Bitcoin Forum
March 19, 2024, 02:13:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: gdzie rozdają kryptowaluty za darmo?  (Read 2833 times)
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2688
Merit: 1701


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 06:39:38 PM
 #21

...spróbuję zarzucić wędkę licząc że to jedyne miejsce gdzie można załapać refy stąd moja aktywność w tej sekcji...

Robiłeś jakiś głębszy research tych projektów, czy przystąpiłeś tylko tak na chybił trafił?

1710814397
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710814397

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710814397
Reply with quote  #2

1710814397
Report to moderator
1710814397
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710814397

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710814397
Reply with quote  #2

1710814397
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1710814397
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710814397

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710814397
Reply with quote  #2

1710814397
Report to moderator
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 10:05:22 PM
 #22

Mam dla Was jeden temat do sprawdzenia - bo zbyt piękne by było prawdziwe : do zgarnięcia 100ITC -  coiny o wartości (UWAGA!) ok. 25dolarów po obecnym kursie:
...

Powiem Ci że airdrop energii na tyle mnie rozbestwił (pomimo że jeszcze go nie widziałem i nikt nie wie ile będą warte coiny po tym jak go rozprowadzą) że czytając byłem przekonany że można wyrwać 2,500 $$ (100 x 25 $$ za sztukę)  Grin Grin Grin Grin co spowodowało że nielicho się podjarałem tym tematem  Grin Grin Grin

Ale skoro już i tak zdążyłem się podjarać to poleciałem na tej fali i ściągnąłem ten portfel i faktycznie po ściągnięciu i założeniu portfeli - najpierw portfela eth a potem itc można zażądać 100 tokenów, co więcej za każdym żądaniem dostanie się kolejne 100 (!!!) ZAJEBIŚCIE!!!

z tym że aktualnie prawdziwe tokeny itc latają na łańcuchu ethereum a te setki wrzucamy na łańcuch ITC w dowolnych ilościach gdyż......
są to tokeny testowe, które na 1000% przy swapie łańcucha zostaną spalone czy co tam innego więc owszem możemy dostać setki tokenów by sobie potestować ich portfel ;-(


W sumie wystarczyło się lepiej przyjrzeć dokładnie stronie portfela, która kieruje na podany przez Ciebie link to oszczędził bym sobie tego prima aprilisu Grin:




Zapytałem dzisiaj na telegramie: @IoTChain:
Quote
https://iotchain.io/wallet/apply will it be mainnet coins after mainnet launch?
i....



Ja wiem, że to nie jest 1000 dolarów z ENERGI - ale to zadanie wymaga może 5minut roboty; tak, że proszę o państwa głosy ;-)
(Swoją drogą mainnet powinien być w najbliższym czasie - mam nadzieje, że się potwierdzi !)


I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
June 29, 2019, 12:35:39 AM
 #23

...
Zapytałem dzisiaj na telegramie: @IoTChain:
Quote
https://iotchain.io/wallet/apply will it be mainnet coins after mainnet launch?
i....



Ja wiem, że to nie jest 1000 dolarów z ENERGI - ale to zadanie wymaga może 5minut roboty; tak, że proszę o państwa głosy ;-)
(Swoją drogą mainnet powinien być w najbliższym czasie - mam nadzieje, że się potwierdzi !)
...

Jeżeli tak ma być to tym bardziej pewnie zachęcam do udziału (chociaż osobiście myśle że test token to jednak testtoken i raczej z tego nic nie zostanie ) niemniej jednak na wszelki wypadek dzisiaj poprosiłem o kolejne 100 tokenów które otrzymałem w kilka sekund i zobaczymy czy faktycznie testtokeny zostaną zakumulowane z istniejącymi - po dwóch dniach to już hipotetyczne $72 ;-)...

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
June 29, 2019, 12:43:02 AM
 #24

Zdajcie relacje jak będziecie sprzedawać te tokeny, ile się uda wyciągnąć. Może coś się zmieniło, ale z tych airdropów zwykle chyba niewiele jest jak przy wypłacie pewnie większość sprzedaje i kurs szybko spada?

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2688
Merit: 1701


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 29, 2019, 12:54:44 AM
 #25

...wiem, że to nie jest 1000 dolarów z ENERGI - ale to zadanie wymaga może 5minut roboty; tak, że proszę o państwa głosy...

Jeżeli chodzi o ten airdrop, to mam kilka pytań.

Sprawdziłeś ten portfel zanim go ściągnąłeś? Wiesz pewnie, że to najstarszy przekręt w krypto?

Fejkowy airdrop i złośliwy portfel, stare jak świat. Nie mówię, że to jest scam ale trzeba wszystko, bardzo dokładnie sprawdzić, zanim zainstalujesz coś na telefon.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 29, 2019, 07:23:51 AM
 #26

Portfela nie sprawdziłem, aczkolwiek jeśli chodzi o ITC (IoTChain) to nie jest żaden "świeżak" - jak pisałem projekt aspiruje do miana chińskiej IOTy - oczywiście mają pewne problemy (prawdopodobnie opóźni się mainnet - pierwotnie miał być do 30czerwca), ale są obecni na wiodących giełdach - huobi, kucoin.. Nie wydaje mi się, żeby robili to tylko po to, by infekować telefony..  Szczególnie, że jakoś tego nie promują - ja trafiłem zupełnie przypadkiem na ten drop..
Jeśli chodzio "mainnetowość coinów" to zrobiłem mały eksperyment - spróbowałem przesłać na inny stworzony w portfelu adres 1 z tych 100 otrzymanych i proces zatrzymuje się na "broadcast" - spróbuje jeszcze dzisiaj pare razy - ale wyglądałoby mi to na to, że transfery zostaną umożliwione dopiero po starcie mainnetu..

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
June 30, 2019, 11:18:04 PM
 #27

...
Zapytałem dzisiaj na telegramie: @IoTChain:
Quote
https://iotchain.io/wallet/apply will it be mainnet coins after mainnet launch?
i....



Ja wiem, że to nie jest 1000 dolarów z ENERGI - ale to zadanie wymaga może 5minut roboty; tak, że proszę o państwa głosy ;-)
(Swoją drogą mainnet powinien być w najbliższym czasie - mam nadzieje, że się potwierdzi !)



No to już się pogubiłem - zadałem to samo pytanie na grupie telegramowej i usłyszałem że to tokeny testowe ;-/


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 01, 2019, 01:18:33 PM
 #28

@cryptovigi tak, bo start mainnetu został przesunięty (jakiś audyt jeszcze ponoć robią), ale ja sie spytałem czy te coiny zostaną zamienione po starcie na mainnetowe to gość mi odpisał to co wkleiłem wyżej...  W każdym razie jak dla mnie z tych chińskich coinów, które testowałem to wallet  chyba najlepszy  i tak myślę czy się nie zainteresować tym coinem inwestycyjnie (ale najpierw musi mi się odwrócić pech i jeszcze pare innych sytuacji :/)

I am looking for signature campaign Wink pm me
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 01, 2019, 01:57:58 PM
Merited by adamvp (1), cryptovigi (1)
 #29

Fejkowy airdrop i złośliwy portfel, stare jak świat. Nie mówię, że to jest scam ale trzeba wszystko, bardzo dokładnie sprawdzić, zanim zainstalujesz coś na telefon.

Są darmowe aplikacje do emulacji Androida np. Bluestacks. Dodatkowo działają one też na maszynach wirtualnych np. VMware Player, który też jest darmowy. Po co ryzykować jakiegoś syfa? Najlepiej też mieć jedną maszynę wirtualną na każdą podejrzaną kryptowalutę, żeby scamcoin shitcoinów nie wykradł  Smiley

Signature space available for rent.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 01, 2019, 09:58:06 PM
 #30

no super rada @malevolent  (tylko jeszcze kwestia bezpieczenstwa symulatora samego w sobie Tongue) - chociaż nie wiem czy to się sprawdzi w przypadku takiego VITE gdzie ponoć sprawdzali numer IMEI - czy jesteś w stanie powiedzieć czy takie emulatory są w stanie jakoś symulować też ten nr IMEI? Zawsze to zaoszczędziłoby nam  trochę  czasu w razie tego typu przypadków...

I am looking for signature campaign Wink pm me
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 02, 2019, 08:56:59 AM
 #31

*emulatora nie symulatora

Dlatego mówię też, żeby całość była na maszynie wirtualnej, w razie gdyby dało się jakiś RCE wykonać.

Nie siedzę za bardzo w shitcoinach, ale np. na Bluestacks można zmieniać IMEI, są do tego tutorialie w Internecie.

Można patrzeć na różne rzeczy, aby próbować wykryć czy user to nie bot na emulatorze i to jest taka zabawa w kotka i myszkę, dlatego też profesjonaliści mają po kilkaset telefonów, np.:

https://www.vice.com/en_us/article/43yqdd/look-at-this-massive-click-fraud-farm-that-was-just-busted-in-thailand

Signature space available for rent.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 04, 2019, 12:08:06 PM
 #32


A co do mojego ciułania dobiłem do 1,6 NRG ale nie ma szans żeby tam uskładać większych kwot - myślę że 0,2 - 0,25 dziennie to max co jest do uskładania chyba że siedzisz cały dzień albo trafisz na lepszą imprezę....



Ja w tydzień uzbierałem 0.2 a piszę sporo. Zrobiłeś coś wiecej poza samym pisaniem co jakiś czas?

(ale przyznam szczerze że 0,5 dostałem od admina ale z kolei jakieś 0,2 rozdałem - bo jest też taka możliwość więc powiedzmy że na czysto można dziennie zyskać 0,3 - 0,5 NRG).

Po co i jak rozdałeś to 0.2? Daje to coś? I skąd ten bonus od admina ?Smiley
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
July 09, 2019, 12:17:06 AM
Last edit: July 09, 2019, 12:40:54 AM by cryptovigi
 #33

...
Po co i jak rozdałeś to 0.2? Daje to coś? I skąd ten bonus od admina ?Smiley

Skąd bonus od admina to w sumie do końca nie wiem - miało to miejsce w pierwszych godzinach mojej bytności na kanale kiedy nie specjalnie wiedziałem o co chodzi i strasznie podjarany którymś kolejnym deszczem ogłosiłem wszem i wobec że jeszcze chwila i będę miał uzbierane 0,05 czy 0,1 (nie pamiętam dokładnie ile ale... piątek wieczór... drinek... sami wiecie ;-)) wtedy ni stąd ni zowąd dostałem tipa 0,5 NRG. A jako że atmosfera na kanale była miła postanowiłem od razu podzielić się częścią mojego szczęścia z innymi i puściłem od siebie deszcz komendą "//rain 0.1" i 0,1NRG z mojego konta spadło deszczem na innych użytkowników - czy to coś mi dało? nic oprócz trwającej parę sekund satysfakcji ;-)
Kolejne około 0,1 rozdałem w kolejnych dniach co jakiś czas zasilając wraz z innymi użytkownikami chmury komendą "//cloud 0.005" czy "//cloud 0.01" co powoduje, że "pompuje" się kolejną chmurę dzięki czemu spada z niej większy deszcz (niestety raz pomyliłem się o jedno zero i puściłem całe pięć energicentów na raz) również w tym przypadku nie zyskałem nic więcej niż chwilę satysfakcji...

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
July 09, 2019, 09:24:44 AM
 #34

Nie wiem czy jeszcze aktualne szczerze mówiąc (bo miało być ograniczone do 1000 pierwszych użytkowników), ale wczoraj można było otrzymać 100MANA na rejestrację avatara,
Jedynie co trzeba było zrobić to w przeglądarce aplikacji portfela TRUST WALLET: https://trustwallet.com/
wejść na adres claim.decentraland.org  i tam dać claim, następnie można wykorzystać to do rejestracji avatara:

Avatar jest powiązany z adresem email- więc można go edytować również w przeglądarce.

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
July 16, 2019, 08:25:29 AM
 #35


Wczoraj natrafiłem na nową historię więc od razu się z wami dzielę tematem - chociaż jeszcze do końca nie przebadany....
Zauważyłem że LATOKEN ruszył ze swoim programem airdropów... Wygląda mi na to że planują przejąć część tortu jaki skapuje serwisom obsługującym airdropy. Zasada jest prosta - musisz zapisać się do programu na stronie LATOKEN i później korzystasz z udostępnianych przez nich airdropów za które (przeważnie proste taski społecznościowe - lajki twity etc.) dostajesz poszczególne tokeny a dodatkowo w gratisie LATOKENY. Dla niektórych haczykiem będzie konieczność przejścia KYC w latoken na poziomie co najmniej TIER 2 - czyli ze skanen dokumentu tożsamości - co pewnie skutecznie odstraszy wielu potencjalnych chętnych na darmowe tokeny chociaż biorąc pod uwagę fakt, że KYC to standard na większości giełd a LATOKEN istnieje w przestrzeni już parę lat jest szansa że nasze dane nie zostaną od razu sprzedane  Grin

Aha nie wiem czemu tak to zrobili, ale do LAAIRDROPA nie można się zapisać tak po prostu - trzeba dostać zaproszenie od kogoś kto już uczestniczy w programie więc jeśli ktoś takiego potrzebuje - zapraszam do skorzystania z mojej nowej sygnaturki  Wink.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
July 21, 2019, 12:44:41 AM
 #36


Z jednej strony historia nie koresponduje w 100% z tematem bo nie chodzi o kryptowaluty tylko o walutę fiat a dokładnie od 10€ do 100€ ;-)
W każdym razie jeżeli jest ktoś chętny na 10€ to wystarczy zarejestrować się na binance jersey i wypełnić KYC... Dla ambitniejszych użytkowników można sie pokusić o dodatkowy casch - do 90€ za polecenia...
Niestety promocja trwa tylko do 23 lipca - więc jeżeli ktoś jest chętny nie ma czasu na zwlekanie - rejestrować się trzeba już dzisiaj (dla chętnych link do rejestracji w mojej sygnarurze ;-) ...).

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2688
Merit: 1701


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 15, 2019, 06:29:47 PM
 #37

Jest kolejna kampania, w której można zgarnąć równowartość 200$. Wymagane KYC!!!

Chodzi o MPG token, który jest na blockchainie ARDOR. Trzeba się zarejestrować do serwisu przejść KYC. Jest bot na Telegramie, który wszystko wytłumaczy krok pokroku. Dodatkowo rejestracja (tylko potrzebny email) na giełdę, na której aktualnie jest ESTATE, za które właśnie otrzymamy 196$ z promocji.

Program jest znany i o tyle bezpieczny. Coś jak Atlant tylko, że już można korzystać z platformy i inwestować w niektóre projekty. Nadal czekają na pełną licencję.
Firma zarejestrowana w Holandii, którą sprawdziłem i jest zupełnie prawdziwa. Dodatkowo brałem udział w kampanii sygnatur, tu na Bitcointalk i wszystko zostało wypłacone.
Ostatnio spalili 40milionów MPG i nadal będą palić podobne ilości.

DOKŁADNIE W PROMOCJI MOŻNA DOSTAĆ:
= 980 ESTATE (~$196)
= 75 MPG (~$1)


A tutaj link niesty referencyjny bo innego nie mam. Jest to link do bota na Telegramie a tam są wszystkie informacje. Myślę, że warto poświęcić pół godziny za 200$ ale rozumiem, że odstrasza KYC. Ja zrobiłem je już dawno i wystarczyło tylko prawo jazdy dodatkowo stare, które utraciło ważność. Chcieli tylko przód a data jest z tyłu. Zawsze kiedy jest KYC próbuję z tym prawkiem i bardzpo często przechodzi.

https://t.me/AGENTMILE_MPG_BOT?start=443585076

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
August 15, 2019, 10:22:20 PM
 #38

...
DOKŁADNIE W PROMOCJI MOŻNA DOSTAĆ:
= 980 ESTATE (~$196)
...

Zastanawiam się jak obliczyłeś te 196 dolarów... Znalazłem ten token na giełdzie cryptology gdzie za jeden token płacą około 5 satoshi czyli 0,00000005x10.400 = 0,00052 usd x 980 = 0,5096 usd czyli cały airdrop wychodzi 51 centów a taka kwota zdecydowanie nie zachęca do przejścia KYC nawet na starym prawku...

A może coś pomyliłem???

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2688
Merit: 1701


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 16, 2019, 01:30:19 PM
Last edit: August 16, 2019, 05:44:36 PM by wwzsocki
 #39

...
DOKŁADNIE W PROMOCJI MOŻNA DOSTAĆ:
= 980 ESTATE (~$196)
...

Zastanawiam się jak obliczyłeś te 196 dolarów... Znalazłem ten token na giełdzie cryptology gdzie za jeden token płacą około 5 satoshi czyli 0,00000005x10.400 = 0,00052 usd x 980 = 0,5096 usd czyli cały airdrop wychodzi 51 centów a taka kwota zdecydowanie nie zachęca do przejścia KYC nawet na starym prawku...

A może coś pomyliłem???

Taką kwotę pokazał bot na Telegramie wczoraj kiedy skończyłem wszystkie zadania (Twitter, adresy ARDOR i ESTSTE).

To co widzisz grubą trzcionką skopiowałem właśnie z bota. Powiem szczerze, że nie sprawdzałem na CMC ani nigdzie indziej tylko od razu tu wrzuciłem, bo nie miałem wczoraj czasu.
Ja i tak już dawno miałem zrobione KYC na MPG więc pozostało mi tylko zarejestrować się na giełdzie (email) i kliknąć 3 twity.

Wczoraj jescze dowiadywałem się w obu programach MPG i ESTATE czy razem pracują i okazuje się, że tak, bo jedni mają licencję na jedno, a drudzy maja niedługo dostać w Holandii na co inne (potwierdzone), co w sumie da możliwość kupowania na centymetry nieruchomości legalnie w necie. Jak na razie i tak ich nie sprzedam, bo jest szansa na wzrost jak dostaną licencję. Obydwie firmy zarejestrowane i legalne w unii europejskiej.


Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
August 16, 2019, 03:18:19 PM
 #40

Może przeliczali po cenie ICO ...

Z tymi security tokenami to różnie bywa. Długo byłem przekonany, że na nich może oprzeć się kolejna bańka. W końcu ta idea inwestycji w zakup 2 m^2 wieżowca w dubaju bez wychodzenia z domu przy użyciu bitcoina i zbieranie corocznej dywidendy wydaje się przełomowa zarówno z punktu widzenia inwestora dającego kapitał jak i wykonawcy pozyskującego kapitał. Pomimo tego jestem obecnie bardzo sceptyczny w temacie tego, czy warto lokować kapitał z bitcoina w tego typu tokeny.

Cena na seucirty tokenach zależy obecnie od popytu i podarzy bezpośrednio na tokenenie (wynikająca z jego użyteczności), bo żadna poważna giełda (typu binance) póki co nie bierze się za tego rodzaju papiery z uwagi na komplikacje prawne, więc na tokenach praktycznie brak spekulantów. Nikt więc nie włoży w token kilku milionów pompując cenę przed newsem by porwać za sobą tłumy inwestorów. Oznacza to, że jest to póki co zupełnie inna inwestycja z zupełnie innym profilem inwestora. W krypto patrzysz na to jaki jest hype, jaka potencjalna przyszłość, jakie giełdy to listują. Tu trzeba moim zdaniem twardo spojrzeć na token sam w sobie i zobaczyć, czy faktycznie jest on silny fundamentalnie - czy ma dobry model biznesowy. Czy licencja o której mówisz spowoduje, że cena tokena urośnie? Bo jeśli token jest tylko opcją do inwestycji w przykładowe nieruchomości na platformie obok USD BTC i ETH, to jego wartość zawsze będzie zbliżona do 0, bo nie napompują jej spekulanci a inwestorzy korzystający z produktu mogą wybrać bardziej konwencjonalne sposoby omijając token. Trzeba się zastanowić jaki kapitał postanowi skorzystać w obecnej sytuacji (bańka na wszystkim od nieruchomości po akcje) z opcji takiej inwestycji i jak bardzo wpłynie na cenę?

Zwłaszcza, że upatruję zbliżającą się bańkę na bitcoinie jako kontra do kryzysu finansowego i błędnej nadziei rynku w to, że bitcoin będzie safe-haven, która rozwieje się w okolicach 100k-200k zakończeniem kolejnej bańki (ale się rozmarzyłem Smiley ). Więc moim zdaniem na rynku pora na panikę, pompę, ogromne emocje. Czyli bitcoin wydaje się tym, co powinno się obecnie trzymać większościowo w portfelu, bo przy tym scenariuszu giełdy będą się bardziej skupiały na utrzymaniu płynności przetwarzania transakcji niż na prawodawstwie trudnych papierów o niskich wolumenach. Dopiero po zrealizowaniu tego scenariusza i pęknięciu bańki giełdy będą mogły odetchnąć by szukać nowego produktu dla swoich inwestorów przy przetrwać okres suszy. Ewentualnie wtedy mogą rozkwitnąć security tokeny.
Właśnie ... zbliżający się kryzys. To tym bardziej redukuję liczbę potencjalnych użytkowników takiej platformy.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!