Bitcoin Forum
April 18, 2024, 05:08:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
Author Topic: gdzie rozdają kryptowaluty za darmo?  (Read 2845 times)
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 30, 2022, 01:45:35 AM
Last edit: April 07, 2022, 06:33:04 PM by wwzsocki
 #181

Używam Metamaska od zawsze, mam kilkanaście portfeli pełnych transakcji, mam nadzieje ze sie załapie,

bo nigdy nie robiłem transakcji po innych łańcuchach, a ciekawe czy nie dorzucą takiego wymogu?

jeżeli ma to być sprawiedliwe, to szanse tez powinni mieć tacy, którzy wspierali Metamaska na samym początku,
oni/my/ja chyba zasługujmy na taki airdrop najbardziej, że jesteśmy z nimi od początku?

a na bank jest masa takich ludzi co używała Metamaska kiedyś i przestała,

ale racja walne kilka transakcji po BSC czy innym prawie darmowym łańcuchu dla świętego spokoju.

PS
najgorsze, że ta plotka o tokenie Metamaska lata juz od lat...

"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 30, 2022, 07:56:59 AM
Merited by malevolent (2)
 #182

Używam Metamaska od zawsze, mam kilkanaście portfeli pełnych transakcji, mam nadzieje ze sie załapie,

bo nigdy nie robiłem transakcji po innych łańcuchach, a ciekawe czy nie dorzucą takiego wymogu?

jeżeli ma to być sprawiedliwe, to szanse tez powinni mieć tacy, którzy wspierali Metamaska na samym początku,
oni/my/ja chyba zasługujmy na taki airdrop najbardziej, za tom, że jesteśmy z nimi od początku?
najgorsze, że ta plotka o tokenie Metamaska lata juz od lat...

Właściwie to tak ... racja. 1inch i uniswap dawali airdropy za swapy bo sa platwormami do swapów. Metamask to portfel, jeśli miałby nagradzać użytkowników to lejlepiej by było by byli to starzy użytkownicy, którzy są od lat używają głównej funkcji (właśnie portfela) a nie koniecznie tylko 1 z użyteczności (swapa). 

najgorsze, że ta plotka o tokenie Metamaska lata juz od lat...

Marketingowo plotka o takim airdropie może być lepsza od samego airdropa, bo można ją powtarzać wielokrotnie i za darmo a za każdym razem znajdzie się grono ludzi, co wykona kilka transakcji, bo może tym razem to prawda.
Flangler1
Member
**
Offline Offline

Activity: 97
Merit: 29


View Profile
April 02, 2022, 10:05:05 PM
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #183

Używam Metamaska od zawsze, mam kilkanaście portfeli pełnych transakcji, mam nadzieje ze sie załapie,

bo nigdy nie robiłem transakcji po innych łańcuchach, a ciekawe czy nie dorzucą takiego wymogu?

jeżeli ma to być sprawiedliwe, to szanse tez powinni mieć tacy, którzy wspierali Metamaska na samym początku,
oni/my/ja chyba zasługujmy na taki airdrop najbardziej, za tom, że jesteśmy z nimi od początku?

a na bank jest masa takich ludzi co używała Metamaska kiedyś i przestała,

ale racja walne kilka transakcji po BSC czy innym prawie darmowym łańcuchu dla świętego spokoju.

PS
najgorsze, że ta plotka o tokenie Metamaska lata juz od lat...
Nie jestem pewien, że to tak działa, bo niby w jaki sposób mieli by ocenić czy dany adres używa metamask ?
A przez swapa sprawa była by prosta, biorą wszystkie adresy które użyły ich smart kontraktu i po robocie.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
April 03, 2022, 05:40:50 AM
 #184

Nie jestem pewien, że to tak działa, bo niby w jaki sposób mieli by ocenić czy dany adres używa metamask ?
A przez swapa sprawa była by prosta, biorą wszystkie adresy które użyły ich smart kontraktu i po robocie.

"Z MetaMask korzysta już 21 000 000 użytkowników miesięcznie"
https://bithub.pl/kryptowaluty/portfele/z-metamask-korzysta-dziennie-juz-21-000-000-uzytkownikow/

A skąd o tym wiedzą? Wydaje mi się, że mają swoje sposoby inwigilacji Smiley Może sposób w jaki tworzone są transakcje przy użyciu metamaska zostawia ślad (np. transakcja wysłana przez metamask mają troszkę inny kod niż te wysłane np. przez myetherwallet) Ale to tylko domysły. A tak, to masz rację. Dużo łatwiej byłoby nagrodzić adresy, które miały jakąś interakcje z smart kontraktem.
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
April 04, 2022, 03:57:52 PM
Merited by malevolent (1), Tytanowy Janusz (1)
 #185

Nie jestem pewien, że to tak działa, bo niby w jaki sposób mieli by ocenić czy dany adres używa metamask ?
A przez swapa sprawa była by prosta, biorą wszystkie adresy które użyły ich smart kontraktu i po robocie.

"Z MetaMask korzysta już 21 000 000 użytkowników miesięcznie"
https://bithub.pl/kryptowaluty/portfele/z-metamask-korzysta-dziennie-juz-21-000-000-uzytkownikow/

A skąd o tym wiedzą? Wydaje mi się, że mają swoje sposoby inwigilacji Smiley Może sposób w jaki tworzone są transakcje przy użyciu metamaska zostawia ślad (np. transakcja wysłana przez metamask mają troszkę inny kod niż te wysłane np. przez myetherwallet) Ale to tylko domysły. A tak, to masz rację. Dużo łatwiej byłoby nagrodzić adresy, które miały jakąś interakcje z smart kontraktem.

Nie sprawdzałem tematu wyczek, ale wiedząc jak działają strony internetowe zakładam że ilość przesyłanych informacji jest podobna. Można przecież sprawdzić ile było pobrań wtyczki, może ile jest aktywnych, można "znakować" unikatowe seedy, można okraślać statystyki ilu użytkowników używa generowanych seedów, ilu importuje a ilu HW, można sprawdzać ilu używa więcej niż wbudowany chain... No klasyfikacji danych mogę wymyślać bez liku.
A czy to się odbywa... pewnie tak ;-)
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 07, 2022, 06:48:26 PM
Last edit: April 07, 2022, 10:16:51 PM by wwzsocki
 #186

Fakt faktem, że jakiegoś głośnego, dużego airdropu nie było od czasu 1Inch i gdyby Metamask ogłosił teraz swój na pewno spotkałby się z niesamowitym zainteresowaniem.

Mając w pamięci 1Inch, masa ludzi odebrała i trzymała by taki airdrop, licząc na wzrost ceny paradoksalnie.

Już nie chce wchodzic w dyskusje nad wartością takiego tokena i jego use case, jak wiemy, nie jest to najważniejsze, bo w krypto wszystko może pompować w kosmos, na przykład meme coins, a dobre projekty z produktem wielokrotnie nie, wiec nie ma zasady.


PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
April 09, 2022, 08:13:20 AM
 #187

Kolejny quiz na cointmarketcap, tym razem do wygrania Solar:
https://coinmarketcap.com/earn/project/solar

Poza quizem wymagane ID konta z Binance.

Odpowiedzi (nie gwarantuję 100% poprawności):

Q1) Solar’s governance is set up as:

Answer: A fully decentralized autonomous organization DAO

Q2) What innovations will Solar support within its ecosystem?

Answer: All of the above

Q3) How are node operators chosen?

Answer: Based on votes by coin holders

Q4) What is the native coin of the Solar network?

Answer: SXP

Q5) What happens to transaction fees?

Answer: 90% fees are burned. The remaining 10% is earned by node operators

Q6) How does Solar help to ensure a sustainable blockchain future?

Answer: Solar uses a highly energy-efficient consensus mechenism for its own blockchain & native coin

Q7) Solar’s platform is

Answer: Open source on Github

Q8) What is a delegate?

Answer: All of the above
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
April 28, 2022, 01:08:05 PM
 #188

2 dni temu wystartował miannet projektu DAR - mines of dalaria - projektu play to earn. Jeszcze nie wiem jakiech zwrotów z gry można się spodziewać, ale jak się dowiem to powiem Smiley Postanowiłem dać znać zanim sam przetestuję bo temat jest gorący i możliwe, że przez tylko kilka dni pieniądze jakie będzie się dało z tego wyciągnąc są sensowne.
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
May 05, 2022, 05:18:43 PM
 #189

Pojawiły się nowe Learn&Earn od Binance:
https://academy.binance.com/en/learn-and-earn

Tym razem "szkolenie" i quiz z: Tezos (XTZ), Immutable X (IMX) oraz Multichain (MULTI).
F1® Team Fan Token (ALPINE) też chyba jeszcze aktywne.
Flangler1
Member
**
Offline Offline

Activity: 97
Merit: 29


View Profile
May 10, 2022, 06:38:54 PM
 #190

Kolejny quiz na cointmarketcap, tym razem do wygrania Solar:
https://coinmarketcap.com/earn/project/solar

Poza quizem wymagane ID konta z Binance.

Odpowiedzi (nie gwarantuję 100% poprawności):

Q1) Solar’s governance is set up as:

Answer: A fully decentralized autonomous organization DAO

Q2) What innovations will Solar support within its ecosystem?

Answer: All of the above

Q3) How are node operators chosen?

Answer: Based on votes by coin holders

Q4) What is the native coin of the Solar network?

Answer: SXP

Q5) What happens to transaction fees?

Answer: 90% fees are burned. The remaining 10% is earned by node operators

Q6) How does Solar help to ensure a sustainable blockchain future?

Answer: Solar uses a highly energy-efficient consensus mechenism for its own blockchain & native coin

Q7) Solar’s platform is

Answer: Open source on Github

Q8) What is a delegate?

Answer: All of the above
Tylko 5 tyśiecy uczestników niestety się dostało do airdopu solara, mi się nie udałoj. Jest teraz nowe BNB rozdają ale sobie to daruję.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 25, 2022, 09:59:20 AM
 #191

Kampania trona startuje zaraz na coinmarketcap. A dokladnie o 12 PM utc 25 maja 2022. czyli za 2 godziny.

https://coinmarketcap.com/earn/project/tron

"The TRON “Learn & Earn” Campaign's reward pool is 4,596,784 TRON (TRX) coins worth $300,000. Successful users will receive 306 TRON (TRX) coins (Aprx. Worth $20 - May 20th) as well as 50 Diamonds as a reward!"

Moim zdaniem warto dla tych 20$ nastawić budzik i zrobić od razu jak wystartuje Smiley
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
May 25, 2022, 10:02:37 AM
 #192

Tron campaign is live now on coinmarkecap learn and earn:

https://coinmarketcap.com/earn/project/tron

Jeszcze 2 h ;-) Biorą pod uwagę czas UTC.
Ale dzięki za wczesne powiadomienie, może tym razem nie dowiem się że "tokenów było dla 5000 zawodników, spóźniłeś się".
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 25, 2022, 10:04:59 AM
Last edit: May 25, 2022, 10:16:31 AM by Tytanowy Janusz
 #193

Jeszcze 2 h ;-) Biorą pod uwagę czas UTC.
Ale dzięki za wczesne powiadomienie, może tym razem nie dowiem się że "tokenów było dla 5000 zawodników, spóźniłeś się".

Wydaje mi się, że fallow "https://coinmarketcap.com/gravity/profile/TRON_DAO" tego jest obowiązkowy a póki co mają 1200 fallowersów. Więc jest szansa, że wyrobimy się w limicie, a z tego co patrzę, to kasy ma starczyć na 15 000 osób. Jak będę miał odpowiedzi to wyślę.
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
May 25, 2022, 12:11:24 PM
 #194

Jeszcze 2 h ;-) Biorą pod uwagę czas UTC.
Ale dzięki za wczesne powiadomienie, może tym razem nie dowiem się że "tokenów było dla 5000 zawodników, spóźniłeś się".

Wydaje mi się, że fallow "https://coinmarketcap.com/gravity/profile/TRON_DAO" tego jest obowiązkowy a póki co mają 1200 fallowersów. Więc jest szansa, że wyrobimy się w limicie, a z tego co patrzę, to kasy ma starczyć na 15 000 osób. Jak będę miał odpowiedzi to wyślę.

Tak, trzeba zrobić follow tego i jeszcze jednego. Mam nadzieję że zdążyłem z wysłaniem formularza, pod koniec była mała zawiecha systemu. Widać dużo chętnych. No zobaczymy w swoim czasie.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 26, 2022, 04:19:25 PM
 #195

Trochę późno, ale jakby ktoś jeszcze chciał spróbować to:

6 - All of the above
7 - USDT, USDD, USDJ, TUSD & USDC
8 - TRON blockchain explorer
9- APENFT Foundation
10- TRON DAO


Swoją drogą taka ciekawostka o tronie. Opłacona została reklama na CMC o wartości 300k$ składająca się z 5 filmów o tronie z czego jeden, najdłuższy, o Justinie Sunie Smiley Nie ma to jak promować siebie przy każdej możliwej okoliczności Smiley
Flangler1
Member
**
Offline Offline

Activity: 97
Merit: 29


View Profile
May 27, 2022, 03:26:51 PM
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #196

Trochę późno, ale jakby ktoś jeszcze chciał spróbować to:

6 - All of the above
7 - USDT, USDD, USDJ, TUSD & USDC
8 - TRON blockchain explorer
9- APENFT Foundation
10- TRON DAO


Swoją drogą taka ciekawostka o tronie. Opłacona została reklama na CMC o wartości 300k$ składająca się z 5 filmów o tronie z czego jeden, najdłuższy, o Justinie Sunie Smiley Nie ma to jak promować siebie przy każdej możliwej okoliczności Smiley
Buy my shitcoin
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 07, 2022, 12:35:18 PM
 #197

Jeszcze 2 h ;-) Biorą pod uwagę czas UTC.
Ale dzięki za wczesne powiadomienie, może tym razem nie dowiem się że "tokenów było dla 5000 zawodników, spóźniłeś się".

Dostaliście aidrop Trona? kampania już dawno się zakończyła, mimo tego, że trwała kilka tygodni, to ja swój quiz zrobiłem w 5-10 min po otwarciu a tronów jak nie było tak nie ma do tej pory. Raczej wszystko by się nie rozeszło tak szybko.
PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
July 07, 2022, 01:34:17 PM
 #198

Dostaliście aidrop Trona? kampania już dawno się zakończyła, mimo tego, że trwała kilka tygodni, to ja swój quiz zrobiłem w 5-10 min po otwarciu a tronów jak nie było tak nie ma do tej pory. Raczej wszystko by się nie rozeszło tak szybko.

Dobrze że przypomniałeś. Sprawdziłem na https://coinmarketcap.com/earn/token-distribution-status
i niestety po raz kolejny wiadomość "za późno". Też wypełniłem i wysłałemp prawie natychmiast po otwarciu kampanii, dziwne to, dziwne.
 
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
July 07, 2022, 02:32:19 PM
 #199

Dostaliście aidrop Trona? kampania już dawno się zakończyła, mimo tego, że trwała kilka tygodni, to ja swój quiz zrobiłem w 5-10 min po otwarciu a tronów jak nie było tak nie ma do tej pory. Raczej wszystko by się nie rozeszło tak szybko.

Dobrze że przypomniałeś. Sprawdziłem na https://coinmarketcap.com/earn/token-distribution-status
i niestety po raz kolejny wiadomość "za późno". Też wypełniłem i wysłałemp prawie natychmiast po otwarciu kampanii, dziwne to, dziwne.
 

Oo dzięki za link. Nie wiedziałem, że można to sprawdzać. U mnie niestety też było za późno ...

"Due to overwhelming demand, kindly note that only a limited number of users would be eligible for distributions. Users get a certain pre-determined amount of tokens on a first-come-first-serve basis until the faucet of tokens is emptied; by the time of your participation, the reward pool was empty."

Cos nie wydaje mi się, by w 5 min zeszło 15 000 miejsc. Kampania nie była aż tak głośno reklamowana a 20$ jakie oferowali to nie jakieś kokosy by tysiące osób stąło ze stoperami w rekach. Chyba CMC albo tron mieli problem odsortowaniem botów. Swoją drogą to po 5 min nie było kasy a kampania była reklamowana jako "learn and EARN" przez kolejne tygodnie, mimo że wiadome było, że zostało już tylko "learn'
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!