min po.
cygan
Legendary
*
Online Online

Activity: 3108
Merit: 7517


🔐Icarus CEO💳


View Profile WWW
June 07, 2019, 09:37:32 PM
 #4

https://twitter.com/binance/status/1137110915713622016

Quote
Our system detected a disk failure and gracefully shut down to prevent any data loss or corruption.
Will update regularly on our progress during the maintenance.

Funds are #SAFU
We apologize for any inconvenience.

..JAMBLER.io..Create Your Bitcoin Mixing
Business Now for   F R E E 
▄█████████████████████████████
█████████████████████████
████▀████████████████████
███▀█████▄█▀███▀▀▀██████
██▀█████▄█▄██████████████
██▄▄████▀▄▄▄▀▀▀▀▀▄▄██████
█████▄▄▄██████████▀▄████
█████▀▄█▄██████▀█▄█████
███████▀▄█▀█▄██▀█▄███████
█████████▄█▀▄█▀▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
      OUR      
PARTNERS

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
▄█████████████████████████████
████████▀▀█████▀▀████████
█████▀█████████████▀█████
████████████████████████
███████████████▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
███████████████▀█████████
████████████████████████
█████▄█████████████▄█████
████████▄▄█████▄▄████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
   INVEST   
BITCOIN

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 08, 2019, 09:39:26 PM
 #5

 W sumie tyle tych problemów z binance ostatnio, że może stworzyć wątek "Binance - problemy"
Aczkolwiek wolałbym, żeby ludzie poświęcali więcej swojego czasu i energii giełdom zdecentralizowanym - co prawda je też mogą dotknąć problemy natury technicznej, ale w razie problemów z częscią nodów zostaje przecież jeszcze mnóstwo innych sprawnych...


I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 08, 2019, 10:33:29 PM
Last edit: June 11, 2019, 09:04:25 AM by wwzsocki
 #6

Są jakieś problemy nadal z Binance? Ktoś wypłacał, wpłacał dzisiaj lub wczoraj?

W necie piszą, że wszystko jest ok.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 09, 2019, 09:21:11 PM
 #7

Co w necie piszą, że jest @wwzsocki,  ja mam obawy, że Binance faktycznie padnie ofiarą swojego własnego sukcesu  - niestety zupełnie inaczej zarządza się małą komórką a inaczej wielkim organizmem... Na szczęście póki co są to tylko moje, mam nadzieję przesadzone, obawy

I am looking for signature campaign Wink pm me
cornl
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 756
Merit: 51


View Profile WWW
June 15, 2019, 02:06:09 PM
Merited by malevolent (1)
 #8

Not your keys - not your bitcoin. Pamiętajcie  Cool

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 29, 2019, 10:32:30 AM
 #9

Nie wiem czy wiecie ale Binance wypuściło nowy produkt Binance Lending gdzie można na procent pożyczać margin trejderom różne krypto-waluty.

Jak na razie są trzy możliwości BNB na 15% rocznie, USDT na 10% i co dziwne ETC na 7% (czemu nie ETH?). Są to za dużo powiedziane, bo chciałem trochę USDT ulokować ale oczywiście się spóźniłem i wszystkie trzy oferty już zostały wypełnione. Teraz rozumiem czemu cena ETC tak skoczyła w ostatnich dniach.

Myślałem, że to będzie jakaś stała oferta i kiedy chcesz to klikasz lend i już kasa zaczyna pracować ale tak nie jest. Są kontrakty o jakieś określonej wielkości z limitem wysokości wkładów, które mają tylko jakieś okno czasowe lub są otwarte do pełnego wykupienia. Ja oczywiście się spóźniłem.



Dużo znawców i analityków rynku krypto uważa, że to błąd ponieważ Binance zdecydowało się na stałe oprocentowanie i już są porównania do Bitconnect.

Ja to widzę zupełnie inaczej. Chociaż nie potrafię powiedzieć, czy stałe procenty to trafna decyzja ale wiem na pewno, że Binance zamierza być pierwszym bankiem krypto i to jest pierwszy lub któryś kolejny krok w tym kierunku. Niedługo ich produkt będzie tak rozbudowany, że będą oferować wszystko łącznie z pożyczkami, kartami, itd.

Wszystko to w moich oczach robi z Binance powoli pierwszy krypto bank i jestem pewien że to jest ich cel.

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
August 29, 2019, 10:58:41 AM
Last edit: August 29, 2019, 05:42:11 PM by Tytanowy Janusz
 #10

Dużo znawców i analityków rynku krypto uważa, że to błąd ponieważ Binance zdecydowało się na stałe oprocentowanie i już są porównania do Bitconnect.
[...]
Wszystko to w moich oczach robi z Binance powoli pierwszy krypto bank i jestem pewien że to jest ich cel.


Co to za znawcy ...
Binance - największa giełda kryptowalutowa z platformą do handlu z dźwignią oferuje możliwość pożyczania tokenów o zwrocie 7-15% w skali roku.
Bitconnect - piramida finansowa o zwrocie 1% dziennie - 3700% w skali roku

Moim zdaniem pseudo znawcy zauważyli 15% zwrotu a potem zauważyli, że okres pożyczki wynosi 2 tyg i nie ogarniają, że jest to 15% w skali roku. Widząc 15% w 2 tyg porównują to do bitconnect.

Co to znaczy stałe oprocentowanie? to pierwszy etap trwający 2 tyg. Przy kolejnym oprocentowanie może się zmienić.  Nawet sami to napisali, że podane stawki dotyczą pierwszego etapu. Czego ci "znawcy" oczekiwali? Zmiennego oprocentowania w ciągu 14 dni trwania pożyczki? Żeby już totalnie nikt nie ogarnął o co chodzi?

"In the first phase of the Lending launch, 14-day fixed term BNB, USDT and ETC lending products will be made available, with further details below:
Annualized Interest Rates: BNB (15%), USDT (10%), ETC (7%)."


No ... biance nie próżnuje. W pół roku istnienia stali się największą giełdą kryptowalut. Teraz jeszcze pożyczki, lauchpady, utility token ewoulował w coin o możliwościach etherum i regularnie odbija ETH kolejne projekty (FTM, PHX, RVN, MITH, GTEX, CAN, ANKR, ARN, BOLT, GTO, BCPT - lista z końcówki maja), fundacja charytatywna. Co jeszcze?
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 29, 2019, 11:26:15 AM
Last edit: August 29, 2019, 11:36:46 AM by wwzsocki
 #11

...utility token ewoulował w coin o możliwościach etherum i regularnie odbija ETH kolejne projekty (FTM, PHX, RVN, MITH, GTEX, CAN, ANKR, ARN, BOLT, GTO, BCPT - lista z końcówki maja)...

No i to zdanie dokładnie tłumaczy, czemu nie widzimy kontraktów lendingowych na ETH tylko na ETC.

Przecież ETH, to największy konkurent BNB, a walka jak widać zaciekła. Nie wiedziałem o aż tylu przejętych przez BNB projektach.

...Co to za znawcy ...

Quote
Larry Cermak wspomniał o tym problemie na Twitterze. Stwierdził, że oferowanie gwarantowanych stóp zwrotu nigdy nie jest dobrym pomysłem.
Nastąpiły dalsze porównania propozycji giełdy ze oszustwem związanym z pożyczkami Bitconnect.

Larry Cermak - Dyrektor Research and Analysis w The Block https://www.linkedin.com/in/larry-cermak-b2b44b5b, https://www.theblockcrypto.com/author/larry_tb/

Tutaj link do artykułu, w którym przeczytałem porównanie do Bitconnect, co uważam za FUD i dziwię się Bithub.pl.

https://bithub.pl/wiadomosci/binance-lending-dlaczego-nowa-usluga-gieldy-moze-byc-bardzo-niebezpieczna/


cygan
Legendary
*
Online Online

Activity: 3108
Merit: 7517


🔐Icarus CEO💳


View Profile WWW
August 29, 2019, 11:44:40 AM
 #12

ale ten caly lending to jest chyba nic nowego - poprawcie mnie, jak sie myle
w projekcie WAVES tez mozna swoje WAVES tokeny "wypozyczyc"
w projekcie Tezos mozna tez swoje XTZ i tez rowniesz w OWN mozna swoje CHX coins innemu "delegowac"

w wszystkich 3 projektach dostaje sie kilka % za "lending"

..JAMBLER.io..Create Your Bitcoin Mixing
Business Now for   F R E E 
▄█████████████████████████████
█████████████████████████
████▀████████████████████
███▀█████▄█▀███▀▀▀██████
██▀█████▄█▄██████████████
██▄▄████▀▄▄▄▀▀▀▀▀▄▄██████
█████▄▄▄██████████▀▄████
█████▀▄█▄██████▀█▄█████
███████▀▄█▀█▄██▀█▄███████
█████████▄█▀▄█▀▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
      OUR      
PARTNERS

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
▄█████████████████████████████
████████▀▀█████▀▀████████
█████▀█████████████▀█████
████████████████████████
███████████████▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
███████████████▀█████████
████████████████████████
█████▄█████████████▄█████
████████▄▄█████▄▄████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
   INVEST   
BITCOIN

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
August 29, 2019, 05:39:11 PM
 #13

Przy tak niskim oprocentowaniu w skali roku nie wygląda to na scam, nawet bym powiedział, że jest trochę niskie w porównaniu do ryzyka (mimo że tylko 2 tygodnie), ETC to shitcoin, USDT ze swoimi perypetiami, wiara w BNB to wiara w giełdę.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 30, 2019, 11:11:02 AM
 #14

Binance nie przestaje zaskakiwać i już teraz jestem pewien, że chcą być pierwszym bankiem kryptowalut na świecie i to z pełną ofertą.
Dopiero co wprowadzili pożyczki, a tu dzisiaj czytam, że już zaraz wystartuje kolejny z ich produktów finansowych, tym razem - Binance Futures Trading, czyli kontrakty terminowe futures.

Jeżeli dodamy do tego zdecentralizowaną giełdę, launchpad, margin, binance chain, stabelcoin, nowe projekty jak Venus, nie zapominając, że mówimy tu o największej giełdzie krypto, to wyłania nam się nowy lider w świecie kryptowalut, który już ma, a co za tym idzie, będzie miał, coraz potężniejszy wpływ na ten rynek.

Mam tylko nadzieję, że pozytywny, bo skupienie takiej siły w rękach jednej firmy, daje bardzo dużo możliwości do manipulacji. Już nie raz Binance było krytykowane za wykorzystywanie swej pozycji, a coraz to nowsze produkty dają kolejne możliwości, które muszą być kuszące, oby nie za bardzo.

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
September 03, 2019, 05:45:41 AM
Last edit: September 03, 2019, 06:01:01 AM by Tytanowy Janusz
 #15

Co to znaczy stałe oprocentowanie? to pierwszy etap trwający 2 tyg. Przy kolejnym oprocentowanie może się zmienić.  Nawet sami to napisali, że podane stawki dotyczą pierwszego etapu. Czego ci "znawcy" oczekiwali? Zmiennego oprocentowania w ciągu 14 dni trwania pożyczki? Żeby już totalnie nikt nie ogarnął o co chodzi?

"In the first phase of the Lending launch, 14-day fixed term BNB, USDT and ETC lending products will be made available, with further details below:
Annualized Interest Rates: BNB (15%), USDT (10%), ETC (7%)."


Tak jak mówiłem. Oprocentowanie dotyczyło pierwszego etapu (2 tyg). Kolejny etap gwarantuje już zupełnie inne stawki (10% dla bnb)



I już wiemy, że możemy dodać tego pana
do grona patałachów, których niekompetencja w niczym ich nie ogranicza a Ego przerasta wielokrotnie inteligencję (bo trzeba mieć tupet by pouczać ludzi binance w kwestiach ekonomii). Czego oni oczekiwali? Zmiennego oprocentowania w 2 tyg okresie? Chyba, że teraz napiszą twitta, że binance to scammerzy, którzy ich oszukali, bo zmienili oprocentowanie. Ale to dowiedzie, że nie tylko nie znają się na ekonomii ale również na czytaniu ze zrozumieniem.

Binance nie przestaje zaskakiwać i już teraz jestem pewien, że chcą być pierwszym bankiem kryptowalut na świecie i to z pełną ofertą.
Dopiero co wprowadzili pożyczki, a tu dzisiaj czytam, że już zaraz wystartuje kolejny z ich produktów finansowych, tym razem - Binance Futures Trading, czyli kontrakty terminowe futures.

Jeżeli dodamy do tego zdecentralizowaną giełdę, launchpad, margin, binance chain, stabelcoin, nowe projekty jak Venus, nie zapominając, że mówimy tu o największej giełdzie krypto, to wyłania nam się nowy lider w świecie kryptowalut, który już ma, a co za tym idzie, będzie miał, coraz potężniejszy wpływ na ten rynek.

Mam tylko nadzieję, że pozytywny, bo skupienie takiej siły w rękach jednej firmy, daje bardzo dużo możliwości do manipulacji. Już nie raz Binance było krytykowane za wykorzystywanie swej pozycji, a coraz to nowsze produkty dają kolejne możliwości, które muszą być kuszące, oby nie za bardzo.

Zgadza się. Rozwijają się ze zdumiewającą prędkościa. Jestem pod ich wrażeniem od końca 2017, gdy wyskoczyli na lidera rynku po zaledwie półrocznej obecności. No właśnie ... dokładnie wtedy wyskoczyli na lidera. Teraz zajmują miejsca od 1 do 10.

Mi brakuje u nich tylko "proof of reserves", bo banki kryptowalutowe to to, przed czym najbardziej przestrzegałem. Bez tego krypto traci kluczową przewagę nad fiat - może być kreowane tak jak fiat.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 03, 2019, 08:02:28 AM
Last edit: September 03, 2019, 04:01:04 PM by wwzsocki
 #16

...Mi brakuje u nich tylko "proof of reserves", bo banki kryptowalutowe to to, przed czym najbardziej przestrzegałem. Bez tego krypto traci kluczową przewagę nad fiat - może być kreowane tak jak fiat.

Uważasz, że CZ kiedykolwiek zdecyduje się na taki ruch?

To by była pełna transparentność co oczywiście podniosło by standardy w krypto świecie ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby inne giełdy były na to gotowe nawet, jeżeli Binance dał by dobry przykład. Nie wydaje mi się, żeby to zrobili wcześniej niż to będzie wymagane, czytaj konieczne.

Jak sam Wiesz daje im to niesamowite możliwości kreacji pieniądza z czego raczej trudno zrezygnować, jeżeli nie ma takiej potrzeby. Jedynie możliwe gdyby Binance faktycznie zdominowała wszystkie inne giełdy, przejmując trejderów i wolumeny, a ich legalny dochód był by na tyle wysoki, że nie trzeba byłoby stosować takich wybiegów jak kreacja pieniądza.

Taka dominacja jednej giełdy, to chyba też nic dobrego? Trzeba nam ze 2 czy 3 takie giełdy jak Binance, żeby było w miarę dobrze.

mateuszlewko
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
September 06, 2019, 12:18:06 AM
 #17

Nie wiem czy wiecie ale Binance wypuściło nowy produkt Binance Lending gdzie można na procent pożyczać margin trejderom różne krypto-waluty.

Jak na razie są trzy możliwości BNB na 15% rocznie, USDT na 10% i co dziwne ETC na 7% (czemu nie ETH?). Są to za dużo powiedziane, bo chciałem trochę USDT ulokować ale oczywiście się spóźniłem i wszystkie trzy oferty już zostały wypełnione. Teraz rozumiem czemu cena ETC tak skoczyła w ostatnich dniach.

Myślałem, że to będzie jakaś stała oferta i kiedy chcesz to klikasz lend i już kasa zaczyna pracować ale tak nie jest. Są kontrakty o jakieś określonej wielkości z limitem wysokości wkładów, które mają tylko jakieś okno czasowe lub są otwarte do pełnego wykupienia. Ja oczywiście się spóźniłem.

https://i.imgur.com/hmqFWxn.png

Dużo znawców i analityków rynku krypto uważa, że to błąd ponieważ Binance zdecydowało się na stałe oprocentowanie i już są porównania do Bitconnect.

Ja to widzę zupełnie inaczej. Chociaż nie potrafię powiedzieć, czy stałe procenty to trafna decyzja ale wiem na pewno, że Binance zamierza być pierwszym bankiem krypto i to jest pierwszy lub któryś kolejny krok w tym kierunku. Niedługo ich produkt będzie tak rozbudowany, że będą oferować wszystko łącznie z pożyczkami, kartami, itd.

Wszystko to w moich oczach robi z Binance powoli pierwszy krypto bank i jestem pewien że to jest ich cel.

Pożyczanie krypto i fiat jest także dostępne na Bitfinexie (od dłuższego czasu). Czy ktoś już z tego korzystał? Jakieś opinie?
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
September 06, 2019, 01:59:28 AM
 #18

Pożyczanie krypto i fiat jest także dostępne na Bitfinexie (od dłuższego czasu). Czy ktoś już z tego korzystał? Jakieś opinie?

Kiedyś i nie polecam, ryzyko za duże, że giełda padnie, albo nie wypłacą jak cena się za dużo ruszy (tego akurat mniej się obawiam w 2019, powinni być na takie ewentualności przygotowani).

Lending rates: https://cryptolend.net/rates.html
https://bfxrates.com/

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 06, 2019, 07:30:20 AM
 #19

Pożyczanie krypto i fiat jest także dostępne na Bitfinexie (od dłuższego czasu). Czy ktoś już z tego korzystał? Jakieś opinie?

Zgadza się w ostatnich dniach trochę się rozglądałem w tym temacie i faktycznie jest więcej serwisów oferujących takie produkty ale dokładnie jak napisał moderator:
...nie polecam, ryzyko za duże...
Lending rates: https://cryptolend.net/rates.html
https://bfxrates.com/

I za wysokie raty, bo widziałem nawet ponad 20% miesięcznie co nie jest pożyczką a lichwą jak za czasów mafii.

Ciekawe jak wysłać mięśniaków, żeby odzyskali dług krypto? Na adres portfela?

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
September 06, 2019, 01:58:24 PM
 #20

I za wysokie raty, bo widziałem nawet ponad 20% miesięcznie co nie jest pożyczką a lichwą jak za czasów mafii.

Ciekawe jak wysłać mięśniaków, żeby odzyskali dług krypto? Na adres portfela?


Jak giełda jest dobrze zaprojektowana to takie problemy się nie pojawiają, zabezpieczenie zostanie wcześniej sprzedane zanim strata przewyższy zabezpieczenie.

Signature space available for rent.
Pages: [1] 2  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!